Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) Maxtreme válasza Steelheart2 (#28800) üzenetére


Maxtreme
addikt

"Arra azért ügyelek hogy a telefon mellé más nem kerül a zsebembe."
hát ez nyilván mindenkinél alap, főleg akinek ilyen készüléke van.. :)
Legalábbis remélem hogy így van.. :D

(#28802) rayoliviero válasza fery02 (#28795) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez a legnagyobb baja ennek a telefonnak, tud mindent, de pont a legfontosabb funkcióját sikerült elrontaniuk, nem lehet vele normális hangminőségben telefonálni. Olcsó, gagyi telefonokkal nincs ilyen probléma...

(#28803) ΞΔGLΞ válasza Maxtreme (#28799) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Álljunk meg egy "szóra", még egy ellenvélemény a részemről, aztán utána nem is foglalkozok ezzel tovább, csakhogy ne tántorítson el emiatt senkit, aki esetleg ilyen tokot akar.

Biztos, hogy ilyen probléma is lehet, de mielőtt azzal töltenéd a "drága" idődet, hogy nekem keresel a sztrádán bizonyítékokat, pár gondolat.
Abban a tesztben a srác áradozik róla és azt írja a végén. HALLOTTAM, HOGY ÖSSZEKARCOLHATJA, tehát ő nem tapasztalta. A belinkelt videó és a te telefonodon is fólia van, egyedül abban a fórumban lehetett azt kivenni, hogy összekarcolta a kijelzőt, amit állítóig jelzett a LG felé, és gondolom ha bevizsgálják és tényleg valóban emiatt van, akkor írja is, hogy kap egy új készüléket. Szerintem hibás lehetett a tok valahol, az enyémet végig simítva az ablaknál és mindenhol, teljesen sima, fel sem merülne bennem, hogy esetleg karcolhat, próbáld ki Te is.

De arról nincsen kép, vagy videó, mint az általad belinkelt videón, hogy simán látszik a fémablak karcolata, MINT A FÓLIÁN! Mint írtam már (nem dicsekvésnek írom, csakhogy átlátható legyen ez a "revans"), havi 18 ezres számlában vagyok, amit mindig túlpofázok, tehát itt tényleg használva van ez a tok, nem arról van szó, hogy egész nap buzerálom a telefont, mert ahhoz nem kell ki-be nyitogatni.

Ha valami miatt karcolódnia kellene a kijelzőnek, akkor emiatt q..ra! És biztosan a fenti linkelt "ellenpéldákat" alapul véve most már látom, ha lenne rajta egy "értelmetlen" fólia, valószínűleg az enyém is így nézne ki, valahogy úgy tűnik nekem, a kettő "nem fér meg együtt"!

Az én kijelzőm olyan sima másfél hónap folyamatos használat után, mint a baba popója! ...és ha az lenne, mint a fórumban, vagy mint a ténylegesen látható videóban, hogy egyértelműen lehet látni, hogy az ablak csinálja a karcokat, már rég kivertem volna a balhét és biztosan ki is cserélték volna, ezt garantálom!

Ezek után azt mondom, hogy kapd le róla a fóliát és úgy használd, ha karcolja jelentsd be, de amíg egy szaros fóliát karcolgat az a tok, addig ne vonj le messzemenő következtetéseket... ;)

(#28804) Tybike81 válasza DroiDMester (#28776) üzenetére


Tybike81
őstag

DroidMester melyel azok az appok amelyeket nyugodtan törölhetek a romodból?
Feltettem a romot, eddig szuper :)

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#28805) vadászcsiga válasza Rolly (#28789) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi történne ha a koreai kdz-t felraknank?

(#28806) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Tud valaki írni egy CloudyPro 2.0 changelogot? Sehol nem találom, ahol leírná Cloudyfa, hogy miben más az 1.2-től.

(#28807) Tsebacsi válasza fery02 (#28793) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A szélén marad 1-1mm, ami látvány és érzet szempontjából is zavar engem. Ráadásul emiatt könnyű kicsit ferdén felrakni a fóliát, na akkor aztán gyönyörű lesz :P Simán elbírt volna még szélesítést, hogy legalább a kijelzőt teljesen fedje.

(#28751) nyulnyulu: Köszönöm!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28808) Miksa64 válasza rayoliviero (#28806) üzenetére


Miksa64
tag

[link]

1829-es sz. hozzászólás. :)

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#28809) rayoliviero válasza Miksa64 (#28808) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi.

Danny365: Most próbáltam a Viber hanghívást CloudyFlex 2.0 alatt és tényleg tökéletes a hangminőség, visszhang sincs. :C CloudyPro 1.1,1.2 alatt nem volt ilyen jó, a stock KitKat pedig meg sem közelíti.

