Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) Indiant válasza stefi68 (#73700) üzenetére


Indiant
addikt

Black Friday

(#73702) tirszin válasza stefi68 (#73700) üzenetére


tirszin
senior tag

Gyanítom Samsung vagy iPhone.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73703) Thief válasza tirszin (#73702) üzenetére


Thief
aktív tag

:W

(#73704) szabyka95


szabyka95
őstag

en is attertem egy s7 edgere :D kivancsi vagyok hogy fogom birni root nelkul

(#73705) MaxxDamage válasza szabyka95 (#73704) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

G2 leváltva? :Y :B
hh?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73706) szabyka95 válasza MaxxDamage (#73705) üzenetére


szabyka95
őstag

jo arban kaptam el az edget :D

(#73707) ch.lac


ch.lac
tag

Egy fleshelhető supersut tudna valaki linkelni, a binárist nem tudom frissíteni. Ja és crdroid. Köszönöm.

(#73708) hard74 válasza ch.lac (#73707) üzenetére


hard74
senior tag

Nem kell supersu-t flash-elni, csak a fejlesztői beállításokban kapcsold be a root-ot.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73709) stefi68 válasza ch.lac (#73707) üzenetére


stefi68
addikt

SuperSU

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73710) ch.lac


ch.lac
tag

Köszönöm, először bootloop lett de egy újra flashtől helyre jött :)

(#73711) LilProphet90 válasza stefi68 (#73700) üzenetére


LilProphet90
senior tag

S7, bár még mindig kicsit viszolygok a gondolattól, hogy Samsung, majd meglatjuk. Romolás pedig kampec.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#73712) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Valaki tud abban segíteni, hogy van-e lehetőség egy egy app-ot üzemeltetni mintha gyári romon lennénk? Valamilyen virtualizáció vagy root hide-ra gondolok. Konkrétan a gránit bank appját szeretném használni, de azt írja, hogy a jelenlegi rom nem támogatott. Most cR 7.1-n vagyok. Másik kérdésem, hogy 19-i kiadást raktam fel 24-i piccogappsel és nagyon keményen merül a telefon állásban is, használatban még jobban mint előtte 7.0-n. Nem raktam fel kernel minden gyári a romon belül és pontosan ugyan azokat az appokat raktam vissza mint ami 7.0-n is volt. Egy wipe cache/dalvik segíthet vagy újra kéne rakni az egészet?

(#73713) LilProphet90 válasza r3dwo0d (#73712) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem erre nincs lehetőség sajnos, régebben próbáltam más app-al, de nem jött össze. Reboot nálam segített valamit a merülésen, de inkább frissítést kéne megvárni. Neked is az "Egyéb" meríti a legjobban?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#73714) r3dwo0d válasza LilProphet90 (#73713) üzenetére


r3dwo0d
tag

Reboot nem oldja meg, nálam állásban a cyanogenmod rendszer, kernel, rendszer ui a 3 legnagyobb fogyasztó és összességében az elhasznált energia 62%-t teszik ki az alkalmazások.

(#73715) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Segítség kellene, nem tudok hívást kezdeményezni, mi lehet rá a megoldás?
Kattintok a "telefon" kagyló ikonra és nem történik semmi :N

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73716) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Érdekesség On
Az már majdnem durva hogy a g5 t lecserélik s7edge re. Nagyon sokan vannak akik nem tudtak maradni mellette. Ha jól láttam a g5 topic gazda is cseréli. Nemtom miért ennyire jó az s7 edge de én egy p9 plust választanék inkább. Ma volt alkalmam megtapizni, nem is annyira rossz picit fura az UI de osszesegeben elég fain.
Érdekesség Off

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#73717) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#73715) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szoftver verzióm ez volna: [link] ---- hívás kezdeményezés előtt feldobott egy kis ablakot, ahol 2 opció volt választható , valami android és valami telecom , telecomost választottam (mondom telekomos vagyok) és azóta nem tudok hívni... :(

Ilyenkor mi van? egy FR azt lehet belakni újra a telefont? :F
gyári android szoftvert miként lehet a legegyszerűbben felrakni rá (teljes gyalulással és ROOT visszaállítással) :R

UI:
Megpróbálom az összefoglaló szerint a teljes gyári .kdz-t felrakni (hátha) :B

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73718) hard74 válasza MaxxDamage (#73717) üzenetére


hard74
senior tag

Beállítások - alkalmazások-3pötty-alkalmazások konfigurálása-alapértelmezett alkalmazásoknál állítsd vissza gyárira a telefon alkalmazást.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73719) MaxxDamage válasza hard74 (#73718) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm! :R
Ez a hard reset (ez a speciális started mód) nekem nem ment , 1x el tudtam ilyen "csökkentett módba" indítani a telefont (gondolom az nem a hard resethez kell...) :)

Első a helyes (én a probléma előtt a másodikat választottam, most elsőt és jó!) :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73720) tirszin válasza Rasnac (#73716) üzenetére


tirszin
senior tag

Azt hiszem azért az S7, mert az most az aktuális, széles körben ismert csúcsmodell, és persze a jó akkuideje sem mellékes.

