Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) RomiJosy válasza RomiJosy (#49149) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

(#49152) Jippy válasza szabyka95 (#49141) üzenetére


Jippy
tag

Èn ebay-ről rendeltem nekeda tokot és közönséges levélként volt bedobva a postaládába. 8$ volt.

(#49153) Murciélago válasza FafniR (#49150) üzenetére


Murciélago
csendes tag

Nekem valaniért csak nem müxik! Pedig a beáll.nál( idõnél a jobb felsõ sarok fogaskerék ) be van jelõlve minden.Esetleg még valahol kell állìtani valamit?

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#49154) szabyka95 válasza Jippy (#49152) üzenetére


szabyka95
őstag

betudnad linkelni honnan ?
en eddig aliexpressrol rendeltem, mindig a vamnal kellett atvegyem

(#49155) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Érdemes csinálni egy resetet a telefonon, mielőtt elmegy gariztatásra? Tudom, hogy kicsi az esélye, de lementhetik a számokat, sms-eket, képeket róla...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#49156) neo_xperia válasza Tsebacsi (#49155) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én biztos csinálnék.
Nem örülnék neki ha privát dolgaimban turkálna bárki...

(#49157) Tsebacsi válasza neo_xperia (#49156) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jahh csak 1 év cuccai, játékállások mind kukák (real racing 3 kivétel, áldott felhő...). De igen, valszeg megcsinálom, mert fő a békesség. :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#49158) tibbike01 válasza Tsebacsi (#49155) üzenetére


tibbike01
őstag

Szerintem felesleges...naponta 10-20 (lehet több) teló megy át a szervizesek keze között, pont őket érdekli a legjobban hogy mi van benne.
Lehet be se kapcsolják, ha olyan baja van.

Vagy tölts le a locker progit és zárd le amit nem szeretnél hogy lássanak.

[ Szerkesztve ]

(#49159) szabyka95 válasza Tsebacsi (#49157) üzenetére


szabyka95
őstag

lg backuprol hallottal ? backuppolsz mindent, ramasolod a gepre, hard resetelsz, majd amikor visszajon restoreolod a mentest.. es minden olyan lesz, amilyen volt.

(#49160) Tsebacsi válasza tibbike01 (#49158) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

LG progival mentést csináltam, lehet nem szórakozom, és resetelm, legalább megint lesz egy szűz gyors rendszer. Bár a sebességgel eddig se volt soha semmi gond. Azért köszönöm! :R

(#49159) szabyka95: Igen, csak épp bizonyos dolgokat azért az se ment le.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#49161) szabyka95 válasza Tsebacsi (#49160) üzenetére


szabyka95
őstag

jatek menteseket, uzeneteket, nevjegyeket, sot meg a kepeket, videokat, zeneket is lementi
emelett lement minden appot, es azok beallitasait is.
HA kivalasztod
jo, nem menti le a teljes jatekot, azaz mind a 1.5 gbt (v mennyi), de lementi az apk-t, s az adatokat, igy amikor restoroleod s belepsz a jatekba, kerni fogja h toltse le azt az x gbt, ami tkp a jatek. letolti, s csokolom, megvan minden mentes, beallitas.

[ Szerkesztve ]

(#49162) Jippy válasza szabyka95 (#49154) üzenetére


Jippy
tag

http://www.ebay.com/itm/NEKEDA-SAFFIANO-TPU-Jelly-Unique-Leather-PT-Case-Ultra-Thin-Cover-For-LG-G2-/221309141192?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item33870d80c8

Szállítási idő kb. 8-10 nap volt.

[ Szerkesztve ]

(#49163) szabyka95 válasza Jippy (#49162) üzenetére


szabyka95
őstag

na igen, ez nem kina, valoszinu h mas postaval kuldi, azert nem a vamhoz kerul.
en amit rendeltem eddig, az china air mail-el jott

koszi szepen !
esetleg velemeny a tokrol ? nem zavar, h a felso sarokban kivagas van ?
nem tul vastag a tok ? fogasa milyen?

