Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74951) zozi8005


zozi8005
tag

Srácok az mitől lehet,hogy egy napja "Sajnos,a böngésző leállt" felirattal bezárja az aktuális oldalt,majd automatikusan újranyitja?
Teljesen gyári 4.4.2 ...

(#74952) [lAyCsI] válasza rasotamas (#74949) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

;)
én pont ezt szeretem benne
ha vmi csecsebecse hiányzik azt bármikor pótolhatod utólag,
így legalább nem az van hogy visszafelé kell kitakarítani sok előre felpakolt fölös sz@rt

-= No way back from Here =-

(#74953) [lAyCsI] válasza sanyie70 (#74950) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nézegettem a csavarokat is anno amikor fecniztem a csatikat, de nem tudtam húzni rajtuk :(

-= No way back from Here =-

(#74954) [lAyCsI] válasza zozi8005 (#74951) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én a helyedben kiüríteném a böngésző gyorsítótarját/adatok törlése
visszaáll alapra(jelszavak is törlődhetnek)

-= No way back from Here =-

(#74955) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Új vagyok LG téren, most kaptam egy "levetett" LG G2 telefont, tisztára "mosva", 5.0. Androiddal.
Rootoltam, s alapvetően tetszik az eredeti rendszer.
Szeretek viszont babrálgatni az operációs rendszerekkel, és föltennék főzött ROM-ot. A G2-nek van egy "okostokja", amelyen egy elöl lévő kis ablakban, ha becsuktam a tokot, egy óra jelenik meg. A nagy kérdésem: vajon ezt a dolgot át lehet vinni valahogyan más op. rendszerre??

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#74956) Stonerice válasza sanyie70 (#74950) üzenetére


Stonerice
őstag

GPS-en nekem is javított a csavarok meghúzása! :K

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#74957) fery02 válasza tarnagy (#74955) üzenetére


fery02
addikt

Csak is ezért nem ROM-olom még párom telefonját, mert nem olyan rég lett ablakos tokja és sajnos ahogy kutakodtam korábban, csak is gyári ROM-on van quickwindow funkció és nem lehet azt átültetni egyéb ROM-ba. :/

Ábrándoztam is korábban egy alkalmazásról, amivel bármilyen telefonra lehetne quickwindow tulajdonságot varázsolni, egyedileg méretre szabva, hogy a képernyőn hol és milyen méretben jelenjen meg a funkció (ugyanis nem várom el, hogy minden létező telefont ismerjen az alkalmazás ezzel a funkcióval kapcsolatban).
Azonnal fizetnék is ilyen, jól működő alkalmazásért.

[ Szerkesztve ]

(#74958) Laca0 válasza fery02 (#74957) üzenetére


Laca0
addikt

Ez nem csak alkalmazás függvénye, hanem a kis mágneses érzékelőé is, ami a telefonba van beépítve. Anélkül hiába van szoftver.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#74959) fery02 válasza Laca0 (#74958) üzenetére


fery02
addikt

Tudom persze, hogy nem minden telefonban van.
Az a lényeg, hogy aki tudja, hogy ilyen tudású telefonja van, annak tök jó lenne, ha lenne egy ilyen alkalmazás, amivel magának kreálhatna quickwindow funkciót főzött ROM-on.

(#74960) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Úgy döntöttem váltok egy G4 telefonra, nagyon szerettem a G2-őt, imádtam, de össze gyűjtöttem egy jó állapotú G4-re, és ma megyek érte. Nagyon köszönöm nektek a sok segítséget, amit kaptam tőletek az évek folyamán, és hogy elviseltetek, segítettetek. Nem foglak elfelejteni titeket, szívembe ott lesz a G2 csoport, és a teló is örökre. Köszönöm nektek, azért néha benézek ide mivan mik vannak miket írtok, de már ritkábban.

Legyetek jók!

