Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) Snoop27 válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


Snoop27
őstag

Szep munka! Jo, hogy nem adtad fel. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38302) Athaualpa válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

:C
Hú, de jó lehetett végre hátradőlni..! :) Gratula!

(#38303) Snoop27


Snoop27
őstag

Nemreg pakoltam fel az OptimusG3 romot, eddig minden ok vele, szepen fut. A rom forumjan olvastam, hogy egyesek atallitjak a DPI-t 480-rol 420-ra, 380-ra, ennek mi ertelme van? Igy tovabb birja az aksi? Csak mert en nem sok ertelmet latom, de csak van valami pozitivuma.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38304) Hakkuuuh válasza wyzard (#38278) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Szia!

Ez lesz a bajom, sajni a letöltési opcióban csak annyi van hogy: "Nő, Letöltés ---" az X hiányzik (bár ha rányomok, a sor jobb oldali területe más alapszínű mint a többi, de plusz funkciója nincsen :( )

xSide: a letiltás nem segített, törölni kellett az általad nevezett progikat?

Köszi

Üdv

Hardcore4Life

(#38305) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok!
használ valaki hozzá valamilyen usb-s dvb-t vevőt ?

(#38306) pisti2216 válasza Snoop27 (#38303) üzenetére


pisti2216
tag

DPI állításával a kinézet nagyságát állítod, szinte minden kisebbe lesz és szebb,
Utólag leltem egy kis DPI .. [link]

[ Szerkesztve ]

(#38307) xSide válasza Hakkuuuh (#38304) üzenetére


xSide
őstag

Link2SD-vel és SD-Maiddal is jegeltem már, töröltem végül úgysem használom.

(#38308) noxon


noxon
őstag

Valakinek tippje, hogy a cloudy g3 1.1 miért nem vált át nekem art-ra? Pedig korábban jó volt, csak nem ment vele az angry birds epic, most meg dalvikon marad hiába váltok :(

We live in a simulated world...

(#38309) Corgan82 válasza noxon (#38308) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Xposed keretrendszer fel van telepítve ? Bár nem tudom van-e G3-ra...

[ Szerkesztve ]

(#38310) Keraa válasza noxon (#38308) üzenetére


Keraa
aktív tag

Valamelyik program nem ART kompatibilis amíg az telepítve van (vagy úgy érzi a telefon) nem fog ART-ra váltani. :(

(#38311) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Kollégám Lg G2-je kicsit elfáradt, kijelző világít, de nem érzékel, gombok hátul nem érzékelnek, kikapcsolni, nem lehet, újraindítani sem, szétszedni sem. Tudja valaki, hogy mit lehetne vele kezdeni? Kb 2 hónapos T-s a teló.

Köszi előre is :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#38312) tgb válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


tgb
senior tag

Lenne az én ismrősömnek is egy telója,frissiteni kellene,akkor hozzád irányitom!grat az ujraélesztéshez és a kitartáshoz!
Sok ilyen éjszakám volt már nekem is,és mindig más telójával!

az irányár nem félarat jelent!

(#38313) imrus72 válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


imrus72
tag

Nagyon ügyes vagy,megvan a sikerélmény a végére!
Én is végig követtem az eseményeket,éjszakás műszakban!
Gratula! :R

(#38314) noxon válasza Corgan82 (#38309) üzenetére


noxon
őstag

Feltettem de nyomtam hr-t, nem tudom megmaradte...

Keraa: Erről nem hallottam hogy olyan progi miatt nem lehetne àtvàltani... Szerintem igen max nem indul a program, koràbban is engedte

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#38315) GhostHunter válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


GhostHunter
tag

Ó Máj Gád..! :C. :)

(#38316) Corgan82 válasza noxon (#38314) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A Xposed programban rányomtál a keretrendszernél az eltávolításra ? Ha nem, akkor én megpróbálnám, hátha.

(#38317) Quqesz válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Grat! Drukkoltam,hogy jó legyen!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#38318) rayoliviero válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


rayoliviero
veterán

De jó, örülök, hogy sikerült.

