Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) FrankMonzano válasza migabi24 (#49804) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nyilt teren hamar talal jelet,es ahogyan irod is nem ezzel van gond,hanem pl. mesz a varosban autoval,es egyfolytaban elvesziti a jelet.
Rettenet idegesito,amikor elcsuszik es nem tudod hol is menjel be,melyik utcan.
Nem urban legend ez,tudnak rola az lg szervizben is... mondta is a diszpecser csajszi.

[ Szerkesztve ]

(#49952) RomiJosy válasza t.imi (#49946) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én szobában lámpa fénynél a canon 550d-vel is nehezen fotózom a gyereket,pedig 1.8as 50es obit is megvettem de a bemozdulás ellen csak meg kell emelni az izot,zajosak lesznek. Persze közhely,fényképhez fény kell,és ha nincs fény,pofánvakuzni vagy kénytelen a gyereket,hogy kinézzen a kép valahogy.
A g2nek egyébként a fotó szerkesztése is egész jó pofa..
Ha már a fotóknál tartunk hagy jegyezzem meg,a g2 gyári fényképezőjének minőségéről lehetnek viták,de a sok mód amit kínál szvsz vitathatatlanul az első helyre sorolja az általam próbált romok között. (Optimus g3, cloudy g3,cm11,cm12)
Sorozat módot az süti a leggyorsabban .Pillanat felvétellel tényleg elkapható az optimális pillanat.Videó módban jópofa torzítások vannak.

[ Szerkesztve ]

(#49953) Tatyla válasza racerx (#49926) üzenetére


Tatyla
őstag

.

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#49954) Quqesz válasza toto0569 (#49948) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig itt vagyok :) ;)
Veled mi a helyzet? Z2 megvan még? Asszony sony-ja sajna még mindég tré........

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49955) batai15


batai15
félisten

Hányan vagyunk amúgy a 4x hd topikból?

(#49956) toto0569 válasza Quqesz (#49954) üzenetére


toto0569
addikt

Ja,és ellentétben a mende-mondával,tökéletesen működik.Meg a G2 is,DroidMester ROM-jával...Csak rég láttalak beírni és ma megakadt a szemem a hozzászólásodon.Már ritkán írogatok be...

(#49957) wttfw


wttfw
tag

Ez mennyire normális? Knock code miatt van esetleg?

(#49958) gumikacsaa92


gumikacsaa92
tag

Sziasztok!

Ma jött meg a kártyafüggetlen Lg g2-őm. Az lenne a problémám, hogy a mobilhálózat egyáltalán nem működik de minden más igen. A dobozon 6RE van írva és hogy working in all europian countries. Mit kellene csinálnod? Vigyem vissza cseréltessem ki? Vagy esetleg kellene csinálnom vele valamit? (a mobilhálózat ezzel a kártyával másik telefonba tökéletesen működik!)

(#49959) hcs57 válasza gumikacsaa92 (#49958) üzenetére


hcs57
őstag

A sim kér pin-t? Állítsd be, és akkor látod, hogy látja e a telefon a kártyát..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#49960) gumikacsaa92 válasza hcs57 (#49959) üzenetére


gumikacsaa92
tag

Igen látja! el is fogadta! De mobilhálózat továbbra sincs!!

[ Szerkesztve ]

(#49961) batai15 válasza gumikacsaa92 (#49960) üzenetére


batai15
félisten

Ha hívni tudsz akkor apn konfigolás kell. Elvileg automatán menni kell de néha volt erre is példa hogy nem. Ha viszont hivni se tudsz akkor ott a gond.

(#49962) gumikacsaa92 válasza batai15 (#49961) üzenetére


gumikacsaa92
tag

igen működik. Apn konfigolást, hogyan kell csinálni?

(#49963) batai15 válasza gumikacsaa92 (#49962) üzenetére


batai15
félisten

Mobilhalozat hozzáférési pontok. Ha ninncs semmi akkor uj apn.

(#49964) gumikacsaa92 válasza batai15 (#49963) üzenetére


gumikacsaa92
tag

Nah sikerült. De most csak 3g és H elérhető LTE nem valamiért

(#49965) fery02 válasza Mastershifu (#49594) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!
Kicsit ugyan megkésve írok, de azért még válaszolok.
Kerékpározáshoz (és amúgy egyéb szabadidős tevékenységeket is beleértve) semmi mást nem használok, csak is az Ingress-t (ez egy ilyen közösségi GPS-es AR játék).

