Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) Danny365 válasza Levi941127 (#49500) üzenetére


Danny365
őstag

Akár Vodafone-osat is tehetsz! De a függetlennel valóban jobban jársz; persze, ráteheted. Csak fontos, hogy D802-es legyen a kdz, de az EU-s olyan amúgy is.

(#49502) Levi941127 válasza Danny365 (#49501) üzenetére


Levi941127
senior tag

Értem, köszi :D Ja és amúgy érdemes frissíteni? Most v20c van rajta, és v20h-t szedek le.

(#49503) SlyChocolate válasza neo_xperia (#49465) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszönöm.

(#49504) Danny365 válasza Levi941127 (#49502) üzenetére


Danny365
őstag

C-ről mondjuk érdemes frissíteni szerintem, emlékeim szerint a füles is sercegett még annál a verziónál, meg gondolom más dolgokat is javítottak benne, talán Knock Code sincs a c-ben, nem emlékszem már.

(#49505) Levi941127 válasza Danny365 (#49504) üzenetére


Levi941127
senior tag

és KDZ-s módszerrel lehet rootolt és twrp-s romot is frissíteni, ha nem tévedek.

(#49506) andHermann


andHermann
tag

Sziasztok!

Már jó pár hete szemezek egy G2-sel, kb. azóta folyamatosan olvasgatom a fórumot is, és most már odáig jutottam hogy 99%, hogy ezt a telefont venném meg a közeljövőben. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek érdemes lenné még várni pár hetet, hátha még lejjebb viszik picit az árát karácsony előtt? Néhány héten már nem múlik semmi.

Illetve szolgáltatónál (Vodafone) jobb venni két év garival 16GB-osat (most 79e-ért árulják) vagy inkább függetlenül szintén kb. ugyanennyiért de 32GB-osat, igaz csak 1 év garival GSM Boltban. Tudom már volt róla szó itt is, kinek mi a megfelelő. Inkább az lenne talán a kérdésem, hogy elegendő-e szerintetek kb. bő 10 giga tárhely a telefonhoz, ha nem akarok túl sok zenét ill. egyéb nagy fájlokat tárolni rajta? Talán csak a fényképezőgép (amennyire tudom és remélem elég jó képeket lehet vele csinálni) ami hamar megtelítheti a tárhelyet.

Vagy ha valaki el szeretné adni a saját (megkímélt és lehetőség szerint még jó pár hónap garival rendelkező) telefonját arra is szívesen vevő lennék. :)) Budapestiek előnyben. ;)

Köszönöm előre is a válaszokat. Üdv.

(#49507) laverdadb


laverdadb
tag

Sziasztok!
Valaki feltudna nekem tolteni, az LG Home launchert egyenesen a CloudyG3 2.0 rombol? A sima g3bol mar kinyertem, osszehasonlitani szeretnem! Elore koszi! :)

(#49508) laverdadb


laverdadb
tag

(Lejart a szerk. Ido) Masik: ha a G3mas LLGHome launchert felteszem gyari KitKatra a menube belepve, az ikonok neve miert irodik vastagabbal a szokottnal? Van ra valami otlet? (Ez csak a g3 tema alatt csinalja)

(#49509) Gaabor80 válasza vadászcsiga (#49495) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Köszi, túl vagyok rajta. Visszaküldöm bő fél óra használat után :O

(#49510) adam520


adam520
tag

Miért van az, hogy a V20h OTA frissítésre 7,49 MB méretet ír, amit pedig az LG firmware oldaláról töltöttem le D80220H_00.kdz 1,6 Gigabyte?

Dr.Adam520

(#49511) Quqesz válasza Gaabor80 (#49509) üzenetére


Quqesz
nagyúr

LG garis v bolti? Ha LG,akkor én ha bp-n laknék bevinném a márkaszervízbe és megcsinálnák pikpak...de gsm boltban is újra tudják húzni..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49512) Quqesz válasza Quqesz (#49511) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Láttam a másik topikban honnan van...sajnálom,te egy rossz telót kaptál,de ne vegye el a G2-től ez a kedved.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49513) exelsior1 válasza andHermann (#49506) üzenetére


exelsior1
senior tag

A vodás gondolom előfizus, az mégiscsak két és lekötöttség. No meg nem árt a 32 giga, ill amennyire tudom az EU-s G2-ket az LG javítja 1 évig, ha nincs gyári gari akkor is

Galaxy S10

(#49514) Gaabor80 válasza Quqesz (#49511) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Hogyan lehet újrahúzni? :D

