Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74201) norbert1998 válasza pityaa23 (#74200) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat pont úgy nem...

(#74202) pityaa23 válasza norbert1998 (#74201) üzenetére


pityaa23
senior tag

És volnál oly kedves elmondani, hogyan ugorjak neki? :)

(#74203) norbert1998 válasza pityaa23 (#74202) üzenetére


norbert1998
veterán

Ne haragudjal, berontasz ide, karomkodsz mint a kocsis és elvarod hogy segítsünk?

(#74204) pityaa23 válasza norbert1998 (#74203) üzenetére


pityaa23
senior tag

Jogos! Bocs csak sietek. Értettem.

[ Szerkesztve ]

(#74205) stefi68 válasza pityaa23 (#74200) üzenetére


stefi68
addikt

Ha a névtér elválasztást kikapcsolod a SuperSU-ban akkor sem?
Jó AutoRec-et használsz? LP-hoz valót? D802-es a telefon? Az is számít ám....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74206) stefi68


stefi68
addikt

Én ha jól emlékszem legutóbb ezzel csináltam: [TOOLS] One Click ROOT+TWRP Recovery for Lollipop Stock Firmware Csak D802-höz!

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74207) pityaa23 válasza stefi68 (#74205) üzenetére


pityaa23
senior tag

Szia, igen jó verziót szedtem le és a telefon is D802. Ezt. Kikapcsoltam a SuperSuban amit mondtál. Ami fura, hogy az autorec-ben hiába nyomok a nyalókára nem történik semmi. Rendszergazdai jogokat adtam neki természetesen.

Az oldalon amit linkeltél már nem él a letöltő link.

[ Szerkesztve ]

(#74208) stefi68 válasza pityaa23 (#74207) üzenetére


stefi68
addikt

Miután kikapcsoltad a névtér elválasztást újra kell indítani. Írja is a SuperSU.
Ha így sem megy akkor az szokott még gond lenni, hogy frissítetted a SuperSu-t, miután rootoltad.
Az AutoRec meg nem szereti az újabb változatot.

A linkelt fórumon nézd meg a vége felé, szoktak újabb letöltési lehetőséget megadni.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74209) pityaa23 válasza stefi68 (#74208) üzenetére


pityaa23
senior tag

Á köszönöm, kipróbálom!

(#74210) pityaa23 válasza stefi68 (#74208) üzenetére


pityaa23
senior tag

Na siker! Újraraktam a Supersut, nem is kellet a névteres dolog, így működött! Köszönöm még egyszer! :R

(#74211) stefi68 válasza pityaa23 (#74210) üzenetére


stefi68
addikt

A névteres dolgot más javasolta korábban és mintha valakinél bevált volna, de nálad ezek szerint a frissítéssel volt a gond.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74212) siskad


siskad
őstag

Pár napja vettem egy ilyen USB kábelt. Szerintem eléggé gyorsan tölt, 1 óra alatt több, mint 60%-ot töltött. Ugye tölthetem vele, nem lesz tőle baja a telefonnak?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#74213) norbert1998 válasza siskad (#74212) üzenetére


norbert1998
veterán

Igazából, a kábeltől nem lesz gyorsabb egy töltés, max szar kábeltól lesz lassabb.
De az aksi szempontjából egy bizonyos szintig minél lassabb, annál jobb.

(#74214) Molk válasza siskad (#74212) üzenetére


Molk
tag

Nem lesz. A gyári töltője kb. 100 perc alatt tölt fel 100%-ot.
Persze vannak a lassútöltés hívők. Majd te eldöntöd hova állsz.

(#74215) siskad válasza norbert1998 (#74213) üzenetére


siskad
őstag

Eddig egy 1000 éves Nokia kábelt használtam, akkor ezek szerint az volt rossz.

#74214) Molk : Ha a gyári is kb. így tölt, akkor tényleg a régi kábellel volt a gond.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#74216) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nagyon leakartam cserélni a telefont, mert már 3 éves, pedig imádom, csak hát az újdonság varázsa..meg kicsit legyen jobb újabb stb. találtam is ugye 3-4 alternatívát, de nem nagyon van pénzem még használtan se rá. Így úgy döntöttem, bele kéne fognom a fejlesztésébe. Mit lehet kihozni belőle, hogy tudnám felrakni mondjuk a 6-ost, vagy 7-es rendszert rá, mert az még kevesebbet fogyaszt aksi szempontjából meg újabb, de inkább az aksi miatt+működik rajta normálisan minden a telefonban, mindkettőn, segítsetek ezekben kérlek. Köszönöm!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#74218) norbert1998 válasza Feri1977 (#74216) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát, azokban kb megvan az, amit hiányolsz jelenleg a telefonból. Spííííd! Mem'ríí!

