Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) noxon válasza HUTCHDB (#39340) üzenetére


noxon
őstag

Hát ezt nehéz elhinni, ez hogy lehet? Amúgy pesten meg lehet valahol nyomkodni?

We live in a simulated world...

(#39352) zack válasza zack (#39343) üzenetére


zack
nagyúr

A ROM az eddigi leggyorsabb, és eddig nincs hiba.

(#39345) Corgan82

Napon is voltam, és baromi meleg van. Lehet ezért is éreztem melegnek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39353) rayoliviero válasza zack (#39352) üzenetére


rayoliviero
veterán

Lehet akkor érdemes lenne kipróbálnom. :D Pedig az új Lam hoangot akartam, de előtte letesztelem akkor ezt.

(#39354) akooos válasza zack (#39352) üzenetére


akooos
veterán

Milyen kernelt használsz? Nem lehet, hogy az is rádob egy lapáttal a melegedésre?

(#39355) quby


quby
őstag

DM3.5 Rom első felrakása után volt antutu fent. Most hardreset után nincs. Ennek mi az oka?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39356) rayoliviero válasza quby (#39355) üzenetére


rayoliviero
veterán

A hr töröl minden programot.

(#39357) pusihusi válasza Rickenstein (#39341) üzenetére


pusihusi
addikt

:K :K

Üdv. Feri!!

(#39358) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Hamarosan en is tagja leszek a "klubnak". Megrendeltem a keszuleket, mar a boltban var ram, csak penteken tudok utanna menni.
Kivancsi vagyok mar nagyon.
Amugy, van itt meg rajtam kivul himnemu egyen, aki feheret vett? :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39359) pusihusi válasza bardo (#39336) üzenetére


pusihusi
addikt

A dupla kopp felébresztésnél megy, de lezárásnál nem :( :F gzbotii: Szia üdv a klubban, nekem is fehér van nagyon szép! Úgyis raksz rá tokot vannak hozzá nagyon szépek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39360) gzbotii válasza pusihusi (#39359) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem szandekozom tokban tartani. :N
Amugy, nekem valamiert bejonnek a feher, muanyag hazas telefonok (iPhone 3GS, S3, G2) :DDD
Beleolvasva a topicba, mindenki orrba-szajba ROM-ol. Ennyire szar a gyari?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39361) pusihusi válasza gzbotii (#39360) üzenetére


pusihusi
addikt

"[link]Kicsit nyög a hardver a brutális felbontás alatt" gzbotii:Nem nagyon jó a gyári szoftver is! Csak már a custom romok az Lg előtt járnak, s ezt lehet büntetlenül romolni nincs benne knox.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39362) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Zack nálad sem működik lezárásnál a dupla kopp ?

[ Szerkesztve ]

(#39363) quby válasza rayoliviero (#39356) üzenetére


quby
őstag

Nanemondd... :C. A kérdés az hogy első felrakáskor akkor miert volt fenn. Gondolom a ROM-ban van. Ezért kérdem hogy hova lett HR után. :F

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39364) rayoliviero válasza quby (#39363) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mert beleintegrálta, erre magadtól is rájöhettél volna, de ilyen válaszra nem fogok legközelebb reagálni, majd segít, aki segít.

(#39365) pusihusi válasza Corgan82 (#39362) üzenetére


pusihusi
addikt

Nálad van kép widget, ez kimaradhatott?

Üdv. Feri!!

(#39366) Busterftw válasza Harcsai (#39347) üzenetére


Busterftw
veterán

Csak alkoholba ne tedd, melóban beleraktam ebbe a kézfertőtlenítős löttybe, felmarta a gumiréteget :D
Csak az alatta lévő fehér matt műanyag maradt, ami szép, de csúszik :)

(#39367) DroiDMester válasza quby (#39363) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Látom kicsit elmaradtál a témától!