Sziasztok.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#74961) Meggyi001 válasza Feri1977 (#74960) üzenetére

Minden jót neked is, látod én is vissza járok másfél év után is, nekem is nagyon kellemes emlék a G2. Akinek eladtam, három hete törte be ököllel a kijelzőt egy mmorpg miatt. A hülye...

https://gamergep.hu/

(#74962) stefi68


stefi68
addikt

Én már vagy 3x nekifutottam a lecserélésének, de mindig eltántorodtam valamiért.

Most legutóbb egy S7-et alkudtam le elég rendesen és pár óra választott el, hogy érte menjek.
Miután az S7 fórumot bújtam, típushibák, gondok, bajok, stb. lemondtam a találkát, mert elrettentettek a panaszkodó userek.

Később olvastam azért pozitív véleményeket is....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74963) Meggyi001 válasza stefi68 (#74962) üzenetére

Az igazi negatívum nekem az infra hiánya, amúgy tök jó teló.

https://gamergep.hu/

(#74964) Sanki válasza stefi68 (#74962) üzenetére


Sanki
addikt

Én honor 8-ra mentem, nem bántam meg (bár muszáj volt váltani a cseregarancia miatt), meg most cégesnek G2-t akartam venni, de sok a beégett, meg nem eredeti kijelzős darab a piacon.. Most egy S5-tel tesztelek.
Illetve asszonynak is G2-t vettem karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

(#74965) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Tegnap leejtettem :O érdemes még megcsináltatni ? Egyáltalán kapható még hozzá kijelző ?

(#74966) stefi68 válasza Tüske0614 (#74965) üzenetére


stefi68
addikt

Nem igazán éri meg. 18-25e-ért már kapható 16 GB-os példány.
Eredeti kijelzőt pedig egy évvel ezelőtt sem lehetett már kapni.
Az LG szerviz lehet hogy tart még, horror áron.

Vagy ha van benned vállalkozó kedv szerzel egyet használtan és megpróbálod kicserélni te magad.
Még sikerélményed is lesz. Persze csak ha sikerül... :D

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74967) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Szeretném kivarázsolni a SIM tálcát a telefonból, de nem akaródzik neki. Már leszedtem a hátlapot, de akárhogy nyomom a kis fémpöcköt, meg se moccan. Van valakinek tippje, tapasztalata ezzel kapcsolatban? Köszönöm!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#74969) LilProphet90 válasza #99499520 (#74968) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Akárhogy próbálom, meg se moccan. Lett egy kis vertikális holtjátéka, hogy alányúltam a késsel, de kifelé nem jön. Már leszedtem az alaplapvédő-burkolatot is, hogy legyen tere, de nem segített.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#74970) stefi68


stefi68
addikt

LightFlow-t használja valaki?

Be lehetne azt valahogy állítani, hogy értesítéseket ne rakjon ki a zártképernyőre és közben a LED-et villogtassa?
Most, ha letiltom a zártképernyős értesítéseit, akkor a LED sem villog.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74971) aelod válasza stefi68 (#74970) üzenetére


aelod
veterán

Én használtam. Nekem nem tette ki az értesítéseket a zárképernyőre csak a ledet villogtatta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#74972) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Mivel elkezdett akadozni a LineAge támogatottsága felraktam AICP-t,
első blikkre tetszik, de lehet hogy lesz majd 1-2 kérdésem :P

-= No way back from Here =-

(#74973) Torry válasza [lAyCsI] (#74972) üzenetére


Torry
addikt

AICP-t használok már hónapok óta, az OTA updater is hibátlanul működik, ahogy a rendszer is.
Egyszer kellett bluetooth autóhoz kapcsolódás miatt restartolnom, azon kívül rendben van.

(#74974) RECSKA válasza Torry (#74973) üzenetére


RECSKA
veterán

Honapok ota szinten aicp.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#74975) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Első kérdés :)
A navbar gombjainak elhelyezkedését nem tudtam beállítani,
megszoktam hogy a 2 szélső gomb a szélén van... ilyet nem lehet, vagy csak én vagyok béna?

Ill. azt sem találtam meg hirtelen hogy bizonyos alkalmazásoknál eltüntesse a navbar-t...

köszi!

