Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) bandus válasza Tuomas (#22242) üzenetére


bandus
veterán

koszi nektek, egyelore sokat nem segitettek... most epen a bankomra mutogatnak (3D security issue miatt), de nem hinnem, hogy ez problema lenne. egyebkent erstes vagyok, mashol minden gond nelkul tudok kartyaval vasarolni tobb millio ertekben is, itt pedig tovabbra is 100k-s feltolteseket enged csak, tegnap pl kettot is meglepo modon, de utana mar semmit.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22252) Oliverda válasza bandus (#22251) üzenetére


Oliverda
félisten

Mikor adtad hozzá a szóban forgó kártyát a Revoluthoz?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22253) BlaiseR


BlaiseR
csendes tag

Sziasztok!

Google Pay-el szeretném érintéses fizetéssel használni a Revolut kártyámat. Hozzá is tudtam adni a fizetési módokhoz a fizikai kártyát, de az érintéses fizetést nem engedi beállítani. Azt írja, hogy: "Ez a kártya nem állítható be érintéses fizetéshez. Az Ön bankja ezt a funkciót ezen a kártyán még nem támogatja."
A Revolut appban engedélyezve van az érintéses fizetés a kártyához. Magyar címem van, az lehet a gond, vagy menni kéne azzal is?

(#22254) bandus válasza Oliverda (#22252) üzenetére


bandus
veterán

jó kérdés, mióta revolutot használok, ez szerintem 2018. leet azóta új a debit kártyám, de legalább egy éves biztosan megvan.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22255) Ezekiell válasza BlaiseR (#22253) üzenetére


Ezekiell
veterán

Magyarországon a Google pay+revolut kombo hivatalosan nem támogatott meg. Régi revolut kártyával megy egyeseknek.

Amit tudsz csinálni hogy regisztrálsz Curve-re kéred az ingyenes fizikai kártyát, hozzaadod a revolut kártyát a curve hoz, és a curve fizikai kártyát regisztralod be Google paybe. Így menni fog, és nincs extra költsége sem.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#22256) zsola400 válasza BlaiseR (#22253) üzenetére


zsola400
aktív tag

Magyarországon hivatalosan nem működik a Gpay ezért nem engedi hozzáadni. Kiskapu még a Curve kártyával megpróbálni, nálam működőtt márciusban hozzáadott Revolut-Curve-Gpay de most volt egy rom frissítés, már nem enged hozzáadni.
Látom már válaszoltak.

[ Szerkesztve ]

(#22257) zsola400 válasza Ezekiell (#22255) üzenetére


zsola400
aktív tag

Nálad még működik Curve-Gpay, mikor adtad hozzá a kártyát?

(#22258) Ezekiell válasza zsola400 (#22257) üzenetére


Ezekiell
veterán

1 hónapja kb, amikor új telót vettem. Akkor regeltem Curve-re is csak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#22259) Divinity válasza BlaiseR (#22253) üzenetére


Divinity
őstag

Magyar revolut kártyával nem fog menni. Nekem virtualissal van összekötve ami Londoni címre lett kiállítva.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#22260) gattolino válasza bandus (#22251) üzenetére


gattolino
senior tag

Ez érdekes. Nekem 2017 június óta van még az Erste debit kártyám és feltöltöttem 650-el a Revolutot. Mondjuk előtte beállízottam netbankon a limitet 700-ra és így nem volt semmi gond.

Vivo X90 Pro Plus

(#22261) bandus válasza gattolino (#22260) üzenetére


bandus
veterán

igen, a limit módosítás nekem is megvolt, így nem értem.

ma inapon: 0:58-kor róbáltam feltölteni 200k-t, nem engedte. 10:47-kor 200k, nem engedte, 10:51-kor 100k-t, nem engedte, most 100k-t: engedte. wtf :F ezután megpróbáltam rögtön 150k-t, itt ismét csak a homokórázás megy és kifagy az app :/

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22262) gattolino válasza bandus (#22261) üzenetére


gattolino
senior tag

Hívd a telebankot. Lehet valami központi blokkolás van. Melyik díjcsomag ez?

Vivo X90 Pro Plus

(#22263) kokokka válasza NC-17 (#22246) üzenetére


kokokka
őstag

OTP biztosan nem annak számítja.

(#22264) narumon


narumon
őstag

Sziasztok!