A romom telepítő ZIP -jében található egy Data/App mappa itt 15.alkalmazás van! Ezeket írtam is hogy, lehet törölni amik esetleg nem kellenek, meg lehet bele is tenni saját alkalmazásokat, és feltelepülnek a ROM -al együtt, és nem kell utólag 1esével telepítgetni őket Play -ről :K

Alert_me.apk
AnTuTu_Benchmark_v4.apk
AnTuTu_Benchmark_v5.apk
Chrome_Beta.apk
CPU_Master_Pro.apk
Cpu_z.apk
jetAudio.apk
MX-Player.apk
OperaMini.apk
PhotoEditor.apk
Polaris_Office.apk
Signal_Guard.apk
Titanium_Backup.apk
TWRP_Coordinator.apk
Ultimate_Backup.apk

Ezek NEM rendszer alkalmazásként települnek fel, hanem pont úgy mind ha.. rom telepítés után Play áruházból telepítenéd, tehát Felhasználói alkalmazás ként települnek a Data partícióra!

Ezek MIND elvesznek ha Hard resetet nyomsz! pont úgy ahogy azok a programok is amiket +ba rátelepítettél a romra!

Vagy feltelepíted Play -ről ami kell ezek közül, vagy kicsomagolod a romom telepítő zip jét, és onnan felmásolod a telóra és telepíted őket! :K

[ Szerkesztve ]

(#39368) castiels válasza Busterftw (#39366) üzenetére


castiels
addikt

Telefon hàtuljàt le lehet valahogy szedni? A hangszorok és a töltő csatiba beleragadt valami és megszeretném tisztìtani.

[ Szerkesztve ]

(#39369) Harcsai válasza DroiDMester (#39367) üzenetére


Harcsai
senior tag

Csak elméleti síkon kérdezem.
Ha a data/app-ból egy alkalmazást a rom felrakása előtt átteszek a system/app-ba(vagy a priv-app-ba?), akkor azok gondolom rendszer alkalmazásként települnek, és nem vesznek el hard resetnél?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39370) Harcsai válasza castiels (#39368) üzenetére


Harcsai
senior tag

Le

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39371) castiels válasza Harcsai (#39370) üzenetére


castiels
addikt

köszi de szerintem inkább hagyom, mert elég nehézkes. Gondolom nem nagy probléma ha a hangszoróüreg 2 részébe belekerült valami ls eltömítette.

(#39372) DroiDMester válasza Harcsai (#39369) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ennyire nem egyszerű a történet.... :U

Majdnem mindegyik alkalmazást ami ott van, tartalmaz lib fájlokat ezeket be kellene másolni mindegyik APK -ból a system/lib mappába! Némelyik még így sem fog működni mert egész 1szerűen nem akar rendszer alkalmazás ként elindulni (PL: Mx Player, JetAudio)

könnyebb és egyszerűbb megoldás ha a romban található Link2SD progival Rendszer alkalmazássá alakítod ezeket a progikat, a fent említett 2-őt viszont ne(meg az antutukat se érdemes, hiszen elég gyakran frissülnek így feleslegesen foglalná a system ben a helyet!), mert azok nem fognak működni! a többi elvileg menni fog!
Ha átalakítottad őket, akkor már nem fognak elveszni HardResetnél! :N

(#39373) Harcsai válasza DroiDMester (#39372) üzenetére


Harcsai
senior tag

Thx!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39374) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok,

Sajnos a "sárgulás" engem is utolért (2013.11. havi a készülék).
Vinném szervízbe, de lenne kérdésem ezzel kapcsolatban:

- T-s a készülék, de open 20F rom van fent kdz-val, tegyem vissza a 20C-t?
- a T-től úgy kaptam, hogy gyárilag független :) Szerintetek ez változik a szervíz után?

Köszi :R

(#39375) zack válasza Corgan82 (#39362) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam megy, de csak az értesítési sávon. A feloldás dupla koppra meg teljesen jó. Valami hihetetlen jó ez a ROM. Olyan gyors a rendszer, hogy az valami elképesztő. Azt hiszem, megvan az új vonal. Maradni fogok 1+1-en és a CM vonalon. Nem is adom le holnap a telefont. Majd ősszel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39376) akooos válasza bbalika81 (#39374) üzenetére


akooos
veterán

Kijelzőt cserélnek csak, szerintem alaplapcserénél lehetne szó erről a függetlenségről. Ha egy tanácsot elfogadsz, ne a Téhez vidd, mert ők elküldik a Telemaxnak, amiről nagyon sok rossz info kering. Inkább LG központi szervíz.

