Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28501) Darth_Revan válasza vadászcsiga (#28496) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Remek, NVidia meg más gyártó a saját kütyüjükbe már Jelly Bean alatt beépítette, de LG-nek még a KitKat-be sem megy :W

(#28502) b.daniel


b.daniel
senior tag

Az auto fényerő hogy működik? Olyan mintha csak lecsökkentené a fényerőt és úgy tartaná. Plusz auton is lehet állítgatni,és akkor világosodik ,de akkor miért auto? Bocsi ha hülye kérdés,csak wp-n eléggé máshogy működött :)

(#28503) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

FR után 23%-kon a BT! Na, elmennek ezek a....

(#28504) Dondenis válasza b.daniel (#28502) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Ha auton állítod úgy a maximumot tudod megadni. Minnél világosabb van annál több fényt ad. Ha sötét szobában vagy minimumra leveszi. Pl 100% auton ha kimész napra akkor is fogod látni de, ha pl 40% auton használod nem valószínű hogy a napon fogod látni mert max 40%ig engedi felmenni.

[ Szerkesztve ]

(#28505) Exelsior válasza Pocak89 (#28499) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hát ha a sistergésre vagy mire gondolsz akkor az csak 4.4-el jött. 4.2.2 alatt nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#28506) k5.20 válasza ngar146 (#28491) üzenetére


k5.20
senior tag

Szia,
a pendrive működni fog szépen, épp úgy mint többünknél, akik ilyet vettünk.
Postaköltséget a cég honlapján keress, mivel én be tudtam érte menni, nem tudom mennyibe lenne.
Ja, és a másik oldala pedig úgy van kiképezve, hogy mehet a normál méretű USB csatiba...

[ Szerkesztve ]

(#28507) ngar146 válasza k5.20 (#28506) üzenetére


ngar146
csendes tag

Koszi.

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28508) b.daniel válasza Dondenis (#28504) üzenetére


b.daniel
senior tag

Értem,köszönöm szépen :) És mi az a szint ami akksira még jótékony,de már jól látható? 70-80%?
A másik kérdésem,higy használ vki QuickWindow tokot? Mennyire vastagítja meg a telefont? És hátra lehet hajtani teljesen a hátlapra,de akkor nem fog megtörni egy idő után?

[ Szerkesztve ]

(#28509) apaszka válasza ngar146 (#28507) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem ilyen,és innen van! Nagyon jó,igaz az SD-t neked kell bele rakni,de van Normál USB átalakító is hozzá,ez az enyém.

(#28508) b.daniel

Nekem ez van,viszont nem használom,mert az ablaknál cefetül szedi a port,és mikor kinyitom,ott egy keret. Vastagítani nem nagyon vastagít,és nagyon jól véd akár a leeséskor. Mágneses is,így végül is nem rossz!

Mindjárt fel is rakom! ;] De a nagy kedvencem ez,és ez!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28510) Dondenis válasza b.daniel (#28508) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Én 100% auton használom nekem így megfelelő, mindig kellően világos. Milyen rendszer van fenn? 4.2 vagy 4.4?

(#28511) b.daniel válasza Dondenis (#28510) üzenetére


b.daniel
senior tag

Stock 4.4

(#28512) gusthy válasza Darth_Revan (#28501) üzenetére


gusthy
veterán

Körülbelül negyvenhét alkalommal írtuk le, a Play Áruházban lévő Immersive mode app segítségével tudod megoldani.

A JB nem támogatta ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#28513) Dondenis válasza b.daniel (#28511) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Azon jól műxik rakd 100ra és ennyi.....

