Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nekem ez a A kamera videó hangjának javítása csak 4.4 KitKat rendszeren: nem javít semmit... szaggat a hang :S

(#39102) Tonimcfish válasza Harcsai (#39100) üzenetére


Tonimcfish
tag

hy. megtudnád osztani a stock emailt klienst? vagy esetleg elküldeni privátba?

előre is köszi

mi 11 lite 5g

(#39103) jilian válasza DroiDMester (#39092) üzenetére


jilian
addikt

Botolásnál az LG logo alatt kiírja , hogy "security error"..... :F és kikapcsol a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#39104) szabo.norbi válasza szabo.norbi (#39097) üzenetére


szabo.norbi
tag

Gondoltam átállok ART-ra volt reboot és nincs a bluetooth az alkalmazások között. Érdekes.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39105) DroiDMester válasza jilian (#39103) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Tegnap miután össze dobtam 2X tettem fel! nem volt vele ilyen gond!

Ugye nem G3.as ROM -ra tetted fel? mert oda nem jó a benne lévő Cloudy kernel! akkor szokott security error -t dobni!

(#39106) coolrob


coolrob
aktív tag

Vkinek nincs eladó fóliája G2 -re?
Volt egy félretéve ami a Spigen armorral jött de sehol nem találom, és a mostani már leharcolt nagyon :(

Ha valakinek van eladó, lehetőleg minőségi fóliája kijelzőre, az dobjon egy privátot!

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#39107) davis999sola


davis999sola
tag

Srácok mennyire bírja a karcolodást a hátlap??

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39108) szabo.norbi válasza davis999sola (#39107) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nagyon bírja. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39109) davis999sola válasza szabo.norbi (#39108) üzenetére


davis999sola
tag

Most komolyan zsebben karcolodna?

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39110) papp54 válasza jilian (#39103) üzenetére


papp54
aktív tag

Neked tuti kernellel van bajod másik kernelt kell felraknod.Én is igy jártam tegnap

Honor 50 5G

(#39111) szabo.norbi válasza davis999sola (#39109) üzenetére


szabo.norbi
tag

Halál komolyan írtam én zsebben hordom nap mint nap tok nélkül már március óta és nincs rajta látható karc.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39112) jilian válasza DroiDMester (#39105) üzenetére


jilian
addikt

Ezt írhattad volna.... (hogy G3 portra nem jó) :U

De, hogy segítselek is a tapasztalatommal: kézzel recovery -be lépéssel minden ok volt mindíg be tudtam lépni, wipe-oltam 1000-rel és így jött a gondolat, hogy tolok neki egy másik kernelt.

Most minden ok, és a recovery is megmaradt 2.7.1.0 -nak.

papp54

Igen, az megoldotta a securíty error-t.

[ Szerkesztve ]

(#39113) manlions


manlions
tag

Sziaztok valaki feltenné Droidmester új romját valahová másik helyre?valamiért nem engedi letölteni a Megarol nem jön meg az aktivalo email mar 2.napja probálkozok vele elöre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#39114) DroiDMester válasza quby (#39099) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálam ilyen gond nincs!

íme!

de miért nem állítod be a böngészőre a nav bar elrejtést!

előhozva pedig ilyen akkor!

De ha olyan böngészőt használsz(PL Opera) ahol lehet full képernyőt kérni az még jobb!

Előhozva a gombok pedig ilyenek

Vissza térve a nálad lévő hibára menj be a beállítások /kijelző /előlapi érintőgombok /szín, és itt válaszd ki a feketét és megjavul a problémád! :K

(#39115) davis999sola válasza szabo.norbi (#39111) üzenetére


davis999sola
tag

Akkor bocs azt hittem viccből irtad :D. És köszi a választ :R. Van egy bumperem és úgy a hátlap nem recseg csak féltem h karcolódni fog.

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39116) Bubukain válasza Zoja™ (#39096) üzenetére


Bubukain
senior tag

Ha már ilyen régóta használod, biztos tudsz segíteni nekem.
Mitől lehet hogy lehalkul a zene amit hallgatok. Olyan mintha kikapcsolná magát a v4a majd pár másodperc után visszajön. Bármit állítok nem oldódik meg.
Találkoztál már ilyen hibával?

(#39117) perge666


perge666
veterán

Üdv.
S2-met tervezem lecserélni.
S4-en gondolkoztam,de a G2-t ajánlotta valaki,utána olvasgattam,néztem 1-2 videót,és az LG nagyon megtetszett.

Mondták hogy a hangminőséggel lehet némi problémám,nektek van ilyesfajta negatív tapasztalatotok??
Meg ha megveszem,van valami amire figyeljek?/szériahibára gondolok/

(#39118) DroiDMester válasza manlions (#39113) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Miféle aktiváló e-mailt vársz nem kell oda semmi aktiválás!

