Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) pestibenji


pestibenji
senior tag

Akik próbálták már a CloudyG3 és az OptimusG3-at is azoknak mi a véleménye, melyik a jobb?
Gazsi?

(#38252) zack válasza pestibenji (#38251) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon nem lőhetsz mellé egyikkel sem. Próbáld ki az Optimust első körben. Szerintem maradni fog. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38253) Danny365 válasza HUTCHDB (#38250) üzenetére


Danny365
őstag

Ejj, azt, hogy nem a D801-eset kellett volna flashelned, nem is értem ebben a logikát (mármint értem, de ez sajna nem igy működik :( )
De legalább fastbootod van. Az a baj, hogy innentől nem tudok olyat mondani, ami száz százalékig működik, mivel ilyen cipőben még nem voltam. Van több ötletem is, mit lehetne, de nem akarom, hogy végül én vágjam taccsra a telót.

(#38254) HUTCHDB válasza Danny365 (#38253) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

de pont, hogy a 802-est tettem fel, és attól adta be a kulcsot...
aztán akartam a 801-est, de sajna addigra már nem tudtam visszahozni...
azért szívesen meghallgatom az ötletedet! ;)

szerk:
mondjuk az lenne a jó, ha most valahogyan egy twrp-t fel tudnék innen parancssorral flash-elni...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38255) rayoliviero válasza pestibenji (#38251) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem az OptimusG3 1.1 jobb, mert jobb a Viber hangminőség, szerintem a GSM is (de zack szerint az egyforma mindkettőben), FM rádió működik, két kamera app, feladatkezelő, gyári bootlogo lecserélve. Bug pedig nem igazán van benne. De neked az a fontos, hogy smooth legyen. Hát kb. egyforma a kettő abban.

(#38256) HUTCHDB válasza Danny365 (#38253) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

[link]
már csak egy 801-es img kellene...
(vagy 802? mondjuk az van is betéve...)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38257) rayoliviero válasza HUTCHDB (#38256) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most milyen akkor a teló? D802?

(#38258) Danny365 válasza HUTCHDB (#38254) üzenetére


Danny365
őstag

Az a baj baromi nagy káosz van már azon a telefonon.

Fastboottal tudsz recovery-t flashelni, viszont mi garantálja, hogy az működni fog? Elvileg most is rányomtál egy TWRP-t, aztán mégse jön be.

Egyébként mindenfélét tudsz törölni/flashelni, amig a fastboot megy. Nekem különböző variációk is eszembejutottak, pl:
- flashelsz egy D802-re való kernelt (boot.img)
- D802-es aboot.img-et
- laf.img-et
- törlöd a system particiót

majd bepróbálkozol egy kdz flash-sel. A problem ezzel az, hogy ha most se menne a kdz, akkor ez után valószinüleg a fastboot se jönne be többet, onnantól meg mit tud az ember csinálni, nem sokat. (max a linuxos, de azt nem tudom, rá lehet-e erőszakolni a telóra, hogy ki is listázza a meghajtókat). Illetve ezzel a megoldással az a kérdés még, hogy igazából azt se tudom, mi alapján nézi a modellt, tehát hogy mit kell egyáltalán törölni. Lehet a kernelhez hozzá se kell nyúlni. Alapból, aki rossz autorecet rak fel és fastbootban ragad, annak általában elég a laf img (download mode) és mehet is fel a kdz. Csak neked ott van feltelepitve a D801 ROM, szóval nem tudom.

(#38259) zack válasza Danny365 (#38258) üzenetére


zack
nagyúr

Szerencsétlen egy szitu. :F Szerintem szerviz lesz belőle, vagy elvivős lesz valakihez. Ilyen szinten a távsegítség már kevés. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38260) Hakkuuuh


Hakkuuuh
tag

Sziasztok!

Telenoros hekkeletlen G2-et 20B-ről frissítettem 20F-re. Valami beakadhatott ( vagy ki ), mert folyamatosan próbálna letölteni valami "Női hang francia (Franciaország) nyelvhez" "Hangadatok a szövegfelolvasóhoz" cuccot. A Google szövegfelolvasó hangadatokban látom, hogy a francia letöltés státuszban van, de nem tudok vele semmit sem kezdeni.

Hogyan tudnám kilőni a letöltést?

Köszi

Üdv

Hardcore4Life

(#38261) zack válasza Hakkuuuh (#38260) üzenetére


zack
nagyúr

Bekapcs gomb nyomva tart, és reboot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38262) sefan67


sefan67
aktív tag

Najó srácok, én meguntam a twrp-t, a régi állandóan kihagyja a data partíciót, az új meg nem tud recovery-t csinálni csak használhatatlan backup-ot.