Bennem pl. fel sem merült, én a kamerája (a legnagyobb méretű szenzor) miatt a Nexus 6P-re váltottam G4-ről.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73721) Thief


Thief
aktív tag

Annyira jó az S7, hogy az enyém 2 hónapos korában már ment is alaplap cserére. 0 frissítés jön rá, 2 havonta kiadnak egy pár kbyte-os "biztonsági" frissítést. Folyamatosan battery drainem volt, hiába volt kikapcsolva rajta minden. Néha olyat is csinált, hogy meleget éreztem a zsebemben, elővettem a telót, 10 perc alatt merült 20%-ot és forró volt, pedig semmi nem ment rajta. Hát ilyen jók a mai samsungok. Ha kicsit tehetősebb lennék és nem eladnom kellett volna, felgyújtottam volna. :))

(#73722) Thief válasza tirszin (#73720) üzenetére


Thief
aktív tag

A jó akksiidőről csak annyit, hogy a G2 SOT-ja kb fél-1 órával több, pedig 2 éves akksi van benne.

Jah és nem lehet rá normális fóliát kapni, mert a lekerekítés miatt nem marad rajta semmi. Az ujjlenyomat olvasója meg ha 10ből 6x működött, már boldog voltam.

(#73723) stefi68


stefi68
addikt

Akit érdekel, Nougat alatt is működik EZ a módszer az USB-OTG teljes jogú elérése érdekében (Titanium, appok telepítése, stb.).

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73724) GEIL válasza Thief (#73721) üzenetére


GEIL
addikt

150-ért elég korrekt..... :DDD :DDD :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#73725) Thief válasza GEIL (#73724) üzenetére


Thief
aktív tag

Mint a Note-ok 240-ért,aztán imádkozz, hogy ne robbanjon :D :D :D De már olvastam, hogy Edge is robbant, eddig még csak sima nem. Szerintem az első az enyém lett volna, a melegedésből ítélve :D

(#73726) stefi68


stefi68
addikt

crDroid hangerő növeléséhez (beszéd hangszóró híváskor, külső hangszóró navigációhoz, stb.) milyen lehetőségek vannak?

A mixer_path csere nem hozott eredményt.

Az Audio Fx változtat a hangzásképen, de inkább még lejjebb veszi a hangerőt ilyenkor. Érzetre alapon a leghangosabb.

Kernelt cserélni egyelőre nem szeretnék, főleg amíg nincs valami elfogadhatóan stabil hozzá.

V4A került még itt szóba. Régebben raktam fel próbaképp. úgy emlékszem pont ezeket nem tudtam vele erősíteni. De lehet azóta változott....

Arise Sound System volt még emlegetve. A letöltési oldalán van egy csomó minden. A Viper4Arise kellhet nekem? Ezzel van tapasztalat? Lehet a fentieket erősíteni?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73727) drmotto válasza Rasnac (#73716) üzenetére


drmotto
őstag

Ez nettó fasság. Egy ember sír folyamatosan, ő a dobozból kivétel után szinte már elkezdte. Neki a a kijelző is beég, ami nem is tud beégni. Ráadásul kicseréltette, és mire a szervizből hazaért, megint beégett.
Mindenki más összességében elégedett vele.

(#73728) LilProphet90 válasza Thief (#73721) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Majd meglátjuk mit hoz, magamtól nem vettem volna, Tkom akcióban megérte, ha nem jó meg visszaviszem, veszíteni nem vesztek semmit. De amúgy hogy tud ennyi indulatot kiváltani belőled egy tárgy?