(#28514) morphin válasza Exelsior (#28505) üzenetére


morphin
tag

Ez a sistergés mindenkinél jelentkezett? 20B alatt vagy csak custom romok alatt? Ha ennyire gány a KK akkor nem erőltetem és marad a 10E! :U

(#28515) pit450 válasza gusthy (#28512) üzenetére


pit450
aktív tag

Belinkelnéd mert nem találom köszi

(#28516) apaszka válasza morphin (#28514) üzenetére


apaszka
veterán

Jelentkezett,még a szerviz által felrakotton is. Sőt HIFI-re kötve is cefet hangja lett 4.4.2 alatt!
Ment vissza a JB ! :C

(#28515) pit450

kereső
áruházban van

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28517) Dondenis válasza apaszka (#28516) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Hát nem tudom miért de, nállam nincs sistergés. Se fülesen, se hifin. 4.4.2 OTA-n frissítve.

(#28518) jilian válasza Dondenis (#28517) üzenetére


jilian
addikt

Az még hab a tortán, hogy nekem még BT beragadás sincs.

(ezért nem használok soha STOCK rendszert) :DD

(#28519) Tenzing válasza pestibenji (#28489) üzenetére


Tenzing
csendes tag

Úgy is kerestem, "Photos"-ként sem szerepel. Ez az ami nálad ott van a Titaniumban?

(#28520) firemanus82 válasza b.daniel (#28502) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ha auto-n van a fényviszonyoknak megfelelő erővel világítja meg a kijelzőt. (A % tökmindegy) Nem auto egyértelmű.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#28521) apaszka válasza Dondenis (#28517) üzenetére


apaszka
veterán

Kivételes telód van! Cserélünk? ;]

Érdekes,mert pl vannak olyan appok,mik semmi áron nem működnek nálam KitKat-on,másnál meg mennek? Nem egyformák a telók,vannak szórások. Valamiben meg ez jobb :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28522) Darth_Revan válasza gusthy (#28512) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jahogy az külön fizetős app, azt hittem, hogy KK-ba épített funkció...akkor ezért nem találtam :P

Köszi.

Kár, hogy billentyűzet nem működik miközben be van kapcsolva, így marad a várás a rootra, hogy a korábban megvásárolt app működjön :(

Most úgy is a Walking Dead-el játszok, az meg elrejti a gombokat :)

[ Szerkesztve ]

(#28523) #93966848


#93966848
törölt tag

Ennyi nyavajgást...
Tegyétek fel DroiDMester romját, nyüstölöm napok óta és tökéletes minden téren, van benne pár hasznos program is!!!
Köszi DroiDMester :R

[ Szerkesztve ]

(#28524) gusthy válasza Darth_Revan (#28522) üzenetére


gusthy
veterán

Ez úgy van, hogy a KK rendelkezik egy úgynevezett immersive mode funkcióval, amit az alkalmazások tudnak állítani. Ez a kis app azt csinálja, hogy akkor is bekapcsolja, ha az adott app nem tudja. Egyébként tudja a billentyűzetet is, csak a beállítások alatt be kell kapcsolni. (elvileg oda van írva, hogy kísérleti jelleggel, de nekem működött.)
Amúgy ígért az LG egy frissítést, amiben a knock code mellett ez is benne lesz.

(#28525) DroiDMester válasza Tenzing (#28519) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A Fotók -at a Google+ teszi fel és külön NEM lehet eltávolítani, szedd le az egész Google+ -ot és probléma megoldva!
Amúgy se jó semmire a Google+ csak arra hogy zabálja a ramot a háttérben! :D

Amúgy meg miért zavar ennyire hogy ott van??? :F

--------------------------------------------
gusthy : Nem tudom miért erőlteted azt a nyamvadt progit egy kalap lósz@rt se ér, nálam a fizetős verzió sem működik rendesen, akár hogy állítom be 10.progiból 2 megy ahogy kéne, a másik 8 nál HASZNÁLHATATLAN! 1.Ft -ot se ér! :O

[ Szerkesztve ]

(#28526) jilian válasza Darth_Revan (#28522) üzenetére


jilian
addikt

Meddig akarsz várni?
Hisz már van ROOT a 4.4-re.... (osszefoglaló)

(#28527) Darth_Revan válasza jilian (#28526) üzenetére


Darth_Revan
veterán

XDA-n 1 topikban azt olvastam, hogy még nincs, de akkor ezek szerint már van. Köszönöm, már próbálom is :R

(#28528) Tenzing válasza DroiDMester (#28525) üzenetére


Tenzing
csendes tag

Köszi! :R Különösebben nem zavar, csak elég lenne nekem a gyári galéria.

