Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22051) oOKitsuneOo válasza dugynok (#22048) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Mindig úgy csinálom, hogy kétszer rányomok a kártyaadatok megjelenítésére ezután ugye smses hitelesítés jön. Ezek után mindig automatikusan feldobja a megbízható e a készülék kérdést.

(#22052) hanesz9


hanesz9
friss újonc

Sziasztok

Én is revolutrol utaltam dollárt Random Capital számlárá, elosszor egy probat 50 dollar ertekben . Ez sikeresen megérkezett, aztan most 900 dollart utaltam de csak 880 erkezett meg. A random capital hivtam azt mondtak sem ők sem pedig a levelezo bankjuk nem szamolnak fel tranzakcios dijat.
de azt mondtak hogy már több ilyen problema is votl es azt gondoljak hogy a revolut egy bizonyos utalasi osszeg felett fixen 20 dollárt levon.
a kérdésem az lenne hogy mekkora lehet ez az összeg?
fentebb olvastam hogy 100 dollárig nem vont le nekik.
Valaki esetleg próbálta hogy többször utalt esetleg 100 dollart?

(#22053) kovisoft válasza hanesz9 (#22052) üzenetére


kovisoft
őstag

Nem a Revolut vonja le, hanem a köztes levelező bank. Nincs pontos ismert szabály, de az a tapasztalat, hogy kb. 500$-ig nem vonnak le semmit, fölötte 20-40$-t. Viszont ez sem tuti, volt akinek 500$ alatti utalásért is vontak. Nekem 400$-ig még soha.

(#22054) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Sziasztok!
Asszony szeretne revolutot. Nem tudjátok mikor lesz legközelebb lehetőség "ingyen kártya ajándékozásra"?
Most csak simán barátok meghívása van nálam az app-ban.

(#22055) Tuomas válasza 1stVikman (#22054) üzenetére


Tuomas
addikt

Attól még regisztrálhat, max nem igényeltek fizikai kártyát.
Addig működik virtuálissal is, és az is lehet, hogy a regisztrációt követő pár hét után felajánlják, hogy ingyen kipostázzák, ha igényel fizikai kártyát. Nálam is így volt. Persze garancia erre nincs.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#22056) Oliverda válasza 1stVikman (#22054) üzenetére


Oliverda
félisten

Próbálj küldeni neki egy pénzbekérés 1000-2000 forintról. Esetemben a tranzakció befejezése után rendre feldobja a címzettnek, hogy regeljen és ingyen kapja a kártyát.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22057) geryboro


geryboro
senior tag

a curve miert az euro alapohoz nyul mikor forint van beallitva elsodlegesnek?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#22058) Tuomas válasza geryboro (#22057) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezt a curve topikban kérdezd meg szerintem.
Vagy a revoluton terheli be euróban?

[ Szerkesztve ]

We were here

(#22059) 1stVikman válasza Tuomas (#22055) üzenetére


1stVikman
senior tag

+Oliverda
Köszi srácok, megpróbálom. :R

(#22060) balinlin válasza Tuomas (#22058) üzenetére


balinlin
senior tag

Szerintem igen, de akkor is curve kérdés lesz. Valószínű nem állította az HUF alapúra a kártyát curve-ben.

[ Szerkesztve ]

(#22061) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok! Vhogyan meg lehet nézni, hogy egy adott tranzakció után mennyi volt az egyenlegem. Régen volt erre lehetőség egy diagramon. Azt tudom hogy azt kivették, csak máshol meg lehet nézni?

(#22062) zsola400 válasza nOvOp (#22061) üzenetére


zsola400
aktív tag

Számlák > részletek > kivonat > pdf/excel-ben letölthető a részletes havi számla.
A régi felületen ez az elérési útvonal, az új felületen lehet, hogy más.Ilyenek miatt raktam vissza egy régebbi verziót ami még jól működik, átlátható.

(#22063) nOvOp válasza zsola400 (#22062) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi! És a régebbit honnan lehet letölteni? Illetve biztonsági szempontból nem gond régebbit használni?

(#22064) zsola400 válasza nOvOp (#22063) üzenetére


zsola400
aktív tag

Saját mentésem van a 6.39.1 verzióról, ezt el tudom küldeni neked de nem biztos, hogy feltelpül a telódra az eltérő proci, android rendszer miatt és apks kiterjesztésű amihez megfelelő fájlkezelő vagy app kell ami feltelepíti.
A másik lehetőség az apkmirror, innen letölthető az összes verzió de ebben nincs magyar nyelv és ehhez is saját telepítő kell mert itt apkm kiterjesztésű.

(#22065) geryboro válasza Tuomas (#22058) üzenetére


geryboro
senior tag

revon, azert ide is irtam.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#22066) Tuomas válasza geryboro (#22065) üzenetére


Tuomas
addikt

Curve-hoz nem értek, próbáld ki azt, amit (#22060) balinlin fórumtárs írt.

