Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49401) akooos válasza Indiant (#49397) üzenetére


akooos
veterán

Én első nap leszedtem róla a sima fóliát. Van egy olyan is ami pont akkora mint a lencse és le kell kapargatni?
WTF? :D Erről soha nem hallottam még. Nekem kékes a lencse színe, ez azt jelenti, hogy van rajta valami szar?

(#49402) bigdee888 válasza noxon (#49400) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem is karcos sajnos, pedig nincsen extrem korulmenyeknek kiteve.

(#49403) beta válasza akooos (#49401) üzenetére


beta
aktív tag

Femgozolt antireflektiv bevonat van rajta.

(#49404) Monyos válasza Quqesz (#49393) üzenetére


Monyos
aktív tag

Délután csinálok egy képet én is az üvegről.
Egyébként az enyémet én inkább kopottnak mondanám, tehát maga a kamera előtti üveglap "zavaros", mint amikor egy régebbi plexi előlapos telefon plexije a használat során elkopik a sok tapicskolástól.

[ Szerkesztve ]

(#49405) Doky586 válasza beta (#49403) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szerintem sem kéne az antireflex bevonatot dörzspapírral lecsiszolni, mert akkor valóban karcos és homályos lesz... :D

Viszont volt már olyan készülékem amin fennhagytam a gyári védőfóliát, és egy év alatt a kéz zsírossága miatt felmarta az alatta levő műanyag burkolatot. Azóta vásárlás után pár nappal mindenképp leszedem ezen védőfóliákat mindenről. Főleg a kamera lencséjéről... 😁

[ Szerkesztve ]

(#49406) dorika87 válasza noxon (#49400) üzenetére


dorika87
őstag

Tokban vagy tok nélkül lett karcos a kamera lencse? Az én telóm most lesz egy éves, úgy, hogy az első tulaj nem is én voltam... és semmi baja nincsa a lencsémnek. Mondjuk hozzáteszem én mindig tokban hordtam és úgy tudom az előző tulaj is, mivel vásárláskor kaptam tőle 2db tokot is.

(#49407) dorika87 válasza akooos (#49401) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem is kékes a lencse színe, de nem hiszem, hogy bármi fólia is lenne rajta... vagy nem hiszem, nem mertem kapargatni nagyon, de nem érzem, hogy lenne ott bármi is.

(#49408) Monyos


Monyos
aktív tag

Eddig ez a legszemléletesebb amit találtam:
[link]
Before/After képek elég meggyőzőek.

Egyébként ez a jelenség a HTC One M8 -nál is jelen van, csak sokkal durvább mértékben, google keresés nagyon sok panaszt dob.

(#49409) Indiant válasza Monyos (#49408) üzenetére


Indiant
addikt

Elég durva a különbség. :C

(#49410) Mastershifu


Mastershifu
tag

Üdv!

Az engem is érdekelne, mi cseszi szét ennyire a lencsét. Én egyből levette, róla a kis védőfóliát, mondván, azzal nem fog tiszta képet csinálni. De van a telefonon tok, ami kb. 2mm-rel elfedi a lencsét.

i486 DX2-66MHz

(#49411) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok. Miért nem tudom frissíteni a telefont? Rádugom gépre, PC Suite felismeri, de azt írja ellenőrizzem a telefon állapotát. 70%-os töltöttségi szinten van, újra is indítottam. Mit tehetek?

(#49412) mouzrr válasza mouzrr (#49411) üzenetére


mouzrr
őstag

Gyari visszaallitas utan sem jo, 100 szazalekos toltottseg mellett. ugyan ezt irja ki.

(#49413) noxon válasza dorika87 (#49406) üzenetére


noxon
őstag

Tok nélkül használtam zsebben, gondolom ezért lett karcos, már van tok rajta... Nekem is kékes a lencse, de a lencse körül van egy feketés réteg ami eléggé le vanharcolva, karcosodva stb, néhol látok világosabb részt,felületet a lencsén, most kérdés melyik a réteg rajta ami kopik lefelé... majd csinálok képet énis róla

We live in a simulated world...

(#49414) noxon válasza Monyos (#49408) üzenetére


noxon
őstag

hehe amit linkeltél Noxon metal polish akármit használt :DD :D :C

We live in a simulated world...

(#49415) noxon válasza dorika87 (#49407) üzenetére


noxon
őstag

Nézegettem neten képeket, neked gondolom fekete inkább a lencse körül... az a polarizált réteg vagy mi, az kezd el karcosodni, mint nekem és azt dörzsölték le itt egyesek is :K

Kérdés, hogy mivel lehet azt leghatásosabban lepucolni? Körömmel kapargatáson kívűl :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#49416) dorika87 válasza noxon (#49415) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem ilyen a lencsém:

Amennyire tudtam lefényképeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#49417) noxon válasza dorika87 (#49416) üzenetére


noxon
őstag

Hát így fehérbe másabb. Neked még rajta van az a réteg szerintem , de így nem fog karcolódni tokban

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#49418) dorika87 válasza noxon (#49417) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem mindig is tokban volt, most csak a kép készítés miatt vettem ki a tokból :)
Valahogy teló vásárlás után rosszul érzem magam, hogy ha rögtön nem tudom tokba tenni a telót, szinte érzem, hogy nincs védve a fizikai hatásoktól védőtok nélkül és ezért nem is használom soha nélküle. :)

(#49419) MikitoLac válasza noxon (#49415) üzenetére


MikitoLac
tag

Polírkrémmel, én is leszedtem róla mintha azóta jobb képeket is csinálna. Conradban lehet kapni most így nem emlékszem a nevére.

