Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73651) Tekmen válasza Thief (#73650) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Hát azért nekem elég fontos, nem szeretem felemelgetni a telót az asztalról.. :D

Amúgy amíg nem kapcsolom be azt,hogy a zsebemben ne működjön a duplakopp, addig működik rendesen..

Ja és még egy észrevétel, hogy sistereg a füles, ha zenét hallgatok :/

Tekmen

(#73652) Indiant válasza Tekmen (#73649) üzenetére


Indiant
addikt

Igen

(#73653) tirszin válasza Tekmen (#73651) üzenetére


tirszin
senior tag

Akkor biztos, hogy ez a zsebes funkció tiltja néha.
A "zsebemben ne működjön a duplakopp"-ot szerintem be se kapcsold. Nem túl valószínű, hogy sikerülne véletlen duplakoppot összehozni zsebben hordva.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73654) Tekmen válasza tirszin (#73653) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Igen, én is erre gondoltam, de azért köszönöm :R

Reggel óta frankón működik minden! Vagyis annyi van, hogy "Lassú töltés"-t ír ki.. dehát.. ez elfér :DDD

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#73655) tirszin válasza Tekmen (#73654) üzenetére


tirszin
senior tag

Ne hevítsük túl jelszóval, én minden telefonomat szigorúan csak lassú töltéssel töltök.
Jobb az úgy neki!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73656) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Miután ismét produkált két reboot-ot az aicp (mindkettőt evernote alatt) így gyorsan feltettem a cr-t. Ugyanazt a gapps-ot tettem fel, mint eddig, de az ikonok nem a kör alakú pixel ikonok. Ez mitől lehet?

(#73657) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

És még egy kérdés: az aicp-ről, twrp-ben készített data mentés visszaállítható a cr alatt?

(#73658) Indiant válasza dzsordzs69 (#73657) üzenetére


Indiant
addikt

Persze

(#73659) CJ4567 válasza tirszin (#73655) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem kernel csere után gyorstöltést írt/ír(MM is lassú töltést ír, pedig gyorsan tölt). Bár igazi gyorstöltést az előző G620s-em tudott, 20%-ról azt írta 7 perc a teljes töltésig :DDD

No Sana No Life

(#73660) dzsordzs69 válasza Indiant (#73658) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszönöm. :)

(#73661) tirszin válasza CJ4567 (#73659) üzenetére


tirszin
senior tag

Én azt mondom, 2-3 óra legyen egy töltés ideje, az már nem árt az akkunak.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73662) szabeska


szabeska
addikt

Ha gapps-ot flashelek majd cr frissítéskor, változik bármi tőle? Egyáltalán fel kell majd tenni a gapps-ot is, vagy csak ajánlott? Ha igen, miért?

F1

(#73663) stefi68


stefi68
addikt

Hétvégén felraknám valamelyik 7.1-es romot...

crDoid vagy AICP a jobb, stabilabb?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73664) hard74 válasza stefi68 (#73663) üzenetére


hard74
senior tag

Cr.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73665) szabeska válasza stefi68 (#73663) üzenetére


szabeska
addikt

Cr.

F1

(#73667) stefi68 válasza #99499520 (#73666) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt most tőlem kérded?

Én csak ki akarom próbálni valamelyiket... :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73668) Thief


Thief
aktív tag

CR
Hogy miert?
1: mert mar tobb embernek is (mint pl nekem) bevalt.
2: anno meg nexus 4en kezdtem hasznalni a CR romokat es ott is a kedvencem volt

(#73669) Indiant válasza #99499520 (#73666) üzenetére


Indiant
addikt

Eddig is cr volt a jobb. Mindnél.

szabeska: nem lesz play áruházad, így nem tudsz telepíteni. A névjegyzéked nem szinkronizálódik.

(#73670) stefi68


stefi68
addikt

A Play Áruház nálatok is fehér képernyővel fogad?
Már jó ideje így van, jó pár féle romon.
Mindig ki kell lőnöm és újra elindítanom, kezd bosszantó lenni.

Másnál is van ilyen, vagy csak engem bosszant? :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73671) Indiant válasza stefi68 (#73670) üzenetére


Indiant
addikt

Nem. 7.2.13 J all

(#73672) kaliban1 válasza fery02 (#73511) üzenetére


kaliban1
tag

Működik a kijelző, de kínai utángyártott. Pl kopogtatásra nem ébred fel, vagy nyomkodáskor középen elszíneződik. Nem vészes, de ha egyszer észrevetted mindig azt nézed:) Egyébként egyenlőre jó, de rendelek egy gyárit valahonnét tartaléknak!

(#73673) Tekmen válasza stefi68 (#73667) üzenetére


Tekmen
aktív tag

A Cr tökéletes! :C

Áruház nekem is 7.2.13 J-all, és minden rendben vele.

