Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) Magnat válasza reap3r (#73899) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Én is a G2-ről váltottam Xiaomi N3PSE-re, és az egyetlen gyenge pont a G2 után a kevés fényben gyenge kamera... Ettől eltekintve sztem az áráért baromi jó telefon.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#73902) reap3r válasza tirszin (#73900) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem a raw-ban fotózás telefonnal nem reális dolog. Persze egy G2-vel ezen a téren nem lehet megváltani a vilagot, de egy telefontól az emberek nagy százaléka azt várja el, hogy előveszem és amikor kell elfogadható képet csináljon gyorsan. Ha meg jó képet akarok, akkor előkapok egy digitális gépet, ami mondjuk nem egy 30 ezres low end tescos, hanem esetemben egy régebbi rx-100-as és máris szép képeim vannak. De nekem az esetek 90 %-ban abban a pár másodpercben kell valami jót alkotni és bizony egy OIS nélküli 5X ebben nem a legjobb partner. Azt aláírom, hogy raw-ban sokkalta szebb dolgokat lehet kihozni, de én magán az 5X auto módos képein voltam kicsit csalódott, mert amennyit olvastam róluk, annál többet vártam tőlük.
Az app kilövős téma mondjuk nem volt annyira valós, de ha belegondolok, akkor egy Redmi Note 3on a 3 gigás változaton sem töltene újra ez a 3 app és mégis olcsóbb és jóvalta szarabbul optimalizált. Nekem egy nagy bajom, hogy az 5X megjelenésekor nem ennyi pénzért indult a piacon, hanem elég pofatlan árcímkével.
Akármennyire is olcsó, egy év múlva el lehet majd dobni, mivel a 2 giga ramot nem a hearthstone fogja megenni, hanem a messenger önmagában, amilyen trágya mostanság. És tudom azt programozó ismerősöktől, hogy az ég világon senkit nem fog érdekelni már, hogy 2 giga ramon hogy fut valami, ha a 4 giga az már teljesen általános lesz a középkategóriában, az aljában pedig a 3.
Csak egyszerűen azt érzem, hogy a legtöbb mobilgyártó nem akar pémzt keresni, mivel olyan trehányul megálmodott vagy túlárazott termékeik vannak. Ja azt nem is említettem, hogy az 5X-eknél is van egy nem elhanyagolható mennyiségű bootloop. Egy éves kor körül elég sok hasonló problémával küzd, mint a G4esek. Szóval csakis garanciával ajánlatos beszerezni egyet...

(#73903) kaliban1


kaliban1
tag

Hi! Nem tudom a telefont alaphelyzetbe visszaállítani. Újraindulásnál kritikus hiba üzenettel megáll. Se szoftveresen se gomb kombinációval. Ötlet??

V30b

[ Szerkesztve ]

(#73904) reap3r válasza kaliban1 (#73903) üzenetére


reap3r
aktív tag

Teljesen kapcsold ki. Bekapcsoló gomb és hangerő le gomb egyszerre nyomva tartása, amíg be nem jön az lg logó, aztán utána !gyorsan! felengeded őket és a két gombot újra lenyomod amíg fel nem jön a Hard Reset menü. Itt ha az Igen-re zongorázol, akkor törli a telefon memóriáját(elveszik minden adat, amit te tettél rá) és mindent gyári helyzetre állít vissza. A gomb kombinációnak mennie kell, csak be kell gyakorolni.

[ Szerkesztve ]

(#73905) jaffa 2843 válasza sesshou (#73897) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Kipróbálgattam, minden app elfordul mindkét irányban.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#73906) sesshou válasza marcusa (#73898) üzenetére


sesshou
senior tag

nah ugy latszik magatol helyrejott az elfordulosdi :)
cr droidot tenyleg csak ugy lehet csinalni ha elotte system wipot csinalok :O es datawipe ot kellet volna rom telepites elott :/ xdan ezt irja a srac

(#73907) tirszin válasza reap3r (#73902) üzenetére


tirszin
senior tag

Egyetértek. Fotóhoz még annyit, hogy nálam azért került képbe a mobil jó minőségű képigénye, mert a 2kg-os DSLR egyszerűen nincs akkor nálam, amikor bringán rakjuk neki, de kellenek olyankor is szép fotók.

