Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) Autley


Autley
csendes tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal, hogy hiába van és elméletileg csatlakozik is wifi hálózathoz, sem a gyári böngésző sem a play áruház (minden progi aminek net kellene)nem indul csak homokórázik. :W Ha elindítom az e-mail klienst akkor fogja ledobjj a wifit átvált adat kapcsolatra és betölti az adatokat majd visszaáll a wifire. Repülő üzemmód be majd vissza próbáltam, nem segített. Újraindítás után egy darabig ok, aztán megint nyavajgás. A szof verzió gyári D80220c-216-30. Van valakinek valami ötlete? :F :F

(#38952) pusihusi válasza Zoja™ (#38950) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#38953) Gaberking válasza fery02 (#38945) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nova Launchert használok, ott beállítható, hogy elforduljon.

(#38954) HUTCHDB válasza Danny365 (#38937) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az nem jb volt?
Van linked a romhoz? (En mar azt sem tudom melyik, melyik)
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38955) snorbi82 válasza Danny365 (#38937) üzenetére


snorbi82
senior tag

Szia! Ez a V5 gondolom.. A V6ról semmi info? Én mindig is szeretem a MIUI-t...

HUTCHDB: MIUI ROM for LG G2

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38956) pusihusi válasza snorbi82 (#38955) üzenetére


pusihusi
addikt

Én most raktam fel amit belinkeltél, az egyik legszebb rom, de nincs benne magyar nyelv, és nem ment fel a hálózatra! Angol, + 2 koreai kínai,ennyi :U

Üdv. Feri!!

(#38957) HUTCHDB válasza snorbi82 (#38955) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En az istennek sem tudom letolteni.
Raadasul maga az oldal is borzaszto lassu, igy ott keresgelve sem tudom leszedni.
Mondjuk mobilon probalkozom...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38958) zack válasza Bubukain (#38946) üzenetére


zack
nagyúr

Fel is pattintom. :K Illetve bocsánat. Felcsűröm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38959) snorbi82 válasza pusihusi (#38956) üzenetére


snorbi82
senior tag

Mivel tetted fel? Én még Optimus Gén használtam MIUI-t, de most nagyon agyalok, hogy vissza térek, Az angol nem zavar. De nem tudom, hogy próbálkozzam e most G2-n :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38960) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#38957) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagy nehezen sikerult letoltottem.
De ez jb!
No keresgetek tovabb...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38961) snorbi82 válasza HUTCHDB (#38960) üzenetére


snorbi82
senior tag

Igy van JB V5... V6ból normális nem tudom, hogy van e....

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38962) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv!
A telefonon nem jön be a facebook wifivel, csak 3G-vel, a többi oldal bejön rendesen. Beállítási probléma lehet?

(#38963) davis999sola


davis999sola
tag

Miui v6 alpha.Ezt probàlta valaki ?. [link]

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#38964) HUTCHDB válasza snorbi82 (#38961) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

V6 meg nincs, viszont van kk cm 11 alapu v5.
Na azt keresnem....:)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38965) icecave válasza vadászcsiga (#38842) üzenetére


icecave
nagyúr

G3 akart lenni, de az még nagyobb lett volna, mint a G2, de ami jobban zavar, az a teljesen felesleges QHD felbontás. Laggol, mint a szemét (G2 meg nem, és ez baromira idegesítene), bár azt mondják Nova-val nem. Mindenesetre a kedvezményes ár sem győzött meg,hogy vegyek. Nézelődtem másfelé, aztán végül a Z1Compact mellett döntöttem, ugyanez a hardver,csak kisebb fizikai méret. Kíváncsi leszek. Legfőképp, mert így megkapom a kisebb méretet, ami sportoláshoz, stb-hez jobb, plusz amin lovagolni szoktam: Z1C-nál Spotify-ban van fullos EQ, ugyanis a Sony rendszerszintű EQ-ját ez alapból használja, G2-n nincs ilyen. Aztán lehet csalódok, ez majd kiderül, nem tudhatom előre.

