Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) Meggyi001 válasza resch13 (#28435) üzenetére

Azt kell mondjam,h igazad van...

https://gamergep.hu/

(#28452) toto0569 válasza Quqesz (#28447) üzenetére


toto0569
addikt

Ma mutattam egy Fotós ismerősömnek a képeket amiket ezzel készítettem.Azt mondta,hogy hihetetlenül jók.És ,hogy mit kilehet hozni manapság egy mobilból... :Y

(#28453) Quqesz válasza toto0569 (#28452) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ennyi :) ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28454) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos akinek volt gondja a mikrofonnal beszélgetésnél,az nem toom ezt megtalálta-e: hidden menü-->settings-->audio-->micamp calibration.....gondolom itt a mikrofon erősítő kalibrálható.Lehet ez segít.Sajnos első körben az AGC-t nem találtam.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28455) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Mi az az Aroma

Backup your ROM (if needed)
Full Wipe (Dalvik, Cache, System & Data)
Install the CloudyFlex
Choose your variant in Aroma
Enjoy

Kellez nekem ha cloudyPro-ról váltok Flex-re?

(#28456) Danny365 válasza Keraa (#28455) üzenetére


Danny365
őstag

Mikor recovery-ből flasheled a zipet, akkor fog bejönni az Aroma installer, látni fogod, hogy mit kell csinálni. (D802-t válassz ott, ahol választani lehet; de még egyszer, majd látni fogod)

A korábbi kérdésedre pedig: igen, ha csinálsz egy TWRP mentést mindennel együtt, akkor vissza tudod állitani mindennel együtt, mintha mi se történt volna.

(#28457) bb0t válasza bb0t (#28449) üzenetére


bb0t
senior tag

Semmi?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28458) Danny365 válasza bb0t (#28457) üzenetére


Danny365
őstag

Erre a kérdésre azért nem lelkesülünk már annyira, mert ha kétezer hsz. nem született a témában, akkor egy se.

Sajnos az LG-nél se ment minden tökéletesen a KK frissitéskor: a legnagyobb - és talán lényegében egyetetlen - probléma az a hang minőségének romlása. Pontosabban elég sokan tapasztaljuk, hogy zenehallgatás, vagy bármi közben, ami hangot ad ki, ha fülessel használod, akkor a bal csatorna hol serceg, hol hallani valamiféle alapzajt. Ezt részben fül és füles válogatja, hogy ki mennyire hallja. Én együtt tudok élni vele, de JellyBean-en nem volt ilyen gondom.

(#28459) Quqesz válasza bb0t (#28457) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hű azt nàlunk sem!..viccet félretéve nekem már kk volt rajta....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28460) akooos válasza bb0t (#28457) üzenetére


akooos
veterán

Micro SD kezelés miatt ne aggódj, ugyanis az LG-ben nincs olyan ;]

(#28461) Fixmiki


Fixmiki
tag

Sziasztok, az a gondom, hogy a telo nem csatlakozik a PC-hez 2hete frissítettem KK-ra semmi gondom nem volt eddig. Esközkezelő ezt irja: Az eszköz nem működik megfelelően, mert a Windows nem tudja betölteni a szükséges illesztőprogramokat. (Kód: 31) tudtok erre valami megoldást?

(#28462) Danny365 válasza Fixmiki (#28461) üzenetére


Danny365
őstag

Először is megpróbálhatnád újratenni a szükséges drivereket.

(#28463) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, hogy nem olvastam végig a 25 000 hozzászólást, mert lehet valahol ott van a válasz a problémámra, de tulajdonképpen csak egyik ismerősömnek szeretnék segíteni, mert nem tudjuk megoldan a G2-vel kapcsolatos gondját.

Nevezetesen, hogy be van neki állítva egy exchange szerveres email, és valamiért az sms üzeneteit is hozza az exchanges mail fiókba. Mi ennek az oka:? Ki lehet ezt valahogy kapcsolni, hogy az sms-ek csak az üzenetek kezelőjében jelenjenek meg?

