Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) balinlin válasza gzbotii (#21949) üzenetére


balinlin
senior tag

Kiderült hogy én voltam hülye. Nem 69 volt felhasználható, hanem annyit használtam fel a 75-ből a ciklus alatt.
Tipikus user error. 260 Ft nem nagy tanulópénz...

(#21952) gzbotii válasza balinlin (#21951) üzenetére


gzbotii
veterán

Jó tudni.
Megesik (a legjobbakkal is :D)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21953) Divinity válasza Lex Icon (#21946) üzenetére


Divinity
őstag

Az APK Mirror elég megbízható

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#21954) Årpi


Årpi
őstag

Mióta küldi ki a Revolut a Premium kártyákat GLS-el? :D Emlékeim szerint DHL Express pörgött eddig, pár hete is ők hozták a kártyát amikor csomagot váltottam. Most meg lejárt az első "klasszikus kék" kártyám és egy arany premiumot kértem "helyette" és a GLS-től jött az email, hogy holnap hozzák. :F

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#21955) gzbotii válasza Divinity (#21953) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor sem a legjobb ötlet ajánlani/linkelni egy pénzügyi apphoz .apk-t. Mert ha...bármi. Érted.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21956) hedgehog válasza Tuomas (#21824) üzenetére


hedgehog
senior tag

Úgy látom, hogy a tranzakciók elrejtését kivették.

Nálam ez visszakerült (7.2.beta-325)

-- aka p3d3str1an

(#21957) Lex Icon válasza gzbotii (#21955) üzenetére


Lex Icon
senior tag

OK, de mit csináljunk a SW hulladékukkal, ha nem működik?

(#21959) vnorbi válasza zsola400 (#21950) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Azt ugye tudjátok, hogy Android verzióktól függően más-más apk-k vannak. Pl Android 5-re ~90 MB, Android 6-ra ~30 MB. Nekem is az a bajom, hogy hiába van az egyik telefonon egy jól működő app, azt nem tudom átvinni a másikra.

(#21960) rkristof válasza #20749568 (#21958) üzenetére


rkristof
tag

a design sajnos változik. a főoldalon pl a képernyő alja tök üres, mégis csak az utolsó tranzakció látszik. arról nem is beszélve, h ezt a junior menüpontot is folyamatosan az arcomba rakják, az is csak a helyet foglalja a részemre lényegesebb dolgok elől.
a számomra elég fontos árfolyam értékeket folyamatosan pakolgatják, szerintem idén legalább 2-3 helyen volt már.
Nem tudom hova kapkodnak ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#21961) Lex Icon válasza vnorbi (#21959) üzenetére


Lex Icon
senior tag

És akkor még a proci verziót nem is említetted (arm64-v8a, arm-v7a,...)
Nem tudtam felrakni egyik változatot se működőképes formában.
Korábban az apkmirror normálisan használható apk-t adott, most apkm-es szemetet amit csak a saját félrevezető reklámokkal tömött appjával lehet felrakni.

(#21962) lasse001 válasza rkristof (#21960) üzenetére


lasse001
senior tag

Teljesen egyet értek :O

(#21963) Villa7


Villa7
tag

Más tud vásárolni playstation storeba?
Egyik kártyát se fogadja el, csak 0 Ftra meg pingeli.

(#21964) Reverting válasza Villa7 (#21963) üzenetére


Reverting
őstag

Ha jol emlekszem meg karacsony korul nekem is csak a fizikaival sikerult, de vegul ok volt.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#21965) sittes79


sittes79
addikt

Hali,

Szeretnék küldeni Magyarországi OTP számlára forintot, de előtte eur atvaltanam forintra, szóval lehetséges így a dolog illetve sima számla számot tudok de át lehet konvertálni IBAN ra elvileg.?

(#21966) bigdady válasza sittes79 (#21965) üzenetére


bigdady
nagyúr

OTP-s számlád ibanja kell magyarul? Kivonaton rajta nem?

