Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58201) Apaxp válasza mouzrr (#58200) üzenetére


Apaxp
senior tag

Milyen fenyeron automata fényerőn van
mennyi mobilnettel passz lte be van kapcsolva és ha kell megy
milyen appokkal firefox, moon+ reader, sudoku, passziánsz, beautiful widgets, upc phone, officesuite, 5 darab felhő app, auto sync bekapcsolva állandóan.

A kitkat alatt is ezek futottak.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#58202) fery02 válasza extasymajom (#58196) üzenetére


fery02
addikt

Akkor simán csak elő melegítés vagy fagyasztás nélkül is mennie kell.
Az új akksi meg gondolom én a régihez képest azért nem szorul, mert a régi bele van púposodva a helyére. :)

Izgalomba jövök mingyárt és a végén majd még berendelek Aliexpress-ről egy akksit. :D

(#58203) VOLTCRAFT(1) válasza alex71995 (#58141) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ha valaki mégegyszer a nyalóka megjelenését firtatja kitagadtatom a családjából vagy kilövettetem az űrbe uncsi uncsi uncsi..... wtf.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#58204) mouzrr válasza Apaxp (#58201) üzenetére


mouzrr
őstag

Koszi :) nagyon jol hangzik a dolog.

Telenoros keszulekkel ne is varjak a pc suite frissitesre?
Nem szeretnem leteglazni kdz vel,nem merek belevagni. Ajanlottatok meg majd valami custom lollit, van mar valami ami jo es a gyaribol keszult?

(#58205) Apaxp válasza mouzrr (#58204) üzenetére


Apaxp
senior tag

Telenoros keszulekkel ne is varjak a pc suite frissitesre?

Várhatsz ha akarsz. Én a v10a szofttal vettem másfél éve de még soha nem frissítettem pc suite programmal. Mindig .kdzvel ment fel a friss. Volt már rajta magyar, német kdz is :D
Custom szoft még sosem volt a telón. Csak rootolva volt mindig.

felek mert sokaknak nem sikerult...

Volt már itt olyan is akinek a pc suite frissítés tette gallyra a telefonját

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#58206) mouzrr válasza Apaxp (#58205) üzenetére


mouzrr
őstag

Na igen varni barmire lehet, aztan nem is jon :DDD feltennem en is kdz vel csak picit felek mert sokaknak nem sikerult es nem akarok utana vele vacakolni. Nem csinaltak semmit rosszul es megsem ment rendesen nekik, magamrol meg tudom hogy mindenben elromlik valami amihez kozom van :DD
Na meg gondolkodok ezen a kdz-n.
Ezelott egy android telefonom volt. Azon is csereltem romot de csak gyarit es ott is balul sult el a dolog, vadi uj volt a telefon es maris elrontottam kb. :) ez meg nem az az olcso kategoria legalabbis szamomra hogy csak ugy belevagjak :D
A cm volt az elso custom rajta es nagyon tetszett,leszamitva a kamerat ami neha buggolt megnyitast kovetoen.

[ Szerkesztve ]

(#58207) mouzrr válasza Apaxp (#58205) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem a pc suite modszerre ertettem, hanem a kdz re. De ha jol emlekszem irtak hogy nem erdemes varni a telenoros kiadast.

(#58208) Apaxp válasza mouzrr (#58207) üzenetére


Apaxp
senior tag

Értettem. Ezért írtam hogy a pc suite frissítés is okozott már gondot.
LGFlashTool2014 programmal raktam fel a lollit. Az összefoglalóban olvastam hogyan kell, aztán amikor elkezdtem csinálni, a böngésző ablakban nyitva volt az összefoglaló leírás része és úgy csináltam a kdz frissítést lépésről lépésre. Türelem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#58209) Quqesz válasza g2fan (#58194) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg mobile support tools elindít/további jellemzők(jobb felül)/Frissítési hiba kiküszöbölése

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58210) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Csak hogy okuljatok a hibámból.

v30A-ról nem lehet csak úgy visszatérni. (egyébként sejtettem, talán itt meg is kérdeztem)
KDZ flashnél 14%-nál meghalt a dolog.
Na mondom, sebaj, megy rá más. Kikapcs, visszakapcs.
Rahedli meghajtó....
Mondom ott a leírás elöl, az XDA-n, stb....
Ubuntu pendrive megcsinál, bebootol, minden partíció látszik, flash vissza a megadott .img fájlok.
Látszatra minden OK, örülés.
CSAK !
Reboot után se recovery, se bootloader, se semmi.
Így most egy szép LG logót nézegethetek, mert simán csak KitKatre szerettem volna KDZ-vel visszaflashelni a telefont.

