Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39251) zack válasza akooos (#39250) üzenetére


zack
nagyúr

Mennyi idő után tűnik el nálad?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39252) akooos válasza zack (#39251) üzenetére


akooos
veterán

2-3 perc, ahogy csökken az akku hőmérséklete.

(#39253) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok
Belehet állítani úgy az előlapi érintőgombokat , hogy eltűnjenek ha játszom?
Tudtok jó G3 témát, amihez nem kell launcher?

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#39254) zack válasza akooos (#39252) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor nekem maradt. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39255) Brumi˘ válasza MikaVejneGI (#39253) üzenetére


Brumi˘
addikt

(#39256) akooos válasza zack (#39254) üzenetére


akooos
veterán

Ha visszaviszed akkor várjuk a sztorit, hogy mi történt. Érdekel, hogy hova fogják küldeni Partneroék, vagy esetleg ők csinálják?

(#39257) Xmodule válasza Brumi˘ (#39255) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszi. Azt esetleg nem tudod hogy az ikonok szöveget el lehet tüntetni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#39258) zack válasza akooos (#39256) üzenetére


zack
nagyúr

Ők csinálják. Korrekt a garijuk, nem lesz gond. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39259) csatakacsa


csatakacsa
tag

Sziasztok, elojott az a hiba ami sokaknal. Alig hall a masik fel telefonalas kozben. Eddig semmi gond nem volt, egyik naprol a masikra. Kiprobaltam a diktafont, azzal semmi gond, sőt a viber hívással sem.

Akkor ez szolgaltato lesz ugye ? Biztassatok pls :D mert viberrel tenyleg jo.

Kuldtek ma egy sms t h ejszaka.folyaman frissit vmit a voda.

Volt aki ilyen gonddal adta szervizbe ?

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39260) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Hi.
Hogyan tudok alkalmazásokat letorolni a telefonról , amit a play volt szíves újra rakni fiók szinkronizáláskor?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#39261) szabyka95 válasza zack (#39254) üzenetére


szabyka95
őstag

nekem is jelentkezett, kb fel eve, 2 honapja pedig eltunt

(#39262) Gaberking válasza MikaVejneGI (#39260) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szia!

Rendszerbeállítások - Általános - Alkalmazások
Itt kiválasztod azt az alkalmazást amit le szeretnél csűrni, rámész és lecsűröd, hiába csűrte fel a play szinkronizáláskor. ;) :DDD

(#39263) geryboro


geryboro
senior tag

Cloudy G3 rom nem rossz, UHD video felvétel, stb. oc nem integrált.
Pardus HDC-vel van oc 2,8GHz-ig, ez már azért a laposomnál is erősebb, de néztem
szintetikus teszteket(Antutu), 1 ponttal nem lett több.

1 kérdésem lenne.

valahogy (nem olvasgattam vissza sokat) meg lehet oldani, hogy több legyen a belső tárhely?
vagy a data/app mappában lenne még kb 800MB szabad hely ,azt valahogy ki lehetne tölteni?
mert nem hiszem el hogy 2-3 gammát feltolok rá, és már nem is lehet semmit telepíteni, mert kevés a hely!
(kevés a 700-800MB).

előre is köszi.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#39264) zack válasza geryboro (#39263) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudsz helyet felszabadítani. Ezért van 16GB és 32GB verzió. Aki több játékot akar felcsűrni annak a 32GB dukál. Neked melyik van? Mert a felcsűrést ez alapvetően meghatározza.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39265) P3Dr0 válasza P3Dr0 (#33293) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Bar csak egyszer igy lenne 5 talalatosom a lotton. Ereztem,hogy a G3-al gondok lesznek video rogzites kozben...............Azokhoz szolnek akiket erzekenyen erint a tema.(En emiatt valtam meg a G2-tol pedig nagyon szerettem).

Itt egy teszt video. Borzalom.........fulessel erdemes megnezni a video elso reszet. Rendesen szakadozik a hang.......zart helyseget inkabb hagyjuk....... :O

[LG G3 Test sample]

(#39266) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Idaig tudtam mappazni,osszehuzni az ikonokat stb. Most valamit magyaraz,hogy valamit allitsak be,de olyan gyorsan hogy el se tudom olvasni :)
En megneztem ott,nem talalom semilyen alkalmazasok kozt felhasznaloi beallitas menut.

[ Szerkesztve ]

(#39267) Miksa64 válasza geryboro (#39263) üzenetére


Miksa64
tag

Esetleg az általad telepített appokat a Titanium Backuppal átteszed a system appok közé.
(system appá konvertálás)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#39268) Mike81 válasza zack (#39251) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Egy képet esetleg tudnál felrakni erről a sárgulásról? Csak érdekelne hogy mire is kell fogyelni.

