Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38901) winhelper válasza blt.62 (#38892) üzenetére


winhelper
tag

Az sms tiltás az sms alkalmazás beállításaiban van.
A fekete lista a Hívás beállítások/hívás elutasítás/következő hívások elutasítása.
És itt tudod a tiltott számokat hozzá adni.

A beállítások/hang/ csendes mód -nál a fehér listát be tudod lőni
Tudom, ez így nem igazi fehér lista, de arról beszéltünk, hogy gyárilag milyen megoldások vannak készen a G2-ben :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#38902) castiels válasza Danny365 (#38893) üzenetére


castiels
addikt

köszi szépen, tökéletes.

(#38903) davis999sola válasza Zoja™ (#38900) üzenetére


davis999sola
tag

Ez engem is érdekelne eltünt a légkondi,projektor,bluray stb

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#38904) Danny365 válasza castiels (#38902) üzenetére


Danny365
őstag

Nincs mit, viszont nem a legjobb megoldás, mivel ahogy láttam, folyamat futnia kell a proginak. Viszont az előbb jutott eszembe, hogy a hidden menüből be lehet állitani, hogy elforogjon, igy pedig nem kell, hogy a háttérben fusson hozzá semmi. Ha kell, leirom, hogy lehet beállitani.

(#38905) castiels válasza Danny365 (#38904) üzenetére


castiels
addikt

Légyszíves.

(#38906) szabyka95 válasza winhelper (#38868) üzenetére


szabyka95
őstag

UDN pro ban belehet allitani, hogy a nav bar mindig szem elott legyen, ne tunjon el . . .

(#38907) HUTCHDB válasza Danny365 (#38904) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Segitseget kernek.
A miui-t szeretnem feltenni, de az istennek sem indul el a telepites philz recoverybol.
Melyik kernelt tegyem fel, amivel neked az elozo heti verziot sikerult flash-elned?
Vagy nem csak a recovery a hibas?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38908) Danny365 válasza castiels (#38905) üzenetére


Danny365
őstag

Na szóval:
1. Töltsd le a LauncherPro nevű appot (nem sokáig kell fent hagyni, ne aggódj)

2. Rakj ki egy Activities widgetet (lényegében csak egy ikon), majd ezt válaszd:
Home > Home [com.lge.launcher2.debug.LGHomeHiddenMenuActivity]

3. (Most akár törölheted is az előbb telepitett LauncherPro-t)

4. Nyisd meg a Home parancsikont, amit az előbb létrehoztál.

5. Tekerj a legaljára és felfele haladva keresd meg, majd pipáld ki ezt:
FEATURE_USE_SYSTEM_ORIENTATION_CHANGE

6. Tekerj egy kicsit még felfele és kapcsold ki ezt:
FEATURE_USE_PORTRAIT_ONLY

7. Lépj ki és voila, el is forog úgy, ahogy szeretnéd.

@HUTCHDB
Szerintem teljesen mindegy a kernel, nem azzal van a gond. Nekem talán a format systemnél bénázott (de lehet, csak sokat kell várni?), igy én azt a részt egyszerűen kitöröltem az updater scriptből, igy egyből a telepitéshez ugrott - install előtt meg úgy is tudja wipeolni az ember a system particiót magától, úgyhogy szerintem felesleges is az a format. Meg mintha előtte lett volna egy unmount data is, de annak meg aztán semmi értelmét nem láttam, igy azt is töröltem belőle.

[ Szerkesztve ]

(#38909) Gergőke88 válasza vadászcsiga (#38842) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sony z1c

(#38910) castiels válasza Danny365 (#38908) üzenetére


castiels
addikt

telepítettem, a gond az h be se bírok lépni ebbe a programba, kezdőképernyőnek betettem az megvan, de nem bírom elérni a beállításait.

Megvan rá jöttem hosszan nyomni a kezdőképernyőt :)

[ Szerkesztve ]

(#38911) Gaberking válasza Bubukain (#38894) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nálam is forog.