[ Szerkesztve ]

(#49420) dejvid8 válasza exelsior1 (#49396) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen, valóban elég bonyolult :))
Ma voltam a szolgáltatóknál kipróbálni néhány telefont, ki volt rakva a G3, a HTC One M8, viszont G2-t és Z2-t nem találtam...
Egyébként a G3 tényleg nem valami, kicsit mintha lassú lenne a rendszer. a HTC One pedig bitang gyors, szerintem nincs még egy telefon amely ilyen gyors lenne.. nagyon tetszik. Még a kamerát meg a picit kisebb kijelzőt is feláldoznám, ha nem lenne sokkal drágább a többinél :(
Valószínűleg a G2 vs Z2 párbaj kezd eldőlni, hiába néztem pl a mobilarena tesztvideóját a Z2-ről, ahol azt mondták hogy alig van hibája, a külseje miatt annyira nem jön be.
Szép meg minden, de egyszerűen az LG formavilága jobban bejön. (meg a szoftver is, ahogy te is mondtad , sokkal hangulatosabb az egész)
Olyan telefont meg nem akarok venni, amelyik nem tetszik, legyen az bármennyire jó.
Várok még 2-3 hónapot, hacsak a HTC m8 ára nem megy le legalább egy 20-25 ezer forintot, akkor a G2 lesz :K

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#49421) Fail3D! válasza dejvid8 (#49420) üzenetére


Fail3D!
addikt

2-3 honap?:)) Kar kerdezni a telorol, foleg, hogy nem par honapja jelent meg.. mindig fog jonni jobb igy sok ertelme nincs is firtatni.. kiveve, ha penztarcahoz kotott a kerdes, mert akkor meg fel ev mulva is best buy lesz hasznaltan...:)

(#49422) Just_Reboot válasza dejvid8 (#49420) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azért tűnik gyorsnak az m8 mert még nem volt a kezedben Nexus. :)

(#49423) exelsior1 válasza Just_Reboot (#49422) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nexus 5-ről (lollipop) váltottam most G2-re, esküszöm gyorsabbnak érzem :D

Galaxy S10

(#49424) Just_Reboot válasza exelsior1 (#49423) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Gyári vagy CM romal használod?

(#49425) exelsior1 válasza Just_Reboot (#49424) üzenetére


exelsior1
senior tag

Gyári. Egy szavam sem lehet, olyat hogy akadás sosem láttam még rajta. A böngésző is kellemesen. A videók mindig, azonnal indulnak, sajnos egyéb telókon még a N5-nél is előfordult hogy beágyazott html5 videót épp nem volt kedve vinni, máskor meg igen. Anno a Flexet is azért szerettem mert ilyen nem fordult elő. A gyári böngésző beépített videó lejátszója is kifejezetten pazar sosincs vele gond, nekem fontos mert pl kondiban kardio alatt sorozatot nézek és kellemetlen lenne ha épp nem lenne kedve lejátszani :D

Galaxy S10

(#49426) Danny365 válasza exelsior1 (#49425) üzenetére


Danny365
őstag

Hát pedig a gyári ROM eléggé lomha egy stock droidhoz képest. CM12-vel mintha egy új telefont fognál a kezedben.

(#49427) exelsior1 válasza Danny365 (#49426) üzenetére


exelsior1
senior tag

Windows PC-n nőttem fel, nem tud olyat mutatni zavarna ahhoz képest. :D De engem meglepett azért hogy relatíve milyen gyors. Az ablak váltások gyorsabbak mint az ujjaim mozgása. A böngésző azonnal betölt nincs megdöccenés. 700 13 megapixeles kép miniatűrjét azonnal betölti, azzal a Nexus 5 sem boldogult azonnal. És sosem merül le :D

Galaxy S10

(#49428) mouzrr válasza mouzrr (#49412) üzenetére


mouzrr
őstag

Másik gépen sikerült lefrissíteni.

(#49430) Just_Reboot válasza exelsior1 (#49425) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát én tuti nem használom gyári romal,szerintem nagyon fos kinézetre.
Más: A Cm 12 alkalmas napi használatra?

(#49431) tibbike01 válasza Just_Reboot (#49430) üzenetére


tibbike01
őstag

Nincs annak fos kinézete, csak mindig a másik szebb ;] vannak olyan userek, más telóval más topikban akik az lg g2 gyári kinézetét választják, és nekik ez fu de milyen klassz. :DD

Amúgy nekem kb 20-percig volt a telómon gyári rendszer!

