Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74301) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Van bármi előnye a LineAge-nek az Exodus-hoz képest?
Magyarán érdemes frissítenem?
Dánke! :)

-= No way back from Here =-

(#74302) norbert1998


norbert1998
veterán

Végül tudok jelenteni az aksiidőről is, 16%, 3 óra SOT, abból 2 óra Hearthstone, 1 órát meg ébrentartott egy másik app.

Amúgy kb ugyanaz szerintem, 5.5 óra körül alakul, mint anno a G2.

(#74303) reap3r válasza norbert1998 (#74302) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ahhoz képest hogy nagyobb a kijelző, teljesen rendben van az a SoT. Az a OnePlus One igen jó kis teló lehetett újkorában.
Köszi a nyilatkozást :D

[ Szerkesztve ]

(#74304) sanyie70


sanyie70
tag

Sziasztok valakit érdekel d802 digitalizer? Rendeltem ebayen, hogy majd kicserélem én, de nem jött össze. Megnyomtam az lcd t.

(#74306) stefi68 válasza sanyie70 (#74304) üzenetére


stefi68
addikt

És hogyan választottad el a kettőt?
Érintőhöz ragasztó is jár?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74307) sanyie70 válasza #99499520 (#74305) üzenetére


sanyie70
tag

Igen csak digitalizer. Utángyártott és két darab van. Két helyről. Kinézetre passzolnak. Kettőt rendeltem, hogy biztosabb legyen, hogy legalább egyik jó lesz. Hőlégfúvoval meg kell melegíteni a kijelzőt és alá lehet nyúlni egy gitár pengetővel mondjuk. Van is róla YouTube videó. Egyik csomagban vannak szerszámok is. Egész jól ment de aztán meg nyomtam az lcd t és vége lett. Ha valaki szeretne próbálkozni el küldöm neki szinte ingyen akár egyben a kettőt is. Hátha ügyesebb lesz. Nem volt egy hatalmas összeg úgy voltam, h max tönkre megy a kijelző is. Tönkre is ment :DD nincs hozzá ragasztó.
Egy kérdés a végére. Keretről le jött könnyen a régi lcd ha keret nélküli kijelzőt veszek bele akkor csak át fűzöm a csatikat a kereten es bele ragasztom? Halottam már sokszor h egyben kell venni kerettel de csak azért mert nehéz megmenteni a régit nem?

[ Szerkesztve ]

(#74308) sanyie70 válasza sanyie70 (#74307) üzenetére


sanyie70
tag

(#74310) sanyie70 válasza #99499520 (#74309) üzenetére


sanyie70
tag

Szóval nem csak le szedni nehéz a keretet hanem rá tenni se egyszerű? Mindig azt hittem azért mondják mert megsérül szétszedéskor.

(#74312) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Cserelt mar valaki kozulletek aksit?
Vannak tapasztalatok?

(#74313) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Na visszatérek ide, egy gyors kérdésre.
Régi G2met a barátnőm nyúzza. Sajnos ez annyira sikerült neki, hogy a minap a gravitáció törvénye érvényesült a telefonra és leesett.
Kellenne Nekem egy "szakember" aki cserélné az érintőt meg a védőüveget. Tudtok ajánlani valakit, aki nem horror áron tud eladót és kiis cseréli?

Köszi előre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#74314) fery02


fery02
addikt

Aki emlékszik, megírná nekem kérem, hogy eBay-es bestoffer4yu-tól rendelt üvegfóliát, postaládába kapta-e? Szóval az itt a kérdés, hogy belefér-e a csomagolással együtt. Személy szerint én 3-at rendeltem egyszerre, de az nem sokban szól ebbe bele gondolom.

Azért érdekel, mert tegnap megloptak minket az udvarunkból és ha pont tegnap érkezett volna és ha csak be volt hajítva a csomag, akkor esélyes, hogy azt is felkapták, viszont a ládát meg csak kulccsal lehet nyitni.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#74315) fery02 válasza Sterilzona (#74312) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Én igen.
Fél telefont szét kell hozzá szedni és utána is óvatosan, mert csak melegítésre (vagy fagyasztásra) fogja adni magát és úgy is feszegetni kell erősen, közben nagyon óvatosnak lenni, mert csak egy nagyon vékony műanyag lap választja el másik oldalt a kijelzőtől.

Továbbá gyári akksit már nem is igazán lelsz, de vannak minóségibb utángyártottak Polarcell néven (visszekereshetsz véleményekre), csak ne eBay-ról vedd, mert onnan én személyesen gagyibb minőségűt kaptam.

----------------------------------------

@Kölyök1990: Ment pü!