[ Szerkesztve ]

(#49164) Tsebacsi válasza szabyka95 (#49161) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igazad van, köszönöm :R Én csak a PC-s szoftal szórakoztam, az ennyi mindent nem ment le.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#49165) Jippy válasza szabyka95 (#49163) üzenetére


Jippy
tag

Nem zavaró a kivágás, észre sem venni használat közben. Fogás jó, gumis nem annyira csúszik mintha semmi nem lenne. Kicsi keretet ad a kijelzőnek így nem látszik milyen vékony a Káva. De összesègeben remek tok. A nilkin üveg Kínából jött de ugyanúgy postaládába. :)

(#49166) guenbaba


guenbaba
csendes tag

hiho!
Előző telómon volt egy color note nevű app de mivel a telót összetörtem így nem tudom kiszedni belőle a fontosabb dolgaimat. Szerencsére kártyára mentette így az adatok megvannak. G2-re felraktam a progit, de innen hogyan tovább? Még zenét sem tudtam másolni rá pl a pc suit segítségével. Lehet valahogy felismertetni a pc-vel a telót úgy hogy esetleg egy adott mappába másolni is tudjak?

[ Szerkesztve ]

motorola defy+ mb525, piros kamera, android 2.3.6/SE Xperia X8 android 2.1

(#49167) szabyka95 válasza Jippy (#49165) üzenetére


szabyka95
őstag

Betudnad linkelni AZT is? A mostani tonkrement, elengedett a ragaszto a bal felso sarokban..

(#49168) Midway válasza Jippy (#49162) üzenetére


Midway
senior tag

(#49169) Indiant válasza Midway (#49168) üzenetére


Indiant
addikt

..de ez anntenáshoz való

(#49170) xSide válasza Indiant (#49142) üzenetére


xSide
őstag

Anno rendeltem ilyet (eBay), de arra kell figyelni ne 500mA legyen (lassú töltést okozott, tovább kerestem).
Van 1A verziója és a pad sem mindegy milyen, amire téve van.
Tok alatt simán észrevétlenül használható az érzékelő.
Melóban ideális volt, csak rátettem és mikor mennem kellett valahova nem kellett a töltőt kihúzgálni.
Jó bírja az akksi, de útnak indulni fullon szeretek. Otthon nem kellett töltenem ezáltal.

(#49171) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Láttam és megtetszett a matt fóli,vettem is egyet,de persze én f@sz nem rakattam fel,itthon meg jó szarul ment fel......grrrrr.... bár csak egy ezrest buktam vele,de akkor is grrrr.....mehetek megint a camponába....grrrr.... a jó @#$@&@+©℃※(:-(:'-(

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49172) Quqesz válasza VOLTCRAFT(1) (#49119) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha LG garis,akkor én a helyedben futnék vele egy kört a szervizükben,mégpedig mert ismert hiba és elvileg a szavatosság még vonatkozik rá,az még a gari lejárta után is él(asszem 3 év). Próbáld meg...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49173) firemanus82


firemanus82
senior tag

Új rom. H-s... nincs facebook benne. Játékoknál nem tudok face-szel bejelentkezni. Nincs lte kiválasztási lehetőség?! Mi van itt?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49174) Jippy válasza szabyka95 (#49167) üzenetére


Jippy
tag

http://ebay.com/itm/301167690598?_mwBanner=1

(#49175) vadászcsiga válasza firemanus82 (#49173) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valamit elcsesztél, rakd ujra. Előtte utána hard reset

[ Szerkesztve ]

(#49176) neo_xperia válasza Indiant (#49169) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nekeda toknál nincs külön antennás v.nem antennás változat. Én legalábbis még nem láttam.Az enyém is ilyen.

(#49177) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy a Telekomnál lehet-e kapni a 32GB-s verziót vagy csak a 16GB-t?
A régi androidos HTC-m 8 GB-s kártyája majdnem tele van, pedig csak pár fotó, 1-2 rövidke ( 2-3 perc) videó van rajta, meg alkalmazások,térképek.
Videózni és fotózni is szeretnék majd a géppel de félek kevés a FULL HD-re a +8 GB... :S
Valamilyen képstabilizátor van benne a videók remegés-mentesebb felvételéhez?
Lehet hülyeséget kérdezek, de az adatokat le lehet menteni PENDRIVE-re, ha csak simán rádugom a telóra?
Itt főleg a videókra és fotókrsa gondoltam :).
A GPS is fontos számomra ( ENDOMONDO, GEOCACHING, normál navigáció), ez mennyire pontos és mennyire stabilan tartja meg a jelet?