(#38966) HUTCHDB válasza davis999sola (#38963) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A v6 fantazia nevu verzio tabletekre jelent meg, de ez nem a sorban a v5 utan kovetkezo v6.
A telefonokra "valo" v6 a xiaomi kovetkezo csucskeszulekevel (mi4) fog megjelenni, elvileg julius vegen.
Kozben talaltam egy kk alapu miui-t az xda-n.
Megprobalom feltenni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38967) zack válasza icecave (#38965) üzenetére


zack
nagyúr

Iszonyat gáz a support, és a szerviz. :U Egy elég rossz döntés volt tőled, viszonylag hamar. G3-nál jóval akadozósabb lesz szerintem. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38968) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#38966) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sikerrel feltettem a kk miui- t.
A telepites ( pontosabban a system format ) kb. 6-8 percig tartott.
A rendszer magyar, es a legjobban , legsimabban futo miui, amit mostanaban probaltam.
Az animaciok ios- szeruen lassuak, de a fejlesztoi beallitasoknak 0,5 -re allitva hibatlan es gyorssa valik a rendszer.
Egyelore finoman belakom, aztan meglatom milyen hosszabb tavon.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38969) icecave válasza zack (#38967) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ezt nem itt kell kitárgyalnom mondjuk, de nem lesz az, utána néztem. Szervizről tudok. Eleve ugyanaz a hardver, mint G2, csak épp HD felbontást kell elbírnia, nem FHD-t. Meglátjuk, mi lesz. Igazából nincs alternatíva,ha kisebb telefont akar az ember. Minden csúcsgéphez tepsi méret jár, és az összes gyártó mini modellje hardverben is mini a nagyhoz képest. Ez az egyetlen, ami nem. Mindenképp ki akarom próbálni, mert egyelőre csak a Sony csinál ilyet, hogy ugyanaz a hardver, mint a nagyban, csak kisebb méretben. Ha meg bejön, akkor legalább tudok compacton belül feljebb lépni később, ha más gyártó nem csatlakozik ehhez a taktikához, amit a Sony csinál.

Akadás az meg tuti nem lesz, ezer meg egy videót megnéztem mindkettőről, G3 mindegyiken akad, Compact meg egyiken sem (be is b*szna, annak fényében, amit előbb írtam). Ha meg nem lesz igaz, amire számítok, annak úgyis hangot fogok adni,hogy okuljon más is :K

[ Szerkesztve ]

(#38970) zack válasza HUTCHDB (#38968) üzenetére


zack
nagyúr

Linked van?

(#38969) icecave

Nem akarom elvenni a kedved, lehet tényleg elégedett leszel vele. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38971) szabyka95 válasza HUTCHDB (#38968) üzenetére


szabyka95
őstag

link? siman fel kell rakni? semmi baseband, ilyesmi ?

ebbe amugy van nav bar

[ Szerkesztve ]

(#38972) Istyu74 válasza HUTCHDB (#38968) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Ezt raktad fel : miui_d802_gtbluesky_4.7.4_1f6aa42809_4.4.zip ?

Üdv, István.

(#38973) Harcsai


Harcsai
senior tag

Twrp recoveryből felrakható a cm11? Vagy kell neki a ClockworkMod-Recovery?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38974) davis999sola válasza Harcsai (#38973) üzenetére


davis999sola
tag

Twrp-böl simán fel megy.Nem kell hozzá cwm

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#38975) pusihusi válasza HUTCHDB (#38968) üzenetére


pusihusi
addikt

miui_g2_ws008_4.7.5_cd570e10f1_4.2.zip - ZIP archívum, kibontott méret 638 557 420 byte Ezt raktad fel? Linkeld be légyszíves a magyart, amelyikben van! Köszi :R Valaki kérdezte Twrp ezzel raktam fel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#38976) HUTCHDB válasza zack (#38970) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos kicsit is belakva lassul a rendszer.
A kamera app nem mukodik, de a playrol letoltott egyeb igen.
Itt a [link].
Ime az info oldal:

szabyka95!
Nem kell semmi, meg gapps sem kulon, minden benne van a romban.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38977) snorbi82 válasza HUTCHDB (#38976) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy CM alapú!
Azt nem tudom, hogy ez milyen alapra épül: miui_d802_gtbluesky_4.7.4_1f6aa42809_4.4.zip
Esetleg valaki valami info? Lehet ez is CM?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38978) HUTCHDB válasza Istyu74 (#38972) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, ez az!
Előző hsz-ben ott van a link.

