Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58601) eladogeppc válasza eLevente (#58595) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom mit mondjak. Ha a kezemben lenne, tuti ki lehetne onnan ugrasztani. Tartsd a kondin egy pár másodpercig a csipeszt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58602) kocka88


kocka88
tag

nálam már lassan 1 hete megy hibátlanul a lolli :) ami zavaró az az , h a hátlapi led is villog minden egyes értesitésnél, és a zenelejátszó lila színe....

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#58603) Zsolto válasza Midway (#58600) üzenetére


Zsolto
őstag

Örülj neki, addig is békesség van :D

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#58604) Midway


Midway
senior tag

Az edigitalban lett véve függetlenül. Melyik frissítést töltsem le hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#58605) fery02 válasza Midway (#58604) üzenetére


fery02
addikt

Ha sürgős, akkor kdz-vel feltolhatod a v30a-t (az a független lolli), bár van mostanában emlegetve valami v30e is, amiben sok változás fedezhető fel, viszont azt még hivatalos kdz-s úton nem láttam itt linkelgetve.

Én lehet várnék picit a helyedben, egyrészt hátha kijönne hivatalosan is, másrészt hátha a biztonságosabb PC Suite újra felajánlaná a frissítést.

@kocka88: Hátsó LED külön beállítgatható, hogy mikor villogjon itt:
Beállítások/ Kijelző/ Értesítési LED/ Hátsó LED fül

(#58606) kocka88 válasza fery02 (#58605) üzenetére


kocka88
tag

Isten vagy köszi ! :D

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#58607) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Egyébként felraktam a ZIP-es v30E-t, mint ha nem merülne annyira....
Pedig nyúztam a telefont rendesen. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58608) Tatyla


Tatyla
őstag

ez az alap lolli van fenn 30d ma előjött egy olyan hiba hogy a youtube nem játsza le a videókat ,megszakadt a szerverrel a kapcsolat üzenetet írja ki,mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#58609) Quqesz válasza Tatyla (#58608) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És nem volt egy 410-es hibakód? Egyik ismerősömnek ezt dobta fel ha fel akart tölteni youtube-ra,meg hálózati hibát...wifin csinálta ezt?

Más
Most olvasom a gsmarena oldalon,hogy a samu s6 és edge eladások elmaradnak a várttól(300e rendelés de csak 200e vittek el)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58610) subset válasza Tsebacsi (#58580) üzenetére


subset
senior tag

Szerintem sosem árt egy hr romolgatás után mindenképp - egy két bosszúságtól megkímélhet, a belakás meg sajnos idő, kinek-mennyi.....
és a 30E még mindig rendben működik...

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#58611) Mike81 válasza Quqesz (#58609) üzenetére


Mike81
senior tag

Szép meg biztos jó telefon is. Csak nem kellene ennyi zsetonért. Az S5 most jó árban van. De megy vele a sz@pás ahogy olvasom a fórumot. Az S5-höz képest a G2-re nagyon patentul kiadta az LG a nyalókát. Le a kalappal! Csak nem tudom megérteni, hogy a sok + fejlődés ellenére, miért nem tudják tartani egy kicsit jobban az árukat az LG mobilok

[ Szerkesztve ]

(#58612) techie_guy


techie_guy
tag

Sziasztok!