(#49515) Quqesz válasza Gaabor80 (#49514) üzenetére


Quqesz
nagyúr

;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49516) andHermann válasza exelsior1 (#49513) üzenetére


andHermann
tag

Akkor inkább független. Köszi az infót. :R

Mennyire kifutó vajon a telefon? Ha várok még vele két hetet még vajon kapható lesz-e? Persze a legegyszerűbb, ha felhívok pár boltot, mennyi van készleten. :)

(#49517) exelsior1 válasza andHermann (#49516) üzenetére


exelsior1
senior tag

Még biztos lesz egy darabig, de olcsóbb már nem lesz szerintem, így is nagyon jó árban szokták adni :D Meg, simán vehetsz itt is használtan, én 80-ért olyat fogtam ki ami karcmentes és rendes gyári LG garilapja van (ill egy szintén 32 gigás Nexus 5-öt adtam érte, és bőven megérte)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#49518) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy aki rendszeresen használja a navigációt, hogy a GPS vevője mennyire érzékeny a telefonnak?
Néztem pár teszt videót, nem igazán győzött meg :s.
Valószínű a " régi" Na....n-t használnám, ami a HTC-n nagyon jól és pontosan működött.
Fontos lenne a sporthoz is a GPS, ezért érdekelne.

(#49519) Danny365 válasza sonkamiki (#49518) üzenetére


Danny365
őstag

Autóm nincs, így csak gyalog/bicikli közben használtam eddig Endomondo appal, az nekem hibátlanul működött. Egyszer sétáltam 17km-t, erdőn-mezőn keresztül, végig folyamatos volt a kapcsolat.

(#49520) sonkamiki válasza Danny365 (#49519) üzenetére


sonkamiki
tag

Kösz az infót!
Én is az ENDO-t meg a STRAVA-t használom kerózáshoz, ezért lenne fontos a pontosság.
Még vásárlás előtt állok ezért kérdezek meg minden (számomra) fontos dolgot.

(#49521) andHermann válasza exelsior1 (#49517) üzenetére


andHermann
tag

Köszönöm az infókat.

[ Szerkesztve ]

(#49522) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Új router beszerezve. WDR4300, ami már 5GHz-et is tud. :B
Az elso harom ertek 5GHz-en mérve, a második három pedig 2.4GHz-en lett mérve. Persze netezni eleg a 2.4 is, de torrentezni mindjart mas 9-10 MB/s-en. : ))

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#49523) exelsior1


exelsior1
senior tag

Na, nem rossz, 17 órája van bekapcsolva a kicsike, 4 óra kijelzőidő és még 49%-on az aksi :D Kijelző 40 százalékos fényerőn van (videó nézésnél 50). Ma könnyed használat volt, nagyrészt wifin, sok videó nézés mx playerrel, youtube, böngészés, de azért elég tisztességes eredmény (a Nexus 5-öm kb fél órája halott lenne :D) Csak tudnám mi a trükk, hogy ennyit bír, az aksi annyira nem nagy (a kategória társaknál max 20-30%-al nagyobb a kapacitása), mégis simán hozza azok üzemidejének közel a dupláját, vagy némelyiknél többet is. Asszem anno olvastam, ohgy trükköztek még az aksival és ugyanazzal a kapacitással 40%-al hatékonyabb a többinél, egyre biztosabb, ohgy igaz :D

Galaxy S10

(#49524) fery02 válasza Levi941127 (#49505) üzenetére


fery02
addikt

Ha úgy érted, hogy eleve TWRP-ből telepített, root-olt ROM-ra akarsz kdz-t küldeni, azt úgy lehet igen.
Ha TWRP-ből telepíthető zip-es ROM-ra gondolsz, hogy azt kdz-vel fel flash-elni, azt viszont úgy nem.

Kdz-t amúgy bármikor telepíthetsz, ha működik a Download módod.

(#49525) fery02 válasza adam520 (#49510) üzenetére


fery02
addikt

Arra gondolnék, hogy a kdz az a teljes ROM, az OTA viszont az aktuális ROM-odhoz képest csak a változott fájlokat szedné le.
Ez még hihető is lehet, ha jelenleg 20G-n vagy, mert onnan szinte semmi változás sincs az aktuálishoz képest (talán csak alkalmazás frissítések, ha jól emlékszem.

