Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) reap3r


reap3r
aktív tag

Aki ért valamennyire a fotózáshoz, az meg tudná nekem mondani, hogy pl. egy CM-en készült FreeDCam-ben lőtt DNG kép bármivel rosszabb, mint egy kép ugyanezzel az appal lővé ugyanúgy DNG-ben Stock Lollipop alatt? Nem találok értelmes választ neten. Mert amennyire én gondolom a raw képek nagyjából csak fényesség adatokat tartalmaznak, de ez változik ha pl. stockon van az illető vagy CM-en? Józan paraszti ésszel mindkettőt meg tudom magyarázni magamnak, de nem tudom hogy mi a tényleges válasz. Előre köszi a választ.

(#74052) reap3r válasza Doctor46 (#74050) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nyugodtan lehet frissíteni a telefont. Egy ilyen nem bekapcsolós szituáció vagy egy félrement frissítéstől lehet, ami nem túl gyakori, vagy attól, hogy a telefonra csak rá lett eresztve a frissítés mindenféle appal, adattal teletömve. Amennyiben frissíteni akarod, akkor előtte egy Gyári állapotra visszaállítást mindenképp csinálj. Ez legyalul mindent a telefonról, szóval előtte ments le minden fontosat. Az LG-s szoftver, amin keresztül frissíted, nem fogja lementeni és átvinni az adataidat Lollipopra, ezt az alkalmazás is írja szerintem.
Viszont arra felhívom a figyelmed, hogy a telefon gyári Lollipop alatt jobban melegszik és hasonló használat esetén lehetséges, hogy jobban fog akadozni. De ennek ellentettje is beigazolódhat, de arra már nem sok az esély. Amennyiben teljesen elégedett vagy a telefonnal, akkor azt mondom, hogy maradj KitKat-en, mert számottevő előnyt nem hoz a Lollipop, nekem speciel csak fejtörést okoz, mert napi kétszer újra kell indítanom, hogy ne lassuljon be, pedig nem használok szinte semmi komolyat, Messenger Lite, Chrome és Youtube megy rajta, de persze nem egyszerre 60 ablakkal megy a telefonom. Amúgy ha nem akarsz egyszerre Snapchatezni, Messengerezni és 20 ablakkal Chrome-ot futtatni, hanem ésszel használod a telefont, akkor nincs vele probléma.
Amennyiben szívesen mókolnál a telefonnal, root, custom rom meg ilyenek, akkor már egy új világ nyílhat előtted, ami teljesítményben megváltás, de néhány dologban erőteljes kompromisszum.

(#74053) Marquess


Marquess
tag

Hali
Segitséget kérnék
Tegnap csináltam egy Videót és véletlenül kitöröltem másolás közben:S
Hogyan lehetne visszaállítani?Néztem minden programot neten de a telefont sehogy se ismeri fel ...mindig csak a gépről talál visszaállítást,ami pont nem érdekel:D

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#74054) eclipse19 válasza Marquess (#74053) üzenetére


eclipse19
senior tag

És a másolat sincs meg?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#74055) Marquess válasza eclipse19 (#74054) üzenetére


Marquess
tag

Nem tudom... Csak véletlen letörültem teloról és már nem találom sehol...nem tudom lomtár vagy valami ilyesmi nincs g2 be?

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#74056) tirszin válasza reap3r (#74051) üzenetére


tirszin
senior tag

Már vagy 2 éve tesztelgettem, de nem volt észrevehető különbség a képek között.