Van Hard Reset menü, van IMEI menü, ha a kütyüt darabokra szedem és az akksit lehúzom. Egyébként semmi. Csak LG logo.
Semmi nem ismeri fel most már. Se Qualcomm driver, se semmi.

Szóval így gondolkozzon el az aki vissza térne. Root nem volt, gyári stock v20d-vel kaptam, onnan mentem v30A-ra. Tehát semmi kókánymókány nem volt.

Valószínűleg szervíz lesz a sorsa...

Ha valaki tud nekem SOS segíteni, megköszönném, de csak olyan, aki valami kütyüvel nyomja teli az agyát firmware-rel... szerintem, mivel PC sehogy nem ismeri fel. Se fastboot, se semmi.

:R :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58211) FGyula30 válasza eladogeppc (#58210) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ez mélyvíz részleg.
Igy nem lehet visszamenni kk-ra, mert nem raktad fel a kk partition fixet.

(#58212) reap3r válasza eladogeppc (#58210) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én v30a-ról simán visszamentem a v20h-ra kdzvel(cse flash), és én is v20d-ről mentem a lollira, vagyis a v20dre tettem egy v20h-t cse-vel, aztán v30a cse-vel... aztán 2 nap múlva vissza v20h-ra szintén cse flashsel.

[ Szerkesztve ]

(#58213) Ferenczi Áko válasza reap3r (#58212) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Detto! Simánment minden, nem tudom, hogya kollégánál mi lehetett a tré.. Nekem is gyári kk->loli->kk
Sima ügy volt..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#58214) m_dawe válasza reap3r (#58212) üzenetére


m_dawe
senior tag

+1
Ráadásul nálam már 4x volt fent a lolli és kdzvel raktam mindig vissza a kitkatet.

(#58215) DroiDMester válasza eladogeppc (#58210) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Inkább user error van nálad, vagy retek/fostalicska a géped/oprendszered! :C

Énis oda-vissza pakolgattam a v20h <> v30a, v30d verziókat, simán felment bármelyik bármelyikre!

Ilyen esetekbe mint nálad is, hogy felrakást követően hogy csak LG Logóig megy a teló, az emberek 90% ánál csak annyi a gond hogy BASZNAK HARD RESETET CSINÁLNI felrakás után, mert lusta f@szok!
Aztán meg kapkodva belekezdenek mindelféle img.k flesselésbe amivel persze hogy nagyobb kárt tesznek mint ami van!

Ezért kell CSE MÓDBA feltenni, akkor ezeket mind elkerülnétek!

(#58216) Tsebacsi válasza DroiDMester (#58215) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Attól, hogy igazad van, még nem kéne ilyen pusztai paraszt stílusban beszélni az emberekkel, mert nem átallik majd 1x valaki pofon vágni ezért... :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58217) eladogeppc válasza DroiDMester (#58215) üzenetére


eladogeppc
veterán

Üdv !

Egyébként v30A hard reset volt, majd szokásos kdz, és 14%-nál megállt. Hogy a pinába csináltam volna hard resetet, ha flashelés közben 14%-nál megállt ????????? :R

Bootloader kellene, meg az .img-k, mert a régiekkel mégrosszabb a helyzet. :( :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58218) extasymajom válasza fery02 (#58202) üzenetére


extasymajom
tag

Szerintem a régi sem szorul csak a ragasztó miatt. Pont passzentosan de erőszakolás nélkül belemegy a helyére.

