Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74450) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az a verzió már nincs fent sajna...
de gondolom a jelenlegi kerneljével is lehet egy próbát tenni uígy...

-= No way back from Here =-

(#74453) fery02 válasza #99499520 (#74450) üzenetére


fery02
addikt

Végülis nem tart sokból és emlékszem régebbről, hogy érezhetően kevésbé is melegedett a telefonom néhány minusz mV-tól, csak aztán valahogy leálltam róla, de most meghoztad a kedvet. :R

Köszi a választ neked is [lAyCsI]! :)

(#74454) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

tettem egy próbát Lambda kernellel is, de brutálmód belassult tőle a telefon...
ha szeretném visszatenni a gyárit vajon újra kell pakolni az egészet vagy csak elég a nightly-t újra flesselni és az felülírja?

-= No way back from Here =-

(#74456) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74455) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

megoldottam ;)
viszont a 01.01-es verzió már nincs fent a download szekcióban...
esetleg nem raknád fel valahova az eredeti boot.img-t?
megpróbálnám csak a kernelt felrakni és átállítani a feszt benne...

-= No way back from Here =-

(#74457) Beantech


Beantech
tag

Sziasztok,

használ valaki AOSP extended v3.1 rom-ot? Nekem eddig minden tekintetben bevállt ez a rom egy problémája van, hogy nem müködik a wifi-hotspot. Kiprobáltam másik rommal pl. AICP müködik rendesen a hotspot, de ennél nem adja át a mobilnetet, hotspotot létrehozza csatlakozni is lehet csak net nincs.

(#74459) Beantech válasza Beantech (#74457) üzenetére


Beantech
tag

Most látom, hogy lemaradt a kérdés. Csak nálam egyedi hiba ez? clean install volt többször is, és más rom-ban gond nélkül müködik. A lineage os még szimpatikus lenne de abban nincs olyan testreszabási lehetőség mint a többiben pl. 1 kattintásos wifi, mobilnet toggle?
Vagy csak én nem találom a beállitását. :)

(#74460) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74458) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi!

-= No way back from Here =-

(#74462) Beantech válasza #99499520 (#74461) üzenetére


Beantech
tag

Az oké, de olyan beállitási lehetőség nincs mint az AEX-be, hogy ha teljesen lehuzom a bar-t akkor is 1 kattintással kapcsolja ki-be?

(#74464) fery02 válasza #99499520 (#74440) üzenetére


fery02
addikt

Picit megzavartál a zárójeles résszel.

Ha az én értelmezésemben történik az a "többi arányosan van" rész, akkor az történhet úgy, hogy a Globális eltolás funkcióval csökkentjük a feszt és csak a 300MHz-es részt nézzük, hogy mennyire csökken.
Vagy csak is kizárólag a 300MHz-es fesz értéket írjuk át kézzel, Globális eltolás használata nélkül?

Valamint gondolom azonnal érvényesülnek ezek a módosítások és nem kell hozzá újraindítani hozzá a telefont ugye? Faux-nál ha jól emlékszem azonnal történt a módosítás.

[ Szerkesztve ]

(#74465) [lAyCsI] válasza fery02 (#74464) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

En ugy ertettem hogy csak a 300-at modositod...

-= No way back from Here =-

(#74466) fery02 válasza [lAyCsI] (#74465) üzenetére


fery02
addikt

Én is egyelőre csak azt módosítottam, aztán később újraolvastam a hozzászólását és felmerült ez a kétség bennem.

(#74468) hard74 válasza fery02 (#74466) üzenetére


hard74
senior tag

Csak 300MHz-en való feszcsökkentésnek nem igazán van(mindhatni semmi) értelme. Globálisan van csak létjigosultsága.Illetve érdemes úgy csökkenteni , hogy ne rögtön bootoláskor csökkenjen a feszültség, hanem lefalább 1 perc késleltetéssel, hogy ha nem lesz stabil a rendszer legyen idő visszaállítani egy magasabb értékre.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#74469) fery02 válasza #99499520 (#74467) üzenetére


fery02
addikt

Akkor [lAyCsI]-val együtt elértettük a dolgot. :)

Akkor csökkentem globálisan és a 300MHz-es feszültség értéket figyelem csak a korábbiak szerint. Jól emlékszem, hogy annak is alapból 775mV volt az alap értéke ugye?

----------------------------------------------------

@hard74: Azért gondoltam magamtól, hogy még csak annak is lehet értelme, mert ahogy nézem, 300MHz-t használ a telefon legtöbbet (a Mélyalváson kívül persze).

Nem tudom, hogy ilyen perc alapú késleltetést pontosan hol lehet bekapcsolni, de úgyis aszerint fogom csinálni, hogy az "Alkalmazás induláskor" kapcsolót békén hagyom és majd csak akkor kapcsolom be, mikor már alaposabban kiteszteltem a stabilitást.

