Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58251) defygaben77 válasza Meggyi001 (#58247) üzenetére


defygaben77
tag

Az LG szerviz? Mert nekem a helyi szervizes azt mondta, beszélt velük, de nem jutnak egyről a kettőre... nem tudom, van-e annak jelentősége, hogy Lollinál vagy KK-nél lett tégla, de biztos van. eddig a szervizes nem tudta, milyen körülmények között lett tégla a telefon, mert a hibabejelentőbe csak azt írták, nem kapcsol be a telefon... Most megkérdezett engem a helyi szervizes és azt mondta, tolmácsolja az LG szervizes felé, hogy mi, hogyan történt. Őszintén megvallva, egy kicsit csalódnék a szervizben, ha nem tudnák orvosolni ezt a problémát, bár én már lemondtam róluk...

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58252) Laca0 válasza Xmodule (#58249) üzenetére


Laca0
addikt

Tehát ha az LG support tool nem hoz fel frissítést, akkor csak DroidMester offline frissítőjével tudod feltenni. Ott kézzel be kell tallózni a KDZ fájlt. A gyári programmal ez nem lehetséges.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58253) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nincs valakinek elérhető, gyors linken egy .TOT romja ?
Külföldről alig csorog lefele. 100kb/s :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58254) Meggyi001 válasza defygaben77 (#58251) üzenetére

Nekem is az lett beleírva, hogy nem kapcsol be. A tmobil küldte fel Pestre, gondolom az lg szervizbe. Lolliról akartam kitkat kdzt flesselni, csak megállt x százaléknál.

https://gamergep.hu/

(#58255) eladogeppc válasza Meggyi001 (#58254) üzenetére


eladogeppc
veterán

u.a. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58256) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
Telomat cserélném,kaptam egy ajánlatot g2vel.
Kérdésem a, hogy mire kell figyelnem cserénel?honnan tudom volt e romolva vagy bármi ilyesmi?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#58257) defygaben77 válasza Meggyi001 (#58254) üzenetére


defygaben77
tag

Garis volt? Sima szoftverezéssel javították meg?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58258) akooos válasza Vismajor01 (#58256) üzenetére


akooos
veterán

Hali!

Amire figyelni kell: kijelző sárgásodás. Húzd fel max fényerőre és fehér háttérrel nézd meg, hogy nem sárga-e valahol, próbálj meg vele telefonálni, GPS-t ellenőrizd. Ha ezek jók, akkor nem lőhetsz vele mellé :)

Az LG nem olyan, mint a Samsung, hogy félni kell a romolástól, itt nincs KNOX számláló, ami miatt ugrik a gari. De egyébként nem fogod tudni kideríteni, ha csak nem mondja el az eladó, mert bármikor IGAZI gyári állapotba hozható.

(#58259) extasymajom válasza Vismajor01 (#58256) üzenetére


extasymajom
tag

Hello odamész megnézed, ellenőrzöd papírjait, letöltöd rá ezt a progit és teszteled. Hogy volt e mókolva az nem fog kiderülni mert ebben nincs knox számláló mint a samsungban. HR után ugyis sok minden kiderül a telefonról szóval azt még ott érdemes csinálni az eladó előtt. Hr után feláll a rendszer, van wifi, van play áruház. minden működik a telefonban( kamera, hangrögzitó, videofelvétel, fénykép, érités érzékelés, stb) akkor nagy baj nem lehet.

Mindenképp írj adásvételi szerződést úgy hogy elkéred az okmányait(nem bemondásra).

Sok sikert hozzá.

Adásvételi szerződés ha kell innen letölthető.