(#39377) szabo.norbi válasza zack (#39375) üzenetére


szabo.norbi
tag

Jo látni/hallani hogy ennyire jo lett az 1+1, de szerintem megvárom míg frissül egyet,kettőt. :)

akooos: nekem a Trénél volt beadva mert Flexet csináltam a G2őböl és azt kell mondjam hogy a telemax szép munkát végzett egy karcolás nem lett a G2-őmön. :)

gzbotii: itt még nem volt ilyenről szó, esetleg konkrét dolgot tudsz mondani?

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39378) Corgan82 válasza zack (#39375) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nah ennek örülök, hogy tetszik a ROM. :)

Mindig öröm látni, hogy nem csak a STOCK ROM van sztárolva, hanem az AOSP is. ;)

(#39379) gzbotii


gzbotii
veterán

Valamelyik roman forumon olvastam, hogy a legujabb frissites elbarmolt valamit.
Valaki tud errol bovebben?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#39380) bbalika81 válasza akooos (#39376) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Mindenképp a Vácira viszem.
Akkor open 20F rom is maradhat?

(#39381) Koniman


Koniman
tag

Sziasztok!

Sikerült a kibucskáznia a telónak a zsebemből lépcsőzés közben, persze az érintő üveg bánta.
e-bayről érdemes rendelni?
Árban egész jók az itteni javítási árak figyelembevételével, de nem tudom, hogy milyen minőségűek.

Azt nem tudom, hogy ha veszek egyet, akkor nem utángyártottat kapok-e.
Honnan érdemes beszerezni?

LG magyarország forgalmaz ilyet vagy csak a telefon szervizes céget vásárolhatnak ott?

Köszi.

(#39382) zack válasza Corgan82 (#39378) üzenetére


zack
nagyúr

Eddig jó. Engem a dupla koppos lezárás nem érint mert úgyis Next Launcher 3D-t fogok használni ezt meg úgyis csak status bar-on tudom zárni dupla koppal.
De a sebesség...pfűűűű. Az valami hihetetlen. Sima mint a vaj és bitang gyors. Talán már túl gyorsan is reagál. Hozzá kell szoknom. :)
Egy darabig nem csűrök fel másik ROM-ot az biztos, feltéve ha továbbra is hibamentes lesz. :DDD

mod: Na...Megvan az első hiba? A beszélgetés minősége jó, de ilyen furcsa csippanó hangokat hallok a vonalban hébe-hóba, van hogy akad a hang is pár másodpercre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39384) csatakacsa


csatakacsa
tag

Segítsetek kérlek !!!

Security error-t dob a telefon, a keresőbe beírva utólag láttam meg , hogy optimus romra nem teszünk autorecet.

Mit kell ilyenkor csinálnom ? Kérem szépen valaki írja le lépésenként. :O

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39385) szabo.norbi válasza csatakacsa (#39384) üzenetére


szabo.norbi
tag

Csak úgy kivancsisagbol miert raktal autorec-et optimusra? Nekem a telepitese utan is van TWRP-m.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39386) csatakacsa válasza szabo.norbi (#39385) üzenetére


csatakacsa
tag

Fogalmam sincs , már annyira összezavarodtam.

Most nagy nehezen beengedett recoverybe felcsűrtem a gyári t-s romot. Én itt be is fejezem a romos pályafutásom. A szívem majd kiugrott mikor nem indult be. Nem az én idegrendszeremnek való ez.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39387) Beca1990


Beca1990
senior tag

szerintetek most megéri a G2 mini 50e előfizuval(havi 2k) ?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#39388) szabo.norbi válasza csatakacsa (#39386) üzenetére


szabo.norbi
tag

Egy idő után már hozzászokik az ember. :)) Főleg ha figyelmetlen és ilyen user hibákba ütközik. Nekem is volt már jóparszor S4 nel meg G2onel is hogy a gatya tele volt de mindig megoldodott a problema hala a mobilarena forumozoinak. De az ember sajat hibaibol tanul vagy masebol ha okos. :) Egyébként hogy sikerült orvosolni a problémát?

Beca1990: ha neked megéri akkor igen. :D szerintem te magad dontsd el. :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39389) xSide válasza zack (#39382) üzenetére


xSide
őstag

Meg van app is rá bármelyik launcherhez.