Ezzel együtt, öcsémék most vettek valami A3 típusú, vadi új Samsungot, 1.5GB RAM-al. Én mondtam, hogy neee!!!! De csilli-villi üveg, megveszik az emberek 2016 végén.

Messanger-nél érdemes megállni a v72-es kiadásnál, az még jó, pl. nem foglalja el a képernyőt mindenféle felesleges dologgal.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73908) Sukta 95


Sukta 95
tag

Üdv srácok!

Ne haragudjatok, hogy nem olvasok vissza ennyi oldalt, de lenne azért pár kérdésem:

1. Az összefoglalóban szereplő rootolási eljárás és a leírás a custom rom telepítéshez, a mai napig megállja a helyét?
2. Melyik a leginkább stabil, bug mentes, akksit nem gyilkoló rom?

Előre is köszi!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#73909) kaliban1 válasza reap3r (#73904) üzenetére


kaliban1
tag

Ugyan azt írta ki hard reset-tel is. Mármint a gomb nyomkodásos verzióval. Újra flasheltem, most működik :)

(#73910) sesshou válasza Sukta 95 (#73908) üzenetére


sesshou
senior tag

Rom nak mostanában mindenki ezt ajánlja tobbek között én is:
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-crdroid-t3120790

A rootolás twrp telepítés tudtommal maradt ami eddig is volt.

(#73911) ptamas88


ptamas88
tag

sziasztok, mennyiért lehet most eladni egy független G2-őt sérült kijelzővel?
illetve mennyiért lehetne egy kijelzőcsere után?

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#73912) kaliban1 válasza sesshou (#73910) üzenetére


kaliban1
tag

Ja. De ezen belül melyiket?? :U

(#73913) hard74 válasza kaliban1 (#73912) üzenetére


hard74
senior tag

Ha d802-esed van, akkor ezt:
https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862686700

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#73914) jaffa 2843 válasza ptamas88 (#73911) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

[link]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#73915) ptamas88 válasza jaffa 2843 (#73914) üzenetére


ptamas88
tag

köszi, ezt kerestem, csak nem találtam meg :(

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#73916) kaliban1 válasza hard74 (#73913) üzenetére


kaliban1
tag

Ok. Ezt raktam fel néhány napja, de pl. hívásnál amint rányomok a hívás gombra elsötétül a képernyő ill. nem működök az óra alkalmazás. Olyan gyorsan kilép, hogy elolvasni sem tudom a hibaüzenetet.

(#73917) Sukta 95


Sukta 95
tag

Adott egy telekomos g2, ami szolgáltató által lett függetlenítve. Most egy vodafone-os kártya van benne, a hívás, sms tökéletesen megy, ellenben a mobilnet nem működik. Nem is látszik a 4g ikon, mintha nem is lenne. Másik telefonban tökéletesen működik a kártya. Esetleg valakinek van ötlete?

a beállítások-a telefonról- hálózatok menüben azt írja, hogy:Mobil hálózat állapota: lecsatlakoztatva. Annak ellenére, hogy be van kapcsolva a mobilnet a telón.

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#73918) norbert1998 válasza Sukta 95 (#73917) üzenetére


norbert1998
veterán

hozzáférési pontok neveiben írd be a vodás hozzáféréseket. elvileg attól mennie kellene. google segít :K

(#73919) Sukta 95 válasza norbert1998 (#73918) üzenetére


Sukta 95
tag

köszi!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#73920) eclipse19 válasza Sukta 95 (#73917) üzenetére


eclipse19
senior tag

Régebben (Telenornál legalábbis) le lehetett kérni SMS-ben ezeket a beállításokat, aztán automatikusan elmentette a telefon.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#73921) pcnet válasza Sukta 95 (#73917) üzenetére


pcnet
addikt

Ha új a SIMed, Voda 24 órán belül aktívája az 4G-t. Nem elérhető azonnal.

