Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48180) Laca0 válasza SztiviVander (#48147) üzenetére


Laca0
addikt

A te hozzászólásod aztán tényleg nagyon értelmes volt Sztivivander! Ezért megérte gépelni! :((
Képzeld, nekem munkaeszköz is a telefonom nem csak szórakozok velem mint sokan! Elég pörgős az életem, sokat jövök-megyek. Fél 8-tól este 6-ig cseng a telefonom, bárhol is vagyok, fel kell vennem, télen, nyáron. Előfordul, hogy időnként elejtek valamit, ami a kezemben van. Persze ilyen veletek nem eshet meg, mert csak az ágyon fekve, vagy az irodátokban az asztal felett telefonoztok...
De olyan is volt már többször, hogy az autóban, gyorsításkor leesett a tartóval együtt az aktuális telefonom, ami ilyenkor mindig az ülések közé repül. Elég onnan kibányászni. Egy vacak, csak oldalt tartó tok ilyenkor benne maradna a tartóban és magában repülne a telefon. Ki lehet találni, hogy hogyan nézne ki utána... De ilyen sem történne veletek sohasem, mert vagy nem vezettek autót, vagy közben mindig a puha zsebetekben pihen a játékszer, úgyse hív senki...
Nem vagyok kárörvendő típus, de most kívánom, hogy ejtsd el valamikor a telefonodat, hogy megértsd, miért fontos a diszkrét, de annál szükségesebb fizikai védelem! Bár lehet, hogy neked nem számít egy összetört telefon...
Utolsó mondat: az S-Line (1500 ft-os) tok sokkal vékonyabb és stabilabb fogású, mint a Nekeda (1800 ft-os) tok. Annak bár finomabb a tapintása, de mégis csúszósabb a fogása. Senki sem ajánlott 100 ft-os tokot. A Nillkin és a Spigen toktól lesz tényleg bumszlibb a telefon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.