Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) tomiii007 válasza xtevo (#49100) üzenetére


tomiii007
senior tag

őszintén kit érdekel a pontszám??? Elég sok olyan van, hogy a telo 40-50k pontot elér aztan amikor meg hasznáni kéne akkor meg laggol... ne ez legyen már az elsődleges, hogy mennyi a pont... Ezekkel szoftveresen simán lehet csalni is semmit nem ér...

(#49102) Real_Necro válasza xtevo (#49100) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez esetben inkább vegyél egy Galaxy Alpha-t és tuti előléptetés lesz... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49103) batai15 válasza xtevo (#49100) üzenetére


batai15
félisten

Láttál te már olyan hírt hogy egyes gyártók pl samsung direkt úgy buherálják a romokat hogy minnél több pont legyen?vagy az hogy egy egy antutu frissités miatt hol nő hol csökken a pont?ékes példa hogy nexus 4 mikor kijött fasorba nem volt antutuba mégis az összes gépet le körözte?
Sok minden játszbat kernel,grovenor cpu fesz ,frekvencia etc,de amíg az övébe is snapi 800 van meg ebbe is addig no para mert ez nem lesz roszabb telefon!sőt az n5 lényegébe butitott g2,és állitom hogy custom romokba is ez az eggyik legjobban támogatott!
Szoval a bossnak mondmeg ezt és hogy utána is flappoljon! Aki meg antutura veri arra nem is mondok semmit!

[ Szerkesztve ]

(#49104) xtevo válasza tomiii007 (#49101) üzenetére


xtevo
őstag

@tomiii007
Őszintén engem se érdekel, az már sokkal inkább, hogy a szoftveres támogatása is megfelelő legyen. Nem úgy, mint az előző telefonjaimnak... ZTE Grand X In... Alcatel One Touch Idol S. Azt aláírom, hogy egy lapon nem lehet ezeket árban sem említeni, csak a rossz tapasztalat miatt nehéz... Utóbbin már a szutyok messenger is laggol...

@Real_Necro
Az mi beteg már... 50k+ :DDD De Samsung nem kéne... Semmi pénzért, bár a mostani Black Friday akcióban az S4-en egy percre azért elgondolkoztam...

@batai15
Ezt olvastam már én is, hogy vki kifejezetten az AnTuTu-nak tervez... és ezáltal sokkal jobb eredményt ér el. Csak nem gondoltam hogy ilyesfajta különbség van a két azonos hardware között, ennyi. :)
Próbáltam főnököt meggyőzni, hogy kell neki a Nexus6 én meg olcsón átveszem a Nexu -ját (Az S betű kiesett hátulról már... :DDD )

upd.
Ami szimpatikus, ahogy olvastam január-február környékén jön az 5.0 is, nagyon remélem. :)

[ Szerkesztve ]

(#49105) Fail3D! válasza batai15 (#49099) üzenetére


Fail3D!
addikt

Jobb a kamerja az lgnek? Ezt most nem hinnem el:) A 930 ben nincs valami hasonlo komoly hang chipje? Ismerosnel majd kiprobalom, egyenlore nem akarom kibontani a csomagolasbol mert inkabb eladom, ha megsem tartanam meg. Van egy NOKIA PURITY PRO-m es piszok jol szol az lgvel.

[ Szerkesztve ]

(#49106) batai15 válasza Fail3D! (#49105) üzenetére


batai15
félisten

Olvass jó ember...

(#49107) batai15 válasza xtevo (#49104) üzenetére


batai15
félisten

Tovább mennék :
Adatlapom meg lesed az okos telókat az kb 3 év alatt voltak.mindbe bele tudtam kötni!
Akku idő,kinézet ,romba,támogatás,kamera stb!lg l7 és 4x hd után azt mondtam hogy lg többet soha!
Erre itt van ez a fosh g2,és nem tudok bele kötni!semmibe(eddig) otg?simán megy előző moto g mokolni kelett hogy menjen.
Első telefon amire nem települt azonnal a nova l,bill app meg kamera app!
Sőt rootolni se rootoltam,megvárom a 5,0 frissitést is.
Custom rom majd akkor ha lesz miui v6 rendesen hogy meg lessem de majd megy vissza a gyári.