-= No way back from Here =-

(#74976) zozi8005


zozi8005
tag

Két napja jött meg a Slim Armor a telefonhoz,némileg robosztusabb védelmet remélek tőle mint egy alap szilikontoktól,amit eddig használtam.
Teljesen karcmentes a készülékem,remélhetőleg növeltem az esélyét hogy az is marad. ☺

Egyébként mintha más telefonom lenne tőle. 😄 A szilikon része is minőségi,sokkal passzosabb mint az olcsóbb társai,a szögletes dizájn az élekkel rendkívül friss,"cool" megjelenést kölcsönöz.
A "páncélt" is felpattintva kerül fel a pont az "i"-re.
Hiperpontosan illeszkedik,masszív,de mégis elegáns marad a forma.Kellemes és biztos a fogás-érzet.
Összességében azért nem csillagos ötösre értékelném, "csak" simán jelesre,mert kényesnek érzem a műanyag hátlap felületét a karcokra.

[ Szerkesztve ]

(#74977) CJ4567 válasza zozi8005 (#74976) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egy utángyártott (AliExpressen kb. 800Ft körül volt) kék (van egy ezüst is) Slim Armort használok, eléggé jó tok, de nagyon könnyen karcolódik a műanyag felület.

No Sana No Life

(#74978) zozi8005 válasza CJ4567 (#74977) üzenetére


zozi8005
tag

Aha,akkor valószínűleg jól érzem/látom.
Eredeti Spigen vagy sem,ez egy karcra hajlamos anyagnak látszik.Majd az idő eldönti,mindenesetre nekem iszonyatosan bejön.

(#74979) feco70


feco70
senior tag

Üdv. Kérnék egy kis segítséget, most vettem használtan egy g2. Kb mennyit kell birni az aksinak foly netezésnél.
Köszi!

(#74981) feco70 válasza #99499520 (#74980) üzenetére


feco70
senior tag

Köszi! Amugy előszőr feltöltöttem pc ről , gyorsan merült. Utána hálozatról töltöttem fől, sokkal jobb lett.
Ez nálam x akták.

(#74982) TomiTheHero


TomiTheHero
csendes tag

Sziasztok!

Eladóvá vált G2-m. Karcmentes, Telekomos, még gyári fóliás a kijelzőt leszámítva.
Ha érdekelne valakit írjon üzit :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#74983) Hunner


Hunner
senior tag

Nem tudom van-e még itt, akik ismer; volt a topiknak egy időszaka amikor aktív tagja voltam a közösségnek. Elsősorban tőlük, de mindenkitől is búcsúzom, S8-ra váltottam, a G2 a családban marad, édesanyám nyomkodja tovább, de nem power userként :P Remek telefon a mai napig, nem véletlen hogy majd 4 évet bírtunk ki egymással. :K Sziasztok! :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#74984) Meggyi001 válasza Hunner (#74983) üzenetére

Biztos hogy vagyunk még többen is, minden jót neked is. Aztán az S8-at nyolcat nem leejteni ám :)

https://gamergep.hu/

(#74985) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

AICP első körben 1 órával jobb SOT-ot adott mint LineAge :K

-= No way back from Here =-

(#74986) SPeeed


SPeeed
csendes tag

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni hogy, hogyan kell a TWRP-t frissíteni, vagy kell-e egyáltalán? Most a 2.8.6.1-es verzió van fent,de szeretném feltenni a 3.1.1-et.
Jelenleg 6.0.1 CM van fent, ezt akarom lecserélni 7.1-re AICP vagy Lineage-re. Itt azt olvastam hogy kell az újabb TWRP hozzá.

Előre is köszi a segítséget !

(#74987) -Fly- válasza SPeeed (#74986) üzenetére


-Fly-
tag

Egyszerű. Letöltöd a megfelelő twrp-t, aztán recoveryben a zipet ugyanúgy flasheled, mint bármely másikat.

