Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39553) Bubukain válasza Corgan82 (#39550) üzenetére


Bubukain
senior tag

ezt a temasek romra írtad? én abból a v4-et próbáltam utoljára de valami nyűgöm volt vele, már nem emlékszem

(#39554) Magnat válasza HUTCHDB (#39543) üzenetére


Magnat
veterán

Ezt senki nem is vitatja, bármit is jelentsen az h alapjában véve ... mert ha a kijelző sárgulástól eltekintünk, akkor alapjában véve a G2 is megbízható telefon... egyébként meg nem arról van szó, h ne lenne minőségi telefon az Iphone, nekem egyébként az egész koncepció nem jön be úgy ahogy van, mellesleg cikinek is tartom mivel a usereik nagy része konzumidióta, de soha nem vitatnám el azt, h minőségi cucc, mert ezzel magamról állítanék ki kreténségi bizonyítványt :D
Szóval nekem inkább személy szerint az a visszás, h totál szubjektív érvekre hivatkozva akar valamit bizonyítani és ha konkrétan meg van cáfolva szubjektív érv (belinkelt sárgulásos hsz-ek), akkor arra az a magyarázat, h attól az még úgy van.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#39555) pusihusi


pusihusi
addikt

Gyerekek kár vitatkozni, nekem nagyon sok telefonom volt, s azért nem Iphonom van mert nekem kicsi a kijelzője! A legprofibb készülék azok közül amiket ismertem, használtam! Énnekem volt HTC-ben Sam-ban stb. készülékem sőt még Zte-ben is. Nokiárol ne feledkezzünk meg. Hardverdilag az egyik legjobb készülék. Az Iphonon kivűl elég hamar szabadulok a telefonoktól, így a hibák elkerülnek. S általában 1/2 éves telefonokat veszek, mert addigra kijönnek a hibái. Ezt nam a vita fokozásáért írtam, hanem ez az objektív-szubjektív véleményem. :K Jah még annyit jobban szeretem a Robotot :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39556) Corgan82 válasza Bubukain (#39553) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Az Alegen ROM V6-ra írtam, ami tegnap jött ki.

(#39557) Bubukain válasza Corgan82 (#39556) üzenetére


Bubukain
senior tag

te melyik gapps verziót raktad rá
PA vagy banks gapps?

(#39558) Corgan82 válasza Bubukain (#39557) üzenetére


Corgan82
aktív tag

PA (2014.07.16.) mivel azt írják hozzá, hogy azt kell feltenni.

(#39567) szabyka95 válasza Corgan82 (#39550) üzenetére


szabyka95
őstag

Honnan tudom leszedni a 1plus1 kamerajat?

(#39568) Corgan82 válasza szabyka95 (#39567) üzenetére


Corgan82
aktív tag

(#39569) Quqesz válasza Harcsai (#39565) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem toom mit kell itt pörögni a sárgásodáson...nexus s-en is sárgásodott(samu) nem is kevés(nekem nem).Sony S is sárgásodott,de a cserélt kijelző már nem...van ilyen...amúgy 4 ismerősömnek van 5-ös szifonja ebből hármat cseréltek már(3g modul,aksi) ez van....amíg a gyártók gariban cserélik no problem..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#39571) HUTCHDB válasza Corgan82 (#39568) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

itt is van egy kamera app, es aosp-re is jo!

[link]

[ Módosította: radi8tor ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39573) Bubukain válasza HUTCHDB (#39571) üzenetére


Bubukain
senior tag

na ezt kipróbálom, mert épp akartam írni hogy ez az 1 plus1 kamera app nekem nagyon nem jön be

(#39574) Motion_Blur válasza reflxx (#39519) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szia!

Köszi, nagyon jól néz ki és minőségi cucc lehet! Viszont ennyit nem szánok rá, megpróbálok egy ilyet: [link] 5K-ból meg tudom hozatni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39575) PHARD


PHARD
tag

Sziasztok!Eddig inkább Sony telefonjaim voltak,de most szeretném cserélni az xperia P-t.Ezt a telot néztem,ill az xperia z1 compactot.Érdekelne hogy mit gondoltok,illetve szervizháttere milyen az lg-nek?A frissítések hogy jönnek rá,mert nem volt az erösségük azt tudom!
Köszi a válaszokat

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#39576) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Van itt olyan fórumtárs akinek gondja volt a GPS-el? Sajna nekem nagyon gyengus nyílt terepen! Ha igen, akkor gondolom elvitte szervizbe. Mennyi idő alatt csinálták meg? Központi szervizbe akarom vinni 13ker. Váci út!
Azért kérdezem, mert megyek Kerékpár túrára pár nap múlva és fontos a GPS, Endomondo programmal mérem a megtett távot ami GPS-et használ!

Köszönöm!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#39579) Bubukain válasza HUTCHDB (#39571) üzenetére


Bubukain
senior tag

ez nagyon jó, köszi a linket

(#39580) HUTCHDB válasza Bubukain (#39579) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na orulok.
A kepek milyen minoseguek?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39582) Bubukain válasza HUTCHDB (#39580) üzenetére


Bubukain
senior tag

jónak tűnik
hdr nincs benne egyelőre, illetve tetszik hogy az app indulásánál rögtön feltolja a fényerőt így már az élőkép is jól látható, ellenben pl a google camera appal ahol marad az általam beállított fényerő ami pl 50%-on elég fakó élőképet ad. Ellenben ott meg van HDR, így most ez a két app marad a telómon.

(#39584) Quqesz válasza Tamás34 (#39576) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez próbáld ki szervíz előtt:szobában wifi és gps bekapcsol,majd a gogli mapsban keresd meg a pozidat(ez kb 100m pontosságú) majd használd rendesen.ilyenkor lejönnek a mo műhold pozik,gyorsabban pozícionál.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#39587) zack válasza Corgan82 (#39550) üzenetére


zack
nagyúr

Nézd. Nekem az a ROM amiben a gyári kamera app nem működik, az a kukában végzi. Oda való.
Nem akarom helyettesíteni, nem akarok agyalni, mi nem fog még működni, és mit kell helyettesítenem.
Visszatértem Optimus G3 1.2-re. Ez biztonságosabb. Majd ha lesz végleges CM11 majd akkor átállok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39590) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Bocsi, tehát akkor rootolni és modolni mindenki tud, de egy ilyen dologhoz senki sem tud semmit? :F

Tekmen

(#39593) HUTCHDB válasza pusihusi (#39586) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ne a megjeleneskori elso 1-2 hetet nezd, mely idegesitoen magas magyar arat mutat, hanem, amikor mar itthon is hivatalosan lehet kapni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39594) horimiki72 válasza Tamás34 (#39576) üzenetére


horimiki72
aktív tag

Próbáld meg szerintem ezt is gps tool lényegessen hamarabb talál jelet ha nem hardver hibád van.

Kawasaki ZX12R

(#39596) Tamás34 válasza horimiki72 (#39594) üzenetére


Tamás34
senior tag

Találni talál jelet, nem ez a probléma, hanem az, hogy sűrűn eldobja! Ma azért még kipróbálom! Köszönöm!

(#39584) Quqesz: Panelban lakom, ha kiteszem az ablakon akkor talál jelet, 6-7 műholdat! Köszi!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.