(#38912) castiels válasza Gaberking (#38911) üzenetére


castiels
addikt

De én a menüre gondoltam, ez nálam is forog....

[ Szerkesztve ]

(#38913) Danny365 válasza castiels (#38910) üzenetére


Danny365
őstag

Nem kell kezdőképernyőnek betenni. Állitsd vissza az LG sajátját, majd a homescreenen tartsd nyomva az ujjad, amig előjönnek a kis menük, majd középen alul bökj rá a widgetekre, és (nálam pont) a legelső ez az Activities, ami neked kell. Ezt keresd meg és húzd rá valamelyik oldalra a főképernyődőn.

Akkor most már tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

(#38914) zack válasza horimiki72 (#38839) üzenetére


zack
nagyúr

Látom fizikát nem tanultál. :U Hideg meleg és a pára lecsapódás megvan? Ez zajlik le a G2-ben. De télen amikor kintről beviszed a 25 fokba ezt látod a készülékházon is.
Csak így hogy hidegbe nyúzod valószínű belül is lecsapódik a pára.
Remélem sok követőd lesz a hülyeségben. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38915) Gaberking válasza castiels (#38912) üzenetére


Gaberking
senior tag

Erre gondolsz?

(#38916) HUTCHDB válasza Danny365 (#38908) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En is ott akadok meg a system formatnal.
En vartam vele 5 percet, de semmi....
A xiaomi.eu-n egyertelmuen cwm-et irnak, mint hasznalatos recovery.
Valahogy pedig fel akarom hegeszteni, mert erre (kk miui) varok mar kb. 3-4 honapja.
Nem tudom mit kellene csinalni, hogy sikeruljon...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38917) Zoja™ válasza HUTCHDB (#38916) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem próbáltad cygwin-nel újra építeni a romot? Azt hiszem az android kitchen támogatja a G2-őt is.

[ Szerkesztve ]

(#38918) szabyka95 válasza HUTCHDB (#38916) üzenetére


szabyka95
őstag

baseband ilyesmi nem kell? atlinkelned h hol irja a telepites mikentjet? erdekel engem is a miui

(#38919) Danny365 válasza HUTCHDB (#38916) üzenetére


Danny365
őstag

Ha gondolod megpróbálhatom felrakni ezt az újabbat én is, kiváncsi is vagyok rá, de ha megint nem jó, akkor én be is fejeztem a MIUI-s pályafutásom.

szerk.: Igazából most azt se tudom, mit kéne letölteni, mert a MIUI oldalán csak G2-nek van feltüntetve, de hát ebből is van vagy nyóc' verzió. Vagy tán ez megy minden variánssal... :F

@castiels
Persze, most már törölhetsz mindent, amit csak akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#38920) castiels válasza Danny365 (#38913) üzenetére


castiels
addikt

megcsináltam, most akkor ezt a progit törölhetem ezt az elforgásosat? A launchert már töröltem illetve a kezdőlap widgetet és amit létrehoztám másik widgetet is törölhetem?

(#38921) winhelper válasza szabyka95 (#38906) üzenetére


winhelper
tag

Valóban be lehet, én is szórakoztam vele.
Csak akkor bele takar az alsó ikon sorba... :(((
Használtam Samsungon, HTC-n MIUI...Itt mi a pöcsért nem lehet fix az alsó gombsor?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#38922) castiels válasza Danny365 (#38919) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm szépen, működik.

(#38923) castiels válasza castiels (#38922) üzenetére


castiels
addikt

A Miracast funkció használható valahogy Samsung TV-n?

[ Szerkesztve ]

(#38924) szabyka95 válasza winhelper (#38921) üzenetére


szabyka95
őstag

gravitybox-al tuddsz nav bart aktivalni nem ?