Ami nagyon zavaró volt, hogy mozgó téma esetén alig talált fókuszt a nem gyári alapú ROM, nálam gyakorlatilag használhatatlan volt.
Meg aztán úgy rémlik, hogy a dng mentésekkel is jobban szenvedtem, sokat hibáztak u.azok az appok, amik lolli alatt jól működtek.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#74057) tirszin válasza Marquess (#74053) üzenetére


tirszin
senior tag

Pendrive, mem.kártya visszaállító progik pont jók lennének, mert az nem a hdd-n próbálkozik, csak szerintem az a baj, hogy olyan szerencsétlen drivereik vannak ezeknek a mobiloknak, hogy nem egyszerű meghajtóként jelennek meg a win-ben, ezért nem látja egy ilyen file-recovery progi.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#74058) Marquess


Marquess
tag

Köszi Köszi.
Még annyi kérdésem lenne felétek ,hogy lg g2 telomat most már lecserélem ,mert már beégett a kijelző széle meg már nem bírja nagyon 3éves...Megéri egy galaxy s6 edge telora váltani ..Nagyon agyalok rajat,jobban bejön mint a s7 edge.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#74059) eclipse19 válasza Marquess (#74055) üzenetére


eclipse19
senior tag

Alapból nincs Lomtár, hacsak nem telepítettél (még korábban) egy programot, ami biztosítja ezt a funkciót.

Hirtelen rákeresve ezt találtam, esetleg érdemes kipróbálni, ha fontos az a videó.

Addig is igyekezz minimalizálni az írási/mentési műveleteket a telefonon, hogy lehetőleg ne írd fölül mással a törölt fájlt.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#74060) szabyka95


szabyka95
őstag

kihagytam egy honapot a g2vel, s7 edgen voltam, de most visszaterek
crDroid vagy aicp ajanlott a 7.1.1 bol ?

(#74061) bala6120 válasza szabyka95 (#74060) üzenetére


bala6120
senior tag

(#74062) stefi68 válasza szabyka95 (#74060) üzenetére


stefi68
addikt

Nem jött be?
Én a sima S7-tel szemezgetek...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74063) szabyka95 válasza stefi68 (#74062) üzenetére


szabyka95
őstag

Kenyszerbol..
Idezet az edge topikbol :
"ma vittek volna el a telefont ismet a szervizbe
3 kor felhivnak
a szamla 06.20 ra volt kiallitva, a telefont ekkor meg le sem gyartottak.
igy nem ervenyes a garancia :)
szolok a boltnak, hogy kuldjenek uj szamlat
mondja h nem, de visszafizeti a telefon arat
hasznaltan vettem most 1 honapja 2100 lejert (144 ezer ft)"

Amugy nagyon bejott, merfordekkel jobb a g2nel. S8t megvarom :)

(#74064) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Már nagyon unom, hogy állandóan karcok, vagy hajszálkarcok megjelennek a telefon kijelzőjén újra és újra. Már harmadszor cseréltetem a kijelzőt ezek miatt, mert nagyon zavartak a karcok olyan szinten voltak rajta, pedig vigyázok rá nagyon zsebbe is akárhova teszem figyelek rá stb. lényeg nem akarok védőfóliát mert az hülyén néz ki rajta, meg veszít is így színéből a készülék stb. de most már új kijelzőt sem akarok beletenni, mit lehet vele csinálni? Láttam hajszálkarc stb. karc eltüntető készletet lcd-kre van meg telefonokra kifejezetten, ezek mennyire okésak? 2900 ft körül vannak.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#74065) Balathruin válasza Feri1977 (#74064) üzenetére


Balathruin
veterán

Kijelzővédő üveg. Nem rontja a minőséget, szvsz hülyén se néz ki.

(#74066) tirszin válasza Feri1977 (#74064) üzenetére


tirszin
senior tag

Ez ilyen sajnos, én is úgy tapasztaltam, az eredeti gyári LCD is nagyon "puha" üvegből van.
Mivel könnyen karcolódik, valószínű könnyen is polírozható.