(#38319) Keraa válasza noxon (#38314) üzenetére


Keraa
aktív tag

ClaudiPro és a 3 betűs navi esetében nekem ezt csinálta. Nem engedte ART-ra állítani újraindult de nem kezdte optimalizálni a programokat...és továbbra is Dalvikot mutatott... :(

(#38320) noxon válasza Corgan82 (#38316) üzenetére


noxon
őstag

A Te tipped volt a jó, xposed keretrendszer eltávolítása után átvált ART-ra :R

We live in a simulated world...

(#38321) danee992 válasza SoulReaver (#38152) üzenetére


danee992
tag

Lefényképeztem hogy passzol az Ebay-es lencse a telóra: Box link

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#38322) Corgan82 válasza noxon (#38320) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Akkor jó :)

(#38323) JoeCockBill válasza Snoop27 (#38303) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

van hát, minden kisebb, ezért több minden elfér, többet látsz az appokból görgetés nélkül, mintha nagyobb lenne a felbontás. sokkal jobban is néz ki. nem is értem ezt a 480at hogy gondolták, úgy néz ki mint ha a monitorom 640X480on használnám :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#38324) csatakacsa


csatakacsa
tag

Engem amúgy átvertek azzal, ha a nextelnél független g2-t vettem elvileg, de most nézem hogy a dobozon 6MH White jelölés van, ami ugye a magyar t-mobile. Meg mikor pcsuiteon frissítettem kitkat-re akkor érdekes módon utána a t-mobile logo jön be indításkor, de vodás kártyával használom.

Lesz valami gondom belőle később? Mittudomén bootloader nyitást nem lehetett a sonymon ha nem független volt.

Ezzel mi a helyzet ? :U

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#38325) Hakkuuuh válasza xSide (#38307) üzenetére


Hakkuuuh
tag

Megoldottam :)

A Rendszerbeállítások / Általános / Akkumulátor / Merítés opcióban kinéztem a "com.android.system" futó alkalmazáscsomagot és rányomtam a LEÁLLÍT gombra. Minden feladat megszakadt (a háttérkép elállítódott az alapra :) de persze visszajönnek a taskok ) és a befagyott letöltés is eltűnt :). A nyelv amúgy úgy tűnik mintha lejött volna.

Üdv

Hardcore4Life

(#38326) szala86 válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


szala86
aktív tag

Na! Hát ez szuper! :C Ha van kedved nekem elküldeni privátban, hogy hogyan sikerült, akkor betesszük az összefoglalóba.

[ Szerkesztve ]

(#38327) Snoop27 válasza Corgan82 (#38284) üzenetére


Snoop27
őstag

Lehet hulye kerdes, de fel tehetem a Dorimanx 5.6-os kernelt az OptimusG3 romhoz? Feltette mar valaki? Mik a tapasztalataid? Erdemes?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38328) rayoliviero válasza Snoop27 (#38327) üzenetére


rayoliviero
veterán

5.5 tuti működik vele, mert próbáltam. De az 5.6-re egy külföldi azt írta, hogy OptimusG3 1.1-el bootloop lett. Én amúgy nem vagyok elszédülve a Dorimanxtól.

[ Szerkesztve ]

(#38329) pisti2216 válasza Snoop27 (#38327) üzenetére


pisti2216
tag

Mehet nekem is az van fent . Ja és kint van 5.7 már

[ Szerkesztve ]

(#38330) Corgan82 válasza pisti2216 (#38329) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Kijött a Dorimanx 5.7, mint ahogy pisti2216 is írta.

(#38331) HUTCHDB válasza szala86 (#38326) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi srácok! ;)

A megoldás kulcsa végül egy teljes stock rom (system és cach nélküli) összes fájljainak egyenkénti flash-elése lett. Ez vezetett oda, hogy lett download módom.
Letöltés, átkonvertálás .bin-é (ez volt a legnehezebb, mert nehéz volt megfelelő programot hozzá összeszedni) majd a fájlok egyenkénti átnevezése .img-vé, és fájlról fájlra egyenként fastbootból kellett először törölni a telefonon lévőket, majd flash-elni az újakat.
Ekkor már be tudtam tenni download módba, majd 3-4 próbálkozás után a DroiDMester toolkitjével sikerrel jártam.

szala86!
Szívesen kifejtem bővebben is privátban, de szerintem nem sok mindenki kínlódna ennyit, (már 99 %-a a felhasználóknak félidőben abba hagyta volna az egészet) és nem biztos, hogy lenne "kereslet" a megoldásra.