(#38925) winhelper válasza szabyka95 (#38924) üzenetére


winhelper
tag

Az MIUI-ban azt szeretem, hogy megkímél a szokásos mókolástól.
Nem gravity boxozni akarok, hanem egy normális MIUI-t, amit megszoktam az évek során. :) Hiszen ebben épp az a jó, hogy minden rendszer szinten integrált és működik is.
Mindegy, az Optimus G3 tényleg nagyon jó, elvagyok vele.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#38926) szala86


szala86
aktív tag

Tölthető a Dorimanx5.9.

(#38927) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
G2-re várható 5.0 hivatalosan? :R

.

(#38928) Gaberking válasza ricsiii01 (#38927) üzenetére


Gaberking
senior tag

Előtted linkelte a kolléga az 5.9 -et! ;) :DDD

(#38929) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Egy ilyenbe szerintetek érdemes invesztálni ? LG G2 Nexus 7 II ASUS Slimport MyDP
Nem egy eget verő összeg.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#38930) Gaberking válasza Istyu74 (#38929) üzenetére


Gaberking
senior tag

Ha van rá szükséged akkor igen, ha nincs akkor nem.
2 376 Ft nem akkora invesztálás szerintem, hogy ne tudd eldönteni. Ha mégis segítségre lenne szükséged, én inkább sört vennék helyette! ;)

[ Szerkesztve ]

(#38931) Gaberking válasza szala86 (#38926) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi, már fent is van! :D

(#38932) rayoliviero válasza Gaberking (#38931) üzenetére


rayoliviero
veterán

DM romjában is Dorimanx lesz alapból? Eddig azt mondta, azt teszi bele.

(#38933) Gaberking válasza rayoliviero (#38932) üzenetére


Gaberking
senior tag

Én úgy tudom, hogy a cloudy 1,3 marad benne. Szerintem, ma tölthető lesz.

(#38934) rayoliviero válasza Gaberking (#38933) üzenetére


rayoliviero
veterán

Értem, mert nekem még azt írta Dorimanx lesz benne, akkor lecsrélte Clouudyra, amit nem csodálok, nekem sem jön be a Dori. Nálam csak az akkut zabálta vagy lassú volt vele a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#38935) JoeCockBill válasza Istyu74 (#38929) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hát ha működik akkor jó cucc, nálam sajnos valamiért nem jó, megszakítgatja random némi hangyafocival, és az egyik fórumos kolléga is hasonló problémákról számolt be. persze simán lehet hogy pont ez a 2 készülék hibás e téren, vagy lehet nem mindegy milyen tv-vel használjuk, mindenesetre ha bevállalod mindenképp oszd meg a tapasztalataidat. én egy ilyet rendeltem most, kíváncsi vagyok milyen lesz.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#38936) Gaberking válasza rayoliviero (#38934) üzenetére


Gaberking
senior tag

Hogy melyik kernel és miért az lesz benne, azt DM tudja, nem szeretnék helyette írni semmit.
Szerintem, ha a dori kernel jól van beállítva, az összes ismertebb kernel közül a leggyorsabb és az akkuval is a legjobban bánik! A v3.5 több verziójának tesztelése alatt (is), mire a public elkészült, több kernelt is teszteltem, én ezt tapasztaltam!

[ Szerkesztve ]

(#38937) Danny365


Danny365
őstag

Na felraktam ezt a MIUI 4.7.5-öt. Ez most gond nélkül felment, működik is rendesen.
Én ezelőtt sose láttam/használtam MIUI ROM-ot, igy eléggé idegen volt nekem. Nem mondom, hogy rossz, csak idegen. Amit a kolléga mondott itt, hogy nincs állandó navbar (vagy ha van, az kitakarja), szerintem nem zavaró. Márpedig azért nem, mert ott a lebegő vissza (és home és menü) gomb, ami szerintem tök jó és egyáltalán nem zavaró, igy én a felhozható navbart ki is kapcsoltam.
Maga a felület szép, de valahogy nem olyan szmúsz' a rendszer. Valami ázsiai és angol nyelv volt ebben a buildben. (ami engem nem zavar, Google Now miatt eddig is angolra állitottam mindig a telót).
Mintha eléggé melegedett volna a telefon, de túl sokat nem nyomkodtam.