Rootolsz-LG root script 2.1
AutoREC-el twrp fel
kiválasztod a neked szimpi romot, amit többen dícsértek itt a napokban
megkeresed xda-n
követed az instrukciókat
örülsz

ha ezek közül valami még nem teljesen okés, akkor azt már a google megmondja :)

(#74220) Szajo


Szajo
őstag

Hali. Volt már valakinek, hogy rakoncátlankodott az érintő kijelzo?
Ez alatt értem hogy nem veszi vagy máshová nyom meg összevissza... de csak néha, mitől lehet ez?

(#74221) norbert1998 válasza Szajo (#74220) üzenetére


norbert1998
veterán

Töltőn csinálta alkalomadtán. Kiejlző lezár-felold és megjavult nekem.

(#74223) fery02 válasza siskad (#74212) üzenetére


fery02
addikt

Ezekkel a BW fordítva is bedugható kábelekkel óvatosan, Ebay-es kütyük topikban többen panaszkodtak, hogy a telefon USB csatiját kifeszegetik idővel úgy, hogy aztán sima kábel lötyögősebb lesz benne, kontaktos lesz.

Ráadásul az egyik néhány héttel ezelőtti széria olyan hibát tud produkálni, hogy szimplán csak kinyírja a rá dugott eszközt, mert az adat ágon is kiküldi az 5V-ot.
Bár ha nem kaptál ezzel kapcsolatban e-mail-t Banggood-éktól, téged akkor nem érint elvileg ez a probléma.

(#74224) reap3r válasza #99499520 (#74217) üzenetére


reap3r
aktív tag

A kint készült képek nem lesznek rosszabbak jó fényviszonyoknál, mint gyári romon.
Amúgy meg azt vettem észre, hogy gyengébb fényviszonyoknál ugye jóval rosszabb képek jönnek a custom romokon, de bazi gyorsan készülnek a képek és gyári romon sem nagyon szépek az ekkor készült képek. Amúgy a Paranoid Android-on lévő kamera meglepően jó képeket csinál, lg blobsokat használ, csak sajnos van pár bug az utolsó verzióban és emiatt használok aicp-t...

(#74226) reap3r válasza #99499520 (#74225) üzenetére


reap3r
aktív tag

Egy 2-3 hónapja már nem érdekel engem sem a kamera minősége, nappal megfelelő képeket csinál így-is úgy-is, sötétben rosszak stockon és cm-en is, de ha főzött rendszer van a G2-esen, akkor öcsém Nexus 5X e nem gyorsabb szinte semmivel sem, és imádom, hogy olyan a teljesítmény, amilyennek lennie kell. Na meg 6-7 óra SoT jön AICP-n, úgy hogy semmi sincs visszafogva rajta, az szerintem megéri a gyengébb kamerát. Mondjuk azért nem gyári romokon a kamerának egy nagy hátránya, hogy nehezen tud fókuszálni. Nincs multi fókusz szóval egy kis adott tartományban lesz éles a kép, de szerintem kárpótolja ezt mindet az atomgyors képkészítés és negyed annyi idő alatt felugró kamera app...
Amúgy honnan szeditek a LineageOS buildeket? Az istenért sem találok letöltő linkeket, ki akarom próbálni, mert az AICP ma rendesen picit mintha döcögne néha, szerintem valami nem okés vele, belassult gondolom, de amúgy is kíváncsi vagyok, hogy az hogy fut AICP-hez képest, mert nem kell csak a töredéke a testreszabhatóságnak az AICP-n...

(#74228) reap3r válasza #99499520 (#74227) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ezt megtaláltam én is, azt hittem, hogy volt mostanság valami jobb/frissebb build, talán még 9-ei buildet láttam... Attól függetlenül feldobom ezt, de reménykedek, hogy az AOSPA fejlesztője lassan visszatér, mert az a ROM nagyon-nagyon jó lesz, ha kiszedi a bugokat belőle. Na meg a weekly LineageOS is megindulhatna lassan-lassan.

(#74230) Indiant válasza reap3r (#74226) üzenetére


Indiant
addikt

Máshol pedig pont az AICP-t magasztalják az egekbe 6+ órás képernyőidővel.

(#74231) siskad válasza fery02 (#74223) üzenetére


siskad
őstag

Itt Hardveraprón vettem, nem hiszem hogy érintett. Kb. pont ugyanolyan feszes, mint a gyári.

Xiaomi 13

(#74232) Abus2


Abus2
tag

Jól értelmezem hogy ha egy Romnál Kitkat bootloader van előírva, akkor stock Lollipopról vissza kel térnem Kitkatre és onnan tudom felrakni a Romot?

[ Szerkesztve ]

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#74233) fery02 válasza Abus2 (#74232) üzenetére


fery02
addikt

ROM-hoz nem szükséges nyúlnod, elég ha csak bootloader-t cserélsz, Dorimanx oldaláról a lap alján találsz megfelelő bootloader-t.

(#74234) akooos válasza #99499520 (#74217) üzenetére


akooos
veterán

Köszi a képeket, annyira nem is vészes a minőség. Lehet fellövök rá majd valami újabb romot akkor :)

(#74235) Egyhapsi


Egyhapsi
csendes tag

Sziasztok.
Hova, vagy kihez fordoljak?
Az asszony G2 mini hátsó, középső gomb nem ok..
Valahogy nem érzékeli a megnyomást, vagy csak sokadszorra.:-(
Írjatok valami tippet.

"Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása."

(#74238) reap3r válasza Indiant (#74230) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nincs baj vele, de már második napja ilyen mini döcögések vannak. Nem kell félreérteni, egy álom az 5.0.1-hez képest, csak nem állandó a teljesítménye, más nem veszi észre, hogy van probléma... Amúgy meg ha teljesítmény módba teszem nincs probléma...
Régóta használok aicp-t és nincs sok baj vele, anno cm 13-mal rengeteg bajom volt, a 7.1.1-es aicp-n meg 2 dolog van, azok sem mindig jönnek elő... De amúgy igen, 6 óra feletti kijelzőidőt lazán hozhat, ha alacsonyan van a fényerő.... Ezt sem az LP sem a KitKat nem tudta úgy, hogy fél napokat mobilneten vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#74239) stefi68 válasza #99499520 (#74236) üzenetére


stefi68
addikt

Basszus, de jó hogy nem írtam kritikát róla délután.....

Most hogy akooos írta, hogy elég tűrhetők, mondom megnézem újra őket, mert úgy emlékeztem elég borzalmasak lettek.
Még jó hogy másodjára megnézetem teljes méretben is. Na így már egész jók!

Ez a KÉPHOST ilyen durván elrontja a lekicsinyített képeket?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74240) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

szaisztok, ez a lineagemegy open gapps-szal is vagy csak azzal, amit ajánlanak hozzá?

ehh, előbb kérdeztem, mint megnéztem volna... :) bocs.

[ Szerkesztve ]

(#74243) dzsordzs69 válasza #99499520 (#74241) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

köszi szépen (bár a link 7.0-ra mutat :) )

(#74245) dzsordzs69 válasza #99499520 (#74244) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hm, nekem valami nem kerek. Feltettem, de nem tudom beállítani a gugli fiókom, csak másik telefonról engedi nfc-vel. Egyszerűen átugrik egy lépést a folyamat során, amikor elkezd futni az egy kis türelmet (vagy mi...) felirat, azt átugorja magától. Valamit rosszul csináltam? Feltettem a rom-ot, majd egyből, bármiféle újraindítás nélkül a gapps-ot.

(#74246) norbert1998


norbert1998
veterán

Na most lehet, hogy pár ember agyára megyek ezzel, ugyanis a cm-eket kamera miatt kerülő emberek nem fognak nekem örülni :D

Életem egyik legművészibb képe (so far?). ISO1600, 63600/1000 s rekesz idő, f/2.0

Hogy cm alapon mit tud az 1+1. Többet nem yolozok be ide vele, ígérem :R de az előző kép nagyon tré volt ehhez képest.

(#74247) alex devil


alex devil
senior tag

CM13-hoz melyik kernelt ajánlanátok?

S23

(#74248) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Kb. 1,5éve vettem egy használt G2-t, függetlenként. Később vettem észre a dobozon, hogy ez bizony Telekomos, de utána jártam: gyárilag függetlent árultak.
Járt rajta kismillió rom, használtam a Telekomos simemmel gondtalanul.
A minap el akartam adni, cimborám 20-as simjét beleraktuk, pin kódot elfogadta, de nem lép fel hálózatra.
Visszarakva az enyémet, minden OK. Nem kért függetlenítő kódot idegen simre, így tuti, hogy független.
Beleraktunk egy 70-es kártyát is, azzal tökéletesen megy minden.
Cm13 volt rajta, de rátoltam DM 4.4 zipes romját, hátha... semmi.
Tanácsoltam, hogy cseréltesse ki a szolgáltatónál a sajátját, mert jártam már így én is. Kicseréltette, de továbbra sem hajlandó fellépni hálózatra.
Hallottatok már ilyenről? Flashelnem kellene esetleg egy másik modemet? (de DM stock romjában van az is, nem?)

(#74249) akooos válasza norbert1998 (#74246) üzenetére


akooos
veterán

Tényleg nem rossz, de arra figyelj oda, hogy ilyen hosszú záridőnél ne használj magas ISO-t, mert nagyon zajos lesz a kép. Vedd le a minimumra, ha egy perces záridőt használsz. 50-100 bőven elég lett volna :P
Valamint csillagfotózáshoz nagyon sok az 1 perc, mert ahogy látható, nagyon gyorsan pörög a Föld :)

(#74248) Muki94:
próbáljátok ki egy másik Telenoros simmel, ha van ismerős még.

[ Szerkesztve ]

(#74250) stefi68 válasza Muki94 (#74248) üzenetére


stefi68
addikt

Én nemrég jártam így egy Optimus F6-tal. Minden kártyát elfogad, kivéve a Blue Mobil-ost nem, pedig pont az lett volna fontos. Azóta sem tudjuk mi az oka...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.