(#28810) firemanus82 válasza Bubukain (#28688) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én felraktam, de erre eltűnt úgy az összes gomb, hogy nem tudtam elővarázsolni sehogy! Mit csináltam rosszul?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#28811) migabi24 válasza rayoliviero (#28809) üzenetére


migabi24
nagyúr

Bluetooth battery drainre van már megoldás? Gyári érintetlen 20b ota frissített, telepítés előtt, után factory reset, mégis merül mint a titanic, bluetooth órákat tartja ébren a telt

(#28812) rayoliviero válasza migabi24 (#28811) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ebben nem jelzi ki, hogy a bluetooth használná az akkut, de a CloudyPro-ban sem volt ilyen probléma.
DroiDMester ROM-jában (mert az stock KitKatre épül) kiírja, hogy használja a bluetooth az akkut, de én nem vettem észre, hogy jobban merült volna. Valójában mintha nem is merítené, csak a telefon szerint meríti.

(#28813) galaxys80 válasza jooker82 (#28796) üzenetére


galaxys80
veterán

Kali a kém. :DD
Uram Atyám. :D

(#28814) bazsika89 válasza Endr00 (#28755) üzenetére


bazsika89
tag

Kétszer kell egymás után megnyomni a gombot, akkor teszi le. Nekem is eltartott egy ideig mire rájöttem.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#28815) Endr00 válasza bazsika89 (#28814) üzenetére


Endr00
aktív tag

jaaaaaaaaaaaaaa :) köszi, kipróbálom

Samsung Galaxy S23

(#28816) DonMaster válasza vadászcsiga (#28805) üzenetére


DonMaster
addikt

ne tedd csak haza vágod kivéve ha átportolod a d802-re akkor menni fog annélkül ne.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#28817) Endr00 válasza bazsika89 (#28814) üzenetére


Endr00
aktív tag

Kipróbáltam. Ha a fülemnél van, akkor se szimpla nyomás, se dupla nyomás nem működik. Ha viszont elemelem a fülemtől, akkor szimpla gombnyomásra lerakja. Nekem viszont az kéne, hogy már a fülemnél ki lehessen nyomni a hívást, így látom ennek értelmét.

Samsung Galaxy S23

(#28818) F-ECT$ válasza Petyb00 (#28772) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt tuti tőlem akartad megkérdezni? Nekem még csak 20A van fenn.

Dive ever, work never.

(#28819) Maxtreme válasza Maxtreme (#28798) üzenetére


Maxtreme
addikt

Igen fólia van rajt, és igen ÉN nem próbáltam hogy az üveget karcolja e, és nem is szeretném. (de neten nem egy embertől olvastam hogy igen)

Részemről téma lezárva, döntse el mindenki hogy megéri e neki a kockázatot (és a pénzt). De ha logikusan belegondoltok, lehet nem 1 hét alatt, de gyanítom hogy meg fogja kezdeni az üveget is.

A képminőségért bocsi, azért ilyen zajos mert magas iso beállítás mellett fotóztam, így látszik jól a karc.

[ Szerkesztve ]

(#28820) DroiDMester válasza Tybike81 (#28804) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a hasznavehetetlen memória fogókat már töröltem! a meglèvőkből meg töröld azokat amit te nem használsz! de már nem sok ramot vagy aksit fogsz nyerni velük! ha ez a cèl!

(#28821) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Spigen tokhoz lehet külön venni valahol a színes hátlaprészt?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#28822) rayoliviero válasza DroiDMester (#28820) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mik a memóriafogók, azt nem tudnád légy szíves felsorolni? Mert azokat akkor eltávolítom a CloudyFlex-. emből

(#28823) hobbitka_ válasza rayoliviero (#28802) üzenetére


hobbitka_
tag

Nekem még senki sem panaszkodott, hogy nem hallana megfelelően, pedig nem szoktam rá figyelni, hogy hogyan tartom a telefont, így nem is érdemes általánosítani ezt a problémát.

(#28824) rayoliviero válasza hobbitka_ (#28823) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam sem már, mert nem a stock KitKat-et vagy JB-t használom. :D Tudom, hogy sokaknál a stock alatt sincs baj, de ez nem vigasztalja azokat, akiknél sz@r a hangminőség, főleg Viber alatt (nem a netkapcsolat az oka, mindenki arra szokta kenni).

A hanggal kapcsolatos problémák gyakoriak ennél a telónál. Van aki a video hangminőségre panaszkodik, más diktafon, fülhallgató serceg, hanghívás rossz minőségű, visszhangzik.

[ Szerkesztve ]

(#28825) kisgergely80


kisgergely80
tag

+1 CloudyPro II 2.0 nagyon jó romnak tűnik eddig. :-)

(#28826) rayoliviero válasza kisgergely80 (#28825) üzenetére


rayoliviero
veterán

Érzel valami különbséget az 1.2-höz képest? Mert akkor majd én is kipróbálom.