(#49526) Quqesz válasza exelsior1 (#49523) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az egyik trük, hogy nem li-ion,hanem li-polymer aksi van benne. A másik,hogy ha x másodpercig nem nyomkodod,akkor a proci teljesítményt leveszi,áramot spórol. Jó ez így ahogy van! ;)

sonkamiki
Èn megjártam olaszt nyáron és elvitt simán oda-vissza,soha nen voltam bajban. Sőt Velencében a szűk sikátorokban is tudt hol vagyok. Alagút után kb 2-3sec és volt pozim. Jó a Navigon,de a térképfrissítésért borsós árat kérnek v ingyen jó régi van. De a Nokiás HERE ingyen letölthető a nokia oldalárol(www.here.com/download),javítgatják és sokkal frissebb a térképe is+full ingyenes(magyar navigációs hang hiányzik csak belőle)! Jó még a Mapfactor Navigator is,a legfrissebb a térképe(osm ingyenes,tomtom fizetős),ingyen letölthető,van benne magyar nyelvű navi hang.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49527) RomiJosy válasza Levi941127 (#49505) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha van twrp akkor Droidmester rakott fel tvrp ből telepíthető 20g t. Ha felteszed eltünik a root,a twrp és lesz egy gyári rendszered amit lehet aztán ota frissíteni. ide katt
Előtte persze wipe stb.

(#49528) batai15


batai15
félisten

Nekem 33 órája megy,20%van benne.
3 óra display time ami főleg mobilnet 70%fényerőn ez jó?(telefonálás stb)
Wifin volt majdnem 7 óra is.

(#49529) Quqesz válasza batai15 (#49528) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pár feltöltés után lesz még jobb is(lehet)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#49530) Indiant


Indiant
addikt

Vagy ha nem, hát jöhet ez: :Y [link]

(#49531) exelsior1 válasza Indiant (#49530) üzenetére


exelsior1
senior tag

Ennél egyszerűbb egy 3000 mahs külső aksi, azok valami elkepesztően picik már, meg is lepett hogy hol tartunk

Galaxy S10

(#49532) lacko6


lacko6
senior tag

Heló.

Gyári alkalmazások törlésére melyik program a javasolt?

(#49533) Levi941127 válasza fery02 (#49524) üzenetére


Levi941127
senior tag

Nem ugyanaz a kettő amit leírtál? :D Mármint a TWRP-ből telepítettet, rootolt ROM nem ugyanaz, mint a TWRP-ből telepíthető zip-es ROM? Egyébként, csak hogy tisztázzuk, gyári Romot rootoltam és utána tettem fel a TWRP-t, szóval nem egy .zip-es ROM van a telómon.

(#49534) mouzrr válasza lacko6 (#49532) üzenetére


mouzrr
őstag

Tiltsd le őket a beállításokban.

(#49535) lacko6 válasza mouzrr (#49534) üzenetére


lacko6
senior tag

Japán készülék végleg meg akarok szabadulni töllük.

(#49536) szabyka95 válasza lacko6 (#49535) üzenetére


szabyka95
őstag

Akkor rootold s titanium backuppal uninstalld

(#49537) Monyos


Monyos
aktív tag

A kamerára visszatérve, valaki próbálkozott már az LG-nél, hogy mit mondanak a lencse karcolódására/kopására garanciában?
Ha már egyszer ekkora hírverést csináltak, hogy zafír üveg és ez ultra tisztaságú, ultra karcálló...
És ha én pont azért vettem ilyen telefont, mert karcálló a lencse üvege? :U

(#49538) Meggyi001 válasza Monyos (#49537) üzenetére

Nekem szerencsére tiszta és sérülésmentes 9 hónapja,de igen,a felmérés szerint is átlagban a felhasználók 16%-ának volt vele gondja (16. kérdés/válasz).... hát nem szép dolog LG bácsi....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#49539) mouzrr válasza lacko6 (#49535) üzenetére


mouzrr
őstag

Szerintem akkor root kell és valami programmal kitörölni őket a sys/apps mappából. Pontosan nem tudom itt hogy van, én így csináltam egy másik telefonomnál.

[ Szerkesztve ]

(#49540) xSide válasza Monyos (#49537) üzenetére


xSide
őstag

'Lencse' nem karcolódik csak a rajta lévő réteg.

Virtualista: amire rájöttem, 13-as csatira nem érdemes csatlakozni 2,4-es routeren. Harmadannyi sebességet mértem mikor már zavart a lassúság telón.

[ Szerkesztve ]

(#49541) Monyos válasza xSide (#49540) üzenetére


Monyos
aktív tag

Tudom-tudom, de így érthetőbb volt. Sőt megkockáztatom, hogy a szervizben sem tudja elsőre megmondani a srác, hogy az egy antireflektív réteg ami nekem eléggé megkopott.

(#49542) Doky586 válasza Monyos (#49541) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Bármely felületrol körömmel való érintéssel eldönthetö annak anyaga. Pl hogy van-e rajta fólia. Ez szemmel fenykepezogeppel nem eldontheto..

(#49543) mouzrr


mouzrr
őstag

Nekem gyengébb fényviszonyok között fényképez eléggé homályosan, nagyon lassan fókuszál, aztán ha rázoomolok a képre akkor olyan mintha vízfestékkel készült volna :O

(#49544) Zugi válasza sonkamiki (#49518) üzenetére


Zugi
aktív tag

Szia!