(#49108) Fail3D! válasza batai15 (#49106) üzenetére


Fail3D!
addikt

En kerek elnezest, felre olvastam:)

[ Szerkesztve ]

(#49109) marcusa válasza Fail3D! (#49108) üzenetére


marcusa
addikt

Mikor a jobb kamerát írta akkor a Nexus 5-tel hasonlította, ezért szerintem is olvasd el újra a kapcsolódó hozzászólásokat :K

:-)

(#49110) batai15 válasza Fail3D! (#49108) üzenetére


batai15
félisten

Na fuss neki még egyszer... ha nem segitek:nexus5 vs g2 a téma.
930 melett amugy a kamera meg a forma szól szsvsz..

(#49111) Fail3D! válasza batai15 (#49110) üzenetére


Fail3D!
addikt

Eladas lesz a vege es marad az lg... 1 hetet megprobalok raszanni azert, hogy megadjam az eselyt, de 1-2 dolog zavar amit lasabban erek el, plusz mozdulat... es mivel nagyon sokat nyomkodom a telot, igy fontos, hogy hasznalat soran minnel kenyelmesebb legyen a hasznalat..

(#49112) dnelb válasza marcusa (#49109) üzenetére


dnelb
veterán

pedig n5ben jobb a kamera :D 1 év után váltottam róla, és határozottabban élesebb, szebb képeket csinál.. (mind2 kamera modos). De lényegtelen mert a gyenge akku úgyis megöl mindent.. :DDD

(#49113) w333 válasza dnelb (#49112) üzenetére


w333
félisten

És a csúnyább kijelző ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#49114) xtevo válasza batai15 (#49107) üzenetére


xtevo
őstag

"Fosh" G2... :DDD Örülök neki, hogy tetszik a telefon. Köszi a visszajelzést, hasznos volt. :R Nagyon remélem, hogy nekem is ez lesz a következő telefonom, és így gondolom majd. :K :B
Már csak T-nél díjcsomagot kéne eldöntenem... De az nagy(obb) dilemma... :DDD

(#49115) batai15 válasza xtevo (#49114) üzenetére


batai15
félisten

Úgy legyen !én használtan vettem fél év gyári garival.

(#49116) #07400704 válasza batai15 (#49110) üzenetére


#07400704
törölt tag

Na azért a 930-nak a kijelzője is kitűnő, a rendszerstabilitását és a gyorsaságát már ne is említsük.

(#49117) batai15 válasza #07400704 (#49116) üzenetére


batai15
félisten

Hát egyrészt bőven van tapasztalatom mind wp téren ,illetve havernak 930 van,nem gyorsabb,a g2 rendszere is stabil eléggé.
A 930 kijelzője nálam ott van elvágva hogy nincs glance screen.

(#49118) Quqesz válasza Fail3D! (#49111) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Eladogeppc váltott vissza nemrég 930-ról G2-re,neki egyedül az aksi volt gond a nokia esetében,a többi ega v jobb a 930-ban.szerinte...

xtevo
A nexus 5 aosp rendszer,minden ui mentes,a G2-ben azért az ui nagyobb procihasználatot kíván. Persze vannak romok,amik jobban le vannak tisztítva mint a stock,gyorsbbak is,de nem fogsz csalódni. Jah és z1c...asszonynak az van,sony-t akartam én is,de már nem!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49119) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Hogy rohadna meg az enyém is besárgult a jobb alsó sarokban.Ez érthetetlen számomra ,mert ott aztán nincs kitéve semmi féle hőhatásnak(proci)!Gari persze lejárt!Földhöz b@szom és veszek egy "rendes"telót azLG meg elfelejtem egy életre,hogy dögölnének meg vele!Senkinek nem ajánlom ezt a rohadalmat!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#49120) Meggyi001 válasza VOLTCRAFT(1) (#49119) üzenetére

Kurv@ szar érzés lehet, nem akarom átélni....

https://gamergep.hu/

(#49121) xtevo válasza Quqesz (#49118) üzenetére


xtevo
őstag

@Quqesz
Ez is egy jogos pont. Köszi Neked is az infót. A Z1C-ben pont a C vagyis a kompaktság tetszik/tetszett igazán, de ott több problémáról olvastam mint itt.