Először is elnézést az esetleges rossz fogalmazásért vagy hülye kérdésekért, életemben először csináltam ehhez hasonló dolgot.
Szóval kb. 8 órával ezelőtt úgy döntöttem, hogy frissítek egy G2-t Lollipop-ra, de mostanra nagyon megbántam.. Azóta ülök felette és egyszerűen nem tudom helyrehozni. A frissítést a PC Suite-el végeztem, de az dobott egy hibát közben, na azóta nincs telefon.. Beragadt a firmware update képernyő: https://dl.dropboxusercontent.com/u/15954503/download_mode.jpg
A kiinduló állapot egyébként egy érintetlen 4.4.2-es rendszer volt. Miután a PC Suite szétvágta a telefont, megpróbáltam a téma összefoglalóban leírt módszerekkel egy új/stock ROM-ot felrakni rá. DroidMester telepítőjével nem sikerült, mert nem ismerte fel a telefont, de az XDA-s quangnhut123 módszerével látszólag elkezdett felmenni a ROM a telefonra. És itt jön az érdekesség.. Elkezdte csinálni és eljutott mondjuk 35%-ig, de közben megszakadt egy ASSERT hibával. Majd újra elkezdte és ekkor már 42%-ig jutott. Ezután két másik romot is kipróbáltam (D80220B, D és H), hátha azzal van a baj, de ezeknél ugyanez volt a helyzet, csak minden egyes alkalommal néhány százalékkal feljebb ment. És közben megjelent a ROOTED felirat, illetve a kis ablakban, mintha frissülni látszana a ROM valahogy "félig", mert írja, hogy éppen melyiket frissíti melyikre és mindig az előző félbe szakadt az aktuális, elindulni viszont egyik sem tud..

Közben már leraktam a telefont, mert elkezdtem félni attól, hogy lemerül és akkor végleg vége lesz, de egyébként ilyenkor töltődik egyáltalán az akkumulátor? Mert már órák óta bohócodok vele, de egyelőre semmi jelét nem látom, hogy merülne vagy töltődne. A legnagyobb problémám egyébként az, hogy a telefon sajnos nem az enyém, és holnap ezt vissza kellene adnom lehetőleg gyári állapotában. :(

D->H 46%
D->H 46% megszakad - ASSERT
D->H 49%..
Itt már a B ROM-tól mentem vissza megint a H-ra:
B->H 73%
B->H 73% megszakad - ASSERT

Remélem valaki tud nekem segíteni, minden választ nagyon nagyra értékelek!

Üdv,
Bálint

(#58613) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ha USB lehúzás után sok partíciód van, nézd meg a Blogomat, nem kell szétszedni.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58614) #84221696 válasza Mike81 (#58611) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én nem bánom, hogy nem tartják annyira az árukat az lg telefonok. Egyrészt újonnan is olcsó és tudásban nincs lemaradva egyik márkától sem, másrészt nem hónapokra veszek telefont, hanem legalább 2 évre. Persze, aki úgy cserélgeti a telefonokat, mint húgon az alsóneműit, annak nem biznisz. :D

(#58615) Mike81 válasza #84221696 (#58614) üzenetére


Mike81
senior tag

Én sem hónapokra szoktam telót venni. A G2 is már lassan másfél éves lesz, és nincs vele semmi bajom /kopp-kopp/ :- DD
Csak tenyleg furcsa, hogy pl 1 S5-el is fel veszi a versenyt és az sokkal drágább mint az Lg. Mert mint tudjuk a név számít :-)

[ Szerkesztve ]

(#58616) k0c2k4 válasza Tatyla (#58608) üzenetére


k0c2k4
tag

Tegnap problema volt YouTube-al (browserbol se volt elerheto egy ideig)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#58617) .St. válasza Tatyla (#58608) üzenetére


.St.
tag

Nálam az asszony telóján és az egyik gyerek tabletjén jött elő. Youtube eltávolít (persze teljesen nem lehet, csak frissítéseket szedi le) majd frissít. Utána működik.

-= St forever =-

(#58618) Quqesz válasza techie_guy (#58612) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Emlékeim szerint járt hasonlóképpen itt valaki és annyiszor futtata le a frissítést,hogy végül csak felment 100%-ra(ugye mindég kicsit hosszabban,mint ahogy írtad) és utána jó lett a teló! Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58619) Xmodule


Xmodule
őstag

Majdnem 4 honap telt el a bal elsö rugó törésem óta. Akkor megusztam, tegnap viszont már nem volt ekkora szerencsém és a jobb oldali is eltört (pont ugyan ugy ahogy a bal oldali) viszont ez jobban leugrott és felhasitotta a gumit is. Kocsi szállitós utánfutoval hoztam haza a kocsit, ugyhogy most csere lesz mind a két oldalon. Nem örultem neki. Jo kis 150.000-es anyagár(2db lengéscsillapito szett) + a futómü állitás + a gumik elöre (mondjuk azokat amugy is cseréltem volna).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#58620) akooos válasza Xmodule (#58619) üzenetére


akooos
veterán

Kicsit mellément, de részvétem. Az ilyen "balesetek" a legkellemetlenebbek.

