Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) rayoliviero válasza Bubukain (#39496) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ezt miből gondolod? Nekem csak IPhone-om volt szinte és soha nem sárgult be. A fórumon sem olvastam olyat. Ezzel kár vigasztalni magad, sajnos az LG ezt nagyon elrontotta.

Harcsai: Engem nem érdekel, hogy honnan veszi. A tények érdekelnek, hogy az egy megbízható telefon, ez pedig sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#39502) Harcsai válasza rayoliviero (#39501) üzenetére


Harcsai
senior tag

Szerintem velem együtt meglepődnél, ha kiderülne honnan veszi az lg(vagy épp az iphone) a kijelzőit :)

"...a legkisebb is számít, kína..." Talán (nemtalán) ugyanabból az üzemből ;)

Az milyen, hogy "csak iphonom volt, szinte"? :Y Akkor nem csak iphonod volt :DD Viszont akkor a más márkájú telód se sárgult :)

Nekem sárgult az Xperia SL-em is. Nem sárgult a nokiám, és MÉG nem sárgul a g2-m.

Jóvanna, csak kötexem :)

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39503) zack válasza Corgan82 (#39479) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de használhatatlan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39504) rayoliviero válasza Harcsai (#39502) üzenetére


rayoliviero
veterán

3G volt az első IPhone-om, azelőtt voltak nem iPhone-jaim.

Mert az Xperia SL is hulladék. IPhone-nál ilyen dolgok nincsenek, max a kapcsoló, ami elromlik.

[ Módosította: radi8tor ]

(#39505) Hina


Hina
aktív tag

Sziasztok
Adott egy LG G2 telefon.hivatalos, rootolatlan 4.4.2 androiddal. Az exchange szinkronizálás elég hektikus. nem minden beérkezett üzenet található meg benne, amit az owa-n, vagy a gépen az outlookban található. Hiába nyomkozom neki a szinkronizálást, tojik rá és nem szedi le, aztán az utánna következőket megint megkapja a mobil is, de az az egy, akkor sem jelenik meg.
Törölnöm kell a fiókot, és megint felvenni és akkor megjelennek a kihagyottak is.
Mi lehet a baj? hol keressem a hibát?
Az is érdekes, hogy más telefonon (SGS3) ilyen probléma nincs.

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#39506) Gaberking válasza wacek068 (#39495) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!
Nincs mit! :)
Majd írd meg, hogy mi lett a telefonod sorsa!

(#39507) zack válasza Harcsai (#39502) üzenetére


zack
nagyúr

Az LG? Sehonnan se veszi, mert panelgyártó. IPS-t a SHARP gyárt még az LG-n kívül. Egy panel minőségét tekintve kb 40% a panelen múlik a másik 60% pedig az elektronikán, vezérlésen. Ezért van hogy egy jobb Eizo 500k-tól kezdődik, és ezért van, hogy a Dell pedig 130k-tól...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39508) HUTCHDB válasza rayoliviero (#39504) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most ellent mondok neked. :B
Az i4-em sargasodott.
Detto ua. mint itt, a ragaszto okozza a problemat...

iphone topic

kepek

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39509) Bubukain válasza rayoliviero (#39501) üzenetére


Bubukain
senior tag

apple szervizben dolgozom, hidd el sárgulnak :)

(#39510) quby válasza rayoliviero (#39504) üzenetére


quby
őstag

Volt szerencsém telefon flotta ügyet intézni...meglepődnél mennyi, és milyen hibák voltak az Iphone-okkal. Az I pad-ekről nem is beszélve. Minden tipus meg tud hibásodni. A nagy számok törvénye alapján előbb utóbb hozzád is eljut egy példány... :K Volt nekem is. Nem rossz az iphone, de feledhető. Csak az almarajongók tekintik vallásnak ezt... :U

Nekem két készülékem volt eddig amit a kezembe véve azt gondoltam "noeztnemcserélemlesosemcsakhamárannyiraelavulthogyhasználhatatlan".
Az egyik HTC desire (nem S hanem a legelső). Ez volt az első AMOLED-es telefon a piacon (asszem) Ezt sajna letiltották IMEI alapján igy meg kellett váljak tőle. A másik a G2

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39511) zack válasza HUTCHDB (#39508) üzenetére


zack
nagyúr

Ehhez képest az enyém láthatatlan. :) Csak fehéren, vaj színű világos nem mintás háttéren látszik, és akkor sem zavaróan. Ha nálam is ilyen lenne már gariban volna.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39512) Magnat válasza Bubukain (#39509) üzenetére


Magnat
veterán

Ne vigasztaljatok már ezzel bennünket, mindenki tudja, h Iphone-nál nincs ilyen! :D

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#39513) HUTCHDB válasza zack (#39511) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Vannak nagyon durva sargulasok.
De sargul a hTc is, foleg a one x.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39514) akooos válasza zack (#39511) üzenetére


akooos
veterán

Főleg a fogas colgate kép :DDD Amúgy nekem ha felmelegszik kb ilyen... Úgyhogy nekem szervíz lesz.