A G4-ről és a Nexus 6P-ről tudok még nyilatkozni, azokon már sokkal karcállóbb a kijelző.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#74067) tirszin válasza Balathruin (#74065) üzenetére


tirszin
senior tag

Voltam már úgy, ha rajta volt az a jó vastag üvegfólia, jobb fent nehezen érzékelt.
Amikor levettem, tökéletes lett.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#74068) Feri1977


Feri1977
senior tag

Na épp ezért nem akarok semmiféle fóliát..! Van ez a DISPLEX Touch Screen Sealer, láttam videót is róla, na ezt ha megveszem eltünteti tényleg szerintetek a karcokat?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#74069) Balathruin válasza tirszin (#74067) üzenetére


Balathruin
veterán

Rosszat vettél. A normális üveg max 0,3mm vastag, azzal jól érzékel.

(#74070) reap3r válasza tirszin (#74066) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én azt tapasztaltam, hogy az én zsebemben a legtöbb telefon 1-2 órán belül karcolódik, legyen az bármilyen Gorilla Glass-ból :) Az eddigi összes telefonom tisztességes karcokkal gazdagodott 1-2 órás zsebben tartózkodás után. Hozzáteszem, nem kavicsbányában dolgozom és nem is koszos/homokos a zsebem amúgy...

@Feri1977

Nem tudom tudományosan megmagyarázni, de hiába vigyázol a telefonra, az karcolódni fog a sok portól, ami körülveszi az embert. Volt ismerősöm, akinek fél évig a zsebében bármiféle fólia nélkül volt a Samsung Galaxy S-e és tényleg egy darab karc nem volt rajta, nem hittem el. Nekem ugyanaz a telefon kicsomagolás után 2 órával egy gyönyörű mély karccal lepett meg zsebből elővéve... Fóliát/Üveget kell rá tenni, azt lehet cserélni sokszor, kijelzőt pedig nem érdemes. Tegyél edzett üveget, 9H tempered glass, így találsz ebay-en, aliexpressen dolgokat, nem rontja az érzékelést, és nem olyan ratyi, mint a rendes fólia, nekem nagyon bejött...

[ Szerkesztve ]

(#74071) eclipse19 válasza reap3r (#74070) üzenetére


eclipse19
senior tag

Én 2 éve hordom a zsebemben a G2-t egy szilikon tokban, de kijelző védelem nélkül
(nyilván aprópénz, kulcs, körömreszelő mellé nem teszem) és egy darab látható karc nincs rajta. :)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#74072) Indiant válasza eclipse19 (#74071) üzenetére


Indiant
addikt

A láthatatlan karcok a legveszélyesebbek.

(#74073) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

ajjaj kezdődik :))

(#74074) Nfsman20 válasza Tüske0614 (#74073) üzenetére


Nfsman20
tag

Sőt, az enyém a porszemeket karcolta :D láttam, ahogy menekültek a képernyőtől!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#74075) Marquess


Marquess
tag

Én 3éve használom a telot és nincs rajta karc meg semmi..Pedig tok nélkül hordtam+zsebben pénz mellett volt mindig,sőt most kétszer is leejtettem és még mindig semmi baja...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#74076) Laca0 válasza tirszin (#74067) üzenetére


Laca0
addikt

Jó minőségű, vékony üvegfólia kell rá. Bár én a G2-n csak normál fóliákat használtam, a többi telefonon a családban és a most használatomban lévő G4-et is már üveg védi. Egyáltalán nem rontott az érzékelésen.
G2-re azért javaslom mégis inkább a hagyományos fóliát, mivel a kijelző szélei erősen le vannak kerekítve. Itt a topicban többen panaszkodtak olyan üvegfóliákról, hogy az ívelésnél elálltak a kijelzőtől. Kb. 50% az esélye, hogy így jársz. De ha itt egy kolléga ajánl egy konkrét eladótól egy konkrét tipust, akkor bátran megveheted, nem ront majd az érzékelésen.
A zsebkopás sajnos ismert fogalom minden mobilos körben! Persze vannak kivételek, lehet, hogy rajtuk lötyög a gatya, vagy selyem nadrágban járnak :) De egy jó farmer, főleg a gyárilag koptatott fazon, tele van olyan mikrorészecskékkel, melyeket nem lehet látni, kimosni, de ott van a szövet réseiben. Egy passzosabb nadrágnál bizony karcolgatja a kijelzőt. Ezért is jobb egy fokkal tokban tartani, mert annak a pereme kicsit távolabb tartja a szövetet, kevésbé dörzsölődik.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#74077) szala86