(#58621) Meggyi001 válasza Xmodule (#58619) üzenetére

Durva, durva....és....öööööö.... Tán G2 is volt a kocsiban? XD :D :D

https://gamergep.hu/

(#58622) Laca0 válasza Meggyi001 (#58621) üzenetére


Laca0
addikt

Biztos G2-vel fotózta le.
Azért jó lenne tudni, hogy melyik az az autó márka, ahol így meg tudják tervezni a rugók élettartamát... Mert hogy nem az egyforma terhelés miatt törtek el egyszerre, az biztos!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58623) techie_guy válasza Quqesz (#58618) üzenetére


techie_guy
tag

Szia!
Köszönöm az infót, bár idegességemben inkább elvittem az LG-hez reggel. Nem kérdeztek semmit, 1900-ért rendbe rakták és 10-15 percnél többet nem töltöttem el a szervizben, úgyhogy egy nagy piros pont az LG-nek!

(#58624) Tatyla válasza .St. (#58617) üzenetére


Tatyla
őstag

Igen ez megoldotta

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#58625) Xmodule


Xmodule
őstag

Basszus! :D
Ezt most nagyon benéztem... Bocsi nem ide akartam hanem a Volvo topikba (2007, V70 amugy 220.000km-el).

De tény, hogy a G2 -vel fotoztam :P

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#58626) Meggyi001 válasza Xmodule (#58625) üzenetére

:C

https://gamergep.hu/

(#58627) Pigmeus_1 válasza Xmodule (#58619) üzenetére


Pigmeus_1
tag

8 éves kocsihoz képest eléggé rozsdás az a lengéscsillapító.

Meg a rugók sem nagyon szoktak eltörni 15 éven belül...
(Legalábbis másik kocsikon eddig ez a tapasztalatom.)

A 150eFt-ot is egy picit túlzónak tartom, de biztosan a gumik dobják meg az árat.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#58628) Quqesz válasza techie_guy (#58623) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az komoly! Na ez jó hír! :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58629) Magnat


Magnat
veterán

Sziasztok,

Sorry de nincs nagyon időm visszaolvasni, gyári KK-hoz képest van vmi zavaró hibája a gyári Lollinak? Akkuidőben mi a helyzet? Én is azok közé tartozom a gyári KK-val, akinek inkább kevesebb képernyőidő jön össze, pedig csak böngészek alacsony fényerőn, viszont készenlétben nincs okom panasza.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#58630) Quqesz válasza Magnat (#58629) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó a loli,de sok apróságot kivettek kk-hoz képest(pl:képernyőzár widget,3 ujjas oldalrahúzás,3,5 bedugásakor alul megjelenő appok,stb). Nekem aksi ugyan olyan jó mint kk alatt. Vishont a futása a telónak sokkal simább,folyékonyabb. Nekem bejött!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#58631) batai15 válasza Xmodule (#58619) üzenetére


batai15
félisten

Milyen kocsi ez?

(#58632) akooos válasza batai15 (#58631) üzenetére


akooos
veterán

(#58633) noxon


noxon
őstag

Üdv, az lg gyári bill-t hogy lehet tanitani szavakra? Nekem nem jegyez meg semmit :(

We live in a simulated world...

(#58634) Magnat válasza Quqesz (#58630) üzenetére


Magnat
veterán

Köszönöm! :R

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#58635) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#58636) Ferenczi Áko válasza Corgan82 (#58635) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bal felső sarok :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#58637) Corgan82 válasza Ferenczi Áko (#58636) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Tudom, onnan másoltam, csak ha valaki nem venné észre, vagy nem akar keresgetni, annak linkeltem be.