Nekem mindhárom szolgáltató SIM kártyája járt már a telefonomba és mindegyik automatikusan letöltötte és beállította a hozzáférési pontokat első bekapcsoláskor.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#73922) Tüske0614 válasza pcnet (#73921) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Sosem jó mert a Telenornál mindig a Net re áll közben meg az online kell..

(#73923) Sukta 95


Sukta 95
tag

Elvileg a vodával is lehet sms-t küldetni, csak éppen az sms nem érkezik meg.. :D De, nem para, beállítottam kézzel.

Nem új a sim, iphone 6s ment szervizbe, és befogtam az asszony régi g2-jét addig jobb híján. :)

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#73924) martin0094


martin0094
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg melyik a legstabilabb és legjobb ROM?

(#73925) Tüske0614 válasza martin0094 (#73924) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Resurrection remix november 28 óta megy . Hiba nélkül.

(#73926) tirszin válasza martin0094 (#73924) üzenetére


tirszin
senior tag

Arra a kérdésre, hogy melyik a legjobb ROM, nem lehet válaszolni, mert attól függ, hogy milyen szempontból, mik a preferenciák.

Ha a legjobb kamerát vagy (és) hangot szeretnél csak gyári alapú jöhet szóba, a Google 1.5 nálam bevált.
Vagy, ha jó az LG valamelyik kései 5.02-es: V30D...V30F.

Ha ezek nem fontosak, már van jó 7-es ROM, sztem az AOSP alapúakban kell gondolkodni. Korábban itt írtak párat, de a CM aktuális verziója biztos rendben van.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73927) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Láttam, hogy van új CrDroid. Frissíteném, de múltkor nem igazán sikerült zökkenőmentesen, úgyhogy kérdezek. :) Tehát múltkor felraktam a frissebb zipet, utána dalvik/cache. Boot után hiányzott a gugli, azt is fel kellett tennem újra, de persze megint fiókbeállítás. Ez csak ilyen macerásan megy, mindig kell a gapps is újra? Köszönöm

(#73928) r3dwo0d válasza dzsordzs69 (#73927) üzenetére


r3dwo0d
tag

Ha a 12.04-t akarod feltenni akkor az ott leírtaknak megfelelően wipe cache system és utána flasheled a system zipet rögtön utána a gappsot reboot nélkül és utánareboot. Én így jártam el és nem kellett semmibe bejelentkezni újra minden ment a megszokott módon. :)
Szerk: Most láttam, hogy van friss kiadás, de erre is igaz a leírás, ha már most is crdroid fut a telefonodon. :)

[ Szerkesztve ]

(#73929) RECSKA válasza r3dwo0d (#73928) üzenetére


RECSKA
veterán

Linket dobjatok mar pls

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#73930) r3dwo0d válasza RECSKA (#73929) üzenetére


r3dwo0d
tag

Letölteni való, leírás a telepítés menetéről. Nálam az xda csak kikapcsolt adblockerrel működik.

(#73931) RECSKA válasza r3dwo0d (#73930) üzenetére


RECSKA
veterán

Thx

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#73932) dzsordzs69 válasza r3dwo0d (#73928) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi a segítséget, most látom, hogy le van írva...
Igen, cr van fenn és a tegnapi kiadásra gondoltam, hogy frissítek. :)
Kösz mégegyszer.

(#73933) dipeti


dipeti
senior tag

Sziasztok!
Raszurtem a topikban, de konkret informaciot nem talaltam. Szoval honnan erdemes uj akkumulatort rendelni? Nem muszaj, hogy gyari legyen, csak minel jobb minosegu. Nezegettem a speedshop-osat. Errol van tapasztalat?
Egyebkent barmire nyitott vagyok. (ebay, amazon)

udv.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#73934) tirszin válasza dipeti (#73933) üzenetére


tirszin
senior tag

Ez kínai, Aliexpress. A kép alapján megtalálod. Megrendelheted onnan is, ha van rá 3 heted.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#73935) stefi68 válasza dipeti (#73933) üzenetére


stefi68
addikt

Én rákérdeztem pár hónappal ezelőtt tőlük és váltig bizonygatták, hogy az eredetivel megegyező (vagy csak csekély mértékben eltérő) paraméterekkel bír.