A "ki milyen navigációs app-ot ajánl" téma meg látom már ki lett vesézve időközben.
Lehet tudod már amúgy, de a Here navigációs app pár napja felkerült Play-re is, szóval most rákeresve már megtalálnád.
Viszont állítólag magyar nyelv és hang nincs (még) benne.
Azt nem tudom viszont, hogy a külső forrásból telepítettre is vonatkoznak-e ezek, de valószínűnek tartom.

weee:
Szívesen!
Gondoltam, hogy akkorra már megoldottad, csak "hátha nem" alapon írtam be a megoldást. :)

[ Szerkesztve ]

(#49966) djnice


djnice
veterán

Ezt próbáltátok már? Nekem holnap érkezik a G2, azért kérdezem, hogy érdemes-e felrakni. 1080p60 felvétel érdekelne leginkább, vagy azt tudja a gyári kamera app is?

(#49967) Indiant válasza djnice (#49966) üzenetére


Indiant
addikt

Érdemes.

(#49968) gumikacsaa92 válasza batai15 (#49963) üzenetére


gumikacsaa92
tag

Köszönöm segítségedet! Működik a hálózat (lte még valamiért nem, de valószínű ez is beállítás probléma lesz)

(#49969) RomiJosy válasza gumikacsaa92 (#49964) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Előző telefonodon ment? Elő van fizetve meg stb? Olyan helyen vagy,ahol van lefedettség?
Én vodás vagyok,tudtommal még nincs vodán 4g de javítsatok ki ha tévednék.

(#49970) batai15 válasza gumikacsaa92 (#49968) üzenetére


batai15
félisten

Lte előfizura van kötve ill akkor sincs mindenütt lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#49971) gumikacsaa92 válasza batai15 (#49970) üzenetére


gumikacsaa92
tag

igen tudom az én sim kártyámmal teszteltem ami LTE képes és a másikba telefonba kifogástalanul jön LTE

(#49972) firemanus82 válasza FrankMonzano (#49950) üzenetére


firemanus82
senior tag

Akkor ez régiófüggő vagy az enyém "szériahibás". 1-2 sec alatt jelet talál, (lakásban 5-10sec) :F és tartósan tartja és nagyon pontos. Én a 3 betűs navival használom. Már gondoltam arra is hogy a navi programokkal is lehet hiba!?

:F

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49973) firemanus82 válasza batai15 (#49955) üzenetére


firemanus82
senior tag

Jó páran :DDD

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49974) sitotomi válasza gumikacsaa92 (#49968) üzenetére


sitotomi
tag

Nekem mikor 20c-n voltam nem volt LTE, feltettem egy 20h-t rögtön lett.

(#49975) racerx


racerx
őstag

Na beázás ügyben az egyik szerviz nem vállalta, azt mondták fölösleseg vele vesződni, mert sokba kerül, meg ha jó is lesz, akkor passz hogy meddig bírja. Egy másik helyen bevették, szétszedik , UH tisztítják, azt majd kiderül... Sztem almás lesz az egész. Talán alkatrésznek el lehet passzolni, ha egyáltalán.... faxom... ez nagy bukó lesz már látom :(

(#49976) akooos válasza djnice (#49966) üzenetére


akooos
veterán

1080p 60FPS-t tudja a gyári app is, ezzel 4k videót tudsz felvenni és 720p 120 FPS-t.

(#49977) wttfw válasza wttfw (#49957) üzenetére


wttfw
tag

szerintem is

(#49978) logarithm válasza wttfw (#49957) üzenetére


logarithm
őstag

Ez nem normális, pont nekem is ugyan ezt csinálja! Megoldást még nem találtam rá, full stock nekem is még minden. Valakinek van ötlete?

(#49979) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
A 2013 oktobereben vasarolt G2-m kamerajanak a lencseje bekarcosodott, illetve az elolap kerete (valami fenyes lakkreteg) elkezdett lepattogzani.
T-nel lett veve a keszulek, ugyhogy majdnem egy ev garancia van meg ra.
Szerintetek ezzel a problemaval lehet ervenyesiteni a garanciat?
Vigyaztam a telefonra, nem ejtettem le, zsebben hordtam.
Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#49980) djnice válasza akooos (#49976) üzenetére


djnice
veterán

Köszi!