@VOLTCRAFT(1)
Uh... sajnálom.

(#49122) szabyka95


szabyka95
őstag

hol tudnek nekeda tokot venni, innen europabol ?? ebayen nem talaltam.. a lenyeg azon lenne, hogy hazhoz hozza a postas, ezert van kilove kina.

(#49123) Meggyi001 válasza szabyka95 (#49122) üzenetére

Hát nekem az elmúlt 20 rendelésemet Kínából mind házhoz hozta a posta....vagy nem értem mit mondasz :F :) :) :)

https://gamergep.hu/

(#49124) szabyka95 válasza Meggyi001 (#49123) üzenetére


szabyka95
őstag

En a vamhivataltol kellett elhozzam..

(#49125) xtevo válasza szabyka95 (#49124) üzenetére


xtevo
őstag

Úgy már érdekesebb a téma... :DDD

Ugyan a telefon nincs még meg, de közben néztem már tokot is, én a SPIGEN SGP SLIM ARMOR-al szemezek, és kapható is itthon, eredeti, 6k pénzért.

(#49126) SztiviVander válasza szabyka95 (#49124) üzenetére


SztiviVander
őstag

De ugye nem egy 1000ft-os dolgért mentél a vámhivatalba? :)
-
Ja most látom románia... De gondolom ott se vámolnak minden fityfasz 9$-os tokot. Ilyeneket nem nagyon hoznak be és árulnak EU-s ebay eladók, mert olyan kis értékű hogy minek, úgyis mindenki megveszi koreából olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#49127) neo_xperia válasza szabyka95 (#49124) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ebayen nem találtál? ??!
Azt meg hogy?

(#49128) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sziasztok!
Van eladò g2 je valakinek?

(#49129) batai15 válasza SteveJobs (#49128) üzenetére


batai15
félisten

Szia!hardveraprót nézted?

(#49130) davis999sola válasza SteveJobs (#49128) üzenetére


davis999sola
tag

Én szivesen eladnám privibe írok :)

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#49131) belua27


belua27
tag

Sziasztok tud valaki mondani valamit a v20g romrol, érdemes felrakni vagy maradjak a v20 d n ?

(#49132) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

a G2re felmegy a MIUI garancia vesztéa nélkül, visszaállítható a gyári állapot?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#49133) batai15 válasza syl5 (#49132) üzenetére


batai15
félisten

Igen igen és igen. A g2 mélyvíz topikba fáradj ott segítenek.

(#49134) Indiant válasza VOLTCRAFT(1) (#49119) üzenetére


Indiant
addikt

Pont erről ugattam, de senki nem akarta megérteni.
(..és most jön a 35-40e Ft-os javítás) Pech.
Ezt egyébként gar.-on kívül is ingyen illene javítani az LG-nek, mert ez széria hiba.
Így most már örülök a 2 év gar.-nak. :C

(#49079) Quqesz: ezek a tokok nem arra valók ,h. védjenek
Legalább is nem a szó olyan értelmében, h. dobáljuk a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#49135) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#49119) üzenetére


batai15
félisten

Erős kirohanás nem?

(#49136) RomiJosy válasza Indiant (#49134) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha egy készülékben konstrukciós hiba van,tehát nem a hibás használattól keletkezik benne hiba,akkor garancia lejárta után is ingyen kéne cserélni sűrű bocsánatkérés közepette. Ha rákérdezel persze azt fogják mondani,nem gyári hibás,de ha időt és energiát nem kímélve irogatsz nekik panaszlevelet,elérheted a szavatossági cserét. Én kazánokat javítok szervizesként,ott sokan bejárták ezt az utat és ha ügyesek,kitartók,a végén kiharcolják az ingyen cserét.
Elég lenne egyikünknek kiharcolni,utánna mindenki hivatkozhatna rá.