A legegyszerűbb menet.
1. hátlap le.
2. alaplapot takaró műanyagból és az alsó műanyag burkolatból kiveszed a csavarokat. 11 ezüst és 1 fekete csavar van. Alsó burkolaton 5 a többi felül.
3. kipattintod az alaplara csatlakozott hardvereket.(kamerák, hangszoró, akku wifi antennák) és szépen felemeled a dual szalagkábellel az egészet, így az alaplap a helyén marad. A dual szallagkábel pár helyen le van ragsztva de nem túl erősen tehát simán feljön.

Utána jöhet az aksi csere.

ITT képeket is találsz a műveletről.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58219) DroiDMester válasza eladogeppc (#58217) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Keress rá a stock v20g twrp.ből telepíthető zip romomra, abban benne van az osszes szükséges fájl .bin végűek de csak simán nevezd át őket .img re!

_________________________________________
Tsebacsi hozzád szólt valaki.... :F sz.tem nem neked címeztem a h.sz.t! :W

[ Szerkesztve ]

(#58220) Den Hadnagy válasza DroiDMester (#58219) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Most ez olyan dolog, hogy én szinte az összes hozzászólást elolvasom, függetlenül attól, hogy kinek címezték. És igen, az én szememet is szúrja az ilyen primitív fogalmazásmód egy szakmai fórumon.

Igazad van, de ez nem lehet indok szvsz.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#58221) Buda76


Buda76
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék.
Jelenleg 4.4.2 van a telefonon és szeretném frissíteni, de a szoftverfrissités menüpont alatt, a telefon azt írja ki, a jelenlegi oprendszer a legfrissebb mi elérhető.

Kérdésem, hogy tudnám mégis rábírni egy frissítésre?

(#58222) Quqesz válasza Buda76 (#58221) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg mobile support tools....az lg oldaláról letölthető a b2b driverrel együtt. Ota frissítés nincsen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58223) Meggyi001

Mondjuk azt én sem értem, hogy a D722-öt sz@rrá flesselem kdz-vel, megy D855-ön is, de D802-ön meg megáll a flash x százaléknál. Ez mi a francért lehet?

https://gamergep.hu/

(#58224) Buda76 válasza Quqesz (#58222) üzenetére


Buda76
senior tag

Ez a szoftver is azt írja ki, hogy: A telefonra már telepítették a szoftver legfrisebb változatát.
Ilyenkor mit lehet tenni?

(#58225) Quqesz válasza Buda76 (#58224) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kdz...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58226) Tsebacsi válasza DroiDMester (#58219) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom, te egy közösségben is így beszélsz az emberekkel? Kizártnak tartom, mert kis idő után repülne egy nevelő jellegő visszaszólás, neadjég pofon, hacsak nem vagy 2méteres kigyúrt benga állat, mert akkor csak sötéten néznek és ítélnek is. Így max négyszemközt beszélünk a másikkal, és akkor, ha ismerjük, de még tán akkor se. Megtanulhatnád, hogy ez egy fórum, közösség, nem egyéni játszótér, ahol csak úgy odamondogatunk a másiknak, hogy f@sz meg baszakodik... :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58227) Mika1227


Mika1227
őstag

Mennyi szabad hely van a 16 GB-os verzión illetve a Lollipop rendszernél is variálhatóak a gombok adható is hozzá ami a fenti sávot lehúzza pl.?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#58228) VOLTCRAFT(1) válasza Tsebacsi (#58226) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ahogy elnézem a válaszolók között volt olyan aki kb. hatszor váltott romot gyors egymás utánban.És a kérdező is össze vissza romolgatott azután meg csodálkoznak,hogy kukába kerül a telefonjuk ,mert idióták hozzá azután meg itt b@sszák a rezet.Aki ezen a fórumon régóta itt van az tudja,hogy kicsoda a droidmester.Jogosan káromkodott ennyi idióta láttán akiknek semmi nem elég és kedvenc szórakozásuk a naponta háromszori rom csere.Értelmetlen amit csinálnak,még olvasni is rossz amit a telefonnal művelnek.Egy hozzáértő emberből(droidmester)ezt hozza ki ez a sok hozzánemértő rombolgató.Amúgy meg ez bőven mélyvíz úgyhogy húzzanak oda a hülyeségeikkel.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#58229) w333


w333
félisten

Srácok elvitték a telefont, búcsúzom a G2 -től, de a topiktól még nem ! :)

Tudom hogy jó helyre került, aki megvette N4 -ről váltott ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#58230) akooos válasza VOLTCRAFT(1) (#58228) üzenetére


akooos
veterán

Azért nehogy már azt mondjuk, hogy ez egy elviselhető stílus. Milyen hangnem ez? Van más is aki ért a dolgokhoz, mégis emberként tud viselkedni egy KÖZÖSSÉGI FÓRUMON. Ne legyen már elfogadott ez a hangnem.

