Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) Ezekiell válasza tPedro_ (#21900) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az arfolyamban van.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21902) tPedro_ válasza Ezekiell (#21901) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi. :R
Akkor ezek szerint valamelyik másik tranzakciónál láthattam ezt a díj bejegyzést.

(#21903) gzbotii válasza tPedro_ (#21900) üzenetére


gzbotii
veterán

Én nem tudok róla, hogy ezt kiírta volna Rev (bármikor is).

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21904) gsprmarcell


gsprmarcell
újonc

Sziasztok!

Úgy döntöttem, hogy kiveszem a revoluton 8 különböző részvényben tartott összesen 300 ezer forintomat és kiutalom az otps bankszámlámra. Azt szeretném kérdezni, hogy a folyamat közben számolnom kell bármilyen költséggel, limittel, korlátozással? Esetleg célszerűbb feldarabolva megtenni a kiutalást valamilyen ok miatt vagy mehet egyben?

(#21905) gzbotii válasza gsprmarcell (#21904) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem az USD-HUF váltással volt költsége. A pénzt Revoluton költöttem el.
Nyereség volt, ha szabad kérdezni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21906) gsprmarcell válasza gzbotii (#21905) üzenetére


gsprmarcell
újonc

Igen, 21% :)

(#21907) zsamiatt válasza gsprmarcell (#21904) üzenetére


zsamiatt
őstag

számlacsomag függő. A részvény váltás/vásárlás is fizetős megadott mennyiség után. Az utalási limitet nem tudom fejből de az is díjcsomag függő.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#21908) paulkaresz


paulkaresz
aktív tag

Sziasztok!

Revolut kártyámon lévő eurót ki tudok venni felár nélkül automatából itthon, vagy csak eurót használó ország automatájából? Ha igen, akkor hol?
Biztosan felmerült már, de nem találom. KB 500 euróról van szó.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#21909) Gabás válasza paulkaresz (#21908) üzenetére


Gabás
addikt

OTP bizonyos automatái, megtalálod a bank keresőjével

[ Szerkesztve ]

(#21910) paulkaresz válasza Gabás (#21909) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Bármelyik ATM vagy van kifejezetten eurós ATM?

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#21911) paulkaresz válasza Gabás (#21909) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Köszönöm.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#21912) Gabás válasza paulkaresz (#21910) üzenetére


Gabás
addikt

kifejezetten

(#21913) Somatom válasza paulkaresz (#21908) üzenetére


Somatom
veterán

500 -at nem tudsz kivenni egyszerre, felár nélkül. Lásd az összefoglalót. Ha ez egyszeri, akkor felár nélkül három hónap kell hozzá. Vagy, Curve kártya. Bp. Flórián téri automatából vettem ki tegnapelőtt Eurót, Curve kártyával.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21914) paulkaresz válasza Somatom (#21913) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Köszönöm a választ neked is.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#21915) devilzero


devilzero
tag

Sziasztok!

Revolut készülékbiztosításával kapcsolatban keresnék információt. Egy iPhone 11-es teló, ami még 6 hónapnál fiatalabb sajnos Önhibámon kívül ripityára repedt. Próbáltam visszakeresgélni, de nem találtam semmi infót arról, hogy mi a helyzet ezzel a témával.

Amit tudok egyenlőre róla, hogy lehet heti ~600HUF-ért cserébe ilyened. Próbálta már valaki más? Milyen biztosítónál van ez, hogyan zajlik egy folyamat?

Köszi!

(#21916) Lex Icon


Lex Icon
senior tag

Sziasztok!
Pénzt szeretnék küldeni a párom R kártyájára a korábbi tranzakciókból, de akárhányszor próbálom, mindig "Sajnáljuk, de valamilyen hiba történt, Próbálkozz később." hibaüzenetet kapok.
Ha a névjegyzékből próbálom kiválasztani akkor csak behozza a R Kezdőlapot, de nem csinál semmit.
Ha a Küldés menübe megyek, akkor a telefonkönyvből tucatnyi embert hoz be, de a párom nincs köztük.
Ha a + jellel próbálom hozzáadni, akkor ha a @-os felhasználónévvel próbálom hozzáadni, akkor csak teker körbe a kereső és soha nem találja meg, ha partnerként próbálom, akkor megadom a nevet és a telefonszámot és hiába nyomom a pipát, nem csinál semmit.
Már újraindítottam a telót, frissítettem a R-ot a G Play-ről, de semmi, pedig már vagy tucatszor küldtem neki pénzt és ő is küldött nekem.
Mi lehet a probléma? Köszönöm a segítséget.

(#21917) emeritus válasza Lex Icon (#21916) üzenetére


emeritus
tag

A párod Revolutjánál is lehet a hiba, végezz ott is ellenőrzéseket.

