Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) szabyka95


szabyka95
őstag

dorimnax 6.0 val 3.5 fel ora kijelzoidovel most vagyok 40 % on, kezdd jo lenni, csak kicsit kell allitgatni h smoothabb legyen

(#39702) quby válasza HUTCHDB (#39700) üzenetére


quby
őstag

Romcsere után nem volt bekapcsolva a fejlesztői beállitás. Hogy mit össze kerestem.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39703) Tomi487


Tomi487
csendes tag

Sziasztok!
Én is beálltam a G2-s táborba, ma vettem a t-mobilnál, de nincs benne olyan hivatalos LG garanciajegy. Azt csak a függetlenhez adják vagy a t-mobilnak is kéne adnia?
Meg a használati útmutató is elég szerényke.
Üdv.

(#39704) migabi24 válasza Tomi487 (#39703) üzenetére


migabi24
nagyúr

Új divat van a telekomnál, online tárolják az ilyeneket, ha belépsz bármikor letöltheted

(#39705) gretzky77 válasza migabi24 (#39704) üzenetére


gretzky77
veterán

De Lg garijegyet nem is adnak csak telekomosat nem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#39706) MikaVejneGI válasza Tomi487 (#39703) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Szia , én hétfőn vettem , nekem a srác adta a lg garancia papírt.
A kézi könyvet meg lelehet tölteni a lg weboldaláról.

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#39707) migabi24 válasza gretzky77 (#39705) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen, de nincs jelentősége, attól még hivatalos gyári garancia van

(#39708) Tomi487 válasza migabi24 (#39707) üzenetére


Tomi487
csendes tag

Magát a számlát nézik a garanciánál?

(#39709) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Hali,
Valaki elmagyarázná hogy a HDR fotó hogy működik,mert ha normál módon fotózok vagy át állítom HDR re akkor sincs szinte semmi különbség a képen. Nem kéne szaturáltabbnak lenni e a képnek szinesebbnek vagy valami ?

Üdv, István.

(#39710) Meggyi001 válasza Istyu74 (#39709) üzenetére

Hát ja,de.....[link]

https://gamergep.hu/

(#39712) akooos válasza Meggyi001 (#39711) üzenetére


akooos
veterán

Az android-WP mixet el bírnám viselni, egy jó kis Lumia 930-on :)
BB-n is működik, remélem a Microsoft is megegyezik a Google fejesekkel :C

(#39713) Meggyi001 válasza akooos (#39712) üzenetére

Hát biztos van az a pénz amiért meg tudnak egyezni egymással :)

https://gamergep.hu/

(#39714) Soltee válasza quby (#39699) üzenetére


Soltee
tag

Én hetekkel ezelőtt már irtam, hogy hiába full wipe meg ilyenek...
Valamik bent ragadnak ez biztos!!!

(#39715) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Gyári fülessek megoldhato hogy a hangerö szabályzoval léptesek a zenék közt?Köszi!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#39716) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok érdeklődnék hogy aki átváltott Art futtatásra az mit tapasztalt-gondolok üzem idő gyorsaság stb.?

Üdv. Feri!!

(#39717) Soltee


Soltee
tag

A G3 Task Manager-t nem lehet rátenni a G2-re?

[ Szerkesztve ]

(#39718) HUTCHDB válasza pusihusi (#39716) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Erdemi valtozas nincs.
Vannak olyan visszajelzesek, akiknel jobb, es vannak, akiknel rosszabb pl. az uzemido.
Sebesseg, gyorsasag, lagg: talan a laggok kevesbe vannak jelen art bekapcsolas utan egyesek szerint. En ilyet sem tapasztaltam. :N

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39719) quby


quby
őstag

Optimus g3-at használók: El lehet az érni valahogy hogy dupla koppra ébredjen a telefon, de ettől függetlenül konck-kódot kérjen. Most teljesen kikapcsolt állapotban is knock kódot kér, és nem tudom pontosan mely tereületen kell, ezért állandóan elrontom :B Éjszakai felkelésnél 2x irtam biztonsági kódot....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39720) HUTCHDB válasza quby (#39719) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En ezert nem hasznalom.
Kiprobaltam, hol sikerult, hol nem...toroltem ezt a funkciot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39721) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok

Légyszi akinek van tapasztalata, segítsen egy kicsit. Szóval most a cloudy g3 1.3 van fent, és az lenne a kérdés hogy ez rosszabb az optimus g3 1.2-nél? Mert azt még nem próbáltam... Mi a különbség?