Firefox Böngésző, és hozzá a MEGA extension kiegészítő ajánlott minden nemű dolog letöltéséhez ami MEGA -n van!

Vagy pedig feltelepíted a MegaDownloader -t és azzal direktbe letudod tölteni azokat a dolgokat amik MEGA -n vannak!

Egyik megoldáshoz sem kell semmiféle aktiváló ímél! :N

(#39119) manlions válasza DroiDMester (#39118) üzenetére


manlions
tag

köszönöm nekem a gyári böngészö van fent már töltöm is!

(#39120) davis999sola válasza perge666 (#39117) üzenetére


davis999sola
tag

Széria hibának talán a recsegő hátlapot mondanám de ez nem mindenkinél van jelen.s4-nél jóval gyorsabb és az ára is barátibb.

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39121) quby válasza DroiDMester (#39114) üzenetére


quby
őstag

Esküszöm probaltam ezt is, de nem segitett. Vagy csak nagyon éjszaka volt már.... Mindenesetre megoldodott.... :R Nagyszerü ez a rom.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39122) perge666 válasza davis999sola (#39120) üzenetére


perge666
veterán

Értem,és köszi a segítséget. :R
Hangminőségről tudsz valamit?

(#39123) krisznya


krisznya
újonc

Sziasztok,lenne egy kérdésem. Azt szeretném kérdezni, hogy lg gpad-feloldásánában tudna nekem segíteni vk? Elfelejtettem a képernyő feloldó szám kombinációmat, mit tegyek?

(#39124) DroiDMester válasza manlions (#39119) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ne telefonról töltsd le!!!! hanem PC -ről! majd felmásolod a letöltött zip -et a telóra!

egyébként telóra is van MEGA kiegészítő app talán mással nem is lehet telóról tölteni megáról!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
krisznya : hogy lehet ilyet elfelejteni? nem valami turpisság van a dologban? :F

egyéb esetben ha 5X rosszul írod be beadja a lehetőséget hogy a telefonba lévő gmail címeddel be tudsz lépni!

Na esetleg ezt is elfelejtetted, nem marad más megoldás, mint a Hard Reset, de ugye ilyenkor mindened elveszik ami a telón volt tárolva! :K

[ Szerkesztve ]

(#39125) davis999sola válasza perge666 (#39122) üzenetére


davis999sola
tag

Nincs mit.Telefonálásnál vagy zene közbeni hangminőségről van szó ?

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39126) w333 válasza perge666 (#39122) üzenetére


w333
félisten

Ismerősnek van és semmi panasz nincs a hangminőségre, amire te gondolsz az a kisebb városokban a gyenge térerő és emitt néha rossz a hangminőség, szóval ez nem a telefon hibája, ha az S4 -t választod azzal is ugyan ez lesz a helyzet, ha gyenge a térerő annak is gyenge lesz a hangminősége ! :))

Viszont az LG G2 sokkal erősebb, jobb akku, kamera, és minőségibb telefon ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39127) manlions válasza DroiDMester (#39124) üzenetére


manlions
tag

Köszi de én külföldön dolgozom és csak a telom van akkor ezért nem sikerül köszi a segitséget!Na ehhez kéri az aktiváló emailt de ez nem jön be azért köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#39128) perge666 válasza davis999sola (#39125) üzenetére


perge666
veterán

Telefonálásnál.

w333 : Meggyőztél,ő lesz a favorit. :D
De tudod hogy más írta a hangproblémát,én csak tippnek írtam hogy lehet ez a gond nála is.

[ Szerkesztve ]

(#39129) #93966848


#93966848
törölt tag

DroidMester!
Nem fogadja a hívást, ha a fulemhez rakom a telot az alairasomban lévő romodban!pedig be van pipalva

[ Szerkesztve ]

(#39130) davis999sola válasza perge666 (#39128) üzenetére


davis999sola
tag

Nálam semmi gond nincs ezen a téren sőt volt amikor halkítanom kellet mert hallatszott a másik fél

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#39131) krisznya válasza DroiDMester (#39124) üzenetére


krisznya
újonc

Sajnos a párom birizgálta reggel, azóta már csak ex párom, és gyanítom, hogy ő állította el...nem ajánlja fel a gmail-es dolgot :-(

(#39132) DroiDMester válasza #93966848 (#39129) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csinálj Mozgásérzékelő kalibrálást és megjavul a dolog, de épp nem rég írtam erről hogy ezt MINDEN Kernel és Rom csere után AJÁNLOTT MEGCSINÁLNI! :K

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
krisznya : pedig be kell hogy adja és ki is ad egy figyelmeztető ablakot hogy 30.sec után próbáld újra!

kukk

és ha jobb alsó sarokban az elfelejtett pin re kattintasz beadja az emil es dolgot!