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58260) Meggyi001 válasza defygaben77 (#58257) üzenetére

14 hónapos, azt mondta a t mobil hogy garis még, ja sima szoft újra húzás, de hogy hogy csinálták meg mivel, jó lenne tudni :)

https://gamergep.hu/

(#58261) defygaben77 válasza Meggyi001 (#58260) üzenetére


defygaben77
tag

Most beszéltem a helyi szervizessel, holnap jön vissza a telefonom, nem tudtak mit csinálni vele... :( Nem tudom, mi az oka, de most szomorú vagyok, hogy másnak meg megtudták csinálni!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58262) akooos válasza defygaben77 (#58261) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem vedd fel a kapcsolatot az LG központi szervizével: [link]

Utána futárral fel tudnád küldetni Pestre (ha nem vagy pesti) és ők meg fogják csinálni. Ha más nem egy 45-50 ezres alaplapcsere.

(#58263) defygaben77 válasza akooos (#58262) üzenetére


defygaben77
tag

Szerintem ide küldték, mert az itteni is hivatalos LG pont! De holnap, ha megyek érte, rákérdezek, hogy hol volt pontosan! Sajnos nem pesti vagyok!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58264) extasymajom


extasymajom
tag

Na srácok adnék egy kis tapasztalat megosztást az LG szervízéről.

Adott egy eredeti lg g2 kijelző( nem ebayről rendelt hanem itthon vásárolt LG-n keresztül)
Beépítést követően szép lassan elengedte a keretet a ragasztó, minden f@sza csak eláll.
Gondoltam, hogy ne legyen nagyobb baja bekocogok hozzájuk és megjavítatom. Számla már nincs meg de mivel csak vissza kell ragasztani így nem kerülhet sokba.

Sajnos ilyet nem csinálnak, ergó amit 2k ragasztóval otthon is vissza tudsz ragasztani( kis gyakorlattal) azt ők csak cserélik 28k ért. semmi ragasztás és még azt mondja nekem a srác " látszik, hogy esett" mondom neki, hogy nem esett csak a hátlap már régebbi és az valóban kapott de a kijelző vadi új.

No mindegy szóval nem csinálják meg. Csalódás.

Viszont sikerült otthagynom a napszemüvegemet amit elraktak szépen és mikor kerestem visszaadtak.

Ezt igazából a korábban itt megtalálható "megbízható e az ebayről vagy máshonnan rendelt kijelző" eszmecserére írtam okulásul. Tehát a gyári lkatrész is lehet hibás.

Tanulság: Blokkot tedd el. :W

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58265) akooos válasza extasymajom (#58264) üzenetére


akooos
veterán

A napszemüveget jófejségből tették el, mert otthagytad és elmentél, vagy le akarták nyúlni? :Y

(#58266) Meggyi001 válasza akooos (#58265) üzenetére

Hát ilyenkor azért illik várni pár napot, mielőtt elkezdi használni az ember.....csak pont visszajött az a fránya tulaj :D

https://gamergep.hu/

(#58267) extasymajom válasza akooos (#58265) üzenetére


extasymajom
tag

Nem tudom mert a központi számot hívtam fel és kértem a Váci úti szervíz számát mire azt mondta a nagyon kedves diszpécser, hogy megadja természetesen de inkább felhívná őket egy belső vonalon.
Minden adatot elkért a szemüvegről meg a látogatásról és pár perc múlva hívott is vissza, hogy ott van és mehetek átvenni. Mikor odaértem akkor a srác előtt(akinél hagytam a szemüveget) épp ült valaki így amikor meglátott már emelte is a cuccot és átadta, rezzenéstelen arcal.

Nem hiszem, hogy le akarták volna nyúlni.de aznap bárhol voltam mndenhol otthagytam valamit :Y

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58268) hislah válasza extasymajom (#58264) üzenetére


hislah
aktív tag

Hát igen. Az LG és egyik gyártó sem sufni tuningol. A ragasztott kijelzőt felszedni sem kis mulatság, majd a régi elhasználódott ragasztót lekapargatni. Na az fasza meló. :D Ráadásul nincs külön ragasztóanyaguk. Az új kijelző hátulján van a gyári ragasztóanyag.

Ha kicsit meghajszárítózod, akkor nem ragad vissza? Szokott ritkán segíteni.