We were here

(#22067) kmarci25 válasza geryboro (#22057) üzenetére


kmarci25
veterán

A Curve-ben milyen pénznemre állítottad a Revo kártyát? Kártya képe alatt jobbra kis fogaskerék, card currency. Revo asszem alapból EUR, ezt állítsd át, és forintban fog terhelni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#22068) modflow


modflow
veterán

Az árfolyamok grafikonjait most hol látni az appban?

(#22069) UberMutant válasza modflow (#22068) üzenetére


UberMutant
őstag

utolsó ikon / watchlist
és hozzáadod a neked tetsző devizapárt

[ Szerkesztve ]

(#22070) modflow válasza UberMutant (#22069) üzenetére


modflow
veterán

Hol utolsó ikon?

(#22071) UberMutant válasza modflow (#22070) üzenetére


UberMutant
őstag

az alsó sorban, ahol az ikonok vannak.
azért neveztem utolsó ikonnak, mert a neved kezdőbetűi állnak ott.

(#22072) SyMbioTe

Sziasztok!

Napokban lejárt a személyim (tegnap), és rögtön jött is az értesítés Revoluttól, hogy szükségük van új okmány beküldésére.
Namost, tekintve, hogy még nincs új személyim, az a kérdés, hogy így meddig tudom probléma nélkül használni az appot? Tervben van a személyi cserélése természetesen, de azért az nem 1 hét alatt fog elkészülni, örülök, ha időpont lesz okmányirodában.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#22073) gattolino


gattolino
senior tag

Van itt olyan aki részvényekkel kereskedik Revoluton? Valahol olvastam, hogy max 2000$-nyi részvény adható el. Erről nem találtam leírást. Valaki tud segíteni?

Vivo X90 Pro Plus

(#22074) UberMutant válasza gattolino (#22073) üzenetére


UberMutant
őstag

nincs ilyen. valamit félreolvastál.

(#22075) nOvOp válasza zsola400 (#22064) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi, megnézem az appkmirrort.

(#22076) Maxximus válasza gattolino (#22073) üzenetére


Maxximus
őstag

BTC-om van a Revoluton és lehet veszek részvényeket is. Tegnap elő is fizettem az éves prémiumra, hogy kevesebb legyen a jutalék.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22077) dugynok válasza SyMbioTe (#22072) üzenetére


dugynok
senior tag

Ha van jogosìtvànyod, kérdezd meg supportot, hogy elfogadjàk-e, hivatkozz a covid19 karanténhelyzetre...

(#22078) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, metál kártyára szokott lenni kedvezmény?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#22079) zsamiatt


zsamiatt
őstag

nem tudjátok véletlenül, hogy az arany kereskedés hol van az új felületen? köszönöm

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#22080) Tuomas válasza zsamiatt (#22079) üzenetére


Tuomas
addikt

Sajnos a választ én nem tudom, ezért segíteni nem tudok, de azt szeretném kérni, hogy ilyen esetben, ha 5 percen belül jutna eszedbe másik kérdés, légyszi, legközelebb a szerkesztés gombot használd. Köszi!

We were here

(#22081) gattolino válasza Maxximus (#22076) üzenetére


gattolino
senior tag

Én még nem fizettem elő. Egyelőre elég jó részvénybe fektettem így van haszon. Viszont 3 kereskedést enged, azt nem tudom, hogy az per nap?
Illetve mennyi lehet a jutalék, amit a Revolutnak fizetünk

Vivo X90 Pro Plus

(#22082) SyMbioTe válasza dugynok (#22077) üzenetére

Köszi a tippet, ezt megpróbálom. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#22083) anadroid válasza dugynok (#22077) üzenetére


anadroid
senior tag

Esetleg, ha van, akkor útlevél. Több esély van rá, mint a jogsira.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#22084) gattolino válasza gattolino (#22081) üzenetére


gattolino
senior tag

3-at enged elméletileg havonta. Mert a premiumnál van 8/hó
Most akkor mivan, ha havi 3-nál többet adok veszek?
Valaki tud valami infót? :R

Vivo X90 Pro Plus

(#22085) Reácska


Reácska
friss újonc

Sziasztok! Pár hónapja van a Revolute számlám, nagyon szeretem, mivel sokszor kell euróban fizetnem webáruházban. Viszont most van egy kis gondom, kaptam emailt, hogy lejárt a személyi igazolványom érvényessége és kérnek helyette egy érvényes okmányt feltölteni. Ők azt írják, hogy ez nagyon egyszerű, csak lépjek be az app-ba és töltsem fel:-( Már 3 órája túrom a telefonomban a revolut alkalmazást, de egyszerűen nem találok olyan menűt, lehetőséget, bármit, ahová fel lehetne tölteni az új személyi fotóját. Aki képben van kérem segítsen! Előre is köszönöm!

(#22086) Peter.70


Peter.70
őstag

Ezt olvastátok?