(#28529) gusthy válasza DroiDMester (#28525) üzenetére


gusthy
veterán

Nem erőltetem. Kérdeztek, válaszoltam.
És te miért érzed úgy, hogy ha valaki más mer tanácsot adni, méghozzá olyat, amit nem te találtál ki, akkor kényszeresen leugasd?

(#28530) DroiDMester válasza gusthy (#28529) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem ugatom le!
De megint az van hogy olyat ajánlasz ami ráadásul pénzbe kerül!
Sokan megörülnek neki kifizetik érte a pénzt(tudom nem sok), mikor használni akarják rájönnek hogy egy HASZNÁLHATATLAN SEMMIREKELLŐ VACAK!

Akkor inkább GravityBox, az legalább működik és pénzbe sem kerül! :K

[ Szerkesztve ]

(#28531) gusthy válasza DroiDMester (#28530) üzenetére


gusthy
veterán

Csak root kell hozzá, ehhez meg nem.
Egyébként nekem tökéletesen működik, kb fél perc rendesen beállítani, nem veri szét a fél rendszert, mint a Gravity.
És aki ezt az appot nem tudja beállítani rendesen, annak a Gravity se fog menni.
Amúgy van negyed óra kipróbálni, és ha nem jön be, akkor azt az őrült összeget, amibe kerül (talán 1EUR) visszakapod.

[ Szerkesztve ]

(#28532) Darth_Revan válasza gusthy (#28524) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Megvettem, bekapcsoltam a billetyűzetet, de túl bugos, használhatatlan.

Chrome alatt fel sem ugrik, Google Play alatt felugrik, de hiába írok, nem jelenik meg, stb ...

[ Szerkesztve ]

(#28533) DroiDMester válasza Darth_Revan (#28532) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mondtam hogy NEM ÉR 1.Ft -ot sem! Nálam se működött ahogy kell(ene) 10.progiból 2.nél ment rendesen! (ez nem beállítás probléma mert akkor a 2 nél mért volt jó? egyszerűen szar a progi) :O

(#28534) Pocak89 válasza Exelsior (#28505) üzenetére


Pocak89
aktív tag

Igen erre is ill. arra hogy írták, hogy telefonálás közben a másik fél rosszul hall és videó felvétel közben rossz hang,

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#28535) gusthy válasza Darth_Revan (#28532) üzenetére


gusthy
veterán

:-(

Ami engem illet, elsősorban ebook olvasáshoz használtam, ahhoz teljesen jó volt.
Böngészéshez van valami böngésző, ami tudja az immersive módot.

(#28536) xSide válasza ngar146 (#28473) üzenetére


xSide
őstag

Látom miskolci vagy, én alapból rendeltem többet. 3e-t nekem megérte darabja, gyári visszaállitáskor nagy haszna volt.
Van hozz sima usb átalakító is pc/laptophoz.
Ha érdekel keress meg :)

(#28537) gusthy


gusthy
veterán

Nyeh.
A Carbonban megjavult az ART, erre richtig ma javítják az OpenSSL-t, mikor máskor? Így nem lehet aztán letölteni az újat.

[ Szerkesztve ]

(#28538) BMS


BMS
őstag

hali

Milyen anyagú tokot ajánlanátok? szilikon,tpu szilikon vagy kemény műanyag?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28539) ΞΔGLΞ válasza Dondenis (#28488) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Biztos, hogy az a gondja a melegedésnek, még ha nem is mutatja, összeakad valamelyik applikációval és szinte maxon pörgeti a procikat.