OTP-ről kellene 3 milliót átutalnom valakinek. Namost ezt OTP-nél marha drága lenne. Ennyit fel lehet tolni revolutra? ÉS utána onnan egy másik magyar bankszámlára küldeni? (Vagy legalább a raiffeisenes saját kártyára). Ez akkor ingyenes lenne? Időben mennyi? Köszi

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#22265) mufi


mufi
senior tag

Gyerekek, nekem azota sem megy az migazolvany lefotozasa, lassan mar bedilizek, mi a francot csinaljak?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#22266) Oliverda válasza bandus (#22261) üzenetére


Oliverda
félisten

Esetleg próbáld meg törölni a kártyádat, majd add hozzá újból.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22267) UberMutant válasza narumon (#22264) üzenetére


UberMutant
őstag

transferwise való ilyesmire , ott biztosan olcsóbban küldöd, mint az otpvel.
[link] TW topik

ha jól látom 340 Ft -> Ft lassú utalás

(#22268) emeritus válasza mufi (#22265) üzenetére


emeritus
tag

A fotóproblémát mutasd be és panaszold a telefon márkaszervízében.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#22269) bandus válasza Oliverda (#22266) üzenetére


bandus
veterán

sajnos ez sem segít :( holnap felhívom az erste-t a biztonság kedvéért, hátha ők a ludasak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22270) balinlin válasza mufi (#22265) üzenetére


balinlin
senior tag

Próbáld meg másik telefonnal

(#22271) bigdady válasza narumon (#22264) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mennyi? 8e Ft? Én nem szarakodnék

[ Szerkesztve ]

(#22272) narumon válasza bigdady (#22271) üzenetére


narumon
őstag

Igen de viszonylag rendszeres.... és az már sokszor 8.

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#22273) Gabás válasza narumon (#22264) üzenetére


Gabás
addikt

Azt, hogy mennyit lehet, egyedül a kártyád korlátaitól függ. (Meg esetleg igazolnod kell a pénz eredetét, ha hirtelen és rendszeresen több millió jelenik meg a számládon). Az utalás aznapi.

bigdady: jó magas lehet a percdíjad, ha 8k nem ér meg egy-két percnyit az életedből :)

[ Szerkesztve ]

(#22274) bigdady válasza Gabás (#22273) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem inkább a biztonság ér annyit hogy ne mozgassak 3millát rendszeresen revoluton.

(#22275) gzbotii válasza bigdady (#22274) üzenetére


gzbotii
veterán

:K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22276) KTU válasza narumon (#22272) üzenetére


KTU
addikt

Fontos egy hónapban, 1x, egyben utalni?

Használod rendszeresen a Revolut-ot?
Ha nem, kezd el használni.
Pár hónap alatt el lehet érni azt a szintet, ahol már 1 000 €-t át lehet utalni havonta rendszeresen, több részre bontva.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#22277) M@Db0Y válasza KTU (#22276) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

~10.000€-ról van szó nála :) Az már azért necces lehet, főleg rendszeresen. Viszonylag hamar ellenőrzésre kerül sor és az sokáig tarthat.

(#22278) KTU válasza M@Db0Y (#22277) üzenetére


KTU
addikt

Köszönöm hogy észrevetted. :)

Elnézést kérek, 1db 0-val kevesebbet írtam. :B
A lényeg, működik.
Nem csak egy Revolut fióknál, többnél is a környezetemben ezt meghaladó összeggel.
Ellenőrzés sem volt még a fiókoknál.
Persze ez nem garancia semmire.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#22279) balinlin válasza KTU (#22278) üzenetére


balinlin
senior tag

Ellenőrzés/fagyasztás bárhol, bármikor bármiért lehet.
Kérdés, kit mennyire érintene rosszul ha 3 milla beragadna, akár hónapokra is.
Ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie, meg azt is, hogy mennyire tartja valószínűnek a zárolást.

(#22280) denko


denko
senior tag

Sziasztok,

Rég használtam revolutot, viszont láttam hogy frissült, és most akartam feltölteni a kártyát, de azzal szembesültem csak utalni lehet most már és nem látok top up funkciót, ez valami rossz ujjitás?

(#22281) Tuomas válasza denko (#22280) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem, nincs ilyenről szó, továbbla is fel lehet tölteni bankkártyával.

We were here

(#22282) UberMutant válasza denko (#22280) üzenetére


UberMutant
őstag

sajnos pont rosszkor próbálkozol, valami hiba van. próbáld holnap

vagy várj , amíg betölti a kártyákat. valami nem teljesen jó, akadozik.

[ Szerkesztve ]

(#22283) denko válasza Tuomas (#22281) üzenetére


denko
senior tag

valóban, csak nem a forint volt kiválasztva, hanem minden pénznem, és így nem jelent meg a funkció. Köszi

(#22284) bandus válasza UberMutant (#22282) üzenetére


bandus
veterán

Nekem egesz hetvegen ezt csinalta es mar penteken is, de akkor lehet, hogy nem egyedi a hiba :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22285) bandus


bandus
veterán

ha a forint alszámlámra utalok forintot, az mennyi idő alatt érkezik meg oda? ha már nem akar működni a kártyás feltöltés :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22286) Oliverda válasza bandus (#22285) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ennél fontosabb kérdés, hogy mennyibe kerül. Garantáltan bazi drága lesz, hacsak nem valami überprémium csomagod van.