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#21918) bigdady válasza Lex Icon (#21916) üzenetére


bigdady
nagyúr

Küldjön ő penzbekérőt

(#21919) Lex Icon válasza emeritus (#21917) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Gondoltam, megpróbálok másnak küldeni. Az egyik rokont választottam ki, akinek sose küldtem még csak a névjegyzék alapján felhozza a R.
Küldeni akartam 1Ft-ot, de ugyan az a hibaüzenet. Szóval a hiba nem a páromnál van. :(
Mondjuk én levágnám a kezét aki ilyen hibaüzenetet be mer írni egy programba: "valamilyen hiba történt" Legalább egy nyüves hibakódot adna, hogy be lehessen határolni a hiba helyét akár csak nagyjából. :W

(#21920) zivorad


zivorad
csendes tag

Nálam is eltűnt az eddig látott Revolut partnerek kb. fele. Eddig ha a + jelre böktem megjelent a névjegyzékből mindenki akinek van Revolutja, most kevesebb mint fele látszik. A telefon névjegyzékében benne maradtak szerencsére. A világon semmit nem csináltam ennek érdekében, remélem majd megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#21921) balinlin válasza zivorad (#21920) üzenetére


balinlin
senior tag

Nekem is van ilyen gondom. Egy ismerősnek akartam küldeni egy összeget. Erre csak linket sikerült létrehozni, egyből küldeni nem.
A listában nem szerepelt, a száma pedig jó a névjegyzékemben.

[ Szerkesztve ]

(#21922) emeritus válasza Lex Icon (#21916) üzenetére


emeritus
tag

Ötlet: biztonság/adatvédelem/barátok közötti fizetés/(bekapcsolva?) Párodnál is? Az üsszeg (1 Ft ?) küldhetősége is kérdéses lehet.

[ Szerkesztve ]

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#21923) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Amennyiben van pénz a számlámon, hogy tudom megszűntetni az accom?

(#21924) szabi__memo válasza ssgt1981 (#21923) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Leszeded a pénzt??

(#21925) ssgt1981 válasza szabi__memo (#21924) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Ami rajta van azt elköltöm, de az usd számlámon van 0.07$ és a forinton is marad néhány 100 Ft.

(#21926) szabi__memo válasza ssgt1981 (#21925) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na ezt nem tudom, de az lenne a normális ha megszüntetéskor ki lehetne utalni.
Amúgy mi értelme van megszüntetni?

(#21927) ssgt1981 válasza szabi__memo (#21926) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Nem használom és feleslegesnek tartom fenntartási.

(#21928) szabi__memo válasza ssgt1981 (#21927) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem kerül semmibe és nem foglal helyet. Továbbra sem értem.
De remélem a többiek tudják hogy lehet az aprót kiutaltatni, bár én simán csak elindítanám a folyamatot, de láthatóan másképp gondolkodunk :)

(#21929) Tuomas válasza ssgt1981 (#21925) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát váltsd át a dollárt ft-ra és utald ki magadnak egybe a számládra.. Ha nem engedi kiutalni, mert kicsi az összeg, tölts rá 3000 ft-ot, és úgy utald ki a háromezer-párszáz ft-ot.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21930) balinlin válasza szabi__memo (#21928) üzenetére


balinlin
senior tag

Én is max az appot törölném ha nem használnám.
De szerencsére nem vagyunk egyformák.

(#21931) Lex Icon válasza emeritus (#21922) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Köszönöm, de nem jutottam el odáig, mert megpróbáltam azt, hogy letöröltem az app-ot és újratelepítettem, de most meg belépni/regisztrálni se tudok, mert ha megadom a mobilszámom, akkor a "szokásos" valamilyen hiba üzenetet kapom. Ha a "Nem férsz hozzá a számodhoz?" részt választom, akkor a mobilszámom után kéri a jelszót ami után megint a "valamilyen hiba" üzenetet adja. Ez a R egy rakás sz.r lett, amióta elkezdték átdizájnolni, meg szinte naponta frissíteni és felhizlalni 260MB-ra. :W

(#21932) Tuomas válasza Lex Icon (#21931) üzenetére


Tuomas
addikt

Milyen, és mikori rendszeren próbálod?

We were here

(#21933) Lex Icon válasza Tuomas (#21932) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Közben sikerült megoldani. Hiába telepítettem a G Play-ből, újra rámentem és új frissítést írt (30 perccel később???) amit felraktam és most már elküldte a hitelesítő emailt és be tudtam lépni.
Az viszont érdekes, hogy egy pénteki vásárlást csak most rakott be a listába. A pénzküldés is rendben elment.
Szóval valami nagy dugulás lehetett ebben. Szerintem valamelyik verziót rendesen elcseszték és az adatokat is tönkre vágta, ezért ált le a normális működés. Agilis fejlesztés sucks.
Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#21934) HREH


HREH
senior tag

Sziasztok!
Eddig max 5-10 ezer forintokat raktam a Revolut kártyámra, egyszer pedig 50 ezret.
Ha rárakok most 250 ezret, van rá esély, hogy egyből zárolják a fiókot? :R

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#21935) Ezekiell válasza HREH (#21934) üzenetére


Ezekiell
veterán

Van. Arra is hogy nem zárolják. Nem tudjuk megmondani, mi lesz, de zárolásra mindig van esély :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#21936) szabi__memo válasza HREH (#21934) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Van :)

(#21937) kavics


kavics
csendes tag

Revolut-hoz hozzáadott Erstes debit kártyám lejárt
Megjött az új kártya, próbálom frissíteni az adatokat, de folyton elutasítja
Kipróbáltam, hogy törlöm a régit és hozzáadom az újat, de ugyanez az eredmény...
Találkozott már valaki ilyennel? Revolut vagy Erste hiba lehet?