Én most visszaraktam a CloudyG3-at, de érdekes volt felrakni ezt a MIUI-t, kb mintha új telefonja lenne az embernek. A beépitett kamera-app is elég szuper volt.

De ami a legjobban tetszett, az valami japán/kinai/whatever Pokémonos játék, amit tök random találtam. Egy szót nem értettem, de elég jól nézett ki.

(#38938) Istyu74 válasza Danny365 (#38937) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Hali,
Ha recoveryben le mentem a mostani rendszeremet,majd onnan fölteszem a MIUI-t ha esetleg nem tetszik,simán vissza állíthato recoveryvől a régi le mentett rendszeremet,minden kockázat nélkül ?

Üdv, István.

(#38939) blt.62 válasza winhelper (#38901) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi ránézek. Szerinted mi lehet a hiba a call bloker programmal? Vagyis ha kikapcsolom akkor miért tiltja továbbra is a bejövő hívásokat? Vagy idő kell neki?

MegtorloXp

(#38940) winhelper válasza blt.62 (#38939) üzenetére


winhelper
tag

Szívesen.
Nem tudom milyen rom van fent neked, de és a KitKatt-re gyanakszom, lehet a fejlesztők nem készítették még fel a 4.4-ra a szoftvert.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#38941) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Üdv mindenkinek.Tegnap én is beléptem a G2 boldog tulajdonosok körébe :C
Lenne egy olyan kérdésem,hogy a bemutató lapot kilehetne valahogy kapcsolni?Gondolom bagatell kérdés,
de IOS-rol váltottam,végig túrtam a beállításokat,itt is próbáltam visszaolvasni,de ilyen irányú kérdésre nem találtam választ.Köszönöm előre is a segítséget!!! :R

(#38942) pusihusi


pusihusi
addikt

Cyanogenmod SOKP-MS-02-KK444-KTU84P-20140628-d802.zip - ZIP archívum, kibontott méret 496 855 420 byte Antutu 33400 :C :U Ja és lehet forgatni mindent igaz az Apex L. van rajta eredetileg.Még megvárom DM romját s befejeztem, ja most látom a Miuit azt még kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#38943) blt.62 válasza winhelper (#38940) üzenetére


blt.62
őstag

4.4.2

MegtorloXp

(#38944) xSide válasza pusihusi (#38942) üzenetére


xSide
őstag

Gyári 20f-el sincs gond a forgatással.

(#38945) fery02 válasza Gaberking (#38915) üzenetére


fery02
addikt

Már korábban ki lett tárgyalva, hogy ő nem az általánosa(bba)n értendő menüre gondol, hanem az app drawer-re. :)

winhelper (#38921):
Ha csak annyi bajod van MIUI navbárjával, hogy főképernyőn kitakarja az alsó ikonjaidat, akkor ha annyi mókolás még belefér, javaslom te is tedd fel a Nova launcher-t!
Itt lehet állítani margókat (szerintem alul is), hogy fentebb "vihesd" az ikonsort.
Vagy akár egy az egybe ki tudod vele kapcsolni azt a sort és oda pakolgatod szabadon az ott használt ikonjaidat, ahová jól esik. :)

[ Szerkesztve ]

(#38946) Bubukain


Bubukain
senior tag

Kijott az optimus G3 1.2

(#38947) pusihusi válasza xSide (#38944) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem tudom, régen volt fent, de általában mind forog az alkalmazásoknál, de a menü is. Vagy kijött a Nova bátája azzal forog még a telóm is :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#38948) Talib21 válasza mackoapo11 (#38941) üzenetére


Talib21
tag

Üdv. Beállítások/képernyő/Do you know?-pipa ki és kész!

(#38949) pusihusi válasza Bubukain (#38946) üzenetére


pusihusi
addikt

Linkelnéd?

Üdv. Feri!!

(#38950) Zoja™ válasza pusihusi (#38949) üzenetére


Zoja™
őstag

Itt találod meg, de kb 2 hete már meg van... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.