Nem tudom, mennyit akarsz feltölteni, de, ha ennyire nem megy és nincs másik kártyád, akkor csinálj egy Curve és/vagy Monese fiókot a töltéshez.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22287) Tuomas válasza bandus (#22285) üzenetére


Tuomas
addikt

Gb számlád van, nem ft. :(

We were here

(#22288) Oliverda


Oliverda
félisten

Just letting you know about two changes to our cryptocurrency terms and conditions – here’s the scoop.

What’s changed?

From the 27th of July 2020, you will no longer be able to make card payments using cryptocurrency. So if you only have cryptocurrency in your Revolut account, we won’t automatically convert it and make a payment. Instead, the transaction will be declined

Currently, Revolut is the legal owner of the cryptocurrency you purchase, and we provide you ‘exposure’ to the price movements. However, from 27th of July 2020, you will own the rights to the financial value of the cryptocurrency. This essentially means that you will now own any cryptocurrency you buy using Revolut!

Revolut will act as an appointed agent, and will hold your cryptocurrencies and transact on your behalf.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22289) lkristóf válasza Oliverda (#22288) üzenetére


lkristóf
senior tag

Mi változik?
2020. július 27-től nem indíthatsz kártyás fizetéseket kriptodevizában. Tehát ha a Revolut-számládon csak kriptodeviza van, ettől kezdve nem váltjuk be neked automatikusan, hogy teljesítsük a fizetést, hanem elutasítjuk a tranzakciót.

Jelenleg a Revolut az általad vásárolt kriptodeviza jog szerinti tulajdonosa, és csak az árváltozásokra vonatkozó kitettséget biztosítunk neked. 2020. július 27-től kezdve azonban átkerülnek hozzád a kriptodeviza pénzügyi értékéhez fűződő jogok. Ez lényegében azt jelenti, hogy ettől kezdve a te tulajdonodban lesz a Revoluton vásárolt kriptodeviza!

A Revolut megbízott képviselőként jár el, és megőrzi neked a kriptopénzedet, továbbá elindítja a nevedben a kívánt tranzakciókat.

Megváltozik ezzel a kriptodeviza vásárlásának menete?
Nem. Ezek a változások nem befolyásolják a felhasználói élményt, továbbra is ugyanolyan egyszerűen adhatod-veheted a kriptodevizákat, ahogy eddig. Sőt az átállásnak köszönhetően nagyszerű új funkciókat is tudunk majd kínálni... mindenről időben fogunk értesíteni!

Az új használati feltételekről mindent megtalálsz itt.

(#22290) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni.
Nincs a revolut számlámon pénz de egy bizonyos (tim*docsintel.com) állandóan 5 naponta vonni szeretne róla 50 eurót, és nem tudom hogy mi ez. Nem merek rátölteni pénzt ez miatt. Mi lehet a megoldás?

(#22291) jobarat01 válasza kisdobos0111 (#22290) üzenetére


jobarat01
tag

Valahova regisztráltál kártyával próbaidőszakra, és az lejárt

[ Szerkesztve ]

(#22292) Tuomas válasza kisdobos0111 (#22290) üzenetére


Tuomas
addikt

Nézd meg, hogy akkor is vonja-e, ha törlöd azt a kártyát, amiről vonni akarja. Tehát magyarán töröld azt a kártyát, amelyikről levonná, majd nézd meg, hogy ezután is próbálkozik-e.
Vagy a docsintel.com oldalon megszünteted az előfizetést. :DDD

We were here

(#22293) kisdobos0111 válasza Tuomas (#22292) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

De mi lehet ez az oldal? Töröljem a kártyát?

(#22294) Tuomas válasza kisdobos0111 (#22293) üzenetére


Tuomas
addikt

Én nem tudom mi ez az oldal, azt neked kell tudni, hogy esetleg hol adhattad meg a kártyadataidat.
Melyik kártyádról akarja vonni? Fizikairól, vagy virtuálisról?

We were here

(#22295) kisdobos0111 válasza Tuomas (#22294) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Fizikairól

(#22296) Tuomas válasza kisdobos0111 (#22295) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát igen, azt cinkesebb törölni.

We were here

(#22297) kisdobos0111 válasza Tuomas (#22296) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Azt hogyan lehet megoldani?

(#22298) AnonymusX válasza kisdobos0111 (#22295) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Az adott tételre kattintva jelentsd a problémát, így remélhetőleg letiltják a fizikai kártyát és küldenek újat.

Néha ezt megteszik automatikusan is, ha kiszűri a rendszerük a gyanús levonást.

(#22299) kisdobos0111 válasza Tuomas (#22292) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Igazából nem is találok ilyen oldalt. Mi a fene lehet ez?

(#22300) balinlin válasza kisdobos0111 (#22299) üzenetére


balinlin
senior tag

Pedig létezik.
Hogy mi a fene... ez jobb kérdés.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.