De igazad van, valóban inkább beszéljünk a tokokról és a lollipopról, hiszen ez a fórum arra való. Nemá :)

(#58229) w333: Sok sikert az S6-hoz, remélem nem bánod meg :)

[ Szerkesztve ]

(#58231) Indiant válasza w333 (#58229) üzenetére


Indiant
addikt

Nem késő venni még egy másikat. ;] ..vagy egy ZTE Nubia Z9 Max-ot
Samsungot emagon vegyél, mert egy hónapon belül vissza tudod adni. (..ha a kutya sem veszi meg) :D ..de ha Audi S6-ot veszel, azt nem bánod meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#58232) Tsebacsi válasza VOLTCRAFT(1) (#58228) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tőled se vártam mást :C Hogy hová húzok, és hová nem, az szerintem teljesen az én döntésem, nem a tiéd.
A bunkó paraszt stílus meg szerintem semmilyen okból kifolyólag nem megengedett, ha menstruál az illető, ha nem hozzáértő a másik, ha épp világvége van. Van bőven elég bunkó ember a világban, legalább itt, egy szakmai oldalon és fórumon ne legyen már senki ilyen. szvsz, pont!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58233) mtcob válasza w333 (#58229) üzenetére


mtcob
senior tag

Mire váltottál? :R

Én pont a tegnapi nap folyamán váltottam Nexus 5-ről G2-re, egyelőre a Lollival sincs bajom, akksi idő meg hihetetlen számomra :C

[ Szerkesztve ]

(#58234) w333 válasza akooos (#58230) üzenetére


w333
félisten

Köszi ! :R

(#58231) Indiant

Az nem kell :D

(#58233) bigpeace

Na király üdv. a klubban ! :C az utód egy Galaxy S6 lett ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#58235) VOLTCRAFT(1) válasza Tsebacsi (#58232) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

MÉLYVÍZ ! Pont az ilyen és ehez hasonló dolgok miatt lett kitalálva.Ketté lett választva a szakmai és a "milyen tokot vegyek" topic.Na ez a "milyen tokot "vegyek topic maradt a szakmai pedig a MÉLYVÍZ akinek ez eddig nem volt világos.Természetesen leesett az ,hogy alpári voltam nem azt jelenti,hogy hülye is.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#58236) Tsebacsi válasza w333 (#58234) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

S6 fórumban leszel? Érdekelne majd a véleményed a telefonról, mert ha más nem - és a G4 se lesz "jó"- akkor lehet én is arra váltok. Szigorúan a teljesítmény miatt, mert a G2-nél félek, hogy a játékok miatti melegedéstől megint elő fog jönni a sárgulás, emiatt nem merek töltőről játszani. :(

(#58235) VOLTCRAFT(1): Neked leesett miért is mondtam azt, amit??? A mélyvíz most pont lényegtelen, gondolom sokan nem is tudják, hogy van, vagy pedig halott... Nemtudom, nem nézek be oda.
Szóval nem mondtam, hogy hülye lennél, max elbeszélünk egymás mellett.
:F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58237) Laca0 válasza mouzrr (#58207) üzenetére


Laca0
addikt

Én az LG hivatalos frissítőjével szoktam feltenni a KDZ-t. Mitől lenne ez rosszabb, mint a pc suite?!?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58238) w333 válasza Tsebacsi (#58236) üzenetére


w333
félisten

Persze ott leszek és írok majd róla véleményt :K

Holnap már elvileg megkapom, addig ezzel a fenevaddal vagyok :DDD

[link]

Jó-Jó ottvan még a Moto G és Samu S4 (i9506) de érzitek az iróniát ? ;]

(#58239) Tsebacsi

Természetesen :DDD :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#58239) Tsebacsi válasza w333 (#58238) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:R szép darab, veszettség ellen oltott? :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58240) extasymajom


extasymajom
tag

Az összes érdekelthez és érintetthez szólok.