(#58639) goblin1983


goblin1983
tag

Összekötöttem a telefont a géppel. Elindítottam a pc suite programot. Rányomtam, hogy ellenőrizze a frissítést. Szólt, hogy talált. Nagyon jó, mondom akkor frissítsük le. Backup meg ilyenek. Letöltötte és elkezdte csinálni. Most ott tartunk, hogy a telefonon eljut 49%-ig és ott megragad.
Rányomtam, hogy próbálja újra. Nem sikerült. Aztán felkínált valami helyreállítást, mondom jó lesz az, legalább telefon legyen belőle. Erre eltelt egy kis idő, majd kiírt egy ablakban ennyit: 44 és alatta egy ok gomb. :(

Most mit tudok vele kezdeni? :F

(#58640) fecs válasza goblin1983 (#58639) üzenetére


fecs
senior tag

Ugye nincs root-olva a készülék?

Pixel 6a

(#58641) goblin1983 válasza fecs (#58640) üzenetére


goblin1983
tag

Full gyári a telefon, de kiírta, hogy rooted.

(#58642) mouzrr válasza goblin1983 (#58639) üzenetére


mouzrr
őstag

Szerintem vidd el a pesti szervizbe és megcsinálják, hiszen nem te hibáztál, ott valami gond volt, bár ha tudnak segíteni akkor remélem meg tudod te is oldani a dolgot.

(#58643) Tsebacsi válasza goblin1983 (#58641) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Felrakás alatt nekem is kiírta, nem kell vele törődni. Viszont egyre inkább elveszi a kedvem a Suite-os frissítés. A kdz-vel ennyi gond nem volt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58644) goblin1983 válasza Tsebacsi (#58643) üzenetére


goblin1983
tag

És mit csináltál vele? kdz-vel bármelyik romot felrakhatom?

(#58645) goblin1983 válasza goblin1983 (#58639) üzenetére


goblin1983
tag

Szóval nagy nehezen sikerült. Nem csináltam semmit, csak nyomogattam, hogy próbálkozzon újra. Kb a tizediknél járt, amikor már csinált egy újraindítást, de megint elakadt. A következő próbálkozásoknál is csak eddig jutott el. Majd kb a 15-nél szépen végig ment.

Közben írtam az LG online supportnak, na azokkal is sokra mentem...

(#58646) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

Sziasztok,telenoros g2-re nem dobták még a nyalókát?Próbálkozok néha frissítéssel,de azt írja nincs?

(#58647) fery02 válasza ezüsthátú (#58646) üzenetére


fery02
addikt

Türelem, csak ennyit lehet erre válaszolni. Nincs is még amúgy, mint ahogy Telekomosra sincs még.
Független van jelenleg, meg Vodás.

@kocka88: Nem vagyok Isten, de azért persze jól esik az elismerés. :D
Ja és nincs mit! :)

Más: Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy akiknek elakad a Lolli frissítés PC Suite-tal, közvetlen előtte ti nyomtok Hard Reset-et?
Tudom,hogy nem figyelmeztet rá a program, ez tőlem is csak egy feltételezés, hogy nem-e azért akad meg, mert ez tényleg durva, hogy úgy tűnik lassan már az ez úton való frissítés is kdz szintű kockázattal jár.

(#58648) goblin1983 válasza goblin1983 (#58645) üzenetére


goblin1983
tag

Még annyit fűznék hozzá, hogy ez ráadásul csak 20b-ről 20d-re frissített. :(

(#58649) xSide válasza fecs (#58640) üzenetére


xSide
őstag

És ha van?
Nem alap probléma.
Van az lg gyári másik frissítője.
Minden verzióváltást, frissítést root-olt telóra nyomtam és probléma nem volt...
ROOT max ota esetén akadály, de csak hibaüzi :D
No brick! KDZ mozaikszó, gondol aki amire...

[ Szerkesztve ]

(#58650) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma megjött az új tokom,ami innen van. Ilyen lett saját képpel:
elölről
hátulról
oldalról
Anyaga nagyon jó és erős,nem nehéz. A festett hátlap fém,ami sokat bír(boltos embernek egy éves és nó kopás). Igényes darab.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.