Nagy köszönet a fentebb említett DroiDMester-nek a leírásaiért, pack-jaiért, és Danny365 kollegának, az ötleteiért, az együttgondolkodásunkért!
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38332) Snoop27 válasza pisti2216 (#38329) üzenetére


Snoop27
őstag

Es meglatasod szerint erdemes lecserelni? Te/ti mindig a legujabbat teszitek fel? Mint irtam feltettem az OptimusG3 romot, s ha azt mondjatok erdemes akkor felrakom hozza az 5.7es kernelt.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38333) Corgan82 válasza Snoop27 (#38332) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szerintem tedd fel és nézd meg, hogy neked személy szerint megfelel-e vagy sem. Mindenkinek más az ízlése. Ha nem tetszik akkor még mindig bármikor le tudod cserélni.

(#38334) pisti2216 válasza Snoop27 (#38332) üzenetére


pisti2216
tag

Rövid használat után úgy érzem hogy az 5.7 kicsivel gyorsabb lenne mint a 5.6. Tedd fel nem tart 5 percél tovább. Az aksi időről nem tudok mit mondani,5.6 az elég jónak bizonyult.

(#38335) tutaj01


tutaj01
tag

Na így egy nap után az OptimusG3 1.1-ről:
Lényegében szinte semmi különbség nincs a CloudyG3 és e között, de hát ezt tudtam.
Igazából van FM rádió, bár én azt nem használom...
Működik a SmartNotice!
Van 2 kamera app is (G3+G2 xdabbeb) de nekem ez ment először a levesbe. Mármint a régebbi.
Aksiidőn nem veszek észre különbséget. Mindkettőn Jó. NAGYON JÓ!
Itt nincs ECO mód. De hát ez sem gond, mert a Cloudy-n van, csak nem működik :D :D
Hívás minőség nekem hibamentes.
Viber-t csak üzenetre használom...
Van G2 videószerkesztő és feladatkezelő akinek hiányozna.
Stabil, GPS piszok gyors, és tökéletes.
Talán itt mintha jobban melegedne a teló...
Nagyjából ennyi.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#38336) palwolf


palwolf
tag

Sziasztok!

Lehet kicsit láma kérdés, de nem találtam egyértelmű választ itt visszaolvasva sem.
JB-ről frissítenék végre KK-ra, konkrétan v10e-ről v20f-re lenne a cél (EUR független készülék), DM offline telepítőjével, tehát kdz-val csinálnám. A kérdés hogy JB-ről váltva kell-e külön KK baseband-et telepíteni ez esetben? Ha igen, akkor mikor, melyik lépésben?

Illetve bónusz kérdés:
LG Mobile Support Tool is írja hogy van frissebb szoftver a telóra, csak azt nem írja ki hogy melyik verzió lenne ez, úgy meg nem tolnám fel vele hogy nem tudom melyik verziót teszi fel. A kérdés itt az lenne, hogy hogyan tudnám mégis kideríteni hogy melyk verziót telepítené? (az biztos hogy KK, na de melyik? v20b, v20c..?) Vagy csak én nem látom?

A segítséget előre is köszönöm!

(#38337) JoeCockBill válasza palwolf (#38336) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szerintem az összefoglalóban található Firmware ellenőrző link elárulja

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#38338) palwolf válasza JoeCockBill (#38337) üzenetére


palwolf
tag

Azt csekkoltam, v20f-et írt.
Arról nem volt tudomásom, hogy ezek után elvileg a LG Support Tool erre a verzióra update-elné...

(#38339) fery02 válasza palwolf (#38336) üzenetére


fery02
addikt

Baseband-el ilyen jellegű telepítésnél nem kell külön foglalkoznod.