[ Szerkesztve ]

(#74316) [lAyCsI] válasza kiezTe90 (#74313) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kb 25 papír a csere, 30-egynehányért meg már kapsz hasonló tudású kínai csodát...

-= No way back from Here =-

(#74317) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#74301) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Senki nincs ilyen tapasztalata a 2 rom között :F

-= No way back from Here =-

(#74319) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74318) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszönöm, sztem akkor maradok még Exodus-on, hiszen az is jól muzsikál igaz csak 4.5 órás SOT-ok jönnek ki, a LineAge 6+ órás SOT-jai csábítanak azért és ha az is problémamentes...

Nem tudom, azért egy ILYENEN elgondolkodnék 1 éves garral, igaz nem voltám odáig a MIUI-ért, ha jól olvastam mostanság meg lezárogatja Xiaomi a bootloadereket...

Bár sztem inkább melléraknám a dupláját és egy Note 3 PRO-s tepsire újítanék be ha nagyon muszáj lenne

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#74321) Tüske0614 válasza #99499520 (#74320) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Na felraktam a lineage os -t ..Ezt a cm to lineage migration build feliratot el lehet tüntetni a kijelzőről ??

[ Szerkesztve ]

(#74322) norbert1998 válasza Sterilzona (#74312) üzenetére


norbert1998
veterán

Én cseréltem már. Hátlapot lekapod, van egy csomó videó YT-n, hogy a legegyszerűbb, azután meg szépen leemeled a csatlakozót az aksinak, majd óvatosan felemeled az aksit a helyéről valami puha, lapos szerszámmal. Visszafele meg teljesen magától értetődő lesz majd.

Apropó, kijelző és alaplap nincs, de minden egyéb darabja megvan alkatrész, meg az aláírásban kévő tokjaim megmaradtak. Nem igazán tudok velük mit kezdeni :D

(#74324) Tüske0614 válasza #99499520 (#74323) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

igy már jobb :) köszi Az uj RR -en nem megy a kamera ha valaki fel akarná rakni!!

[ Szerkesztve ]

(#74325) Sterilzona válasza norbert1998 (#74322) üzenetére


Sterilzona
senior tag

és fery02

Köszönöm. Sajnos, nem vagyok egy nagy zsonglőr, nem is csináltam még ilyet.

Szervízbe vajon mennyiért cserélnek ?

[ Szerkesztve ]

(#74326) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74320) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha felraknam kell vmit buveszkedni v. mehet ra egybol?
Mit vennel 65 jomagyar papirosbol ha nem vagyok indiszkret?

-= No way back from Here =-

(#74327) Ruzcak


Ruzcak
tag

Még mindig nagyon jól használható a gép stock rommal is !!!! kompromisszum mentes.

Bár biztos megéri valakinek a useful edgekijelző 200k -ért :C :C

(#74329) andHermann


andHermann
tag

Nos kb. 3 nap crDroid (7.7.1-es nougat, v 2.0) használat után az alábbiakat tudom elmondani:

+ alapvetően elégedett vagyok vele, stabil rendszer, gyors, nem akadozik, nem fagy semmi.
+ rengeteg customizáló lehetőség, plusz én feltettem a nova launcher-t, mert a trebuchet annyira nem komálom.
+ eddig minden eszközöm úgy tűnik rendben működik vele bluetoth OK, hotspot rendben, gps is gyors mint a villám, de mondjuk ezzel nekem korábban sem volt gondom, lehet szerencsés vagyok ezügyben a telefonnal
+ kipróbáltam 6 féle kamera appot, nagyából mindegyik hozta a régi szintet, szóval kb. a rom kihozza a lehetőségeket a telefonból véleményem szerint.

- picit több üzemidőre számítottam, de rosszabb nem lett, mint a régi kitkates rendszeren. Kb egy napot bír nagyából 4 órás kijelzőidővel
- az akkumulátor optimalizációra kattintva kilép a settings, ezt láttam több forumon is, általános probléma a lineageos settingssel, remélem idővel javítják
- nem találtam használható IR-es távirányítót, pedig kettőt is flasheltem rá, amire azt írták jó lehet CM-re, ez pedig CM alapú rom elvileg. Mindkettő elindult, de nem lehetett beállítani használhatóra (se gyártók listája nem jött be, sem betanítani nem tudtam) Ha erre tudtok valami jól működő megoldást, azt megköszönném.
- halkabbnak tűnik a hang (media, csengés) max hangerőn is ezzel a rom-mal, de nem vészes

Nagyából ennyi, összességében nem bántam meg az átállást.