Szerintem a GPS vevője baromi jó az LGG2-nek!
Aktív használója vagyok a navigációknak. Kocsiban a magyar 3 betűs navi kifogástalanul fut vele, pillanatok alatt pozicionál. Gyalogtúrázáshoz, geocachinghez Navitel úgyszintén tökéletes. Pozíció találása villámgyors még úgy is, hogy ennél már nem is használom a GPS státusz appot az AGPS segítsége végett. Sőt amikor megvettem az LG G2-met, egy zárt térben, ablak közelében is amikor betalált csak csodálkoztam, hogy korábbi gps-es készülékeimmel (PDA, Sony Xperia mini pro, Sony Xperia P) ilyet nem is álmodtam.

Használok sok más gps-t is használó appot, ahogy sportoláshoz az Endomondo-t, ami akár hosszú órákon keresztül, közben zsebbe, táskába is betéve a mobilt, mindig szakadásmentes, fix gps kapcsolatot eredményez. Sőt egy túrázásnál nálam párhuzamosan fut az Endomondo, a Navitel és néha még harmadikként egy g:hu is, tehát egyszerre 3 gps-t vevő alkalmazást is vígan kiszolgál hibamentesen.

Üdv:
Zugi

(#49545) tepenzed


tepenzed
őstag

lol azt hittem a pvz csak hétvégén ingyenes szóval letojtam, erre most véletlen olvasom,hogy hétvégén lehet leszedni és utána ingyenes .

ah köszi sony :D

imádom a játékot, pcn széttoltam

(#49546) tepenzed válasza tepenzed (#49545) üzenetére


tepenzed
őstag

wtf ez rohadtul nem az a topic,törölje valaki pls :D

(#49547) gabenn4241


gabenn4241
tag

Sziasztok nemrég vettem használtan a telót! Szeretem és kész, mindent tud amit tudnia kell. 16gigás, eleinte féltem tőle, de a sokféle beépített felhős lehetőség miatt egyáltalán nincs gondom a tárhellyel. Nagyon pörög, nem lassul, nem fagy, nem laggol soha. A kamerája gyönyörű képeket lő, mondjuk ezek igazak voltak a G2minire is ami előtte volt. Amiben nagyon megveri az a hangminőség. Gyönyörűen szól a gyári headsettel is de a sennheiser fejhallgatómmal meg egyenesen elképesztő a hangja. (elég érzékeny vagyok e téren)

Amit kérdeznék mert nem nagyon vagyok benne biztos, hogy okés. Az akku időm nagyon változó, bár sejtettem azért hogy nem fogja addig bírni mint a G2 mini. Most 48%on van, 19 óra használat után, 3,5 óra kijelzőhasználat mellett, 40%os fényerőn, folyamatos Wifin, és szinkronizálva, de minden általam nem használt szinkronizálás (pl play filmek, plaz zene, play könyvek...) kikapcsolva, minden általam nem használt google-s és lg-s alkalmazás törölve és letiltva (pl. MLT, smartworld, email, cellaüzenet, meg ilyesmi) Facebook pedig böngészőböl, dolphint használva, chrome letiltva. Szóval ez így jónak számít, vagy már kezd az akkukapacitás csökkenni??

A másik érdekesség, hogy alul ugye két hangszóró van, de az egyik nekem halkabban szól mint a másik. Ez nálam van csak így vagy mindenkinek??

A harmadik, hogy a alkalmazás frissítő sok alkalmazás frissítését jelzi nekem, ezek közül van valami ami ténylegesen hasznos, vagy mind csak felesleges (gondolok itt olyanra, life square, safety care) Ezek mire valók??

Köszi a segítséget előre is!!!! :D Jó kis teló.

(#49548) sagit


sagit
addikt

Nem gyári launchernél nem müködik a dupla koppos képernyőlezárás? Nova alatt nem lehet valahogy beéleszteni?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#49549) #07400704 válasza gabenn4241 (#49547) üzenetére


#07400704
törölt tag

Az elég baj, ha a másik "hangszóró" halkabban szól, ugyanis az mikrofon :D
Azok a frissítésre felajánlott alkalmazások nálam is ott figyelnek, de nem érdekel, sok haszna nincs, hacsak nem szeretnéd valamelyiket használni, én egyiket sem frissítettem, azt sem tudom mire valók, de nem létkérdés egyik sem :N

(#49550) hard74 válasza sagit (#49548) üzenetére


hard74
senior tag

Prime verzióban működik. Loockscreen appot letöltöd, és hozzá rndeled a dupla érintéshez nova beállításokban.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.