(#28827) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

van arra mod,hogy a gyari (4.2.2) telefon tarcsazot lecserelni masikra? Ha nincs letezik valahol ki be kapcsolhato echo cancellation? (pl. serviz menu vagy ilyesmi)

(#28828) Tybike81 válasza DroiDMester (#28820) üzenetére


Tybike81
őstag

Akkor ha a CPU-s appokat, törlöm nem lesz semmi baj, ugyan olyan pörgős marad a rendszer, nem befolyásolnak semmit?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#28829) P3Dr0 válasza ΞΔGLΞ (#28803) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Havi 18000 Ft os szamla??? Az milyen? Nem kotekedni akarok csak en nem MO.-elek es ez elegge megdobbento,hogy ilyen draga elofizetes letezik.......foleg ott..... uhhhh

(#28830) hkari válasza ΞΔGLΞ (#28794) üzenetére


hkari
őstag

Hát nekem összekarcolta az biztos, mondjuk most már mindegy, mert már azóta új a kijelzőm :(

Én úgy vettem észre, hogy az ilyen ki-be húzogatós, és hasonló tokok, mindig baromira karcolnak, lehet csak én voltam mindig peches, de nem hiszem.

(#28831) kisgergely80 válasza rayoliviero (#28826) üzenetére


kisgergely80
tag

A skype után nekem működött tovább a közelség érzékelő. Ez megszűnt. Szerintem jobb lett a hang a telefonálásnál és a voipnál is, ezt a másik oldalról is megerősítették. A kamerázásnál nincs akadozó hang, cserébe megnőtt a zajszint, de még így is jobb szerintem. Mást eddig nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#28832) drmotto válasza rayoliviero (#28812) üzenetére


drmotto
őstag

Stock 20c 8 óra a wifi ébren tartás, 40% fogyasztás.
Szóval de, van akinél meríti.

(#28833) DroiDMester válasza Tybike81 (#28828) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nemlessz semmi gond, ha törlöd a cpu.s progikat alapèrtelmezèsben nincs velük semmi át állítva, bár a faux ot nem törölnèm, mert azzal lehet mèg gyosítani kicsit a rendszert meg mèg egy kis aksit is spórolni! :)

---------------------------
drmotto : Nálad valami más szívja az aksit! nálam 8.óra alatt folyamatosan wifi bekapcsolva 100% aksiról mèg 99% ra esett le!

[ Szerkesztve ]

(#28834) Rolly válasza P3Dr0 (#28829) üzenetére


Rolly
veterán

ezt én sem tudom :) 10-13 ezer között korlátlan csomag is van

(#28835) zack


zack
nagyúr

Lehet meg leszek kövezve, de nem éreztek ellentmondást, hogy hetek óta a Viber hangminőségén rugóztok egy 115k telefonnal a zsebetekben? :U Kicsit olyan ez, mintha azt mondanátok BMW M5 tulajként, hogy sokat fogyaszt, és drága a benzin, ellenben mosóbenzinnel is gurul, és jóval olcsóbb. :B
Lehet többen használnak csúcs mobilokat, mint akik megtehetik? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28836) drmotto válasza DroiDMester (#28833) üzenetére


drmotto
őstag

Nem szívja más.
Ez 40%, a kijelző 25, a többi elenyésző, többsége az 5%-ot se éri el. Szóval szívja.

(#28837) Bilux válasza zack (#28835) üzenetére


Bilux
veterán

Meg amikor a 20-30 milkás autó tulajdonos "kösz csak öté' tankolok"

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#28838) Rolly válasza Bilux (#28837) üzenetére


Rolly
veterán

én már 15-16 évesként nem értettem mikor haverom 1000-ért tankolt a suzukiba... És kétnaponta járt tankolni ... :)

(ja most 29 vagyok viszonyítás képpen)

[ Szerkesztve ]

(#28839) gusthy válasza Rolly (#28838) üzenetére


gusthy
veterán

Na még egy ok a frissítésre

[link]

(#28840) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok! :)
Frissítettem a tabom 4.4.2-re, viszont így nem lehet normálisan írni SD kártyára. :(((
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy "hivatalosan" (tehát ha megcsinálom nem kell visszaállítani semmit) a 4.2.2-őt hogyan kell visszatenni? A leírás melyik részét kell megcsinálnom? Vagy a másik megoldás a root, ott miután rootolom, hogy kell kdz-zel újrahúzni?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#28841) koxx válasza zack (#28835) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Lehet többen használnak csúcs mobilokat, mint akik megtehetik?" ez egész biztosan így van. Anno az iphone őrület kezdetén boldog boldogtalan vette, csak éppen pénze nem volt vele telefonálni, elég vicc...