(#74988) Sanki


Sanki
addikt

Közben visszatértem én is másodtelefonként a G2-re (cégesnek fogom használni).
Kicsit megizzasztott, nem ment download módba, hogy felrakjam a D80230f_00 nevű romot... Utána a gyári LGMobile Support Tool-lal frissített, de vagy 40 perc volt mire lejött a rom. :DD

(#74989) i_adam


i_adam
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy G2 (d800, at&t amerikai verzió), ami kártyafüggetlen. Régebben jó sokat romoltam ezzel a telefonnal, aztán váltottam és a G2 kb. 5hónapig érintetlen volt, de most újra elővettem, mert szükségem lenne rá. CrDroid 6.0.1-es rendszer volt rajta, gondoltam lepucolom az egészet, így flashtool-nak vetettem alá, tehát most egy stock, rootolatlan 4.4.2 van a telefonon.

A problémám az, hogy nem hajlandó beolvasni a telenoros sim-kártyámat az eredetileg kártyafüggetlen telefon. Ilyen régebben is előfordult, akkor még képben voltam, de mostanra elfelejtettem mi volt a megoldás.

A flashtoolba az első hsz-ban lévő .tot és .dll fájlokat tallóztam. (pontosan EZEKET)

Van valakinek ötlete, hogyan enné meg újra a telenoros kártyámat?

(#74990) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Inkább kihagyom.. az a kijelző sem él már. lezárult a G2 korszak :O Segitsetek ebben a méretben mit vennétek ?

[ Szerkesztve ]

(#74991) fery02 válasza Tüske0614 (#74990) üzenetére


fery02
addikt

Ha kicsit kisebbel is beéred (5.0"), akkor mindenképp Redmi 4x

(#74993) Tüske0614 válasza fery02 (#74991) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

nézegettem de nekem ez a saomi olyan erdő ... melyiket mikor redmi v MI !

(#74994) aelod válasza Tüske0614 (#74993) üzenetére


aelod
veterán

Redmi 4 prime global romos. Jó választás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#74995) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Sziasztok. Bár van egy hibátlan állapotú G2-m, de lehet lassan csere lesz szükséges. Van a kijelző felső harmadában egy sáv, ami pár napja nem mindig érzékel. Max 60 ezret szánok telefonra. Lehet új vagy használt is. De nem tudom milyet vegyek, ami sebességre , akkuban hozza a G2 szintjét. A Xiami redmi 4x-et néztem ki,de nincs még tapasztalatom kínai telefonokkal. Elsősorban a szoftveres dolgok miatt parázok. Mennyire stabilak ezek a magyar romok rajtuk? Sok bug van-e? Nem szeretnék romolgatni. Valakinek esetleg tapasztalata velük? Illetve milyen telefont ajánlanátok?

(#74996) nyikszi válasza Klaya1986 (#74995) üzenetére


nyikszi
őstag

Szia! Olvasd el a Redmi 4x topicot, én már megtettem. Elég tűrhető telefon, sok nyűgje most sincs és javítják ha van. Én is ezzel szemezek. Vagy megint használtan egy prémium telefon, még én se tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#74997) Klaya1986 válasza nyikszi (#74996) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Olvastam, érdeklődtem is. Sok válasz még nem érkezett. Régebbi prémiumon én is filózok. S6 lenne abban az árban , ami még okés, de annak meg siralmas az aksija.

(#74998) aelod válasza Klaya1986 (#74995) üzenetére


aelod
veterán

Kérdésed itt tedd fel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#74999) feco70


feco70
senior tag

Ez az ért led ilyen ritkán villog? Vagy nálam nem jó valami?

(#75000) -Fly-


-Fly-
tag

T. Fórumtársak!
Eljött az ideje annak, hogy én is elbúcsúzzam szeretett telefonomtól. Természetesen figyelemmel kísérem további sorsát, hiszen a családban marad. Mint ahogy a fórumra is ránézek időnként... elég sok mindent megtanultam itt az LG rejtelmeiről... De már nem ROMolom tovább.
Mindenkinek továbbra is jó hackelést! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.