(#38977) snorbi82!
Ez ugyanaz. CM alapú.
De mi a baj vele, hogy CM-es? (egyébként sehol nem látható ez)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38979) snorbi82 válasza HUTCHDB (#38978) üzenetére


snorbi82
senior tag

Igen, hogy CMes... 4,2 nem CM alpú ugye?
A kamerához annyi, hogy ami ott van linkednél kamera javítás, azzal sem megy kamera?

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38980) HUTCHDB válasza snorbi82 (#38979) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most felteszem még próbára a 4.2-es verziót, aztán ha az is ilyesmi, akkor megy vissza DM romja...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38981) Zoja™ válasza HUTCHDB (#38980) üzenetére


Zoja™
őstag

A DM G3 port, vagy G2 mod?

(#38982) Harcsai válasza Zoja™ (#38981) üzenetére


Harcsai
senior tag

Jelenleg g2

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38983) Zoja™ válasza Harcsai (#38982) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi :R

Akkor marad az Optimus G3 minden idegesítő ,,hibája" ellenére is. Pedig képek alapján nem tetszett az UI, de így telefonon rohadt jól néz ki. :DDD

(#38984) MikitoLac


MikitoLac
tag

Sziasztok valószínűleg most váltok ilyen telefonra xperia Z-ről. T-mobiltól egész jó áron elhozhatom most. G3 többletösszege nekem nem éri+. Fekete vagy a fehér színben jobb? Illetve előnyök hátrányok? Válaszokat előre kösz!

(#38985) Harcsai válasza MikitoLac (#38984) üzenetére


Harcsai
senior tag

A fehérrel az a gond nálunk, hogy nem is a telefon, hanem a rá vett fehér nillkin tok, NAGYON koszolódik. Egyébként szép fehérben IS :)
Az én feketém jobban néz ki, mint a párom fehér telója. Bár ugye ez szubektív.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38986) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Egy kis olvasni való :W :U A vége az érdekes :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#38987) HUTCHDB válasza Zoja™ (#38981) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Miért?
Van DM-nek van g3 portja? :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38988) Harcsai válasza HUTCHDB (#38987) üzenetére


Harcsai
senior tag

Tuti lesz :D

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38989) Zoja™ válasza HUTCHDB (#38987) üzenetére


Zoja™
őstag

Halván lila gőzöm sincs, ezért kérdeztem. :DDD
Csak letöltési linkeket találtam, de nem láttam még sceenshot-ot a DM-ről, ezért nem voltam vele tisztában.

[ Szerkesztve ]

(#38990) MikitoLac válasza Harcsai (#38985) üzenetére


MikitoLac
tag

Köszi, muszáj rá tok, nagyon sérülékeny? Mert az egyik tulajdonság a teljesítménye mellett amiért vonz ez a telefon hogy nagyon vékony a káva a kijelző körül, jól néz ki. Illetve sokan dicsérik mert ár érték arányban nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#38991) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Sokan várják már(állítólag) a v3.5 ROM -omat! :)
Ahogy ígértem mától letölthető lett!

Akkor megosztanám a Public verziót :B

Sok és nagy újításokat ne keressetek Legnagyobb változás hogy Deodexálva lett(nincsenek odex fájlok) a teljes ROM+Framework is, így sokkal kevesebb helyet foglal és elvileg gyorsabban is működik!
Cserébe kicsivel több RAM -ot eszik, de nem kell megijedni tőle!
Sajnos van még egy hátul ütője a dolognak, nem működik így az ART, így aki azt szeretné használni ne tegye fel! De hozzáteszem Dalvik al is ugyan olyan pörgős a rendszer :K

Kernel téren sokat hezitáltam melyik kerüljön bele, végül a legfrissebb Cloudy v1.3 Kernel lett a befutó, (ami egyébként a CloudyG3 v1.2 Romban is található)
Én egyébként a Dorimanx Kernelt preferálom, akár ki akár mit mond az a leg stabilabb/gyorsabb/aksi barát, Persze ehez MEGFELELŐ beállítás szükséges az sTweaks -ben hozzá! Mert alap állapotban kissé laggol!

G3 zár képernyő, G3 Téma, ios aksi ikon ami még említésre való

Van még néhány apró módosítás a korábbi ROM -jaimhoz képest, ezek legyenek meglepések! :U

A többi jól megszokott dolog meg alapból benne van, Nav bar elrejtés/ikon sorrend csere, Black status bar stb...