Amúgy szerintem nagyon zsír ez a g3 port...

[ Szerkesztve ]

(#39722) HUTCHDB válasza Levente07 (#39721) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En csak rovid ideig probaltam, de az itteni forumokokkal megeggyezoen az optimust tartom jobbnak.
Erdemes feltenned.
Elotte csinalj nandroid backup-ot, igy nem erhet meglepetes...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39723) Levente07 válasza HUTCHDB (#39722) üzenetére


Levente07
tag

Ok, köszönöm

(#39724) kekkola válasza Istyu74 (#39709) üzenetére


kekkola
senior tag

http://m.logout.hu/cikk/fotozas_okostelefonnal_2/fenymeres_expozicio_hdr.html

O+8T

(#39725) quby válasza HUTCHDB (#39720) üzenetére


quby
őstag

Igen lehet kuka lesz nekem is....Mégvalami: Nekem az előlapi gombok közt nincs menü gomb (3 vizszintes vonal) hanem helyette task manager gomb van (két négyzet egymáson) és az előlapi gomb szerkesztő menüben sem találok. Ez eléggé hiányzik.

Most 2 hét alatt kipróbáltam néhány romot, nekem is ez teszik a legjobban. (Optimus G2 1.2) Bár még ezzel nincs akksi tapasztalat mert csak 1 napja van fenn. Sztem érdemes kipróbálni.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39726) SUPREME7 válasza Steelheart2 (#39715) üzenetére


SUPREME7
őstag

CloudyG3-on ezt használom, gyári Zene appal tökéletes.

Pocket skip track

(#39727) xSide válasza Steelheart2 (#39715) üzenetére


xSide
őstag

Ha már használom másra a G2Tweekbox full verzióját, beállítottam a hangerő gombok tevékenységét pont erre.

(#39728) winhelper válasza quby (#39725) üzenetére


winhelper
tag

Nem is fogsz találni, mert nincs. De ha a két négyzetet nyomod hosszan, akkor mindenhol menü gombként funkcionál. :)

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#39729) quby válasza winhelper (#39728) üzenetére


quby
őstag

Ahamm... Szép lassan összeáll a kép. :C :R

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39730) pusihusi válasza HUTCHDB (#39718) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszönöm nálam nincsenek laggok se art se dalviknál.

Üdv. Feri!!

(#39731) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#39732) david_97


david_97
senior tag

Sziasztok,friss G2 tulajként az lenne a kérdésem hogy használ e valaki miui(v5) romot ezen a telefonon? mennyire stabil? Mellesleg gyári rootolatlan 4.4 van most rajta,egyáltalán nem panaszkodom,megy mint az óra,csak bennem van az a minimális kiváncsiság...Válaszotokat előre is köszönöm :R

(#39733) Steelheart2 válasza SUPREME7 (#39726) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Droidmester 3.1.1 romja van fennt és azon stock playeren nem müködik.Kiprobálok valami más lejátszot is.Hátha. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#39734) HUTCHDB válasza david_97 (#39732) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egy jo hete, ket hete probalgattuk ki a miui-t.
Sajnos nem tokeletes.
Akadozik, es nekem spec. hianyzott nehany lg funkcio.
Ettol fuggetlenul kiprobalhatod.
Keress ra itt a forumon a hozzaszolasaimra, 1-2 tipp, es tanacs is van a telepitessel kapcsolatban, sot meg linkek is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39735) torreador22


torreador22
aktív tag

screenshot hogyan tudok csinálni?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#39736) xSide válasza torreador22 (#39735) üzenetére


xSide
őstag

Power gomb és hangerő le egyszerre.
Tweekbox-al bővített kikapcsoló funkcióval vagy home csúsztatással quickmemo-val.