szala86
aktív tag

Én a nilkin 9h-s üveg fóliáját használom, már két éve rajta van és se karc nincs rajta és a szélei sem jöttek még fel. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#74078) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok. Ma raktam fel a 7.1.1 et amit nemrég ajánlottak itt másoknak! Azért szántam rá magam mert érdekelt hogy vajon a GPS test progi lát e műholdakat . Sajnos bebizonyosodott hogy a gyári Lollipo és ez a Nougat sem lát :( . Tudja valaki miért nem?

Találtam egy videót ezzel kapcsolatban. Hátlapot kell megbuherálni picit?
Video 2 Tesztelve

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74079) Sanki válasza Stonerice (#74078) üzenetére


Sanki
addikt

Valószínű ennyire gyenge a GPS-e. Hol próbáltad? Szabadban vagy esetleg lakásban?

(#74080) Stonerice


Stonerice
őstag

Lakásban próbáltam a harmadikon ablak mellett (felettem még 1 emelet van) Galaxy Grand Prime simén talált vagy 8 műholdat azonnal.
Elég meggyőző ez a 2 db videó.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74081) Sanki válasza Stonerice (#74080) üzenetére


Sanki
addikt

Lakásban nem a legjobb a vétel a G2-n, szabadban is nézd meg azért.
A videón lévő trükk tényleg működik, ha még nem csináltad meg, akkor csak hajrá. Jót fog tenni a vételnek. :K

(#74082) Stonerice válasza Sanki (#74081) üzenetére


Stonerice
őstag

Sajna nem vált be az első videón végrehajtott művelet.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74083) Sanki válasza Stonerice (#74082) üzenetére


Sanki
addikt

Esetleg egy extra GPS fix?

(#74084) Stonerice válasza Sanki (#74083) üzenetére


Stonerice
őstag

Ez mit takar? A második videóra gondolsz? Drótozzam meg mint Mcgyver?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74085) Sanki válasza Stonerice (#74084) üzenetére


Sanki
addikt

Neeem, abban a GPS-es alkalmazásban van valami lehetőség, amivel törlöd az alap dolgokat, majd frissíted. (Ha jól tudom...)

(#74086) Stonerice válasza Sanki (#74085) üzenetére


Stonerice
őstag

Kiraktam az ablakpárkányba hát elég lassan de magához tért. Nem hiszem el hogy ennyire alul marad egy samsung telefonhoz képest ami beltérben is jobban müxik mint ez kint. :Y

(#74085) k.sanyi92 Próbáltam azt is.
Viszont láttam XDA-n egy Conf fájl a gyári romra. amivel javulást értek el.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74087) marcusa válasza Stonerice (#74086) üzenetére


marcusa
addikt

Ha esetleg sikerül érezhető javulást elérned valamilyen módon, kérlek oszd meg itt, nekem is jóval nehezebben talál műholdjelet a 7.1 crDroid-dal mint a gyárival. Köszi! :R

:-)

(#74088) Sanki válasza Stonerice (#74086) üzenetére


Sanki
addikt

Azt a módszert nem ismerem, ez a 2 volt meg nekem is, azzal javult - nekem-. :)