(#39390) HUTCHDB válasza Corgan82 (#39378) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En is feltettem a one + one romot.
A sebesseg jo, de sajnos ugyanugy akad, laggol az sms, es a hivaslista, mint stock romokon.
Egyeb helyen, mig fent volt, nem talalkoztam hibaval.
Nalam a hivassal sem volt gond.
A kinezet nekem nagyon nagyon nem adja..., nem is tudom... biztos bennem van a hiba.
Az osszhatas, az osszbenyomas miatt kb. fel ora utan elkoszontunk egymastol.
Nyilvan errol te nem tehetsz, igazabol nem is neked szol, hanem egy szubjektiv velemeny.
Ettol fuggetlenul a tovabbiakban is szivesen vesszuk/veszem en is az ujdonsagokat, sot ki is probalom oket.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39391) Bubukain válasza zack (#39382) üzenetére


Bubukain
senior tag

Felcsurtem en is a felcsurni valót.
Nálam a google naptarat nem szinkronizalja.
Nálatok megy?

[ Szerkesztve ]

(#39392) Corgan82 válasza HUTCHDB (#39390) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én nem a gyári hívás/névjegyzék és sms alkalmazást használom, lehet ezért folyamatos nálam. Valószínűleg a gyári dolgokkal van a gond akkor. Igazából semmiből sem használom a gyárit, mindegyikhez külön app-ot használok. :)
A kinézete meg tipikus AOSP mivel CM az alapja. :) A hívás az nálam is jó idáig, problémával nem találkoztam.
Mondjuk én is csak addig használom amíg ki nem jön a következő Mahdi ROM verzió, aztán megválok tőle. Nem mintha nem lenne jó ez az 1+1 ROM, sőt... de a Mahdit semmi sem übereli (SZERINTEM). :)

[ Szerkesztve ]

(#39393) Polllen


Polllen
nagyúr

Gyári romon a telefonkönyv, híváslista lagol?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39394) HUTCHDB válasza Polllen (#39393) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A telefonkonyv nem, a hivaslista az elso inditaskor igen, de utana mar az is elfogadhato.
Ha a memoriabol kikerul, akkor a hivaslistaval ujbol el kell jatszani egy le-fel gorgetest, hogy jo legyen.

(#39392) Corgan82!
Nekem a kulso, ami abszolute nem tetszik.
A play-os alkalmazasokkal nalam ugyanugy viselkedett a scroll, ugyhogy ez sem segitett.
Masok szamara ugy tunik, hogy tullihegem a dolgot, de nalam mindig jelen van, es engem spec. zavar.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39395) Polllen válasza HUTCHDB (#39394) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem fér a fejembe, h nem tudják ezt normálisan megcsinálni ezt a legtöbb droidos telón:/

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39396) b.daniel


b.daniel
senior tag

Ehndroix romot próbálta már valaki? Én ma tettem fel, nekem eddig nagyon tetszik :) tuti marad most egy ideig.

(#39397) HUTCHDB válasza Polllen (#39395) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A hTc valahogy megoldotta...mar a desire 500-on is hibatlan.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39398) DroiDMester válasza csatakacsa (#39384) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ilyen pitiáner kis problémától befostok?

leírtam már énis hogy az AutoREC -ben lévő KERNEL NEM kompatibilis G3 -as portolt romokkal! :N

de ha nagyon akarjátok csinálok egy ilyen verziót is az AutoREC ből amibe G3 -al is működő KERNEL van!

De nem kell megijedni ilyenkor annyi az egész hogy kikell kapcsolni a telót TWRP -be elindítani és feltenni egy olyan kernelt ami jó a G3 -as ROM -okhoz és ennyi az egész!

Nem pedig szélvész sebességgel, egy komplett romot felrakni! :W

(#39399) HUTCHDB válasza DroiDMester (#39398) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha a kernel mar szoba jott:
Feltetted az uj dorimanx-ot?
En most fogom, es jon az optimalizalas a tweek-kel... :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39400) csatakacsa válasza DroiDMester (#39398) üzenetére


csatakacsa
tag

Teljesen igazad van, először lőttem utána kérdeztem, valóban user hiba volt :DDD

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.