(#21938) Tuomas válasza kavics (#21937) üzenetére


Tuomas
addikt

Be van aktiválva az új erste kártyád?

We were here

(#21939) emeritus válasza kavics (#21937) üzenetére


emeritus
tag

A régi kártya törlése mellett az alkalmazás gyorsítótárának törlése is ajánlatos. Volt?

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#21940) bigdady válasza kavics (#21937) üzenetére


bigdady
nagyúr

Inkabb user hiba. Ugye aktiváltad az új kártyát?

[ Szerkesztve ]

(#21941) 66zio


66zio
aktív tag

Az alkalmazás frissítése után befagytak az árfolyamaim, több napig nem változtak. Ezt meguntam, töröltem az adatokat, gyorsírótárat. Ekkor nem akart visszaengedni az app, de volt egy frissítés, azt feltettem, és utána már kiküldte az emailes megerősítőt. Aztán ma megint befagytak az árfolyamok. Alkalmazás újratelepítésénél megint abba a hibába ütköztem, hogy nem enged be. Megadom a telefonszámom, jelszót és hibát dob. Természetesen nem ad semmi használható infót. Van valakinek ötlete? Olvastam Lex Iconnnál, hogy neki is a frissítés után oldódott meg, de ugye most nincs frissítés, a legújabb verzió van fent ami elérhető a Play áruházból.

Taps taps Revolut

(#21942) vnorbi válasza 66zio (#21941) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nálam is hasonló a helyzet. A mai frissítés után vettem észre, hogy az app nem mutatja meg a Revolut kártyáim adatait (és mellékesen megint elrontották az utalások Confirmation dokumentumát, amit kb három napja egyszer már megjavítottak). Appból kiléptem, de vissza már nem engedett, mert "valami hiba történt". Újratelepítettem, ugyanez.

Türelmesen várok a következő frissítésre, és közben vigyázok a másik telefonommal, amivel még minden fasza, hogy véletlenül ki ne lépjek, és nehogy frissítsem az appot.

(#21943) kavics


kavics
csendes tag

Mea culpa!
Elismerem láma voltam...
Köszi srácok!
Holnap megyek és aktiválom a kártyám.... :)

(#21944) szabi__memo válasza vnorbi (#21942) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De legalább már 100MB a frissítés :)

(#21945) zsola400


zsola400
aktív tag

Nekem nem jött be az új dizájn meg mindent átvariáltak, áthelyeztek, ezért raktam vissza a régebbi 6.39.1 verziót, ez stabilan, fagyások nélkül működik nálam.

(#21946) Lex Icon válasza vnorbi (#21942) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Nekem se működik újfent a küldés, és megnéztem a kártyákat és nekem se mutatja meg az adatait. Az oldalukon a státusz szerint meg minden rendben van. :(
@zsola400:
Tudsz egy linket adni a korábbi jó apk verzióra, ami nem vírusos, fake, meg egyéb piszkált változat? Köszönöm.

(#21947) DamianB válasza Lex Icon (#21946) üzenetére


DamianB
őstag

Üdv !
Nekem tetszik eddig az új dizájn
Egy éve van revokutom de nem rendeltem meg még hozzá a kártyát curven már van .
Gondolkodom hogy még rendeljen de rohadtul tetszik a metal fekete kártya.
Ha őszinte vagyok nem nagyon használnám ki a plusz dolgait esetleg a tőzsde utasbiztosítás és a várok részét ha újra lehet utazni .
Van itt olyan aki használja mi a véleménye úri hóbort csak ? :F

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21948) balinlin


balinlin
senior tag

Vettem fel készpénzt ATM-ből. Az app előtte azt írta hogy 69000 HUF a felvehető. Felvettem 19-et erre díjat számolt fel. Nagyszerű!
Ráadásul most már nem mutat ingyenes kp felvételi lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

(#21949) gzbotii válasza balinlin (#21948) üzenetére


gzbotii
veterán

Milyen ATM?
Mennyi díjat számolt fel?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21950) zsola400 válasza Lex Icon (#21946) üzenetére


zsola400
aktív tag

Saját mentés, tuti jó, viszont apks kiterjesztésű amihez kell megfelelő fájlkezelő (pl. total commander, sai) ami kezeli ezt a kiterjesztésű fájlokat
revolut_6.39.1

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.