(#49981) Doky586 válasza gumikacsaa92 (#49971) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Biztos a szoftver verziód nem EUR vagy HUN, én is az összefoglalo alapjan tettem fel kdzbol az LTE kompatibilis firmet. Azóta megy..

(#49982) Doky586 válasza racerx (#49975) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor inkább Sony Z2 vagy M2 Aqua-t vegyel.. :K

(#49983) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ti hogy vagytok az új nevjegek mentésével? Engem baromira zavar hogy a telefon a default mentési útvonal. Ha nem figyelek oda es nem válaszom ki uj mentésekor hogy a Google fiokomat, legközelebbi ujrarakáskor kereshetem a telefonszámot. Nincs erre valami megoldás? 5 G fiók van beállítva de csak egyel szonkronizalom a cimjegyzéket.

(#49984) batai15 válasza vadászcsiga (#49983) üzenetére


batai15
félisten

Mi lenne ha google fiókot néha szinkronizálnád?
Pedig elég csak a synic.

[ Szerkesztve ]

(#49985) vadászcsiga válasza batai15 (#49984) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Valami modernebb dologra gondoltam inkább :)

(#49986) markomarkas válasza szebev (#49780) üzenetére


markomarkas
újonc

Szia!
Szerintem slimport adapterrel ez megoldható. ;) Tapasztalatom nincs, de itt vannak róla videók.

(#49987) tomiii007


tomiii007
senior tag

Sziasztok!

Nexus 4-ről váltottam én is napokban erre a telóra.

Az lenne a gondom, hogy feltettem a KK_prime launchert és próbálom letörölni, de nem tudom...
Bemegyek beállítások alkalmazasok és ott KK_prime launcher de nem engedi a törlést meg semmit se... pedig mar telot is ujrainditottam meg visszaálítottam a gyári launchert de nem tudom törölni...
ötlet?

(#49988) hislah válasza Doky586 (#49943) üzenetére


hislah
aktív tag

Hallod e, ekkora badarságot sosem hallottam még, amit itt összehoztál... Gyári garis telcsinél akár a cég megszűnése után is mehetsz a szakszervizbe és természetesen megoldják a problémádat. Te kis csacsi. :)

(#49989) SoundBox


SoundBox
tag

Hali tegnap vettem egy G2-őt a páromnak töltésnél ezt írja ki:
Lassú töltés : Az akkumulátortöltés lassú a TA/USB kapcsolat alacsony elektromos áramszintje miatt.
szerintetek ez miért van?

(#49990) firemanus82 válasza vadászcsiga (#49983) üzenetére


firemanus82
senior tag

Dettó!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49991) firemanus82 válasza RomiJosy (#49969) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nincs még a vodánál 4g,

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#49992) Doky586 válasza hislah (#49988) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Te kis naív. :)

(#49993) Real_Necro válasza SoundBox (#49989) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt adapteres töltésnél írja, vagy mikor pc-re dugod?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49994) SoundBox válasza Real_Necro (#49993) üzenetére


SoundBox
tag

adapteres töltésnél

(#49995) Real_Necro válasza SoundBox (#49994) üzenetére


Real_Necro
veterán

Leírod az adatait? Főként a töltőáram érdekelne.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49996) SoundBox válasza Real_Necro (#49995) üzenetére


SoundBox
tag

nem értem mire gondolsz :)

(#49997) Real_Necro válasza SoundBox (#49996) üzenetére


Real_Necro
veterán

Arra lennék kíváncsi gyári töltőt kaptál e, vagy esetleg csak mellé raktak valamit ami alacsonyabb töltőárammal bír.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49998) SoundBox válasza SoundBox (#49996) üzenetére


SoundBox
tag

Szerintem meg van a gond 2 telefon van családba ez én töltőmmel rendesen tölti amit a párom kapott hozzá azzal nem szóval sztem meg van törve a kábel vagy nem tudom

(#49999) SoundBox válasza SoundBox (#49998) üzenetére


SoundBox
tag

Gyári töltő

(#50000) akooos


akooos
veterán

Stip stop 50.000 :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.