(#58269) hislah


hislah
aktív tag

Na, ma a Droidth 5.0 után egy elég durva downgrade-t követtem el. Visszamentem 10F-re. Jelly Beanre. Kíváncsi vagyok, mennyit változik akkuban a készülék. Laggolgat kicsit a gyári lollihoz képest. :)

Azt vettem észre, hogy a netezés fogyasztja a legjobban az akkut.
Van, aki 8 órás kijelző idővel használja a telefonját, míg én max 4,5 órát tudok kihozni belőle. Csak Wifin böngészek és GPS-ezek néha.

(#58270) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki toljon fel legyen kedves egy TOT kiterjesztésű ROM ot nekem a Brick miatt... Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58271) Indiant válasza hislah (#58269) üzenetére


Indiant
addikt

PC-nél is a böngészéshez kell az erőgép.

(#58272) extasymajom válasza hislah (#58268) üzenetére


extasymajom
tag

Egyébként a g2 kijelzőjét sokkal könnyebb felszedni mint modjuk az s4ét és a kijelző visszaragasztásánál csak a digitizer vékony szélét ragasztod bele a keret peremébe. Na az tök szopás mert amiket lehet rendelni azok sem mind ragadnak meg elsőre, söt sokszor másodszorra sem.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58273) Xmodule válasza Laca0 (#58252) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszönöm. Így most már világos. :) hirtelen azt hittem hogy az LG tools al lehet valahogy be tallozni a kdz filet.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#58274) wttfw


wttfw
tag

Ki hogy all akksival? Nekem masfel oraval tud kevesebb kijelzo idot lolin:(

(#58275) mouzrr válasza Laca0 (#58237) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem értem miért kaptam ezt a kérdést. Én csak attól félek hogy megáll a telepítés mint többeknek a fórumon.

(#58276) bigdee888 válasza wttfw (#58274) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem is kb. annyit hoz...
Eddig nap vegere 40% korul voltam, 5.0-val orulok ha megvan a 20%.

(#58277) Quqesz válasza defygaben77 (#58251) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kérdezd csak meg melyikbe küldték! Kettő hivatalos márkaszervíz van
1. Az LG központi(bp.váci út)
2. Telemax,ide küldi az összes szolgáltató!
Ha a másodikba ment,akkor érthető a tétlenség és hogy javítás nélkül küldik vissza(jól nézd meg nem -e sérűlt meg náluk!!!!). A központiba küldesd be ebben az esetben!

eladogeppc
Nekem nincs,de talán Danny365 kollégának van....Droidmester meg olyan mint a magyar narancs"kicsit sárga,kicsit savanyú, de a miénk!" ;) :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58278) mouzrr


mouzrr
őstag

Na lefutott a KDZ-s cucc, normal flasht nyomtam mert a CSE-t nem engedte, most "Android frissítése folyamatban...", közben az lg mobile support tool be is fagyott :D
Remélem nem lesz semmi baj, csinálok egy hard resetet ha elindult a rendszer. Először hibát írt ki kérdöjelekkel, majd amikor már ki akartam lépni, elkezdte a telón az egész folyamatot, a progi pedig végig azt írta ki hogy eddig csak 30 mp telt el. Remélem minden rendben lesz :K :U

(#58279) Laca0 válasza mouzrr (#58275) üzenetére


Laca0
addikt

Így értettem, hogy nem mersz más programmal frissíteni, csak a pc suite-al. Erre írtam, hogy az LG support tool is épp olyan jó.
De lehet, hogy félreértettem valamit.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58280) mouzrr válasza Laca0 (#58279) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem, kb ez volt a lényeg, hogy félek hogy nálam is megáll a dolog, míg a PC suite számomra biztonságosabb(nak tűnik). Most felraktam kdz-vel, épp gyári visszaállítást nyomtam, meglátjuk milyen lesz. :R

Az ugye nem gond hogy én a beállításokból csináltam visszaállítást, és nem a kikapcsolós nyomkodós verzióval?
Most is optimalizálja az appokat.