(#39269) sgery


sgery
őstag

sziasztok!
A kamerát borító plexit vagy üveget lehet valahol cseréltetni?
csak mert nagyon karcos lett és borzalmas képeket lö már a kamera :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#39270) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#39271) pusihusi válasza Corgan82 (#39270) üzenetére


pusihusi
addikt

S hogyan töltöd le :F Szia.P3Dr0 S már váltottál?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39272) Zoja™


Zoja™
őstag

Működésre lehet bírni egyébként az infrát CM alatt?

(#39273) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

gyári 20f van a telefonomon és azt tapasztalom, h a knock code addig működik jó hatásfokkal amíg viszonylag nem túl régóta nyúltam a telefonhoz ... ha mondjuk fél órája alszik, akkor szinte biztos, h csak 3-4. alkalommal fogja "észrevenni" a tappolást, míg ha csak elaltatom és vissza, akkor szinte mindig működik. Ez miért lehet és méginkább: van rá valami megoldás?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#39274) HUTCHDB válasza pusihusi (#39271) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ott van a download "fül" -nel:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39275) csatakacsa


csatakacsa
tag

Na nálam 3 hetet sem bírt a telefon. Megy vissza szervizbe. :O

Gsm telefonálásnál nem hallja a másik fél amit mondok. Hálózattal, kártyával semmi gond. Sőt még a viberen is hallani.

Nincs is másik telefon ami annyira tetszene, hogy lecseréljem rá. De hogy egy hónapot ne bírjon ki hiba nélkül..... :W

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39276) wyzard válasza zack (#39254) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

Nekem is volt ilyen jelenség, jó pár hete bent hagytam a telefont véletlen a műszerfalon egy 20 percre úgy, hogy pont rátűzött a nap.

Elsárgulás megvolt, meg egy üzenet várt, hogy kritikus hőmérsékletet érzékelt a telefon, ha tovább melegszik ki fogja magát kapcsolni. A sárgulás jó ideig látszódott és szerintem órák kellett hozzá, hogy kb. teljesen eltűnjön.

[ Szerkesztve ]

(#39277) rzoli válasza quby (#39237) üzenetére


rzoli
senior tag

A wakelock detectorral nem próbáltál ránézni? Elvileg az akku használatot mutatja, de akár jó is lehet, mert ha pörög a proci az az aksit is szívja.

[Wakelock detector]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#39278) dsg012 válasza csatakacsa (#39275) üzenetére


dsg012
csendes tag

nálam csak annyi van, hogy nagyon halkan hallanak mintha távol lennék a készüléktől. Valami szoftveres hiba kell legyen mert kihangosítva meg tökéletes főleg, hogy olyankor tényleg távolabb is vagyok a készüléktől.
Gáz (igen próbáltam a zajszűrést is állítgatni nulla eredménnyel).

(#39279) csatakacsa válasza dsg012 (#39278) üzenetére


csatakacsa
tag

Én is gondoltam már szoftveres hibára, de semmi gond nem volt vele egészen tegnapig. Csináltam gyári visszaállítást, aztán a zajszűrőset mint Te is, de semmi változás

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39280) szabo.norbi válasza dsg012 (#39278) üzenetére


szabo.norbi
tag

Valóban szoftveres hiba lehet, gyári Telekom 20c-n többen is panaszkodtak, hogy rosszul hallanak, főleg ha távolabb tartottam a telefont. De most az Optimus G3 1.2-vel megszűnt ez a probléma, kipróbáltam és teljesen jó lett a hangminőség.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39281) danee992


danee992
tag

Engem is érdekelne ez, mert se Ebayen se máshol nem találtam még. Épp hogy csak karcos, de engem rohadtul irritál.

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#39282) csatakacsa válasza szabo.norbi (#39280) üzenetére


csatakacsa
tag

De ha közel tartom akkor is nagyon rossz. Merjem kipróbálni másik rommal ? Félek h még jobban elcseszem aztán még garanciám se lesz.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39283) szabo.norbi válasza csatakacsa (#39282) üzenetére


szabo.norbi
tag

Hát ez már saját felelősséged hogy neki állsz-e és felcsűrsz rá egy főzött romot. :D Max. ha úgy sem jó akkor vissza rakod a gyári ROM-ot és megy a szervízbe. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39284) rayoliviero válasza csatakacsa (#39282) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is rossz volt gyári rommal. Sajnos az LG mindenre gondolt, mindent tud a telefon, kivéve telefonálni. Egy iPhone-hoz képest a hangminősége sehol nincs gyári szoftverrel.
DroiDMester romjában jó a hangminőség, nálam a CloudyFlex alatt is nagyon jó volt. De először próbáld ki szerintem DM romját.
Gyári szoftverrel én nem bírnám ezt a telót használni, már rég eladtam volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#39285) Zoja™ válasza csatakacsa (#39282) üzenetére


Zoja™
őstag

Hívás beállításoknál a hang javítása be van pipálva? Ha igen, vedd ki a pipát és próbáld meg úgy. Nekem anno. az F6-nál ez okozott galibát rendesen.