Ajánlom mindenkinek, ez legalább működik nekem:
CWM

(#38263) rayoliviero válasza sefan67 (#38262) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kihagyja a data partíciót? :F Nálam a 2.6.3.4 fasza.

[ Szerkesztve ]

(#38264) noxon


noxon
őstag

Cloudy g3 1.1re fel lehet tenni sima wipeal az optimusost? Elvileg ugyanaz a kettő. Kipróbàlnàm de nincs kedvem full wipeal vissza menni gyàri àllapotra

We live in a simulated world...

(#38265) sefan67 válasza rayoliviero (#38263) üzenetére


sefan67
aktív tag

Nálam nem fasza, hülyét kapok hogy mindig ki kell bontogatni a backup-okat

(#38266) Hakkuuuh válasza zack (#38261) üzenetére


Hakkuuuh
tag

OK, kiegészíteném annyival, hogy már párszor volt reboot :)

Valami mást kell a beragadt szövegfelolvasó nyelvi letöltésének kilövésére :(

Üdv

Hardcore4Life

(#38267) GhostHunter válasza HUTCHDB (#38250) üzenetére


GhostHunter
tag

HUTCHD

..semmi baj, download modba belepsz es KDZ- vel felraksz egy gyari romot.., aztan elorol kezded a dolgokat.. :)
/ nyomj majd egy HR- t, ha fekuszott a rom/

(#38268) DroiDMester válasza sefan67 (#38265) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Van már javított verzió!

Tedd fel ezt =>TWRP_2.7.1.0_FIX_by_DM.zip

(#38269) HUTCHDB válasza Danny365 (#38258) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

már majdnem összejött, de az autorec miatt bedőlt a dolog.
szerintem a 802-es recovery adta meg neki a döfést, pedig már egy rom is rajta figyelt.
ha el tudtam volna indítani recovery-ben, akkor már szerintem minden ok. lenne.

(#38267) GhostHunter!
nincs download mód, és ha lenne is, mint ahogyan korábban volt, sajnos semmilyen kdz rom nem ment rá. :(

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38270) GhostHunter válasza HUTCHDB (#38269) üzenetére


GhostHunter
tag

..nekem ugyan ez volt a problema!!!! / erdekes./ :(((

(#38271) attika007


attika007
csendes tag

sziasztok
Témákat honnan lehet letölteni?

(#38272) Soltee válasza pestibenji (#38251) üzenetére


Soltee
tag

Próbáltam mind a 2. De most a Lamhoang g31.1i van fent. Nekem ez a legjobb...

(#38273) GhostHunter válasza attika007 (#38271) üzenetére


GhostHunter
tag

attika007

[link] ..esetleg ! :)

[ Szerkesztve ]

(#38274) GhostHunter válasza HUTCHDB (#38269) üzenetére


GhostHunter
tag

HUTCHDB !

..hogy allsz ?

(#38275) HUTCHDB válasza GhostHunter (#38274) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most megpróbálok teljes stock romot fájlonként (egyenként) parancssorból fel flash-elni.
kellene találnom egy gyors letöltési helyet ahonnan egy 32 gb-os 802-es rom letölthető...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38276) Snoop27 válasza rayoliviero (#38161) üzenetére


Snoop27
őstag

Ertem, koszi, akkor felejtos, megy fel a CloudyPro II, kiprobalom azt is, jokat olvastam rola.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38277) Bubukain válasza Soltee (#38272) üzenetére


Bubukain
senior tag

Miben jobb?
Lehet hogy kipróbálnám en is

(#38278) wyzard válasza Hakkuuuh (#38260) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

Ha jól értem a problémád, akkor anno nekem is ilyen volt. Egy korábbi hozzászólásomban leírtam, hogy én hogy oldottam meg, hátha segít Neked is :

[link]

(#38279) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#38275) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nincs valakinek g2-őn működő kdz to img converter programja?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38280) sefan67 válasza DroiDMester (#38268) üzenetére


sefan67
aktív tag

Közbe rájöttem a hibára, de k*rva mérges vagyok: a TWRP és a CWM sem másolja le az internal memory-t, magyarul viszlát képek, videók, emlékek... :(( Ekkora sz*rt, és ezeket backup programnak hívják magukat? Még opció sincs hogy lementse-e vagy ne. :W Na mind1, van egyáltalán olyan recovery ami még a porszemet is lemásolja a telefonról???

(#38281) Snoop27 válasza sefan67 (#38280) üzenetére


Snoop27
őstag

Tudtommal a Titanium Backup az pont erre jo, mindent le tudsz menteni vele, hasznos kis program.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38282) tgb válasza sefan67 (#38280) üzenetére


tgb
senior tag

Nekem philz recoveryvel van egy 2.3gb-os nandroid backup,ha ehhez mentené még az internal memoryt is akkor lehet a 32gb is hamar elfogyna.

az irányár nem félarat jelent!