(#21967) Soros terv válasza sittes79 (#21965) üzenetére


Soros terv
újonc

OTP-nek van saját IBAN-kalkulátora, ott a számlaszámból egy pillanat alatt megmutatja: https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN

(#21968) DamianB


DamianB
őstag

Kijött a kérdőív be írtam azt is amit ti itt írtatok elég jól össze szedtetek.
Min kellene változtatni

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#21969) sittes79 válasza Soros terv (#21967) üzenetére


sittes79
addikt

oh ez az köszi!

(#21966) bigdady : Muternak küldenék pénzt, de Ő csak sima szmlaszámot tudja, de sejtettem van valami ilyen kalkulátor.

(#21970) KTU


KTU
addikt

Párszor volt már kérdés, hogy Revolut-ról utalok EUR-t, mennyi idő alatt kapja meg a másik fél.
Belga TransferWise € számlára 4db utalást indítottam ma reggel 7:30 körül,
mind gyorsan megérkezett 7:50 és 8:00 közt.
HUF utalásokat reggel 6h köröl indítottam, 8:40 és 8:50 közt érkeztek.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#21971) Lex Icon


Lex Icon
senior tag

Engem még mindig "valamilyen" hiba miatt nem aktivál be újratelepítés után, pedig már a 7.2-es verzióra frissített.
A fórumon sokaknak van/volt ilyen hibája.
Az utolsó bejegyzés 4 órája volt és azt írja, "Solved via Revolut twitter. Thanks.", de nem találok ilyen bejegyzést a Revolut Twitter oldalán.
Nektek sikerült megoldani?

(#21972) 66zio válasza Lex Icon (#21971) üzenetére


66zio
aktív tag

Egyenlőre nem. Várom a csodás frissítést.

(#21973) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Skacok nektek megy most a revolutos vásárlás?
most akartam virtuálissal venni nintendo eshopban erre kiirja h nem használhatja ezt a kártyát, érdeklődjön a szolgáltatónál részletekért.

revo appban meg sem jelent h megprobálná levonni...wtf?! Nem egyszer használtam már ezt a kártyàt!

mondom rácsekkolok hátha màsnál is szarakodik most.
köszi.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#21974) viktorhu válasza Quinine911 (#21973) üzenetére


viktorhu
veterán

Most fizettem vele online pár perce.

(#21975) Quinine911 válasza viktorhu (#21974) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Fura. Pedig van rajta 3200 forintom most és 1800 lenne amit venni akarok...akkor lehet a Nintendonál van a gebasz.
vagy van egy minimum összeg ami alá nem mehet a pénzem és azért nem engedné? Eddig nem tudtam ilyenről.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#21976) sambenez


sambenez
addikt

Felmerült egy kérdés. A Revolut Juniort csak saját gyereknek vagy rokon gyereknek is lehet kérni? Mert a használati feltétel nekem nem egyértelmű.
Erre gondolok:
"Csak akkor adhatsz a számlához hozzáférést egy személynek mint Gyermeknek, ha az adott személy 7–17 éves, te vagy a gondviselője, vagy pedig más módon vállalsz érte jogi felelősséget."
Tehát mondjuk az unokaöcsémnek kérhetek én?

(#21977) Quinine911 válasza sambenez (#21976) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Csak ha te vagy gondviselője vagy hivatalosan/jogilag te vállalsz érte felelősséget. Sztem ez egyertelmű. Ergó: nem, hacsak a fentiek nem állnak fent.
(sztem, én legalábbis így értelmezem)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#21978) bigdady


bigdady
nagyúr

Ma nekem is eldobta egymás után kétszer is a az eldobható kártyát az app. Nekem kellett ujragyártarni.
Ezek a frissítések mostanában elég szarok..

(#21979) Oliverda


Oliverda
félisten

Aki iOS-en benne van a beta programban, annak (még) van lehetőség könnyen visszaállni egy 7 előtti verzióra. Így tettem én is, inkább megvárom a 7.5-öt. Addig csak gatyába szedik az új felületet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#21980) hhheni válasza Quinine911 (#21973) üzenetére


hhheni
tag

este 8-tól mostanáig - most összeszámoltam - 7* fizettem vele (ali, ebay, banggood, kifli, tesco), semmi gond nem volt

(#21981) agroman válasza Quinine911 (#21973) üzenetére


agroman
senior tag

nekem is visszadobta elsore egy paypalos vasarlasom, gyanus kifizetes uruggyel es letiltotta a kartyat. az appban meg kellett erositenem hogy en voltam.