(#39286) bounty123 válasza rayoliviero (#39284) üzenetére


bounty123
őstag

Én gyárival használom lassan 1 éve, soha senki nem panaszkodott a hangminőségre..

(#39287) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Igen, vannak akinél jó, hát nálam nem volt.

(#39288) bardo


bardo
tag

Optimus G3 1.1 van fent. Meg vagyok elégedve vele, de látom kint a 1.2. Érdemes váltani (azaz felcsűrni :) )? A changelog-ot nézve a hangminőség javítást láttam, hogy jó lehetne, de ez nem tudom mit takar? A Telefonálás hangminősége, vagy ha kamerával veszek fel akkor lesz jobb?
Illetve ez mi?
Add dr87 Auto Panel Detection

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#39289) szabo.norbi válasza bardo (#39288) üzenetére


szabo.norbi
tag

Én gyári után váltottam 1.2-re, nekem jobban bejött mint a gyári eddig. Hogy 1.1 és 1.2 között mennyi változás van azt nem tudom, de biztos lett benne pár dolog javítva hogy ha 1.2 és nem 1.1 :DD Szerintem érdemes felcsűrnöd! :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#39290) rayoliviero válasza bardo (#39288) üzenetére


rayoliviero
veterán

Csinálsz egy system, cache, dalvik wipe-ot és felteszed az 1.2-t. Megmarad mindened és így gyorsan megvan.

(#39291) Corgan82 válasza bardo (#39288) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Mindig érdemes feltenni az újabb verziót mivel ezeket a ROM-okat folyamatosan javítják és az új tartalmazza a javításokat.
A changelog-ban szereplő hang hibák javítása szerintem a telefonálás hanghibáinak javítására vonatkozik, legalábbis én így értelmezem, bár nem használom ezt a ROM-ot.
A dr87-es automatikus panelérzékelés meg azt jelenti, hogy automatikusan felismeri a kijelző paneled fajtáját (LGD, JDI) és aszerint telepíti fel, nem kell külön patch-et feltenned.

[ Szerkesztve ]

(#39292) zack válasza wyzard (#39276) üzenetére


zack
nagyúr

Halványodott este óta, nem túl zavaró, tudnék vele élni, ha muszáj lenne, de nem muszáj. Eddig ilyen gondom nem volt, hiába melegedett át.Engem ezek a dolgok bosszantanak. Egyébként pont felcsűrtem az Optimus 1.2-öt, de már nem kezdem el belakni. Meg aztán ha megint átmelegszik, ismét be fog sárgulni? :F Az a sáv ahol besárgult látszik az Optimus G3 hátterének főképernyőjén, még ha nem is túl sárga.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39293) csatakacsa válasza rayoliviero (#39284) üzenetére


csatakacsa
tag

Megbíztattál felcsűröm Droidmester romját hátha. Majd jelentkezek ha elcsesztem :DDD

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#39294) zack válasza zack (#39292) üzenetére


zack
nagyúr

Mivel 2 hétig kellene nélkülöznöm a telefont lehet várok még. Van még 4-5 hónapom a gariból, ráérek. Ha nem múlik, majd 11 hónaposan kicseréltetem. Persze lehet, hogy zavarni fog jobban mint most azt gondolnám, de azért bennem van, mi van ha kevésbé jól sikerült kijelző kerül bele és amit nyerek a réven, bukom a vámon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39295) bardo válasza rayoliviero (#39290) üzenetére


bardo
tag

Ha wipe-ot nyomok akkor az adataim(sms, viber üzenetek, meg ilyenek) ugranak nem? A system particiót nem kell formázni ugye?
Köszi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#39296) HUTCHDB válasza bardo (#39295) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Csak akkor tunik el, ha a data (adat) wipe-ot is csinalsz.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39297) rayoliviero válasza bardo (#39295) üzenetére


rayoliviero
veterán

Írtam, hogy mit kell és megmarad minden: system, dalvik, cache.

(#39298) bardo válasza rayoliviero (#39297) üzenetére


bardo
tag

oks. köszi. Megcsinálom.

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#39299) akooos válasza danee992 (#39281) üzenetére


akooos
veterán

De írták már válaszként az előző hsz-edre is, hogy a Váci úti LG szervíz pár ezerért kicseréli. Hívd fel őket, érdeklődj: Van chat, email, telefon

(#39300) pusihusi válasza HUTCHDB (#39274) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi majd próbálom telefonnal, mert a pc-vel mindenre rákattintottam de egyiken sem jön le :U

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.