(#49432) Danny365 válasza Just_Reboot (#49430) üzenetére


Danny365
őstag

Én a kezdetek óta használom a CM12-t, és semmilyen hibába nem futok bele igazából. Néha a túloldal visszahallja magát kicsit telefonálás közben, de ennyi.

(#49433) Just_Reboot válasza tibbike01 (#49431) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekam addig lesz amíg letöltöm at Auto-rec.apkt
@Danny365: Akkor azzal indítok.
Más: Paranoidot használ valaki?
Mennyire bugos?

[ Szerkesztve ]

(#49434) exelsior1 válasza Just_Reboot (#49430) üzenetére


exelsior1
senior tag

Tényleg nem szép, elismerem, de funkciók terén a legjobb. Főleg az vicces hogy erőltetik a szürkét sok helyen, közben a G2 nem is tud rendes szürkét megjeleníteni :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#49435) Just_Reboot válasza exelsior1 (#49434) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Elhiszem de nekem egyetlen fontos dolog van a gyári romon az a Quick-remote de az megy cm-en is.

(#49436) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok, merülési problémám lenne.

Múlt héten azt vettem észre,hogy egyszer csak éjszakánként 6-7%-okakat kezdett el merülni a telefon, míg korábban tétlen állapotban semennyit nem merült. Na úgy gondoltam itt az ideje a cloudy g3 1.3-at felfrissíteni 2.1-re és felrakni egy dorimanx kernelt. Az akksi idő tökéletes, 1 órás kemény böngészés 7%-ot fogyaszt. Na de itt jön a fekete leves! Valamiért tétlen módban még brutálisabban merül a telefon (egy éjszaka alatt 15%), pedig csak néhány alapvető appot raktam fel a wipe után.

A wakelock detector 69%-ot mutat ami brutális a korábbi 2-3%hoz képest! Nem tudom mi történhetett a telefonnal, hiszen wipe és új rom után ismét szarakodik tétlen módban.

Lőttem egy videót a wakelockról, de ott sem látok semmi gyanus appot, a kernel/rendszer dolgoknál nem tudom mennyi a normális trigger szám, valaki segíteni,hogy most mi tévő legyek?

Video

(#49437) Neti69


Neti69
csendes tag

Szevasztok érdeklődnék hogy az LG G2 telón miért nem működik a hard reset? Kikapcsolt állapotban hangerő gombot lenyomva és mellé a bekapcs gomb aztán he jön az LG logo még egyszer ugyan ez és már jön is az ablak hogy gyári visszaállítás stb sok helyen videókban is láttam hogy kellene neki menni.

köszönöm a választ üdv

[ Szerkesztve ]

(#49438) Danny365 válasza Neti69 (#49437) üzenetére


Danny365
őstag

Valamelyik frissítéssel változott, próbáld ezzel:
>Telefon kikapcs
>Power gomb + hangerő le nyomvatart
>Mikor megjelenik az LG logo, engedd el őket
>Tartsd nyomva a hangerő le + hangerő fel gombokat

(#49439) pappkarcsi válasza Danny365 (#49432) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

veszel fel egy kisebb videot hogy hogyan néz ki a telefon menüje és ikonja, hogyan és milyen sebességgel működik a telefon? vagy esetleg linkelni tudod a romot? a cm12-t :B

mod: így? [link]

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#49440) Neti69 válasza Danny365 (#49438) üzenetére


Neti69
csendes tag

köszi müködik

(#49441) snow2014


snow2014
aktív tag

10 forintbol telefontok :)

telefon tok :)

Mindég legyetek rosszak ;)

(#49442) Real_Necro válasza snow2014 (#49441) üzenetére


Real_Necro
veterán

A láma persze állított telóval kamerázza....

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49443) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Két kérdésem lenne a készülékkel kapcsolatban.
Szerintetek van esély lolipopra?
A másik jól látom, hogy az értesítési led a hátoldalon van, vagy van az előlapon is belőle?
Előre is köszi a válaszokat.

(#49444) Tonimcfish válasza SlyChocolate (#49443) üzenetére


Tonimcfish
tag

elől is van....

mi 11 lite 5g

(#49445) Meggyi001 válasza SlyChocolate (#49443) üzenetére

És jó esély van stock lollipopra is :).... CM12 már van, és javulgat folyamatosan.....

https://gamergep.hu/

(#49446) SlyChocolate válasza Tonimcfish (#49444) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi az infókat.

(#49447) #07400704 válasza snow2014 (#49441) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ez q...va nagy!! :C :C

(#49448) #07400704 válasza SlyChocolate (#49443) üzenetére


#07400704
törölt tag

Erre is lesz nyalóka, már hivatalos az infó.

(#49449) tepenzed válasza #07400704 (#49448) üzenetére


tepenzed
őstag

source?

(#49450) exelsior1 válasza #07400704 (#49448) üzenetére


exelsior1
senior tag

Eléggé bicskanyotogató lenne ha nem adnák ki rá :D Elvileg 2015 elején jön ami lehet majd december is :D

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.