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#73674) szabeska válasza Indiant (#73669) üzenetére


szabeska
addikt

ja ertem, tehat a system particio torlese miatt ujra kell flashelnem a gapps-ot, de a data particion megmaradnak a beallitasok (tobbek kozott a play aruhaze is, es ha teszem azt nem pico-t hasznalnek, az osszes tobbi google alkalmazase is)? felflashelem en, csak ne kelljen semmit ujra beallitgatnom, ez a lenyeg nekem :) amugy a cr tokeletes, bar nem hasznalok fajlmegosztast meg BT-t meg hasonlo kenyes cuccokat, az appjaim es az altalam hasznalt funkciok, beallitasok mind mukodnek, szoval stabil ez. mellesleg 90%-os akkunal ujra inditottam, tehat onnantol szamolva most van 2 ora kijelzoidom, es 56%-on vagyok allando wifivel mobilnettel messengerrel bongeszessel nappali fenyben. mint a cloudy 2.2 kb, talan jobb is.

[ Szerkesztve ]

F1

(#73675) Darabokra


Darabokra
senior tag

Üdv! van egy ilyen készülékem és nem akarom elhinni, hogy ennyire halk. Legalábbis MX Playerrel szoktam filmeket nézni és csutkára hangosítva (30) rettentően halk még a 4 éves Xperia S telómhoz képest is. Lehet valamivel orvosolni ezt a problémát esetleg?

CM13 & 6.0.1

[ Szerkesztve ]

(#73676) hard74 válasza Darabokra (#73675) üzenetére


hard74
senior tag

Legegyszerűbben a poweramp letöltésével, amiben van erősítés csúszka.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73677) Darabokra válasza hard74 (#73676) üzenetére


Darabokra
senior tag

ez csak zenéhez való nem?

(#73678) RECSKA válasza Darabokra (#73677) üzenetére


RECSKA
veterán

Viper4fx. Abban lehet erositeni.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#73679) tirszin válasza Darabokra (#73675) üzenetére


tirszin
senior tag

Fülhallgató? Azt már meg tudná hajtani rendesen.

Ez egy mobil eszköz, 1cm-nél kisebb átmérőjű hangszóróval, nagyon nem erre való.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73680) [lAyCsI] válasza Darabokra (#73675) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Vagy told fel EZT
működik ;)

-= No way back from Here =-

(#73681) Darabokra


Darabokra
senior tag

felraktam recoveryből, de semmi változás.

(#73682) tirszin válasza Darabokra (#73681) üzenetére


tirszin
senior tag

Ezeknek a mobiloknak az erősítőjük sem nagy teljesítményű, ezek a szoftveres hangosítások sztem már kikoppantják szegénykét, torzítani fog, ára van az ilyen mahinációknak.

Egyébként nem számít halknak a G2, nézd meg, nincs-e eltömődve a hangszóró rácsocskája!
De az is lehet, hogy hangszóró csere kellene neki.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73683) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Aicp elkezdett rebootolni. Cr jobb ilyen szempontból?

(#73684) hard74 válasza Kirrr (#73683) üzenetére


hard74
senior tag

Jobb. Nálam 4 nap alatt egyetlen egy reboot sem volt crdroidon.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73685) RECSKA válasza hard74 (#73684) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem ma reggel gombra nem ebredt. De dupplakoppra igen.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#73686) reap3r válasza Darabokra (#73681) üzenetére


reap3r
aktív tag

6.0.1-es romokon baromi halk a G2. 4.4 KitKaten a leghangosabb, azután jön az 5.0.1, aztán hangerőben az összes többi custom rom a stock romok alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#73687) szabyka95 válasza reap3r (#73686) üzenetére


szabyka95
őstag

custom kernellel fellehet huzni

(#73688) reap3r válasza szabyka95 (#73687) üzenetére


reap3r
aktív tag

Fel lehet, de torzít is... A probléma azzal van lesarkítva elmagyarázom, hogy a mókolt romokon mindenféle ilyen-olyan algoritmussal dolgoznak. Az LG romokon tökéletesen szól a telefon, mert az LG mérnökei ehhez a hardverhez optimalizáltak. Na már most az aospos meg mindenféle hackelt kóddal hangszórót nem hajtanak meg szépen, csak elfogadható szinten... Rengeteget számít a szoftver és tudom, hogy a gyári romon jóval hangosabb és szebb is a hang. Hiába húzza az ember a hangerőt feljebb, ha torzít és pl. rosszabban hallani a beszédet.
Néztem sorozatot/filmet aosp romokon és tényleg rosszabb, mint a stockon. Sajnos a kamera, a hang a hangszórón az aosp romokon nem 100%osak... De mondjuk szinte minden másban jobbak a stocknál...

(#73689) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Ez normális? (crDroid)

Tekmen

(#73690) fery02 válasza kaliban1 (#73672) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm!
Dupkakopp nekem is kilőve, 10-ből kb egyszer, ha veszi ------> használhatatlan.
Ismerősek a nyomásra színeződések nálam is.
A touch rész neked mennyire működik megbízhatóan? Nekem globálisan gyengébb és van olyan néhány centis rész fent, ahol egyáltalán nem érzékel.