------

(#21982) vnorbi válasza Lex Icon (#21971) üzenetére


vnorbi
aktív tag

A te eseted valószínűleg más, de nálam most ez a helyzet:

A Google nekem még nem ajánlotta a 7.2-t, továbbra is a 7.1.1 érhető csak el, ezzel pedig továbbra is a "something has gone wrong" üzenet fogad miután megadom a telefonszámomat.

A másik telefonon, amivel működik a Revolut, letöltöttem a "Subject access request" dokumentumot a profilomból. Ebben látszik, hogy milyen készülékek vannak regisztrálva a Revolut accountomhoz. Itt a listában most négy telefon van: egyszer a jól működő, és háromszor a nem működő. A háromból kétszer maga a készülék van regisztrálva egyszer pedig a készüléken futó böngésző. A működő készülékhez tartozó utolsó hozzáférés dátuma aktuális (mai), a nem működőhöz tartozó időpontok pedig két hetesek (pedig azóta is használtam, app frissítés is volt). Ez a két héttel ezelőtti dátum "véletlenül" pont az, amikor support ügyem volt az említett Confirmation dokumentum elrontása miatt, és rávettek adattörlésre meg újratelepítésre. A böngészős dolog meg az lehet, hogy a helyes Confirmation dokumentumot a support böngészőn keresztüli letöltéssel küldte el, és ott is az az authentikáció volt, mint az app-ban (telefonszám + passcode).

Szerintem most az van, hogy maga a készülék bekerült valami tiltólistára, vagy valami elromlott az adminisztrációnál, vagy ezen a ponton nem tud bejelentkezni a Revoluthoz. Amúgy írhatok be bármilyen telefonszámot, semmivel nem működik, nem tudnék új számmal regisztrálni róla.

Ha nagyon unatkozom, és addig nem javul meg magától, hétvégén megkérdezem erről a supportot.

(#21983) Quinine911 válasza hhheni (#21980) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Köszi, utána olvastam már hogy zavar van a nintendonál a kártyás fizukat illetően. Náluk volt/van a hiba.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#21984) Lex Icon válasza vnorbi (#21982) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Köszi. Amikor telepítettem, akkor gondolom, a 7.1.1-et rakta fel. Utána mivel nem működött, a Play alkalmazásból néztem meg, van-e frissítés, mert ahogy korábban is írtam, volt frissítés és utána meg is javult (1 napig :((( ) Most is volt, frissítettem és így lett 7.2. A Play-en 7.1.1 van. Passz, hogy ez hogy lehet. A 7.2 még béta lenne, de ha én kérem a frissítés keresését, akkor azt is adja? :F
Próbáltam felrakni korábbi verziókat (6.38.1-39.1) simán APK-ból (úgy indítás után kilép) APKMirror-ral APKM-et, APKPure-ral is APKX-et, de vagy sose ér véget a telepítés vagy hibát ír ki telepítés közben.
Azt nem értem, a Play-en miért nem lehet néhány korábbi verziót meghagyni, hogy ha gond van az új verzióval, akkor vissza lehessen állni arra.

(#21985) Tuomas válasza Lex Icon (#21984) üzenetére


Tuomas
addikt

Nálam is 7.1.1 van és nincs frissítés hozzá. Nem bétázol véletlenül? Milyen telefonon használod, milyen rendszerrel? Rootolt-e a telefon?
Én lehet, hogy megpróbálnék egy komplett gyári visszaállítást csinálni a telefonon.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21986) Lex Icon válasza Tuomas (#21985) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Nem bétázok (legalábbis nem tudok róla, bár most úgy érzem :D ).
Xiaomi Mi2, MIUI 8.2, Android 5.0.2.
Nem rootolt, bár a CIB applikáció kiírja, hogy nem a gyári FW van rajta, mert ez a xiaomi.eu-s magyar FW, tehát hivatalos, de nem a gyári kínai.
De ha tavaly óta jó volt a R-nak.