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#73729) Aryon87 válasza Rasnac (#73716) üzenetére


Aryon87
félisten

Becsatlakozom en is ha mar szo van rolam :D
Egyedul csak en valtanam le. Es nem azert mert olyan szar a G5, hanem azert mert az IPS nalam 3x-ra "eg be- pontosabban szellemesedik, vagyis ottmarad a statusbar es a navigombok nyoma", valamint a Skype nalam taccsravagja a telefont. Legelso gyartasbol eredo telefon, igy valoszinuleg kifogtam egy hibas peldanyt. Barmelyikkel elofordulhat.
A tobbieknek mondhatni hibatlan a telefon, egyedul en problemazok csak vele, igy en vagyok a feketebarany, ahogy drmotto szavaibol kiveheto.
Ha rossz valami, nyilvan morgok erte, plane ugy hogy egy csucstelefon mellett a kis szarok (G3s, K8, G3, Allview P5 Life, Alcor tablet) rohogve elbirjak azt, ami ezt hazavagja. De mindegy, nem folytatom, mert az lesz, hogy ezt a topikot is telenyigom a hulyesegeimmel, ahogy azt megkaptam egy kedves tagtol...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73730) CJ4567 válasza Aryon87 (#73729) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam az LG KM900 csinált ilyet, kijelző feloldás után egy ideig szellemképes volt, meg általánosságban lassú volt a kijelző.

No Sana No Life

(#73731) Aryon87 válasza CJ4567 (#73730) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 ota van ez a beegesszeru valami. Nem amoled fele, de akkoris nyoma marad. Az IPS-en..
Tudom bizonyitani, keppel is. Most is gyonyoruen latszik szurke feluleten az akkuiko, az ora, es az opera bongeszo keresosavjanak a jobb oldali resze, de sztem a navigombok is. Pedig a telefon nem forro.
2x csereltek a kijelzot, es mar aznap lattam az akkuikont halvanyan. Utanna egy idore megszunt, tegnap teljesen begett..
Forrosodas miatt az akksit szinten csereltek 2x. Ha 3x beviszem, automatikusan csereutalvanyt adnak, ahogy a G4re is adtak nyaron..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73732) Rasnac válasza Aryon87 (#73731) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Remélem azért nincs harag hogy megemlitettelek :)
Mástól is hallom hogy cseréli a G5t mert BF alatt frankon 100kért kapott s7edget és az ő szavaival élve
"mit szorakozzak az lg vel ha ennyiért kapok egy megbízható samut"

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#73733) Aryon87 válasza Rasnac (#73732) üzenetére


Aryon87
félisten

Az teljesen más :)
Nem haragszom, csak ezzel más is belekontrázott, csak nem épp jó hangvétellel.
Én amiért cserélni fogom, azt leírtam, nem lesz más választásom, már nem forgalmazzák a szolgáltatók a G5-t.
Amúgy most normálisan működik, bár a fő problémát még nem tudom, az majd pár óra múlva derül ki hogy még fenn áll-e, vagy ismét elkezdi a régebbi szoftververzió ellenére is (korábban annál is volt baj, szal teljesen mindegy mire megyek vissza..)

Amúgy még P9 vagy Honor 8 lenne ami még tetszős.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73734) Rasnac válasza Aryon87 (#73733) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szerintem azért egy p9 plus nagyon ott van :) vagy mate 9 ha tudsz várni :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#73735) Aryon87 válasza Rasnac (#73734) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, csak sajnos ezek a Telenornal nincsenek, es nem is lesznek :(
Mate 9 lenne, nem is filozgatnek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73736) tirszin válasza stefi68 (#73723) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszi, ez jól jött! Épp most kínlódtam a 7.0-n az OTG-vel. A Titanium sehogy se akarta látni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73737) Sanki


Sanki
addikt

Valakinek nincs esetleg elfekvőben ilyen imak piros tok?
https://m.aliexpress.com/item/1974693295.html

Barátnőmnek veszek egy G2-t és nagyon tetszik neki ez a tok, de pirosban. :)

(#73738) tirszin válasza Aryon87 (#73735) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha a G4-el már úgy jártál, hogy csere lett (3x szervíz), miért vettél ismét LG-t?

Nálam G4 után eleve kiesett amiatt, hogy kisebb lett a kijelzője, a telefon meg kb. ugyanakkora, ez már önmagában nettó irracionalitás! :)
Egyébként meg az azonos szenzor ellenére rosszabb a kamerája a G4-nél, persze ez csak használva derül ki, előre nehezen látható.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73739) Thief válasza LilProphet90 (#73728) üzenetére


Thief
aktív tag

Úgy, hogy megkeserítette a mindennapjaimat. Kb semmi örömöm nem leltem egy csúcskategóriás telefonban. A kamerája jó. Ez az egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani róla.