(#49178) gretzky77 válasza sonkamiki (#49177) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia szolgáltatóknál csak 16-os van bár szerintem már nem nagyon van!Otg-t tudja igy pendrive-ra bármit menthetsz,másolhatsz! Gps is megfelelő szerintem! Hozzáteszem én már nem G2-t használok! Képstabi talán van de ezt majd megerősíti vki!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#49179) Real_Necro válasza sonkamiki (#49177) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha ennyire fényképezni szeretnél telefonnal, akkor inkább Nokia felé lenne érdemes nézegetni... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49180) sonkamiki válasza Real_Necro (#49179) üzenetére


sonkamiki
tag

Néztem a lumia 930 is, de Nekem fontosak az appok amit már megszoktam. Bár nem tudom a NOKIA-nál mennyire fejlődött fel az áruház?
Illetve ott a felmelegedés a nagy probléma.
Itt a kijelző besárgulása mennyire valós illetve zavaró gond? Olvastam itt 1-2 embernél....
Nem szeretném ha 2 év után új telót kellene vennem.
A mostani HTC-m már 4 éves és kicsit lassú a mai elvárásoknak ( az enyémnek is :) ) ezért váltanék, na meg az is úgy melegszik 5 perc játék után mint egy kazán. Tönkre is vágta az akksijaimat......felpúposodott az akku :s!
Na szóval összegezve, fontos a megbízhatóság, stabilitás ( stock ROM-al használnám) és a lehetőleg jó kamera,fényképezési lehetőség.
ALL IN gép kell persze pár lemondással :):

(#49181) gretzky77 válasza sonkamiki (#49180) üzenetére


gretzky77
veterán

Milyen appokra gondolsz? Én 1520-ra váltottam és Mindenre találtam megoldást,alternatívát,de a G2 is egy nagyon jó telefon!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#49182) Real_Necro válasza sonkamiki (#49180) üzenetére


Real_Necro
veterán

Melegedni ez is fog, ha sokat játszol rajta, azt meg szerintem kb egyik gyártó sem tudja garantálni, hogy ezek a készülékek nem fognak 1-2 év alatt annyira elavulni, hogy már igény lesz a cserére, az újra...nem örök darabok.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49183) Rolly válasza gretzky77 (#49181) üzenetére


Rolly
veterán

hívás automatikus rögzítése már megy? :$ mármint windows phoneon? mert én amiatt váltottam anno androidra..

[ Szerkesztve ]

(#49184) gretzky77 válasza Rolly (#49183) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia őszintén szólva nem tudom engem ez nem foglalkoztatott! Minden hívást automatikusan rögzitsen ez a kérdés,ugye?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#49185) sonkamiki válasza gretzky77 (#49181) üzenetére


sonkamiki
tag

Pl.: ENDOMONDO, SPORTTRACKER, NAVIGON TÉRKÉPEK, Közlekedéshez appok (menetrendek) , Offline szótárak, fordító progik.
Tudom az Androidnál 1 "terméket" 50 féle verzióban meg lehet találni, csak félő több megalkuvás kellene a LUMIA-hoz. Bár ennek ellenére nagyon tetszik a LUMIA :). Az OP rendszert még nem próbáltam.
Nekem az 1520 már nagy lenne, jelenleg egy HTC SENSATIONOM van 4,3" kijelzővel.
Ami fontos még az az akkuidő. Van egy "power user" ismerősöm, neki van ugyanez a G2 és Ő meg van elégedve az akku idővel Nála 2 napot kibír.
Ezért vagyok dilemmába, mert az LG már "régi" de még mindig jó gép, (állítólag jön rá a frissítés is jövő év elején), a LUMIA meg vatta új gép,tetszetős kamerával, tetszik az élő csempe design, de az OP rendszerét nem ismerem, mennyire emberbarát :).
Nem akarok "kidobni" 130 ezer Ft-t ha nem válik be, az Androidtól tudom mit " várhatok" .