[ Szerkesztve ]

(#74471) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74470) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

felraktam az utolsó nightly-hoz a 01.01-es kernelét,
Mhz-ek csökkentve 750-re... teszt :)

-= No way back from Here =-

(#74472) LilProphet90 válasza fery02 (#74403) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha ugyanaz a fehér foltos dolog, mint nekem, akkor sajnos lehet, hogy rosszabbodni fog. Nekem nem volt vele bajom csere után, aztán kb 2 hónappal utána kezdett a kijelző szélein így "fehéredni", most már körbefogja az egész kijelzőt ez a foltosodás, nagyon a szélekről nem megy beljebb, bár az egyik ponton már azt is elkezdte. Valamilyen Elephone topikban láttam hasonlót, ott tömeges szériahiba. Képet nem tudok mutatni róla, de igazából arra emlékeztet, mint amikor a kijelző széleire nem ragad fel tökéletesen a fólia.

Igazából ettől függetlenül használható, egyedül esztétikailag kifogásolható. Amúgy a kép minősége itt is a gyárival vetekszik, szóval ilyen szemponból nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#74473) fery02 válasza LilProphet90 (#74472) üzenetére


fery02
addikt

Igen, megeshet, hogy rosszabb lesz. Korábbi utángyártott kijelzőmön is voltak ilyenek és erősödtek az idő múlásával. De együtt tudtam velük élni.

Nem a szélen van nekem mondjuk közvetlenül, hanem kb másfél centit beljebb, de ennyi baja legyen csak élete végéig. :)

---------------------------------

@beluudj: Köszi! Én is levettem globálisan 750-re. Teszt időszak következik. :)

(#74475) fery02 válasza #99499520 (#74474) üzenetére


fery02
addikt

Teljesen saját felelősség van, nyílván való. :)

Kernel témára meg nem tudom, én decemberi cRdroid-ot használok még.

----------------------------------------

Volt itt pár hete/hónapja ha jól emlékszem téma eBay-es USB-s feszültség és áram mérő kütyükről és saját topikja is lett belinkelve, amit most sehogy se találok meg.
Ha valaki be tudja linkelni (csak privátban is jó), megköszönném. :)

[ Szerkesztve ]

(#74476) stefi68 válasza fery02 (#74475) üzenetére


stefi68
addikt

Au USB árammérőről nem emlékszem, hogy lett volna itt linkelve, de van Meggyi001-nek egy logoutos írása erről, ha erre gondoltál.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74477) fery02 válasza stefi68 (#74476) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm! :R
Tudtam, hogy ő volt az, kerestem hozzászólásaira is itt és Mélyvíz topikban is különféle kulcsszavakkal, de az is lehet persze más topikban találkoztam vele. :)

(#74478) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74474) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nevicc, kösz a típpet! ez a téma ezzel jár ;)
amúgy múltkor kihangosítottam a hívást és recsegett mint állat...
meg az újabb kernelekkel battery drain issue-k vannak mostanság

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#74479) stefi68 válasza fery02 (#74477) üzenetére


stefi68
addikt

Neked is van kapacitásmérőd? Kíváncsi lennék mennyi megy bele a cserélt Polarcell aksiba?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74481) [lAyCsI] válasza #99499520 (#74480) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha beválik sztem nálam is marad,
ha működőképes az újabb build-ekkel akkor visszaflashelgetem a 01.01-est

-= No way back from Here =-

(#74482) kimi02


kimi02
őstag

Sziasztok !

A gyári romot honnan lehetne letölteni , mert az Lg Firmware oldal nem megy.
Újra akarom húzni a telefont.

(#74483) hard74 válasza kimi02 (#74482) üzenetére


hard74
senior tag

Innen:
https://lg-firmwares.com/lg-d802-firmwares/

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#74484) kimi02 válasza hard74 (#74483) üzenetére


kimi02
őstag

Köszi !
:R

(#74485) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet ezt a telefont egyszerre tölteni és valami USB-OTG eszközt használni..?
(pl pendrive, usb hdd)

(#74486) Doky586 válasza Doky586 (#74485) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Valami ilyesmire gondoltam: [link]

-egyik csatlakozóba az USB HDD (5V 0.5A)
-másik a telefonba
-harmadikba a standard hálózati töltőt dugnám

De ez csak a HDD-nek biztosítana energiát, vagy magát a telefont is töltené?