2 FR kellett, hogy most a telefon "hűvös" legyen és a BT most 7%-kon áll.
Egyébként, én rögtön kirúgnám az illetőt, akinek az volt a feladata, hogy tesztelgesse ezt az elb..szott KK-t.

Ettől függetlenül, hang probléma meg a többi szarság nincs. Remélem, hogy nagyon hamar jön rá egy egy bugoktól mentes update.

(#28540) b.daniel


b.daniel
senior tag

Quick Window tokról mi a véleményetek? Mennyire vastagítja illetve védi a telefont?

(#28541) ΞΔGLΞ válasza b.daniel (#28540) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szinte alig. Jól működik vele és jól is véd, de én utálom ki be nyitni-zárni.

(#28542) kacsa7 válasza apaszka (#28490) üzenetére


kacsa7
őstag

Továbbra sem oké ott valami. Én 4.4.2-vel simán szoktam erősítőről zenét hallgatni jack csatlakozón keresztül és teljesen jól szól. Alacsony a jelszint, ezért fel kell tekerni a hangerőt, de ez az egyetlen gond. Abszolút élvezhető.

(#28543) BMS


BMS
őstag

http://www.aliexpress.com/item/SGP-slim-armor-spigen-hard-case-cover-for-LG-Optimus-G2-Free-Shipping-Wholesale/1615589553.html

erről az oldalról van valakinek tapasztalata..mert kb 4 dollár egy ilyen tokért...és ingyen hozzá..okés benne van,hogy kb 2 hónap alatt jön meg de megbízható?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28544) ngar146 válasza xSide (#28536) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia, mid van? Nem talalom a regebbi hozzaszolasod, hogy mid van, pendrive vagy sdcard olvaso? Az sdmet megveszi lehet haverom, es az edigitalban talaltam 4700ert 16os pendrivet ami pici es van is raktaron.

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28545) laca.1 válasza #93966848 (#28523) üzenetére


laca.1
aktív tag

És a gps hogy muzsikál Droidmester romján?kezeli a glonass holdakat?
:U

(#28546) pestibenji válasza DroiDMester (#28530) üzenetére


pestibenji
senior tag

Te meg miről beszélsz most komolyan? :) ráadásul ilyen stílusban..
Én is ezt használom nálam működik teljesen jól G Pro2 romon.

(#28547) r3dwo0d válasza laca.1 (#28545) üzenetére


r3dwo0d
tag

Mindenkié kezeli a glonass holdakat csak a tiéd nem. Azt ne mondd nekem, hogy annyira használhatatlan a gps-d a glonass hiánya miatt. Ezen rugózol jó két hete... Nehogy már ne lehessen vele navigálni, mikor a 30k-s kínai cuccal is elég jól lehetett navigálni glonass nélkül...

(#28548) laca.1 válasza r3dwo0d (#28547) üzenetére


laca.1
aktív tag

ok köszi :(((

(#28549) laca.1 válasza laca.1 (#28548) üzenetére


laca.1
aktív tag

Tudd meg a 4.2-höz képest 4.4 igen nekem EGY KALAP SZ@R A GPS,de ígérem többet nem kérdezek róla. :(( ezt még muszáj volt leírnom.

[ Szerkesztve ]

(#28550) b.daniel


b.daniel
senior tag

Ha letiltok pár gyári appot, akkor azok nem fognak futni háttérben,nem fogyasztanak erőforrást?
Plusz Gmailben valahogy lehet állítani hogy milyen időnként szinkronizáljon?
Bocsi a sok kérdésért,de nagyon rég volt droidom.

Jah és ha a helybeállítások be vannak kapcsolva, de csak cella és wifi alapján,az akksit mennyire eszi? Ugyanannyira mint ha a GPS is menne?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.