Erre rá párnappal/héttel egy fórumtárs vett tőlük és bemérte, majd melegében küldte is vissza nekik, mivel kb. a használt aksija szintjén volt.

Szerk: Meg is találtam: [link1], [link2]

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73936) dipeti válasza stefi68 (#73935) üzenetére


dipeti
senior tag

Koszonom szepen! Le is rendeltem egyet a PolarCell-tol. Remelem bevalik.

(#73937) stefi68: cellePhone-tol. Ezt ajanlottak XDA-n is. De a PolarCell hivatalos oldala atiranyit egy masik webshopra, ahonnan szinten van kiszallitas Ungarn-ra.
Termeszetesen irok, amit beszereltem.

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#73937) stefi68 válasza dipeti (#73936) üzenetére


stefi68
addikt

Igen, azt akartam írni, hogy az utángyártottak közül az talán még minőségi, ha nem hamisítják már azt is.
Honnan rendelted közvetlen a Polarcell-től?

Ha beépítetted, beszámolhatnál róla mik a tapasztalatok ...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73938) dipeti


dipeti
senior tag

Ha exodust hasznalok, akkor nekem milyen bootstack van fenn vajon? :DDD
Fel szeretnem tenni a crDroiddot...

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#73939) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Elvben a hybrid kell az exodushoz, tehát az. :) Mehet rá a cr, én is exodusról váltottam.

(#73940) Kirrr válasza dzsordzs69 (#73939) üzenetére


Kirrr
aktív tag

Nem kell a Hybrid, ha stock lolipopról váltasz bármilyen loli vagy újabb romra, akkor nem kell bootstack.

(#73941) dzsordzs69 válasza Kirrr (#73940) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nekem itt ajánlották, akkor bocs, ha nem kell. :)

(#73942) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Viszont ha már bootstack. Az exodushoz feltettem, azóta bizonytalan a wifi, eldobálja vagy csak a keresés megy. Ez van/volt exodus, cr, cm14 alatt. Köze lehet ennek a bootstack-hez? Mert ha igen, kezdem előről kdz-vel hybrid nélkül... :)

(#73943) Bandus99 válasza dipeti (#73936) üzenetére


Bandus99
őstag

tudsz egy linket betenni? ez lenne az ?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#73944) dipeti válasza Bandus99 (#73943) üzenetére


dipeti
senior tag

Pontosan! :K

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#73945) Kirrr válasza dzsordzs69 (#73942) üzenetére


Kirrr
aktív tag

KDZ stock loli, root, valamilyen stock loli alapú akármilyen rom, utána bármilyen 6.0-7.0-7.1 rom mehet rá. Akik sokat romolnak ezt szokták javasolni.

(#73946) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

12.07.- én kiadott lambda kernel hogy szuperál nugáton ?

(#73947) Sokee


Sokee
aktív tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni G2-höz keresek gyári akksit hol lehet beszerezni? Nem érdekel utángyártott hanem biztos forrásból tuti gyári. Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#73948) stefi68 válasza Sokee (#73947) üzenetére


stefi68
addikt

Biztos forrásból, tuti gyári az LG Váci úti márkaszervizétől.

Úgy tudom csak úgy adnak ha be is szerelik. Ha jól emlékszem 10e Ft körül van összesen, de kérdezd meg őket. Ha valamit megtudsz itt közzé tehetnéd, mert lehet mást is érdekel...

A többi (külföldi/belföldi) forrás nem bizonyult eredetinek, lásd az összefoglalóban az aksi témát.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#73949) Sokee válasza stefi68 (#73948) üzenetére


Sokee
aktív tag

Köszi, én is néztem már a honlapjukat de nem találtam telefonszámot, lehet bemegyek majd személyesen megkérdezni. Egyébként ilyen időket hoz a teló ez mennyire számít rossznak? Az akksi gyártási dátuma 2014.03 hó szóval nem egy mai darab, egy új akksi észrevehető javulást hozna? Csatolom a képeket:

[ Szerkesztve ]

(#73950) dzsordzs69 válasza Kirrr (#73945) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Miért kell a lolli alapú akármilyen? Például mi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.