Ha biztosra akarsz menni, hogy mit rakna fel, akkor nem a Supoort Tool a te progid, hanem az LG féle PC Suite.
Az pl illedelmesen megmondja frissítésnél, hogy mit telepítene.

csatakacsa (#38324):
Itt semmiféle későbbi hátrányod nem fog lenni, hogy szolgáltatós vagy független-e a telód.
Akár független telóra is ereszthető szolgáltatós Rom és fordítva is.
Legalábbis az eddigi infókból nekem így jönnek le ezek.

(#38340) Harcsai


Harcsai
senior tag

Bocs a hülye kérdésért, de hol lehet art-ra váltani? (v20f)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38341) tutaj01 válasza Harcsai (#38340) üzenetére


tutaj01
tag

Gyári romon sehol sem :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#38342) Danny365 válasza Harcsai (#38340) üzenetére


Danny365
őstag

Sehol. Gyárin nincs rá lehetőség.

szerk.: 1 másodperc... :)

[ Szerkesztve ]

(#38343) Soltee válasza Harcsai (#38340) üzenetére


Soltee
tag

A gyárin sehol...

(#38344) Harcsai válasza tutaj01 (#38341) üzenetére


Harcsai
senior tag

Heuréka! Ezért nem találtam :D
Köszi!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#38345) fery02


fery02
addikt

CloudyG3 1.1-ről pár apró észrevétel, amiket tapasztaltam:

Immersive Mode kicsit gagyi módon működik. Itt úgy kúszik be az értesítési sáv a navbar-ral együtt, hogy a navbar "rámegy" jobb felül az értesítési sáv felső csücskére, így pl az óra nagy részét halványan lefedi. Kicsit hülyén néz ki DM Rom után, ahol jól mutatott (gondolom ott az értesítési sáv kúszott rá a navbar-ra, plusz a navbar-on nem tud semmit se kitakarni).

Néha kikapcsolódik a LED. De ez úgy, hogy ilyenkor maga a beállítás is kikapcsolt állapotba kerül és nekem kell visszakapcsolnom, ami után működik is, csak nem tudom mitől kapcsol ki időközönként magától.

Szelfi képek készítésénél nem működik az a funkció, hogy a képek elsütésére elég csak ökölbe rakni az egyik kezünket széttárt állapotból. De ez nem is hiányzik egyáltalán, felőlem maradhat csak amolyan G3 szolgáltatás bemutatónak, hogy az ilyet is tudna. :)

Viszont ami már inkább hiányozna, az a Knock Code mellett is működni tudó Knock On (erre is találtam valahol a Rom-ban nyomkodgatva utalást, hogy a G3-on ez megoldott dolog).
Ez biztos nem egyszerű feladat, másképp gondolom már G3 Rom-ok előtt is hallottunk volna megoldásról.

Egyébként nagyon tetszik a Rom. :)
Szerintem innen én is majd csak AOSP L-re megyek majd legközelebb. Ha új verziók jönnek ki ebből a CloudyG3-ból később, azokat kipróbálom, de másféle Rom nem hiányzik egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#38346) tutaj01 válasza fery02 (#38345) üzenetére


tutaj01
tag

Az ökölbe szorítás+fotót megcáfolnám, mert nálam az tökéletesen üzemelt!
A gyerekek azzal ökörködtek mindig!

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#38347) Danny365 válasza fery02 (#38345) üzenetére


Danny365
őstag

Az első "problémád" alatt mire is gondolsz pontosan? Hogy kerül a navbar a status barra (vagy forditva)? Nem értem. :F

Nálam nincs ilyen gond a leddel.

Selfie mode működik.

A Knock Code meg ilyen a G3-on is. (Vicces, hogy amig csak úgy ment a KC, hogy előtte be kell kapcsolni a kijelzőt, az volt a baj; most, hogy normálisan működik, akkor meg az :DDD )

(#38348) Misi1980


Misi1980
senior tag

OptimusG3 romon hogy lehet belépni a twrp-be?

(#38349) tutaj01 válasza Misi1980 (#38348) üzenetére


tutaj01
tag

Kikapcs hosszan majd újraindítra katt és ott a recovery opció.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#38350) jilian válasza Snoop27 (#38303) üzenetére


jilian
addikt

Ez hogyan is valositható meg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.