(#28842) zack válasza koxx (#28841) üzenetére


zack
nagyúr

Én egyenesen cikinek érezném, ha a Viberrel kellene szenvednem. Email helyett is telefonálok, sms helyett is. Sőt ha fb üzenetben valaki belemelegszik a sztorizgatásba, inkább felhívom, és mondja el 2 perc alatt, mint hogy értékes időt bukjak a chattel. Persze nem gondolkodhat mindenki egyformán, mindenki azt használ amit akar, csak tényleg a hetek óta tartó Viber miatti "rinya" kezd unalmas lenni, és az, hogy ez már egyenesen negatívumként van feltüntetve mind a KitKat, mind a G2 aspektusából. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28843) dani993


dani993
senior tag

Egy kis érdekesség: LG indító dokk ikonfeliratok eltávolítása

Root nem szükséges.
Telepítsük play áruházból a launcherPro alkalmazást. Ne állítsuk be alapértelmezettnek, maradjunk a gyári indítónál. Nyomjunk hosszan egy üres területre. Válasszuk ki a Widgetek->Activities parancsikont, tegyük ki az asztalra. Válasszuk ki a megfelelő tevékenységet a választóképernyőn*. Kattintsunk az elkészült parancsikonra. Keressük meg a FEATURE_HOTSEAT_NOTEXT értéket és tegyünk mellé pipát. Kész!

*

A legutolsó az.

(#28844) morphin válasza koxx (#28841) üzenetére


morphin
tag

Szerintem meg egy totál f@szság...lakjak sátorban, mert a fizetésem nem éri el a 20 milliót? Milyen logika ez...egyszer már volt itt ez téma akkor is kb olyan kommentek voltak (még amikor megjelent a telefon), hogy minek ilyen telefon olyannak akinek a fizuja kevesebb, mint maga a telefon. :Y :F

(#28845) coolrob válasza morphin (#28844) üzenetére


coolrob
aktív tag

Egy barátom kért meg hogy írjak az oldalra a jelenlegi csúcstelókról egy véleményt...

Akit érdekel : [teszt]

Sajnos nem írhattam oldalakat, annak ellenére hogy lett volna miről, de remélem így is normális körképet sikerült alkotnom, és próbáltam semleges lenni, nem szétfényezni a G2 őt :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#28846) Danny365 válasza dani993 (#28843) üzenetére


Danny365
őstag

Múltkor azt is megtaláltam, hogy lehet azt a szerencsétlen Alkalmazások (App Drawer) ikont lecserélni, mert szerintem bűnronda.
Mondjuk még igy is van pár dolog, ami nem tetszik a gyári launcherben, szóval én maradok a jóöreg Novánál.

(#28847) f(x)=exp(x) válasza coolrob (#28845) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nagyon jó lett. :C Gratula. :R

(#28848) zack válasza morphin (#28844) üzenetére


zack
nagyúr

Nem igazán értem a hasonlatot, köze sincs ahhoz amit mondtam. Nem azt mondtam, hogy aki nem telefonál az adja el, mert nem érdemli meg hogy ilyen telefont használjon.
Csak mint mindig, ezeknek az embereknek a legnagyobb a szája, hogy nem tudnak normális minőségben ingyen telefonálni Viberen keresztül. Akkor használják a percdíjas megoldást, amire egy GSM telefont kitaláltak. Pusztán erről van szó. :U
Vagy viseljék el, ha már megkerülik a percdíjas hívást, hogy a minőség olyan amilyen. Örüljenek, hogy egyáltalán van ilyen lehetőség. Ha pedig minőség kell, akkor fizessenek érte percdíj alapon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28849) zack válasza coolrob (#28845) üzenetére


zack
nagyúr

Jó lett a cikk. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28850) morphin válasza zack (#28848) üzenetére


morphin
tag

Az, hogy valaki nem teheti meg szerintem arra irányul, hogy nem tudja megvenni,minek vette meg ha nem telik rá stb...az, hogy ki mivel telefonál Viber,Skype és hasonlók nyilván ő dolguk. Én Vibert használok napi 2-3szor sms felváltására...bár amennyit írok bőven beleférne szerintem a havidíjamba is. Soha nem beszéltem Viberen, se Skype-on.
Te általánosítottál...odaírhattad volna (vagy azt kellett volna írnod, hogy ne legyen félreérthető), hogy akinek nincs pénze GSM hívásra/sms-re az ne a telefont okolja. Amúgy meg bőven van hiba a Viberrel és társaival...néha úgy megakasztja a telefont, hogy az hihetetlen...és ez nagyon nem a telefon hibája!
Béke! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.