(#39515) torreador22


torreador22
aktív tag

Az mitől lehet hogy amikor a töltőt rádugom kiírja lassú töltés? És valóban ku....va lassan tölt?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#39516) rayoliviero válasza HUTCHDB (#39508) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor évekig elkerülte a figyelmen, még az IPhone topikot olvastam. De látom, hogy tényleg sok eset van annál is. Ennek ellenére akkor is sokkal megbízhatóbb és minőségibb telefonnak tartom.
Ja és itt a G2-nél nagyon úgy tűnik, hogy egy bizonyos idő után a sárgásodás elkönyvelhető.

[ Módosította: radi8tor ]

(#39517) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Tudnátok ajánlani valami minőségi autós tartót? Olyan ami masszív, nem esik le és nem is rázkódik benne a telefon.

Én erre gondoltam: [link] de ez 7-8K... jó lenne 4-5K-ért is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#39518) Bubukain válasza Magnat (#39512) üzenetére


Bubukain
senior tag

ja, akkor csendben is maradtam :D

(#39519) reflxx válasza Motion_Blur (#39517) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szia! Én ezt használom és nálam 10/10! [link] régóta tervezgetek írni róla egy tesztet de még nem sikerült rávenni magam :U

(#39520) rayoliviero válasza quby (#39510) üzenetére


rayoliviero
veterán

És mik azok a hibák? Amikor az IPhone topik aktív olvasója voltam, írtak hibákról, de közel sem annyit, mint a G2-nél.
És kíváncsi lennék, hogy egy G2 évek múlva fog-e működni, míg iPhone-ból jó sok régi működik.
És úgy látom a kijelző sárgulás a 4/4S-re volt leginkább igaz.

[ Szerkesztve ]

(#39521) szabyka95


szabyka95
őstag

ha csinalok ket kulonbozo teloval full backupot(TWRP), es egyik backupjat restoreolom a masikkal, es forditva, akkor az IMEI szamok megcserelodnek veglegesen ?

(#39522) kekkola válasza RAYBOMB (#39489) üzenetére


kekkola
senior tag

+1 az M8-nak, az a telefon gyönyörű, szép kijelző, forma, jó akku, gyors laggmentes sense

O+8T

(#39523) rayoliviero válasza szabyka95 (#39521) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha az EFS-t nem állítod vissza, akkor szerintem nem.

Bubukain: És a szervizben mit tapasztaltál, hogy minden 8 hónap körüli IPhone sárgásodott? Mert itt G2-nél nagyon úgy néz ki. Már lassan mindennap beírja valaki.

guby: IPhone 4 WiFi. Az sem mai telefon már. Az 5/5s-ről írjál gyakori hibát.

[ Szerkesztve ]

(#39525) pusihusi


pusihusi
addikt

vanir_d802_4.4.4.070214.zip - ZIP archívum, kibontott méret 408 751 046 byte

Üdv. Feri!!

(#39531) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Érdemes még LG G2 venni?
Az új csúcskészülékek még annyira nem vonzanak...
2 éves HTC cserélném, már lassú is, hamar is merül!!!

(#39541) -Mosquito- válasza Tamás34 (#39439) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Másodpercek alatt talál jelet a G2-ő. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39545) zack


zack
nagyúr

Ezt a hidden MLT off dolgot csak 1x kell megcsinálni, vagy minden új szoftver felrakásánál?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39547) töky76 válasza quby (#39544) üzenetére


töky76
tag

Most viccelsz? Ennyire lg bűvöletben élsz?

(#39549) akooos válasza zack (#39545) üzenetére


akooos
veterán

Tudod mi a vicc? Eddig mindig kikapcsoltam új ROM felcsűrése után, most a Cloudypro 2.2-né ha rányomok az MLT testre, akkor FC-zik a service menu :D

(#39550) Corgan82 válasza zack (#39503) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Leírnád kicsit részletesebben miért használhatatlan ? :)
Kíváncsi vagyok. Nem védeni akarom mert ugye nekem a Mahdi a kedvencem, de tegnap óta fent van a telefonomon, hibát nem találtam, gyorsabb és smoothabb mint az 1plus1 ROM, működik vele a Dorimanx 6.0 kernel. Feltettem a Lenovo és az 1plus1 kamera appot így már a kamera is jó. Aksival teljesen meg vagyok elégedve, de ez lehet a kernel érdeme is. Telefonálásbeli hangproblémával nem találkoztam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.