Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38991) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Sokan várják már(állítólag) a v3.5 ROM -omat! :)
Ahogy ígértem mától letölthető lett!

Akkor megosztanám a Public verziót :B

Sok és nagy újításokat ne keressetek Legnagyobb változás hogy Deodexálva lett(nincsenek odex fájlok) a teljes ROM+Framework is, így sokkal kevesebb helyet foglal és elvileg gyorsabban is működik!
Cserébe kicsivel több RAM -ot eszik, de nem kell megijedni tőle!
Sajnos van még egy hátul ütője a dolognak, nem működik így az ART, így aki azt szeretné használni ne tegye fel! De hozzáteszem Dalvik al is ugyan olyan pörgős a rendszer :K

Kernel téren sokat hezitáltam melyik kerüljön bele, végül a legfrissebb Cloudy v1.3 Kernel lett a befutó, (ami egyébként a CloudyG3 v1.2 Romban is található)
Én egyébként a Dorimanx Kernelt preferálom, akár ki akár mit mond az a leg stabilabb/gyorsabb/aksi barát, Persze ehez MEGFELELŐ beállítás szükséges az sTweaks -ben hozzá! Mert alap állapotban kissé laggol!

G3 zár képernyő, G3 Téma, ios aksi ikon ami még említésre való

Van még néhány apró módosítás a korábbi ROM -jaimhoz képest, ezek legyenek meglepések! :U

A többi jól megszokott dolog meg alapból benne van, Nav bar elrejtés/ikon sorrend csere, Black status bar stb...

És néhány kép

És mint minden ROM -ban, itt is beállítható az elfordulás! ha kivesszük a pipát a csak álló elrendezés után(ha már ennyit témáztatok róla)

Telepítés a már jól megszokott módon : TWRP > Wipe > Advanced Wipe, és itt kipipálni a Dalvik Cache, System, Data, Cache opciókat! Majd vissza a főoldalra és intall zip, telepítés végénél nem kell semmit WIPE -olni mert a telepítő magától megteszi!
Aki OTG -ről telepíti annak ajánlott az internal Storage -t is wipe -olni telepítés előtt!

Aki a belső memóriából telepíti Törölje rajta telepítés előtt az Android nevezetű mappát! :K

Első indulás picit hosszabb(3-5.perc, ~170.alkalmazást optimalizál) legyetek türelmesek! :R

Letöltés => LG-G2_By_DM_v3.5_FuLL_DeODeX.zip

Most nem kell engedély a letöltéshez, bár csinálhattam volna MEGA -n is így, hogy nem adom ki a fájl kulcsot, és mindenkinek el kellett volna kérnie aki le akarja tölteni!

Szabadon tölthető! Annyi kérésem lenne, aki letöltötte az Privát Üzenetben írjon rám egy köszönöm öt, vagy valamit, csak arra lennék kíváncsi hogy mennyien töltitek le! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.