Az a gyári kijelző beszerzési lehetőség nagyon érdekelne, arról infót szívesen fogadnék (akár privátban is, ha úgy jobb). :)

[ Szerkesztve ]

(#73691) Kirrr válasza hard74 (#73684) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Melyik a legfrissebb? Nov19?

(#73692) Elec válasza fery02 (#73511) üzenetére


Elec
csendes tag

Köszi a tippeket, végül az etradesupply.com-ról rendeltem egy kijelzőt (kerettel együtt) (grade S+) vasárnap este.
Tegnap (szerda) délre már hozta is a dhl, 3 munkanap kínából, azért nem semmi..
Kb 20ezer forintba került szállítással, trackinggel, mindennel.
Ma volt időm beszerelni a képernyőt (pontosabban átszerelni az összes többi alkatrészt az új kijelzőbe :)) ).

Meg vagyok vele elégedve, színek jók, betekintési szög talán jobb is mint volt. Első pár percben fehér háttérnél látszódtak csíkok, viszont ezek mostanra már majdnem teljesen eltűntek.

Láttam írjátok, hogy nyomásra elszíneződik a tietek, illetve a duplakopp nem működik, megnéztem és elég erősen kell nyomni, hogy elszíneződjön, de ennyitől a gyári is hullámzott, továbbá a duplakoppal sincs baj, érzékel mindenhol, megy akár a 10 ujjas multitouch is.
Annyit vettem észre, mintha kisebb lenne a fényereje, de nem vészes.

Nem tudom, hogy-hogy lehet megállapítani, hogy ez most gyári, vagy legalább gyári minőségű alkatrészekből van-e, de az biztos, hogy ha valaki kicserélte volna erre a kijelzőre az eredetit miközben alszom, akkor reggel nem tűnt volna fel, hogy valami nem stimmel. :D

[ Szerkesztve ]

(#73693) danee992


danee992
tag

Hali! Valaki tudna segíteni rootolt telón hogy tudnám működésre bírni a pokémon go-t? kismillió leírás van hogy hogyan kellene de egyikkel sem akar menni. BlissROM van a telón

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#73694) fery02 válasza Elec (#73692) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen és nagyon örülök most ennek a beszámolódnak! :)

Szóval az etradesupply.com megbízható kijelző forrásnak számíthat. Nekem is előbb kellett volna látod utánanéznem XDA-n is és nagyobb valószínűséggel magam sem eBay-ről kockáztattam volna.
Feldobott most a sikered. :)

Az a gyengébb fényerő engem is érint még a többi gond mellett, de ha csak ez az egy baja lenne, semmi bajom sem lenne vele.

Arról tudsz esetleg még infót adni, hogy a legolcsóbb szállítási költséggel (vagy netán ingyenessel) mennyibe kerülne az össz költség?

[ Szerkesztve ]

(#73695) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vettem a G2 -re egy 9H üveget (Nillkin) és a telefon kijelző felületét letörölgettem (anti sztatikus kendővel csak...) jó alaposan és az üveget fel helyezve a szélei (körbe) nem tapadtak rá a felületre. Ez valahogyan orvosolható? (nem használtam fel azt az üveghez járó törlő cuccot (mondom minek..) :DD

Válaszokat előre köszi? :R

UI.: Gondoltam, felszedem azt letörölgetve újra felragasztom az üveget, de ha nem ez a megoldás, megvárom ki mit mond rá.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73696) Kirrr válasza MaxxDamage (#73695) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Nem fog passzolni, mert a G2 kijelzőjének a szélei le vannak kerekítve... Én is így jártam, úgyhogy ment a fólia a kukába utána... :(

(#73697) Indiant válasza MaxxDamage (#73695) üzenetére


Indiant
addikt

Általában ez ilyen. Telefonja válogatja mennyire. Illetve idővel jobban rácuppan.

(#73698) MaxxDamage válasza Kirrr (#73696) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Üveg, fólia az hajlik :K :R

(#73697) Indiant: Akkor marad így (sok vizet nem zavar, de javítottam volna rajt, ha lehet) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73699) LilProphet90 válasza Tekmen (#73689) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Tegnap nekem is ez volt vele, este nyolckor elmentem feltöltött aksival, alig használtam, éjfélre már jelzett a 15% miatt. Ma már talán nem produkálta ennyire látványosan.

Amúgy sajnos becsábultam a BF-nek és vettem egy olyan márkát, amit amúgy soha nem vettem volna, úgyhogy nyugdíjba küldöm a szeretett G2-t, bár családban marad, és követni is fogom a topikot. Aztán ki tudja, mások beszámolói alapján lehet visszatérek még. :)

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#73700) stefi68 válasza LilProphet90 (#73699) üzenetére


stefi68
addikt

Biztos mindenki tudja (rajtam kívül) mi az a BF :U
Elárulod mi lett az utód?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.