(#49186) gretzky77 válasza sonkamiki (#49185) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem akarlak rábeszélni semmire,ezek amiket írtál vannak navigon mondjuk jó drága de ugye van saját ingyen offline navi! Tartasz a wp-től ez látszik,ezt neked kell eldönteni én nem bántam meg! G2-t már nem biztos hogy fogsz kapni szolgáltatónál!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#49187) Rolly válasza gretzky77 (#49184) üzenetére


Rolly
veterán

igen ez kéne ... gyakran adok ajánlatot szóban és néha jó visszakeresni :)

(#49188) FrankMonzano válasza Quqesz (#49171) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A tropikariumnal a gsmes egesz jol felrakja...

(#49189) firemanus82 válasza vadászcsiga (#49175) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hr volt előtte, utána. Az értesítések is random jönnek, (face, gmail, vész) pedig beállítottam mindent.

Sonkamiki: a fényképezéssel néhány oldallal korábban foglalkoztunk, nekem nem igazán jött be, de a többieknek nagyon szép képeket sikerült vele készíteniük.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49190) steiger2 válasza sonkamiki (#49177) üzenetére


steiger2
csendes tag

A G2 D802-16 GB.készülék jelenleg nincs a Telekom katalógusában,a webes oldalon sem...Készleten még van,sok helyen.A Vodafon reklámozza most 0 frt-ért.Egy 16 GB-os mini-normál módon hajtogatható pendrive-t tettem mellé-Total Commander alkalmazással.Teszi a dolgát!

(#49191) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Valaki tud linkelni egy recoveryből telepíthető stock romot?

[ Szerkesztve ]

"LG G2 White & Moto G Black"

(#49192) felon válasza balazs.b9311 (#49191) üzenetére


felon
tag

Üdv!

Rootoltam és telepítettem egy TWRP recoveryt. TWRP-n belül nem tudom felcsatolni winre az internal storage-t.

A windows ismeretlen eszközként hivatkozik rá, lehet ez a probléma?

edit: balazs.b9311, bocs, nem tudom miért mentem a válasz gombra. :)

[ Szerkesztve ]

(#49193) Meggyi001 válasza balazs.b9311 (#49191) üzenetére

#46115, telóról most nem tudok linkelni...

https://gamergep.hu/

(#49194) zaqwe72 válasza Meggyi001 (#49193) üzenetére


zaqwe72
csendes tag

Sziasztok!

Felhívnám a figyelmet a GSM boltos vásárlások árnyoldalaira. Garancia ugyan van, de már 3 hete ott csücsül a telefonom a szervízben a kijelzősárgulás miatt. Mindez egy pár órás szerelés kapcsán. Ahányszor érdeklődtem mindig a "Bármelyik nap elkészülhet!" mondat volt a válasz....(partnero)...

(#49195) szabo.norbi válasza zaqwe72 (#49194) üzenetére


szabo.norbi
tag

Ha a 4.hét eltelte után sem kerül hozzád vissza a készülék, akkor élhetsz azzal a jogoddal, hogy új készüléket kérsz! Hidd el, nem fognak vele szórakozni, ha a 4. hét letelte után sem lesz a kezedben a telefon akkor, írjál, nekik, hogy letelt a szervizelési határidő(4.hét) és ebből adódóan te egy új készülékre tartasz igényt!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#49196) steiger2 válasza neo_xperia (#49176) üzenetére


steiger2
csendes tag

...szemből,a jobb oldali saroknál, az a kis nyílás-az antenna helye...

(#49197) neo_xperia válasza steiger2 (#49196) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem mondod!
Írtam olyat hogy nem az???
Szerintem próbáld mégegyszer értelmezni.

(#49198) xtevo válasza steiger2 (#49190) üzenetére


xtevo
őstag

Én legutóbb meg is kérdeztem, kiderült, hogy a T-Mobile webáruháza csak a T-Pontokat listázza a T-Partner boltokat nem... Ezért még gondolom elég sok helyen lehet G2-őt venni. ;)

(#49199) exelsior1


exelsior1
senior tag

Jár egy nagy piros pont az LG márkaszerviznek, a pénteken leadott G2-met ma át is vehettem :D És benne voltam a 20%-ban amit sikerült a beszorult nano sim adapter pusztításától megmenteni

Galaxy S10

(#49200) golf2gt válasza steiger2 (#49190) üzenetére


golf2gt
tag

Üdv, azt hol tudom megnézni hogy hol van készleten? Mert itt a környéken már nem kapni és meg most szeretnék venni 1-et.Neten sem lehet megrendelni, és mivel kifutó így már nagyon nem is lesz :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.