[ Szerkesztve ]

(#74330) r3dwo0d válasza andHermann (#74329) üzenetére


r3dwo0d
tag

Peel remote 9.7.3.3 van fent crDroid 1.5-n nálam és működik is hibátlanul.

(#74332) Ruzcak


Ruzcak
tag

Nem tudjátok mivan az lg firmwares oldallal?
4.4.2ről romolnám fel 6.ra de amikor behozza az adk skipes oldalt utána nem tölti le az kdz-t ,se be az oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#74333) siskad válasza Ruzcak (#74332) üzenetére


siskad
őstag

Ha a csmgdl.lgmobile.com-ra gondolsz, akkor onnan így lehet letölteni.

Xiaomi 13

(#74334) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74328) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Exodus-ra siman ra lehet kuldeni?
(Wipe all utan gondolom...) Hybrid bootstack van rajta, csak mert ahogy atfutottam a telepitesi utmutatot, mintha azt irtak volna hogy KK kernel kell hozza , hybrid nem javallott...?

Igen, amugy nehez ugy, en sem tudnek hirtelen semmi igazan kedvemrevalot venni ertelmes osszegert...

-= No way back from Here =-

(#74336) -Fly- válasza andHermann (#74329) üzenetére


-Fly-
tag

IR távlövőből ajánlom az eredeti LG-féle QuickRemote-ot. Több leírás alapján próbálkoztam eredménytelenül, végül ez segített:
https://forum.xda-developers.com/lg-g2/themes-apps/port-lg-quickremote-aosp-mm-g2-g3-t3302437
Az elején a ROM preparation a crDroid esetén nem kell. Alapból jól van beállítva.
Röviden TWRP-ben felteszed az itt levő quickremote-t, restart, kis várakozás után elindítod az appot (nem fog műxeni), majd vissza TWRP-be, flasheled a fix első részét, restart, kis idő múlva a quickremote elindít, restart recoverybe, a fix 2. része feltelepít, restart, örül.

(#74337) Ruzcak válasza siskad (#74333) üzenetére


Ruzcak
tag

Köszi szépen :) :R

(#74338) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74335) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Koszi, sztem teszek egy probat vele,
tul regota ul az Exodus mar rajta :)

-= No way back from Here =-

(#74340) siskad válasza #99499520 (#74339) üzenetére


siskad
őstag

Én most stock 4.4.2-el használom és nekem így sincs gondom a sebességgel, gyors a G3 mellett. Akkor milyen lehet a LineAge? :Y

Xiaomi 13

(#74341) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74339) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

tesztelem :K
igen egy Xposed még jó lenne hozzá, igaz én csak a Greenify kísérleti funkcióihoz használtam a modult,
de ha ez 6 órás SOT-ot tud akkor ide még az sem kell :)

-= No way back from Here =-

(#74343) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74342) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én is elengedtem már a kamerát,
arra a pár képre elég így is...

-= No way back from Here =-

(#74345) Ruzcak válasza Ruzcak (#74337) üzenetére


Ruzcak
tag

Minden lépésnél visszatart nem akar marshmallowot :(

Egyszerűen sehogy nem tudom felflashelni a gyári romot.
Tmobile boot logos full szűz gyári unrootolatlan 4.4.2 és 3.4 kernel.

Megpróbáltam a gombos módszerrel is de 60 % megáll
egyszerűen nem tudok belépni download modeba.
factory resethez beenged.
vkinek van ötlete?
van értelme átmenni másik gépnél romolni ,vagy nem a driverektől függ h belép e download modeba? :R

(#74346) siskad válasza Ruzcak (#74345) üzenetére


siskad
őstag

Ezt nem igazán értem. Gyári Marshmallow nincs rá.

Xiaomi 13

(#74347) Ruzcak válasza siskad (#74346) üzenetére


Ruzcak
tag

i mean v30d

(#74348) Ruzcak válasza Ruzcak (#74347) üzenetére


Ruzcak
tag

De mostmár az extreme downloader is valami host hibát ír ki amikor megpróbálok letölteni valamit :D

(#74349) Ruzcak válasza Ruzcak (#74348) üzenetére


Ruzcak
tag

Jah csak levolt lőve a szeró, most tölti le.

Akkor v20 vagy v30 ?
Tudok valamit kezdeni a download modeal?

Bocsi a sok szemétért köszi a segítséget !

(#74350) Ruzcak válasza Ruzcak (#74349) üzenetére


Ruzcak
tag

Megoldódott!

Ezt már végképp nem értem, de elindítottam az lg mobile support toolt és az berakja downloadbe és magától tolja rá az uj szoftvert.

Ha valakinek ezzel problémája lenne csak küldje rá a bc2a-t.
Tmobile 4.4.2 stock

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.