[ Szerkesztve ]

(#39737) b.daniel


b.daniel
senior tag

1+1 romra van esetleg gyári kamera app?

(#39738) HUTCHDB válasza Corgan82 (#39731) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos tovabbra sincs erdemi javitas.
En spec nem is varok g3 romokban javitast, mivel maga a g3 is akadozik,igy az abbol portolt rom sem lehet jobb...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39739) trémobil


trémobil
tag

Sziasztok! Most állok telefonvásárlás előtt és 3 teló közül szeretnék választani.

Mondanátok pár szót a G2-ről a z1c-vel és az M7-tel szemben?

Köszi!

1 sör 1 szög a koporsóba, engem sündisznónak fognak nézni... :-D

(#39740) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok. nekem már pár hónapja van meg a G2 de még barátkozom vele... s4 után. kérdésem a képernyőt hogyan lehet lefotozni..mint a többi telonal (kikapcs gomb+menü gomb)..
köszi

(#39741) zack válasza HUTCHDB (#39738) üzenetére


zack
nagyúr

Tökéletes a port. Majd csinálok én is videót. Az hogy te miből mire következtetsz, nem más, csupán fikció.
Elég régóta G3 romon tolom, és olyan jellegű akadásaim mint amiket a G3 produkál, sosem voltak, illetve semmilyen akadást nem tapasztalok a használat során.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39742) SUPREME7 válasza Steelheart2 (#39733) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem a gyári zene app van benne? Beállítottad? Ez nem hosszú nyomást tud, hanem dupla nyomásra vált alapból.

(#39740) kissadam22
Hangerő Le + Bekapcs gomb egyszerre

(#39743) pusihusi válasza Corgan82 (#39731) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia felraktad van-e benne valami új?

Üdv. Feri!!

(#39744) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Akinek kell a Lam Hoang ROM az szerintem most töltse le mert úgy néz ki, hogy törölve lesz a fóruma és vele együtt minden. Lam Hoang megsértődött mert megosztották a ROM-ját a G2-re /ezek szerint tudta és beleegyezése nélkül/ és töröltetni akarja.

pusihusi
Nem próbáltam ki, nem használok STOCK ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#39745) zack válasza Corgan82 (#39744) üzenetére


zack
nagyúr

Nem nagy veszteség.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#39746) C4mp3r


C4mp3r
addikt

az mitol lehet, hogy dijcsomagot valtottam t-nel, azota teljesen random idokozonkent eldobja a halozatot es csak ujrainditas utan tudok visszacsatlakozni? gyari t-s rom van rajta

(#39747) Corgan82 válasza zack (#39745) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, én is azt olvastam róla, hogy nem sikerült valami túl jóra.

(#39748) kissadam22 válasza SUPREME7 (#39742) üzenetére


kissadam22
tag

szia köszi a választ..de jó ezt egy ujjal is superul mukodik..

(#39749) laca.1


laca.1
aktív tag

Hali
Föl tettem a optimus g3 1.2.
Kerdesem.
1.nem találom a video lejatszo ikonjat.csak a gyors inditoba
2.vezetek nelkuli tarolas hogy kommunikaljak a pc vel
Meg telepitesnel nem figyeltem rendesen csak annyi rémlik hogy lehetett volna a rom telepítése közben Egyeb dolgokat is telepiteni?lattam ilyen jelölő negyzeteket de nem olvastam mik azok csak nyomtam tovabb.

[ Szerkesztve ]

(#39750) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok! Olvasgatom itt a hsz- eket de ahogy olvasom 90% a romolgatásról szól! Ennyire elégedetlenek vagytok a gyári rommal vagy ilyen sok időtök van!? Nem bántásból kérdezem csak kíváncsiság! 3. napja használom gyári telekomos rommal és nem futottam még zavaró jelenség be még csak root sincs rajta bár azt valószínűleg felteszem ,hogy töröljek pár felesleges progit!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.