És néhány kép

És mint minden ROM -ban, itt is beállítható az elfordulás! ha kivesszük a pipát a csak álló elrendezés után(ha már ennyit témáztatok róla)

Telepítés a már jól megszokott módon : TWRP > Wipe > Advanced Wipe, és itt kipipálni a Dalvik Cache, System, Data, Cache opciókat! Majd vissza a főoldalra és intall zip, telepítés végénél nem kell semmit WIPE -olni mert a telepítő magától megteszi!
Aki OTG -ről telepíti annak ajánlott az internal Storage -t is wipe -olni telepítés előtt!

Aki a belső memóriából telepíti Törölje rajta telepítés előtt az Android nevezetű mappát! :K

Első indulás picit hosszabb(3-5.perc, ~170.alkalmazást optimalizál) legyetek türelmesek! :R

Letöltés => LG-G2_By_DM_v3.5_FuLL_DeODeX.zip

Most nem kell engedély a letöltéshez, bár csinálhattam volna MEGA -n is így, hogy nem adom ki a fájl kulcsot, és mindenkinek el kellett volna kérnie aki le akarja tölteni!

Szabadon tölthető! Annyi kérésem lenne, aki letöltötte az Privát Üzenetben írjon rám egy köszönöm öt, vagy valamit, csak arra lennék kíváncsi hogy mennyien töltitek le! :R

[ Szerkesztve ]

(#38992) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Sziasztok!

Beégett a képernyőm a jobb oldalán egy 3cm-es függőleges csíkban. Sárgás színt ad a panel azon részének.
A GSMHome-nál vásároltam a készüléket 2014. Januárjában. Még él a Garancia. Ha beviszem, szerintetek panelt cserélnek vagy a készüléket is?

FONTOS kérdés: Rootolva van a telefonom. Hogy tudom megoldani, hogy ne jöjjenek rá, hogy rootoltam a telefont. Hogy tudom eltüntetni az erre utaló jeleket?

Köszönöm előre is!

Üdv.: D.Márk

(#38993) jilian válasza DroiDMester (#38991) üzenetére


jilian
addikt

Hogyhogy nem 20F-ből lett? ;]

[ Szerkesztve ]

(#38994) snorbi82 válasza HUTCHDB (#38980) üzenetére


snorbi82
senior tag

Hogy állsz a Miui 4.2vel? Lassan esnék neki én is.. Már csak a véleményedre várok :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#38995) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#38992) üzenetére


RAYBOMB
tag

Valaki erre tud nekem válaszolni?

(#38996) JoeCockBill válasza RAYBOMB (#38995) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

tudni tud, csak nincs kedve minden nap leírni. kijelző sárgulásról pont tegnap (is) volt szó, a másikra meg az összefoglalóban ott a megoldás

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#38997) DroiDMester válasza RAYBOMB (#38995) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Tud!

az nem LCD beégés, csak a ragasztó anyag sárgult be! Elvileg garanciában cserélik az egész elejét a telónak, mivel nem szétszedhető egyben van az egész, a mostani telódból csak az alaplap+hátlap+aksi marad a régi!

Root ügyben pedig olvasd el az oldal tetején található összefoglalót ott levan írva hogy lehet gyári állapotba vissza állítani(offline kdz vel kell feltenni az imei számodnak megfelelő romot majd 2x Hard Reset)

[ Szerkesztve ]

(#38998) xSide


xSide
őstag

Telepíthető font készletet mintaképekkel tud valaki?

(#38999) HUTCHDB válasza snorbi82 (#38994) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Detto ugyanolyan, sőt még laggosabb is a rendszer.
Sajnos le kellett vennem.
Most kúszik fel DroiDMester új romja!
Nagy köszönet érte! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39000) winhelper válasza fery02 (#38945) üzenetére


winhelper
tag

Igen, tudom, hogy lett volna megoldás. :) De aki használt MIUI -t, az épp azért használta amilyen gyárilag. Nem másik launcher-rel, nem gravity box - szal ... Stb. Ebben a formában sajnos nem használható még számomra és ahogy írtak is, nem olyan gördülékeny, mint az MIUI - ban megszokhattuk. Ezért ment vissza az Optimus G3. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.