Revolut drágít és szűkít kicsit a szolgáltatásokon, pár fontosabb változás augusztus 12-től:
- ~5000 euróról 1000 euróra csökken a havi ingyenes pénzváltási lehetőség standard csomagnál
-Hétvégi átváltás plusz díja 0.5%ról 1%ra növekszik
-Külföldi utalások ára 0.5 euró lesz utalásonként, SEPA ingyenes marad

(#22087) zsamiatt válasza gattolino (#22084) üzenetére


zsamiatt
őstag

fizetni kell tranzakcioként

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#22088) Reácska válasza SyMbioTe (#22072) üzenetére


Reácska
friss újonc

Szia! Pont ez a helyzet nálam is, lejárt a személyim, kértek helyette érvényes okmányt. Gondoltam feltöltöm a jogsimat, de egyszerűen nem tudok rájönni, hogy hová kell feltöltenem. Már áttúrtam a menűjét többször. Ha te tudod kérlek írd meg nekem!

(#22089) Tuomas válasza Reácska (#22088) üzenetére


Tuomas
addikt

Írj a supportnak, hogy új a személyid, segítsenek. Küldenek linket és be tudod újra fotózni.

We were here

(#22090) kokokka válasza Reácska (#22088) üzenetére


kokokka
őstag

Akkor csak várj! Ha vissza olvasol láthatod hogy nekem is ez volt a gondom. Kétszer írtam a supportnak live agent-re de egyszer sem kaptam választ (bár itt azt mondták ez fizikai képtelenség, mégis így volt). Aztán tegnap jött egy újabb email, ugyanolyan linkkel mint ami az elsőben volt, viszont itt már ha rányomtam a linkre bevitt a revoluteba egy olyan felületre, ahol azonnal le tudtam fotózni a kártyámat. Egy óra múlva jött az üzenet, hogy így minden ok.

(#22091) SyMbioTe válasza anadroid (#22083) üzenetére

Útlevelem az nincs sajna.

(#22088) Reácska
Majd megírom mi lett, írtam nekik egyelőre.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#22092) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Elvileg ez a link volt az email-ben, amin keresztül lehetett feltölteni az új személyit. A support is valami hasonlót adott annakidején, de nálam csak az app-ot indította el akkor és most is. Az a gyanúm, hogy valamit központilag is be kell állítani az adott fiókon, hogy ez a folyamat beinduljon.

(#22093) kokokka válasza MrPeekaboo (#22092) üzenetére


kokokka
őstag

Nem kell, nincs is mit beállítanod. Mondom, nekem két nap múlva jött egy újabb email egy ugyan olyan linkkel, mint az első ami viszont már működött. Az első nekem is csak az appot nyitotta.

(#22094) Gabás válasza Peter.70 (#22086) üzenetére


Gabás
addikt

Itt a hivatalos tájékoztatás is.
Ideje elkezdeni számolni, hogy megéri-e majd a prémium.

(#22095) petir válasza gattolino (#22084) üzenetére


petir
senior tag

Amennyiben túlléped a havi 3 kereskedést akkor jutalékot számol fel. De ezt látod is mert mikor veszed/eladsz írja hogy 3/2 tehát már 1 kereskedés volt.

Nekem 1.11$ számolt fel. Azaz 368 Ft-ot. Jutalék néven jelent meg.
Igazából ha napi szinten játszol vele akkor nagyobb csomagba érdemes váltani mert hamar összejön a metal csomag ára.....

Milyen részvényt vettél? 😁

(#22096) gattolino válasza petir (#22095) üzenetére


gattolino
senior tag

Callon Petroleum Company, még 0,82-ér most 1,78
Whiting Petroleum, azt 1,17-ér, most 1,66
összesen kb. 1.2M értékben
de tegnapelőtt valami 200% felett volt mind a kettő
akkor kellett vna eladnom.
De gondoltam, hogy még feljebb megy :(
Most várok, hátha feljebb megy még hasonló szintre és eladom
Utána meg ráállok a napi eladásra, vételre és abból is szép kis summát össze lehet hozni :C

Vivo X90 Pro Plus

(#22097) Sub-S válasza gattolino (#22096) üzenetére


Sub-S
senior tag

Ha napi szinten akarsz kereskedni akkor jobban jársz ha a revolutot elfelejted. ;)

(#22098) Maxximus válasza Sub-S (#22097) üzenetére


Maxximus
őstag

Interactivebroker? :F ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22099) zsamiatt válasza gattolino (#22096) üzenetére


zsamiatt
őstag

200%??? Valamit ott elneztel szerintem :)

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#22100) petir válasza zsamiatt (#22099) üzenetére


petir
senior tag

Nem nézett el vannak ilyenek.
Ha résen van az ember lehet kifogni ilyeneket.

Persze nem árt jobban belenézni utánaolvasni.

Az olaj részvények amúgy beestek a vírus idején . Volt olyan nevezetesen ez a CPE , hogy 0.5$ volt.... Most épp 1.69-al zárta a napot.

De van ennél durvább is pl.
SPG,VTS ami a válság előtt 50$ és 140$ a vírus alatt olyan szinten bezuhantak , hogy 15-20$ volt... Na akkor kellett volna jól bevásárolni. Már most duplája az értékük. De még nem érte el az előbb irt kezdetieket. Szóval aki bátor..........

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.