(#73740) Aryon87 válasza tirszin (#73738) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert a G4nel a kameraval voltak gondjaim. G5 eseteben meg teljesen mas, ott mar sztem hardveres. De tudtam en ezt? Senki masnak nincs olyan problemaja a teloval, mint nekem. Mivel a G4el elegedett voltam, mert amugy egy baromi jo telefon, igy ennek tudataban hoztam ki azb5-t, hogy ez is ugyanolyan jo lesz..
Ettol fuggetlenul jovore adott a 6-os is :D

De ez mar nagyon off itt...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73741) tirszin válasza Aryon87 (#73740) üzenetére


tirszin
senior tag

Lg csúcs sorozat, mint a G2, szóval nem OFF ez.

Nekem elég volt a G4 boot-loop hibája, amit el sem ismertek igazán, most egy ideig kerülöm a márkát.

A G2-nél viszont úgy tűnik, a 2 év alatt nem sárgult, nem halkul el a mikrofonja, nem dobálja el a WiFi-t/GPS-t modellek már jók is maradtak. Szóval amit most veszel használt G2-t, az hibátlan tud lenni.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73742) Aryon87 válasza tirszin (#73741) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, de annyira nemnszoktaknszeretni, ha masrol van szo, hiaba markacsalad :)

G2 mar nem lesz, van helyette K8 :D
G4 bootloop hiba elkerult (kb elotte volt alaplapcserem), azzal csak a kameraval valo gondjaim voltak, G5nel megint mas, mint irtam korabban. Biztos a G6nal is kifogok majd valamit, de azzal tuti nem fogok belerohanni elsore, mert azt majd kb 1 ev mulva fogom kihozni, mikor mar fel eves lesz.. Szal ezen gondok ellenere sem szandekozom elhagyni a markat. Mivel a G4 husegje megy egesz marciusig, igy a lehetoseg adott hogy cserekeszulek formajaban kiprobalhassam a masik nepszeru csucsmarkat, hogy lassam mennyire is jo mint ahogy azt sokan mondjak.
Igaz mellette a jo akksi, es a vizallosag szol. Emellett meg erosen vonz a Huawei iranti "szerelem", mert volt P6 csaladban, ill nekem par hobappal ezelott volt egy P8lite, amit nagymamamnak adtam, hogy lehessen vele normalisan skypolni, mivel a regebbi fos okostelefonja nem igazan birta el. Erre most meg az en telom nem birja.. Es innen ered a korabbi poszt, ami miatt napok ota megy a vita a sajat topikomban, mert "telesirom elso perctol"...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73743) stefi68


stefi68
addikt

Megnéznétek, hogy az Animare TV telepíthető-e?

crDroidon a 2.61-es verzió fut, az új 2.63-asra azt írja nem telepíthető. Ha leszedem az apk-t arra meg azt, hogy hibás csomag.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73744) Rasnac válasza stefi68 (#73743) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hali
Több appnál is hasonló tapasztalható
7.1 re még nincs mindegyik "fejlesztve" ennek ellenére előfordulhat hogy a régebbi verzió mégis megy. Pl Telekom app

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#73745) Szecska26


Szecska26
csendes tag

Sziasztok!
Sikeresen belefutottam egy bootloopba és az a gondom,hogy a hangerő le+power gomb kombinációval az istennek sem tudom előhozni a recoveryt. Próbáltam 100szor de hiába engedem el az lg logonál majd nyomom le őket újra, nem jön elő a recovery. Vannak ötletek esetleg? Cm13 van fent

(#73746) szabyka95 válasza Szecska26 (#73745) üzenetére


szabyka95
őstag

Le + power s utana le + fel

(#73747) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Ha már új mobil ! A v20 japán verziója isai beat úgy hírlik európában is kapható lesz 5.2 col vízálló stb.. na erre lehet én is cserélném...

(#73748) Szecska26 válasza szabyka95 (#73746) üzenetére


Szecska26
csendes tag

Ezzel a kombóval sem megy :W

(#73749) stefi68 válasza Szecska26 (#73748) üzenetére


stefi68
addikt

Megy az, csak igen nehéz elcsípni.
Ahogy megjelenik a logo felengeded és azonnal újra nyomod valamelyik kombinációt.
Kb. pár tized mp.-ed van rá, nem több.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73750) hard74 válasza Szecska26 (#73748) üzenetére


hard74
senior tag

Valszeg nem jól csinálod.Lg logónál csak a power gombot engedd el egy pillanatra, és utána ismét nyomd a volume down-nal együtt, amíg be nem jön a factory reset menü, itt 2x yes, és be kell jönnie a twrp-nek.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.