(#74487) pcnet válasza Doky586 (#74486) üzenetére


pcnet
addikt

Ugyan ilyen kábelem van, még Nexus 4hez vettem, ott tökéletesen működött is a töltés használat közben. Régen kipróbáltam gyári rendszeren, most pedig CM 12.1 alatt. G2vel egyik rendszeren sem működik a töltés az Y kábellel.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#74488) Doky586 válasza pcnet (#74487) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A nem működik alatt mit értesz?
- lefagy a telefon, vagy
- csak a hdd-t táplálja (amire a telefon nem lenne képes) de legalább működik a hdd a telefonnal ? (csak a telefon nem töltődik)

(#74489) pcnet válasza Doky586 (#74488) üzenetére


pcnet
addikt

Külső HDD-m sajnos nincs, így nem tuom kipróbálni. Egérrel és pendriveal próbáltam, mindkettő működött tökéletesen, de nem töltötte a telefont.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#74490) fery02


fery02
addikt

Szeretnék veletek megosztani pár képet párom új MOFi ablakos tokjáról, ami nemrég érkezett meg a napokban. :)

Összességében elégedettek vagyunk vele, csak kár, hogy értesítési led-nél nincs lyuk (bár ahogy nézem a kínálatot, az csak valamiért eredeti gyári ablakos toknál található).
Hajlamosabb jobban lifegni a fedlap a gyárihoz képest, de mikor otthon van a telefon, olyankor úgyis hátra van hajtva, mikor meg el van rakva, akkor meg természetesen fedett állapotban van, szóval nem zavar minket.

-----------------------------------------------------------

@stefi68: Van igen, bár mostanában valamiért vacakol és egy éjszaka alatt nem képes feltölteni a telefon nulláról, ha közbe van iktatva.
De korábban lemértem vele a Polarcell akku-mat és nem dobtam hanyatt magam tőle, bőven nem érte el a 3000mAh értéket és a hétköznapi használatban sem mutat semmi kiemelkedőt.
Bár sanszos, hogy én valami gyengébb akkut kaptam valamiért, eBay-ről vettem a hivatalos oldal helyett. Lehet ez volt a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#74491) stefi68 válasza fery02 (#74490) üzenetére


stefi68
addikt

Lehet, már azt is hamisítják? :Y ... mármint az akkut

Ahogy elnézem a tokot a vaku körül, lehet nálad is az lesz a helyzet mint nálam (igaz nekem másmilyen tokom van).
Kicsi volt a kivágás és nem úgy szórta a fényt ahogy kellett volna. A képek szélei sötétek voltak.
Egy bőr lyukasztóval kb. kétszeresére nagyítottam és már jó is lett.

Az értesítési LED-nél nálam sincs lyuk. Gondolkodtam, hogy ott is kilyukasztom a legkisebb lyukasztóval (kb. 3 mm), de aztán letettem róla. Ahogy te is írod az asztalon többnyire feltámasztva van, úgy meg látszik ha jelez.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74492) fery02 válasza stefi68 (#74491) üzenetére


fery02
addikt

Nem hiszem, hogy hamisított lenne, inkább csak arra gondolnék, hogy vannak termékek, amik gyengébb minőségűre sikerülnek és azokat inkább eBay-en hirdetik (hivatalos wannsee electronic-tól vettem pedig).
Persze lehet csak túlgondolom és hivatalos helyről is ugyanekkora eséllyel kaptam volna ilyet, ezt nehéz kideríteni pontosan.

A tokról való véleményt meg köszönjük! Még nem fotóztunk vele vakuval, ki fogjuk próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#74493) stefi68


stefi68
addikt

Ma mutatják be a G6-ot. Kíváncsi vagyok...
Hátha ezzel újra visszatér a régi G2 filing :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74494) kopi73


kopi73
tag

Lg G6

[ Szerkesztve ]

(#74495) [lAyCsI] válasza kopi73 (#74494) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

csinálhatnának belőle a kompakt verziót is...
amúgy tecc

-= No way back from Here =-

(#74496) stefi68


stefi68
addikt

Trendmeghatározó lehet az LG G6

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#74497) Doky586 válasza [lAyCsI] (#74495) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Megvárom a teljes tudású (nem lebutított, hanem mint a Sony-nál is van csak a méretét csökkentik) de 5" alatti kijelzős verzióját DualSim kivitelben.. :K

[ Szerkesztve ]

(#74498) Indiant válasza stefi68 (#74496) üzenetére


Indiant
addikt

Most már az LG-nek is van iphone-ja.

(#74499) pityaa23 válasza stefi68 (#74496) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nem szép tőlük, hogy kihagyták a DAC-ot az EU-s piacról. Annyira nem jön be a készülék, de ez sokat dobott volna a döntésben. Pedig már gondolkozom valami váltáson, de lehet csak a gyári lolli helyett kap egy frissebb rendszert a G2 és elleszek vele egy jó darabig még.

[ Szerkesztve ]

(#74500) reap3r


reap3r
aktív tag

Milyen 7.1-es romot tudtok most ajánlani ROMbolók? :D Több, mint egy hónapja Paranoidot használok, nagyon meg vagyok elégedve vele, de néha kikapcsol/újraindul, aztán most van egy kis időm romolni megint. Előtte aicp volt, de vmelyik build után, mintha nem lett volna olyan smooth, mint régen, a lineage pedig nagyon fapados ahhoz képest, de akár azt is feltenném, ha tudjátok ajánlani. Szóval milyen romot tegyek fel szerintetek? Elvagyok kevés featurrel is amúgy, a paranoidban konkrétan semmit sem lehet beállítani szinte, de nagyon smooth mindig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.