[ Szerkesztve ]

(#58281) defygaben77 válasza Quqesz (#58277) üzenetére


defygaben77
tag

Rendben, köszönöm a tippet!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58282) DroiDMester válasza Quqesz (#58277) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Már PÜ ben elküldtem a kollégának,

De belinkelem ide is hátha szüksége lesz másnak is a TOT -ra!

Letöltés => LG_D802-V10b-EUR-XX-16G_TOT_BY_DroiDMester.7z

Ha valakinek 32.gigás verzió kell, az is megvan ;)

(#58283) Quqesz válasza DroiDMester (#58282) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Király! ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58284) eladogeppc válasza DroiDMester (#58282) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Megy a szenvedés rendesen. Semmi nem akarja ezt a nyomit írni.
Driver látszik most már, van hogy az összes partíció is, de semmi nem akarja helyreállítani :( :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58285) mouzrr


mouzrr
őstag

Szépen muzsikál a lollipop!:) valahogy nem lehet azt kikapcsolni hogy ha megnyomom az értesítési sávon az automatikus szinkronizációt akkor ne adja ki állandóan az üzenetet hogy be- vagy kikapcsolom? Nagyon idegesítő hogy visszadobja a sávot.

(#58286) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Srácok a gogli térképet ne frissítsétek le,mert xar! Nem fog a gps pozit találni rajta!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58287) Sanki válasza Quqesz (#58286) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem működik rendesen. Úgy is, hogy csak GPS-re van állítva.

(#58288) Quqesz válasza Sanki (#58287) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mai frissítéssel? Nekem a tabom nem talál meg agps-el,pedig eddig pár sec alatt megvolt...letöröltem a frissítést és ok....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58289) bigdee888 válasza Quqesz (#58288) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem is mukodik... Ma frissitett.

(#58290) morneo.it válasza morneo.it (#57473) üzenetére


morneo.it
senior tag

... már úton vissza, 22 nap után a Telemax-tól. Alig várom, hogy kiderüljön, mit csináltak vele... Még annyi, hogy az LG a chat után cseszett visszahívni. A Facebookon az LG Magyarország kezesebb volt, de ők sem juttottak semmire, csak kérdezgettek: hol adtam le, kinél, milyen telefonom van, IMEI, stb...

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#58291) Quqesz válasza bigdee888 (#58289) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jóvan,akkor a tecsós tabom szopatja....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58292) Sanki válasza Quqesz (#58288) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, a mai frissítéssel. :)

(#58293) ClioRS válasza wttfw (#58274) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem 4-5 óra, ugyanaz, mint KK-n.

(#58294) soma11444 válasza Gabor1092 (#57860) üzenetére


soma11444
csendes tag

Nekem is ez van szintén T. Nem telefonálok sokat szóval együttélek a problémával , lehet a szolgáltató a hibás ?

(#58295) Mankó


Mankó
veterán

S-line tokot hol tudok a legolcsobban postaval rendelni? Surgos lenne, ajandek telefonhoz kell. Akinek van elado, privatba is johet!
Koszi

(#58296) Quqesz válasza Mankó (#58295) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tok-shop.hu

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58297) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ma is tanultam valamit !
Ha HardBrick-el a telefon, akkor Linux a barátom.
Örök hálával tartozom DroidMester kollégának, aki vezetett a sötétség mezsgyéjéből a világosság mezejére. :D
Köszi Mester !!! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58298) mihione


mihione
őstag

Szerintetek ha hivas kozben szarul hallanak az esetek 80%-ban viszint viberen jo a hang akkor a mikrofonnal lehet gond?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#58299) bounty123 válasza mihione (#58298) üzenetére


bounty123
őstag

Ha a viber jó, akkor logikusan nem a mikrofon hibás, az is ugyanazt a mikrofont használja.

[ Szerkesztve ]

(#58300) mihione válasza bounty123 (#58299) üzenetére


mihione
őstag

Akkor mi a franc baja van?mert rohadt idegesito.zajszuro kavarhat be?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.