Előre is köszönöm:

Gyuri

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#28464) ngar146 válasza Quqesz (#28454) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia quqesz!

Ezt a menupontot hol lehet megtalalni?

Más.

Valaki hasznalja xposeden belul az appsettings nevu modult? Jo sok proginak megvaltoztattam 320ra a dpi-jet, de 1-2 proginal nem mukoduk mint pl: telefon, nevjegyzek, sms. De a tobbi helyeken mukodik es nagyon szep. Bar a next launcher se szereti de elmegy vele, max 1-2 gyari widget nem mukodik:)

Az lmt launchert is belottem rendesen, rajottem hogy kell hasznalni:) igy joo, eltuntetett navbar+lmt launcher nagyon tetszik. Csak kar hogyha el van tutntetve a navbar az xposedes modullal, akkor nem mukodik a gyari billentyuzet. Hogy miert nem tudom, de mindig azt irja ki hogy leallt. Feltettem az ai keyboardot es az mukodik.

Várhato amugy valamikor 4.4.2re custom recovery, nincs kedvem downgradelni majd mindent elolrol kezdeni. Most annak orulok, hogy a meghalt s3-as menteseim(titanium) itt is hasznalhatoak:) nincs kedvem megint elolrol telepitgetni, inkabb meg varom hatha lessz erre is recovery.

Elore is koszi a valaszokat.

[ Szerkesztve ]

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28465) Quqesz válasza ngar146 (#28464) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
A tárcsázóba beütöd a 3845#*802# kódot,majd bejön a hidden menü->settings->audio->micamp calibrate

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28466) firemanus82


firemanus82
senior tag

Nálam nincs gond, bár elég erős hangom van és nem szoktam suttogni a telefonba. 😁
Viszont érdekes, hogy a hanghívás minősége változó. A hívott fél hangja néha olyan mintha digitális hívás volna (pl. mint a Skype-nál) néha meg a megszokott. Ez mitől függ? A szolgáltatótól hogy kit hívok biztos nem!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#28467) fecs válasza WinstonWolf (#28463) üzenetére


fecs
senior tag

Beállítások/Általános/Fiókok és szinkronizálás/Microsoft exchange/Email beállítások

Itt katt a fiókra, amiről ki akarod venni az SMS szinkronizációt. Kb a menü felénél van lefele görgetve. A régi SMS-ek megmaradnak, de az újakat már nem szinkronizálja.

Pixel 6a

(#28468) Quqesz válasza firemanus82 (#28466) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos szolgáltató....van akiné van javulás,de néha a vonal katasztrófa....tudod beázott ezért xar :)

Amúgy nem 1 ismerősre szoltam már rá,hogy tegye a mikit a szájához és ne vízszintesen tartsa a telót beszélgetés közben.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28469) tibee77 válasza Quqesz (#28441) üzenetére


tibee77
őstag

Veletlenül nem Dunakeszin laksz? :D Ez a környezet nagyon hasonlo az egyik ottani lakoparkhoz. (mondjuk mindegyik lakopark hasonlit a mäsikhoz xD )

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#28470) Tenzing


Tenzing
csendes tag

Sziasztok!
A google "Fotók" nevű appját hogy tudom kigyomlálni? Titanium Backupban nem találom. Más: Otg-n keresztül tudok közvetlenül pendrivera videót felvenni? (Stock v20b + root)

(#28471) bb0t válasza Danny365 (#28458) üzenetére


bb0t
senior tag

Koszonom a valaszokat es bocsi vissza fogok olvasni csak tegnap este meg nagyon az uj telo hatasa alatt voltam :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#28472) gusthy válasza WinstonWolf (#28463) üzenetére


gusthy
veterán

Használj Touchdownt :)
(amúgy van valami egységes inbox izé, azt kell kikapcsolni a mail appban.)

(#28473) ngar146 válasza Quqesz (#28465) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia, koszi megnezem, kiprobalom.