A mélyviz és ez a topik is ugyanarrol szól már régóta. Figyelem mindkettőt és bizony szinte ugyanazok a felhasználók vannak itt is ott is. Nemis értem miért lett kettő hiszen mindenhol ugyanaz a téma.

Sokan most tanulják a telefon szakszerű " tönkretételét" és persze sokan sokféle képpen magyarázzák el. Ezért és mert figyelmetlenek sok a hiba és a User error. Senkit nem kell megkövezni, ha valaki olyan szaktekintély mint DM akkor nyilván segít a tudásával. De egy jó tanár nem csak a tudását adja át hanem türelmesen is tanít. Nyilván azért készített annyi saját romot mert segíteni akart másoknak. Én ugyan még nem vettem igénybe segítségét se így se úgy de mindenképpen tiszteletet érdemel.

Legyetek már kiakadva azon ha valaki b@lfaszságot csinál hisz ezért vagyunk itt, hogy megosszuk és segítsük egymást. Egyszer segítesz, kétszer segítesz....sokadszor már anyáztok?? Miért?:?

Szóval csak easy srácok ez itt nem óvoda :K :K

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#58241) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg a telóm majdnem 1 éves, és mostanában észrevettem, hogy hamar merül 30 perc alatt akár 20-25%-ot is, szimpla böngészésnél és hozzá tűzforró a hátlap. Próbáltam gyári visszaállítást, kdz-vel másik rom(lolli,kk), de mindig ugyan az volt az eredmény.

Ez elég ok a garanciáztatásra?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#58242) Tsebacsi válasza watador600 (#58241) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha nincs valami beragadt program, ami szívja az akksit, akkor igen.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58243) watador600 válasza Tsebacsi (#58242) üzenetére


watador600
senior tag

Nincs, hisz írtam hogy többször újra volt telepítve, és szűz rendszerrel is csinálta.
Akkor vissza viszem.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#58244) Xmodule válasza Laca0 (#58237) üzenetére


Xmodule
őstag

azzal hogy rakod fel a kdz -t? honnan lehet letölteni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#58245) defygaben77 válasza eladogeppc (#58210) üzenetére


defygaben77
tag

Sajnos, én pont ugyanígy jártam! Nálam egy ismerős a HR menüt vissza tudta hozni, de ennyi! Két hete az LG szervízben van a telefonom, de ott sem tudják megcsinálni, holnap kapom vissza, a téglát! :( :W

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#58246) Quqesz válasza defygaben77 (#58245) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha garis, akkor alaplapot fognak cserélni benne.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58247) Meggyi001 válasza defygaben77 (#58245) üzenetére

Hasonló módon jártam én is, de szerencsére meg tudták csinálni.

https://gamergep.hu/

(#58248) Laca0 válasza Xmodule (#58244) üzenetére


Laca0
addikt

Az nekem magától letöltötte a kdz-t és fel is telepítette. Ha neked nem talál frissítést, akkor kézzel kell beadni a kdz-t.
Lementettem az enyémet, 32gb-os. Ha tudok mondani olyan tárhelyet, ahova fel lehet tölteni egy 1,7gb-os fájlt, akkor szívesen megosztom.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58249) Xmodule válasza Laca0 (#58248) üzenetére


Xmodule
őstag

Értem. Azaz nem teljesen. kézzel kell beadni a kdz-t <--ez nem vilagos hogyan.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#58250) defygaben77 válasza Quqesz (#58246) üzenetére


defygaben77
tag

Nem garis, sajnos! Kifizetném az alaplapcserét is, de egyenlőre erről nem is volt szó, a helyi szervizes szerint nem tudnak normális áron alaplapot... Nem tudom, mennyi a nem normális ár, de jó lenne, ha meglenne csinálva a telóm! Bár azon gondolkodtam, veszek egy másik G2-t, ezt pedig megtartom alkatrésznek!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.