[ Szerkesztve ]

(#39133) w333 válasza perge666 (#39128) üzenetére


w333
félisten

Ha nálatok normális a hálózat akkor nem lesz gond a hangminőséggel :N

S4 -től sokkal jobb a G2, nem véletlen hogy az S4 felhasználók legalább 60-80% váltott LG G2 -re, hw.+sw, kijelző, kamera, akku, anyaghasználat, sokkal jobb ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39134) perge666 válasza davis999sola (#39130) üzenetére


perge666
veterán

:R :R

w333 : Rendben nem kell tovább győzködni,döntöttem. :)

[ Szerkesztve ]

(#39135) w333 válasza perge666 (#39134) üzenetére


w333
félisten

Nincs mit, nagyon jó választás ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39136) perge666 válasza w333 (#39135) üzenetére


perge666
veterán

Remélem. :)

(#39137) MikitoLac


MikitoLac
tag

No megvan a telefon, fekete színben. Ebből volt raktáron ez lett. Semmi kivetni valót nem találtam eddig rajta, sőt szerintem a gyári füles elég jól szól, és a kialakítása is a normál fajta nem ez a "nyakamögötttípus". Szegény Z-met kell most már csak eladnom hogy legyen pénz :) Az is hibátlan. Már csak a tárhelyet kéne bővíteni ha esetleg filmeznék ilyen kis pici micro usb-s pendrive-val.

(#39138) fecs


fecs
senior tag

Teljes backup-ot akarok csinálni, de nem tudok belépni a TWRP recovery-jébe. Próbáltam kikapcsolt állapotban a gombokat nyomogatni, illetve a TWRP manager app-on belül is. Újraindul a telefon a fekvő robot képével, de egy idő után simán bebootol a telefon. Hol rontom el?

Pixel 6a

(#39139) DroiDMester válasza fecs (#39138) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor egész egyszerűen nincs TWRP Recovery -d :C

Milyen rendszer van a telón ha 4.4.2 akkor nem rég linkeltem be a frissített AutoREC programot engedd rá és lesz twrp -d ha 4.2 es romod van felül összefoglalóban találsz egy LG-D802_TWRP_2.7.0.0_DroiDMester.7z nevezetű windows -os telepítőt! Ha már betudsz lépni twrp -be ajánlott ráfrissíteni az itt belinkelt verziót!

[ Szerkesztve ]

(#39140) fecs válasza DroiDMester (#39139) üzenetére


fecs
senior tag

Van rajta TWRP (2.6.3.3), mert januárban :DDD már csináltam mentést. Csak azóta nem is léptem be a recovery-be.
Most pedig KK-ra frissítés előtt kellene a backup. Most 10E van rajta.
Ezt a frissítési módot választottam pont a TWRP és a root miatt. :)

Pixel 6a

(#39141) SoulReaver válasza SoulReaver (#39101) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezen problámámra, közben rájöttem, hogy csak QHD alatt sistereg, szaggat a hang.. Másnak esetleg?

(#39142) Beca1990 válasza SoulReaver (#39141) üzenetére


Beca1990
senior tag

ebben a készülékben van fényérzékelő?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39143) SoulReaver válasza Beca1990 (#39142) üzenetére


SoulReaver
veterán

Elvileg van...

(#39144) akooos válasza Beca1990 (#39142) üzenetére


akooos
veterán

Fényérzékelő? Miféle? Mit kellene, hogy csináljon?

(#39145) Beca1990 válasza akooos (#39144) üzenetére


Beca1990
senior tag

automatikus fényerősség beállítás a környezeti viszonyoknak megfelelően

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39146) akooos válasza Beca1990 (#39145) üzenetére


akooos
veterán

Természetesen van benne! :)

(#39147) Harcsai


Harcsai
senior tag

DroiDMester, tudsz abban segíteni, hogy az új 3.5-ös romodra rá tudjam varázsolni az lg stock e-mail programját?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39148) szabyka95 válasza DroiDMester (#39092) üzenetére


szabyka95
őstag

Mar meg ne haragudj, de odairhatnad hogy az autorec cloudyfatol van, a javitott twrp pedig dr87 tol..

(#39149) Harcsai válasza szabyka95 (#39148) üzenetére


Harcsai
senior tag

Tulajdonképpen igazad van, és mégsem :) Nem akarok vitatkozni, de az sincs odaírva, hogy a rom meg az lg-től, sőt, az lg se írja oda, hogy a google a kiindulási alap. :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39150) quby


quby
őstag

Valailmi hasznalja a CPU-t és nem tudom hogy mi. Az antutu widget-je szerint a CPU hasznalat 20-60% kozott mozog, amikor a task manager szerint semmi nem fut, vsak a home screen aktiv. Fél nap használat után 30 % on van az akksi, és erzem a zsebemben is is hogy langyos. Néztem terminalban top-al de egy csomo processbol áll össze a teljes használat. Nem mond nekem tul sokat. Hogy kéne kideritsem mi a ludas?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.