(#21987) Tuomas válasza Lex Icon (#21986) üzenetére


Tuomas
addikt

Android 5.0.2? :Y
Az nem egy mai gyerek, én elképzelhetőnek tartom, hogy emiatt zavarodik meg az alkalmazás. Az új verzióra váltással, lehet, hogy emeltek a minimum rendszerigényen is, és elképzelhető, hogy ez tette be a kaput.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21988) viktorhu válasza Lex Icon (#21986) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha már főzött romot használsz, nincs rá újabb? Hátha az segítene.

(#21989) Lex Icon válasza Tuomas (#21987) üzenetére


Lex Icon
senior tag

A Play-en hivatalosan 5.0-tól működik és csak a R miatt nem dobok ki egy jó telót, főleg, hogy azóta se csináltak normális 5" alatti telót Xiaomiék. A többiek se nagyon. Nem szeretem a péklapátot.

(#21990) Lex Icon válasza viktorhu (#21988) üzenetére


Lex Icon
senior tag

Korábban volt pár frissítés, de a fogyasztói társadalomban 3-4 éves teló már őskövület. Úgy tudom, a Mi2-re már nem adták ki az újabb Androidos verziókat.

(#21991) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Most regisztráltam, tölteném föl a pénzt, de az a baj, hogy az IBAN amit megad az app, az csak 22 karakter az OTP webbank meg nem akarja elfogadni.

(#21992) Tuomas válasza megint én (#21991) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát töltsd fel bankkártyával. :D
Az utalás drága lesz.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#21993) Maxximus


Maxximus
őstag

MOL kutakon rendszeresen el utasítja. R kártya+Apple pay (órával fizetve)
Másnak is?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21994) INGJOKE válasza Maxximus (#21993) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tankolj valami normális helyen... :D

(#21995) vnorbi válasza Lex Icon (#21986) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Az Android 5-tel voltak problémák az elmúlt héten egyébként globálisan (nekem is az 5-össel van a bajom). Valami a tanúsítványkezeléssel elromlott (Google sara?), és más appnál láttam olyat, hogy erre extra frissítést adtak ki. Akkor a telefon böngészője (Chrome) is beriasztott egy csomó oldalra, hogy nem biztonságos velük a kapcsolat (hírportálokra, de még az OTP fizetési felületére is). Azóta ez megoldódni látszik, most minden korábban gyanúsnak mondott oldal újra biztonságos a Chrome szerint is a telefonon (és nem az adott oldal újította meg a tanúsítványát, hanem a Google jött rá, hogy nincs hiba a régivel).

Ettől persze még a Revolut app nálam nem javult meg :)

(#21996) razorbenke92 válasza megint én (#21991) üzenetére

Lehetséges, hogy belföldi utalást indítottál és azért nem kapsz megfelelő űrlapot?

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#21997) tuzpenge válasza Maxximus (#21993) üzenetére


tuzpenge
őstag

Én is így használom de még soha nem volt problémám vele. Legutóbb hétfőn fizettem így.

ˣ

(#21998) megint én válasza razorbenke92 (#21996) üzenetére


megint én
őstag

Igen, useroff!
És, ha megvan az űrlap, akkor a "Név, Cím" rubrikába mit írjak?
Kötelezően kitöltendő mező.

(#21999) Årpi


Årpi
őstag

Megérkezett az új premium kártya, az eddigi külföldi feladók (pl. Lengyelországból jött talán az utolsó kártyám) helyett teljesen magyar címről érkezett a dolog. Lehet erről tudni valamit? :F

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#22000) Somatom


Somatom
veterán

Gyorshelp plíííz! Hova az édes anyukájukba rakták az új felületen a váltást (Android)? Az Euró zsebből kéne átváltsak Forintos zsebbe, de nem találom az opciót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.