(#74089) fery02 válasza Stonerice (#74086) üzenetére


fery02
addikt

Én pont a GPS miatt törtem tegnap szét a telefon kijelzőjét vezetés közben. :/
Budapesten járva többször eldobta a jelet és nem elég, hogy alapból ideges vagyok vidékiként a pesti forgalom miatt, mikor egyszer csak cserben is hagy, hogy nem tudom merre menjek, olyankor borulni tud az agy.
Mondjuk korábban is megpaskolgattam a hátlapot pl piros lámpánál, ami olyankor úgy tűnt helyre is "rázta", most legutóbb is egy hátlap paskolás történt, csak ezt most azt mondta az egyébként is gagyi utángyártott kijelző, hogy már nem bírja.
Hozzáteszem, hogy egy régebbi GPS fix videó szerint (a tieidet mobilnet miatt most nem néztem, lehet te is olyat linkeltél) én már kipöcköltem papírfecnikkel a hátlapi érzékelőket és így produkálta a jel dobálást.

[ Szerkesztve ]

(#74090) Stonerice


Stonerice
őstag

Tegnap szetszedtem meg egyszer es kiprobaltam a drotos modszert. Nekem igazabol az sem hozott eredmenyt. Viszont már ma reggel találr jelet ugyanott beltéren is a gps. Papirfecnikkel :).
Gondolom nincs hajnalba olyan radiozaj. Regen falun is csak ilyenkor fogtam a 90km ről sugarzott varosi radiot a kocsiban :)

Jut eszembe hogy a samsung amit emlegettem hiaba jo a gps rajta ha megis megbolondul valahogy es ide oda dobal.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74091) -Fly-


-Fly-
tag

Mivel évek óta Ingressezek, ezért nálam a GPS eléggé sarkalatos kérdés. Tapasztalataim:

- gyári rendszeren a helyzetmeghatározás egy katasztrófa. alig talál pozíciót, páér másodpercenként szakad. A papíros módszerrel kicsit jobb lett, de még így is a hasznűálhatatlanság határán mozog.
- a Cloudy G2 V3.3 ROM jelentős előrelépés ezen a téren. Mindenesetre az első GPS fixre itt is sokszor perceket kell várni.
Ahogy észrevettem, ezeken a gyártói ROMokra épülő rendszereken a probléma elsősorban szoftveres lehet. a GPS működéséből adódik, hogy a pozíció meghatározásához 3 műholdhoz kell kapcsolódni, 4 műhold esetén már 3D pozíciót is kapsz. Ezzel szemben gyári ROMokon 8-10 fix hold esetében is csak kereste a helyét...
- EXODUS (MarshMallow) szinte azonnal pozícionál és azt stabilan tartja is. Kis szépséghibája a dolognak, hogy ezt akkor is megteszi, ha éppen egy műholdat sem lát. A kérdés, hogy ilyenkor honnan veszi a pozíciót? Természetesen a jelzett helynek sokszor köze sincs a valódi helyzetemhez...
- crDroid (Nougat): na ez az a ROM, ami visszaadta a G2-be vetett hitem. Egyszerűen elképesztő. Egy percen belül fix pozíciót ad és azt atomstabilan tartja is. (kivétel a ROMolás utáni első eset, amikor kell egy kis idő, amíg összeszedi magát) És mindezt úgy, hogy kizárólag a GPS rendszert használja, a Glonass holdakat ugyan látja, de azokkal nem kommunikál (talán nem tud oroszul... :DD ) Legalábbis ha az általam használt GPS Státusz információi helytállóak.

(#74092) dipeti


dipeti
senior tag

crDroidot használok pár hete és nem voltam elájulva a sebességgel. Azelőtt exodus. Ott is akadozott, fagyott a rendszer. 3 napja letöröltem a Facebook alkalmazást gondolván ez is lassítja. Szélsebes a rendszer azóta. Olyan mintha egy másik telefont használnék. :C

Megjött az új polarcell aksim is. Eddig csalódás. Ugyanazt tudja mint a 2.5 éves gyári. Ami viszont nagyobb probléma, hogy beszereléskor a szaki vmit elronthatott. Ugyanis ha a készülék alját megnyomom (töltőre dugom, jacket bedugom) teljesen megváltozik a kijelző, eltűnnek a színek, össze vissza vibrál. Mikor kicsit megrántom a töltőt csatit lefelé, visszahúzza eredeti helyzetbe és megjavul. Javaslat?