A meenovara nincs valami magyarorszagon vasarolhato alternativa? Mert 15 dollar plussz postakoltseg helyet inkabb veszek egy otg-s pendrivet. De jobb lenne egy kartyaolvasos, de nem nagyon talalok magyarorszagon se telefonos se pc-s boltban. Van egy class 10es 16gb-os microsd kartyam meg az s3ban hasznaltam, jo lenne itt is:)

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28474) k5.20 válasza ngar146 (#28473) üzenetére


k5.20
senior tag

Tedd félre - jó lesz az még később - és végy egy ilyet:
[link]

(#28475) sefan67


sefan67
aktív tag

SplitView-et valaki be tudta állítani KK alatt?

Ahogy látom itt nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#28476) GGMPC válasza firemanus82 (#28466) üzenetére


GGMPC
őstag

Ha pl. mindket beszelgeto fel (Telekom eseterol tudok nyilatkozni) 3G-n van egy ugyanazon szolgaltatonal, akkor a beszelgetes HD minosegben zajlik, tehat ott van a Skype feeling, de nem ritka, hogy a beszelgetes kozben egyszer csak atmegy "bénàba" az egesz, mert valaki atvaltott 2G-re - hala a fantasztikusan kiepitett "stabil" halozatnak!

Nem utolso sorban en pl. 2G-n tartom a telefonomat, max ha bongeszni, appot frissiteni szeretnek, akkor atkapcsolom 3-4-re. (Es persze ha elvezni szeretnem a hd hangzast)

;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28477) laca.1


laca.1
aktív tag

gps kapcsolatban meg csináltam a xda javaslatot de semmi változás továbra sincs glonass komunikacióm.tényleg romot kell cserélnem vagy hr.de hr volt frissítés után csináljak még egyszer?

(#28478) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Kikat-el melegedési gondokat tapasztalt valaki? Kb 1,5 órát böngésztem a telóval és nagyon fel melegedett. Korlátozta a max fényerőt. 100% automatán volt, hozzáteszem sötét szobában voltam tehát kb 20-40%os fenyerőn ment, csak egyszer kiírta hogy melegedés miadt korlátozza. Az akksi is sokkal jobban merül mint eddig. Semmi mók..... full gyári. Másnál hasonló?? Jelenleg 50% 2ó kijelző 5 óra készenlét. Ez nagyon gyenge.... eddig sokkal jobb volt. 3,5-4ó

[ Szerkesztve ]

(#28479) WinstonWolf válasza fecs (#28467) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nagyon köszönöm, kipróbálom!

:)

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#28480) gusthy válasza Dondenis (#28478) üzenetére


gusthy
veterán

Valami disznóság van ott, lehet, hogy valamelyik app helytelenkedik a háttérben.

(#28481) Dondenis válasza gusthy (#28480) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem találtam semmit :(

(#28482) Rolly válasza Dondenis (#28481) üzenetére


Rolly
veterán

nekem akkor merül gyorsan - és melegedik - ha minden be van kapcsolva rajta... nfc, gps, wifi, bluetooth ...

(#28483) gusthy válasza Dondenis (#28481) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor próbálj jobb híján egy FR-t :(

(#28484) Gabes13 válasza Dondenis (#28478) üzenetére


Gabes13
tag

Hali! Nálam is a csoki van fent és szintén melegszik elég jól na meg merül rendesen. Volt mar hr, de ugyan az a helyzet, szóval nálam nem segített.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#28485) Dondenis válasza Rolly (#28482) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Jelenleg csak a wifi van be kapcsolva semmi más

(#28486) ΞΔGLΞ válasza Dondenis (#28478) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Beragadt a BT bug, szerintem ez a legnagyobb valószínűsége a melegedésnek, ha nem javul, akkor FR.

(#28487) gusthy válasza ΞΔGLΞ (#28486) üzenetére


gusthy
veterán

Amúgy korábban valaki írta, hogy ez KK bug, nem LG. Nos, a Carbonban nem jelentkezik, úgyhogy nem lehet általános hiba.

(#28488) Dondenis válasza ΞΔGLΞ (#28486) üzenetére


Dondenis
aktív tag

BT mindig mutat fogyasztást de, nem számottevő. 2-5% álltalában. Mióta kitkat van azóta fogyaszt... melegedés, gyors merülés 1-2 napja áll fenn. Hr-en túl vagyok.