(#38283) sefan67 válasza Snoop27 (#38281) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hát nem program kéne hanem recovery, de akkor kénytelen leszek kipróbálni mostmár...

@tgb : az nem érdekel, alapból 1 terrás HDD-t dugok telefonra OTG-vel, és arra mentem a recovery-t, szóval ... :D

[ Szerkesztve ]

(#38284) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Akit érdekel:
Dorimanx 5.6 kernel AOSP-ra.
( A fájlban a verziónál az 5.x van írva, de ez az 5.6 )

[ Szerkesztve ]

(#38285) Gaberking válasza sefan67 (#38280) üzenetére


Gaberking
senior tag

Képek, videók mentését, pl. telefont pc -hez csatlakoztatva, vagy otg -s pendrive -ot használva és még sok egyéb módon meg tudod oldani. Később tetszőlegesen vissza tudsz másolni bármit! Hol a probléma? :F

(#38286) sefan67 válasza Gaberking (#38285) üzenetére


sefan67
aktív tag

sajnos nekem 100%-os másolat kellene, egyik telefonról a másikra, nem pepecselős, időigényes megoldások PC bevonásával / utómunkálattal.

Arról nem beszélve, hogy ha PC-ről kéne visszamásolni, akkor kapásból összesz*rná magát 5 app hogy hol vannak az adatok, amikor meg visszamásolom, újra feltölti felhőbe az egészet, duplikálva mindent.

De azért köszönöm a javaslatod.

(#38287) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

[/L

Ezt igen csak beárazták!!! :Y :Y :Y :C

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#38288) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#38279) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no ismét van download módom, de a kdz -t nem tudom feltenni rá, ismét hibát dob a telepítő... :W

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38289) expendables válasza HUTCHDB (#38288) üzenetére


expendables
aktív tag

Lehetséges,hogy sérült a nand chip egy része. Anno nekem ilyen gondom volt egy optimus 3d-vel.
Sehogysem lehetett flashelni és a nand chipet cserélték.

(#38290) xSide válasza Hakkuuuh (#38260) üzenetére


xSide
őstag

Ugyanez volt nálam is, detto nem tudtam eltüntetni csak folyamatosan töltögette volna.
Megoldásom a komplett voice mate és a 2 kiegészítőjének (hangpakk meg még valami) a háttérben történő leállítása, majd komplett törlése lett...

[ Szerkesztve ]

(#38291) HUTCHDB válasza expendables (#38289) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

fél sikernél tartok!
egy korábbi 10F-es kdz-t sikerült elindítanom.
89 %-ig jutott a telepítés, aztán ott egy error.
a telefon most már elindul, be is boot-ol, viszont egy un.all auto test -FTM Mode képet kapok.
magyarul szerintem a telepítő nem tudta végigcsinálni a teszteket.
ha innen ki tudnék valahogyan lépni, akkor szerintem rendben lenne a dolog...vagy lehet ismét fel kellene húzni a romot a telefonra...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38292) Soltee válasza Bubukain (#38277) üzenetére


Soltee
tag

Ebben valóban működnek a dolgok... :)

(#38293) bardo válasza Soltee (#38292) üzenetére


bardo
tag

Én most meguntam a CM11-es Romokat és Optimus G3 v1.1-et raktam fel. Nekem ezzel sincs bajom. Miben jobb Lam Hoang ROM?

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#38294) zack válasza bardo (#38293) üzenetére


zack
nagyúr

Kevésbé folyamatos. Már ha ez előny. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38295) Athaualpa válasza HUTCHDB (#38291) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Ez lassan izgalmasabb lesz mint a Jack Bauer...én drukkolok és várom a további fejleményeket... :-)

(#38296) HUTCHDB válasza Athaualpa (#38295) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

SIKER! :C
No 2x húztam rá a 10 F-es kdz-t nem volt jó.
Aztán rátettem a 20D-t, azzal viszont szépen lefutott a frissítés, és most már rendben van minden, működik!
Hosszú volt ez az este-reggel...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#38297) Danny365 válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


Danny365
őstag

Yeah! :C
Hát elég nehéz szülés volt, örülök, hogy sikerült.

(#38298) toto0569 válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


toto0569
addikt

Ez nagyon jó hír!

(#38299) zack válasza HUTCHDB (#38296) üzenetére


zack
nagyúr

Helyes. Ügyi vagy. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#38300) Bubukain válasza Soltee (#38292) üzenetére


Bubukain
senior tag

rádió megy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.