(#49137) Indiant válasza RomiJosy (#49136) üzenetére


Indiant
addikt

:C , így is van, köszönöm a támogatást.
Elmentem az elérhetőséged, mert a kazán szerelő is egy kincs. :D

(#49138) syl5 válasza Indiant (#49134) üzenetére


syl5
őstag

Az LGvel erdemes hadakodni volt olyan hogy optimus 2x et visszavasaroltak.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#49139) SteveJobs válasza batai15 (#49129) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nem! Csak vasárnap és zárva vannak a boltok.

(#49140) RomiJosy válasza Indiant (#49137) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Rendben,remélem pest és környéke és olyan gyártó amivel foglelkozom. :)

(#49141) szabyka95 válasza SztiviVander (#49126) üzenetére


szabyka95
őstag

1 $ os sz.r ert is vamhivatalba kellett menjek. Nem vamoltak meg, de ott kellett atvegyem. Szerintem fugg attol, h milyen postaval kuldik el kinabol. ?

(#49142) Indiant


Indiant
addikt

Ez szerintetek mire jó?
Kifejezetten G2-höz ajánlják, de a telóban van ilyen, nem?
..és mivel az usb-be megy, így nem értem. :F

(#49143) Meggyi001 válasza Indiant (#49142) üzenetére

Váááááá....vezeték nélküli töltés.....mondjuk ez akkor lenne szép ha a hátlapon belül lenne, így kicsit csúnya.....érdekes :) :)

https://gamergep.hu/

(#49144) Indiant válasza Meggyi001 (#49143) üzenetére


Indiant
addikt

..de a G2-ben belül is van ilyen, nem?
upd.: aha, látom. Csak a Verizon félében van.
Elég nagy szórás van a G2-k között.

Egy koreai Verizon G2 teló kellene nagy akksival. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49145) Meggyi001 válasza Indiant (#49144) üzenetére

A verizon variánsokban csak úgy tudom...

https://gamergep.hu/

(#49146) csatakacsa válasza Indiant (#49134) üzenetére


csatakacsa
tag

A jofogason vagy olx en volt egy hirdetes, srac 28 ert csereli, 3 honap garanciat vallal ra, gyari alkatreszekkel. Ja es helyben meg is varhato. Bar teny h ez sem olcso. En is nagyon felek h besargul, majusig szol a gari. De nem.is tudnek most ennyiert ennel jobb telot venni, ez szamomra tokeletes.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#49147) Murciélago


Murciélago
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Lenne egy kérdésem a Cloudyg3-at használó fórumtársakhoz. Nálatok működik a smart notice,tehát kaptok kártya értesítést ? Hiába próbálom lenyitni a jobb oldali kis nyillal,csak az időjárás megjegyzés van rajta ( nagyon felhős az ég, stb.)

"Az élet elszáll, mint a viadukt" -Matuska Szilveszter-

(#49148) firemanus82 válasza Danny365 (#49085) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ma kicsit összeszedettebben nekifogtam a root-nak. Mindent jól csináltam, csak a repülő üzemmódba nem raktam. Ezért nem sikerült. Ma átraktam és tökéletesen végigment... Köszi a segítséget, ez egy user error volt. :W

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49149) RomiJosy válasza Murciélago (#49147) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha 30% alá megy az akku kapszműködő értesítést tehát mükszik az,azt még nem próbáltam,ha smsel nem fogadom a hívást,figyelmeztet e de szerintem megteszi. Mit vársz tőle? Milyen figyelmeztetéseket?

Megtaláltam a leg akukímélő dolgot. 53 órája megy a tel egy töltéssel. Vettem egy Lg gpad 8' at :))

(#49150) FafniR válasza Murciélago (#49147) üzenetére


FafniR
csendes tag

Igen kapok. Nem fogadott hívásnál és egyebeknél. Csak akkor nyílik le amikor akar neked mondani valamit. Máskor nem. Egyébként a beállításoknál be van kapcsolva?

Ericsson GA 318>Nokia 3310>Samsung SGH-x450>Motorola KRZR K1>SonyEricsson K310i>Sony Ericsson W580i>Nokia 5800>Zte Blade>Zte Skate|ConCorde Tab One>Lg G2 D802

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.