(#28489) pestibenji válasza Tenzing (#28470) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nekem bent van a Titaniumban. Lehet, hogy nálad angolul szerepel, úgy nézted?

(#28490) apaszka


apaszka
veterán

Üdv mindenkinek!

Én a JB-t szeretem,és vissza is tértem újra.
Sajnos a hangja cefet. Éjjel a melőhelyen próbáltam az erősítőre kötni,mint szoktuk,és egy itteni barátom zenéit hallgatni.
Sajnos olyan torz volt,hogy nagyon. Nem is tudtuk nyomni a zenét róla.
Mikor haza jöttem ,első volt,hogy ment fel a 4.2.2!
Egyedül a böngésző volt jobb.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28491) ngar146 válasza k5.20 (#28474) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia.
Koszi az infot, errol a boltrol el is feledkeztem, de lenne 2 kerdesem.
1: ez a pendrive nem otg-s, mukodni fog rendesen? Vagy mindegy, csak az a lenyeg, hogy micro usb-s csatlakozasa legyen a pendrivenak?
2: mennyi a postakoltseg nagyjabol?

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28492) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

TWRP alól készített backupot vissza lehet tenni. Philz-el? Úgy érzem visszaállok Carbon-ra, ez a CloudyPro nem 100-as, és ahogy látom a frissítést se sietik el...

(#28493) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hi!
LG PC Suite épp most rakta fel a KitKat-et, eddig nem rossz. Valaki megmondaná, hogy hogyan lehet teljes képernyőre váltani, azaz eltüntetni a gombokat lentről ?

(#28494) ΞΔGLΞ válasza gusthy (#28487) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most nekem is beragadt megint, menjenek már a pi..ba!
BT most 17%-kon és meleg a telefon, meg persze merül.

(#28495) firemanus82 válasza GGMPC (#28476) üzenetére


firemanus82
senior tag

Quqesz: nem szolgáltató függő, mert én vodás vagyok, és akinél jó hangminőséget tapasztaltam szintén (sony ericsson e és SE j) vodás, illetve telenoros (iphone5) !

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#28496) vadászcsiga válasza Darth_Revan (#28493) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Stockban sehogy. Sajnos ez a funkció sem érkezett meg 4.4-el

[ Szerkesztve ]

(#28497) firemanus82 válasza Darth_Revan (#28493) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem is áruljátok el, mert a g2 xposed bleed immersive (vagyis valami hasonló) nem megy. Root van

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#28498) ngar146 válasza Darth_Revan (#28493) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia.
Telepited az xposedet, telepited azon belul a g2xposed settingset(de ezt lehet hogy mashonnan kell letolteni, mar nem emlekszem), es ebben ki tudod kapcsolni a navbart, majd az lmt launchert telepited es lessz pie gombjaid amit alulrol vagy oldalrol be tudsz huzni es ott lesznek a navbar gombok plussz amit akarsz, kepernyomentes, alkalmazasinditok… en ezt hasznalom es nagyon bejon, bar eleinte szokatlan de meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28499) Pocak89


Pocak89
aktív tag

A hang problémák amiket itt írtatok korábban csak 4.4 alatt vannak, vagy már gyárilag is ilyen? Kicsit elbizonytalanított a vásárlásban.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#28500) cptnemo77


cptnemo77
csendes tag

Üdv! Bontatlan csomagolású LG G2 gyári headsetet vennék (Quadbeat 2), olvastam hogy sokan be sem üzemeltétek, hanem egyből mással kezdtétek használni.
Tekintettel arra, hogy 9900-ért árulják LG garanciával hazai internet áruházból, nekem így papírok nélkül 5000 HUF+posta díjon játszik, utánvételi fizetéssel. Kérem aki eladná nekem, és hajlandó lenne elmenni vele egy postára feladni, privát üzenetben keressen meg, mielőbb érdekelne a dolog! Köszönöm!

Az android van értem, nehogy már én legyek az androidért...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.