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#74093) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Érdekes, mert pont én is mostanság akartam írni ezzel kapcsolatban, mert uez probléma áll fent,
mint kiderült típushiba eme nagyszerű készüléknél :(
Nem is értem miért nem lehet kapni olyan hátlapot amin javították az antenna csatlakozásokat :W
sztem a hiba nem szoftveres, hanem HW-es...
én is megcsináltam a papíros fixet, egy darabig tökéletesen ment, de mostanában megint elkezdte eldobálni a jelet, főleg bent Pesten a magas házak között...
A pozíciószerzéssel továbbra sincs gond, azt többnyire egy fél perc alatt megtalálja.
Stock KK-on uúgy csinálta, mint most Exodus-on.
Próbálgattam a GPS Status&Toolbox app-is okoskodni, de semmi javulás nem volt...

lehet szétszedem még 1x és ránézek nem mozdultak-e ki a papírfecnik, de igazából kezd tele lenni a hócipőm a dologgal, mert elég sűrűn használnám a navit rajta...

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#74094) stefi68 válasza dipeti (#74092) üzenetére


stefi68
addikt

Hát ez szomorú hogy a Polarcell sem jobb. Honnan rendelted? Közvetlenül tőlük?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74095) fery02 válasza -Fly- (#74091) üzenetére


fery02
addikt

Ez érdekes, nálam crDroid (1.5) sem váltotta meg a világpt GPS terén, ugyanolyan a teljesítmény, mint egyéb ROM-okon (utóbbi időkben leginkább official CM-eken voltam).

(#74096) -Fly- válasza fery02 (#74095) üzenetére


-Fly-
tag

Nekem az 1.8 volt eddig ebben a csúcs. Az 1.9 eddig valamivel nehezebben találja meg a műhódakat, de ugyanúgy jónak tűnik. Szóval ebben a tekintetben a crDroid túlszárnyalta az elvárásaimat. Más hiányosságai sokkal bosszantóbbak; pl. az OTG és a hangok terén.

(#74097) RECSKA válasza -Fly- (#74096) üzenetére


RECSKA
veterán

Otg alatt mit ertessz? Es a hangokon? En felraktam az adise pakkot, es tokeletes.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#74098) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Havernak van G2-je, gyári Lollypop-al, szólt, hogy tegyek rá neki Nougat-ot.
Nekem Nexus 5 van (ami a G2 testvére) és az enyémre már rengeteg romot feltettem, szóval értek hozzá!
Átolvastam az összefoglalót, de nem találtam benne semmit, hogy a bootloader-t hogyan nyitom ki (vagy csak én nem vettem észre)!?

Parancssoros megoldás nincs, esetleg valami pc progi, ami ezt megoldja (mint pl a Nexus root toolkit)?
És ha kinyitottam, akkor hogy teszek rá legegyszerűbben TWRP-t?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#74099) -Fly- válasza RECSKA (#74097) üzenetére


-Fly-
tag

OTG alatt azt, hogy nem mountolja fel normálisan a seggébe dugott pendrájvot.
A hangoknál meg azt, hogy a csengőhang és a notifikációs hangok hangerejét nem lehet egy mástól függetlenül beállítani.
Ennek gondolom köze nincs az Arise-hoz...természetesen az alap, hogy fenn van.

(#74100) -Fly- válasza vacs (#74098) üzenetére


-Fly-
tag

Nem kell bootloadert nyitni. LG G2 Autorec megfelelő verzióját letöltöd a Playboltból és az felrakja a TWRP-t. Ezt érdemes rögtön frissíteni a legújabb Blastagator-féle bumped recoveryre. Utána onnan már mehet a rendszerváltás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.