Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) negroo válasza rayoliviero (#28300) üzenetére


negroo
aktív tag

Szia. Azzal még nem csak az ioroot10 el.

Most szedem le azt a ioroot25 öt.:) Leírást is találtam.

Még egy kérdés, ha ezt megcsinálom akkor bukom a garanciát? Viissza nem lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#28302) #93966848 válasza apaszka (#28263) üzenetére


#93966848
törölt tag

TWRP-ből előtte kell wipe cache és dalvik?
DroidMester, írtam PÜ-t!

[ Szerkesztve ]

(#28303) rayoliviero válasza negroo (#28301) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Akkor ne csodálkozz, mivel az nem támogatja a KitKat-et. Vissza lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#28304) negroo válasza rayoliviero (#28303) üzenetére


negroo
aktív tag

Köszönöm, de hol lehet ezt lépésről lépésre megtudni, hogy gari se vesszen(vissza állítható) és rootolni tudjam és recoveryt is tudjam használni?

(#28305) vadászcsiga válasza premete (#28297) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem úgy néz ki

(#28306) premete válasza vadászcsiga (#28305) üzenetére


premete
veterán

Tudod másolgatni is, de benne van a csomagban az update script, tehát tudod telepíteni recoveryből.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#28307) vadászcsiga válasza premete (#28306) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs recoverym, csak szimpla root. Apk-s megoldásra gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#28308) rayoliviero válasza negroo (#28304) üzenetére


rayoliviero
veterán

Összefoglalót olvasd el legfelül. Recovery-t szerintem nem tudsz rátenni KitKat-re, vagyis én nem ismerek olyan módszert.

(#28309) negroo válasza rayoliviero (#28308) üzenetére


negroo
aktív tag

köszönöm, akkor elöte tegyem vissza a régit?xD

(#28310) kacsa7 válasza vadászcsiga (#28294) üzenetére


kacsa7
őstag

Hát én nem tudom, hogy ez mitől függ és hogy van, de rengeteg ehhez hasonló videó van fent. Itt pl. szerintem teljesen korrekt a hang. Legalábbis aki vett már fel hasonló helyen, pontosan tudja milyen torz, hallgathatatlan dolgok születnek.

(#28311) negroo válasza negroo (#28309) üzenetére


negroo
aktív tag

(#28312) rayoliviero válasza negroo (#28309) üzenetére


rayoliviero
veterán

Offline kdz-vel felteszed a Jelly Beant, rootolod Pl. Ioroot 24-el, Flashify nevű programmal felteszed a TWRP 2.7.0.0-t, ebből a recoveryből pedig tudod telepíteni DroiDMester felhasználó zip KitKat-jét, amit ha felteszel lesz ugyanúgy root és a recovery is megmarad. A zipet nemrég linkelte be, pár oldallal ezelőtt talán. De mielőtt bármit is csinálsz, alaposan olvasd el az összefoglalót, nehogy téglásítsd a telefont. Én csak nagyjából írtam le a folyamatot.

(#28313) rayoliviero


rayoliviero
veterán

DroiDMester nem tudod honnan tudnám letölteni a gyári KitKat kernelt? Furnace 2.0-t akarom lecserélni, mert merül, pedig eddig jobbnak tűnt a gyári kerneltől. CloudyPro 1.1 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#28314) DroiDMester válasza rayoliviero (#28313) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

éppen ma délután linkeltem be! :C

kukk ide! saját ROM -omhoz készült, de jó minden STOCK 4.4. -re! :K

[ Szerkesztve ]

(#28315) Damage401


Damage401
senior tag

Egy picikét álljunk meg. Nem akarok senkit bántani, de megértem a rossz szájízű embereket is. DE azt ne felejtsétek el, hogy nem ez volt az utolsó frissítés amit kapott a készülék. Lehet a 20d vel vagy 20e-vel olyan szintre hozzák fel, mint Pedro állapított meg a Snapi 800 kapcsolatban mi mindenre képes. Tudom bosszantó hogy elsőre elbaltázták. Sőt engem is idegesített hogy Koncert amit felvettem 75%-ban a hang egy kalap sz.r, de én megvárom mit alkotnak. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#28316) gusthy


gusthy
veterán

Úgy látszik, ez a hang dolog nem annyira akar összejönni a gyártóknak:
http://m.mobilarena.hu/hir/hanghibakat_javit_a_sony.html

(#28317) apaszka válasza #93966848 (#28302) üzenetére


apaszka
veterán

Hát nehéz lenne, mivel nincs KitKat ra még recovery.
Csak simán felraktam.
Nekem a szervizben rakták fel ezt a 20b-t, de persze ugyan az mint a többi. Kékfog bug, és minden ugyan olyan. Sőt most hallgattam zenét, és még a gyári füles is zizeg a bal oldalon.
Érdekes! Van mit javítani, már ha tudnak ezek a mérnökök, vagy mik. Az xda-s srácok jobb munkát végeznek mint a gyártó emberei.
Ez szégyen!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28318) zack


zack
nagyúr

Itt a tegnapi Bazilikás fotó, kicsit jobb fényviszonyok között. Szerintem perfekt lett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28319) toto0569 válasza zack (#28318) üzenetére


toto0569
addikt

:C :K szerintem sincs szégyellni valója.

(#28320) zazenke válasza Damage401 (#28315) üzenetére


zazenke
őstag

Igaz csak közben 1 éves lesz ez a széria és eljár felette az idő .Ugyhogy szerintem a bosszantó enyhe kifejezés és ha a kamerás képességeket nézzük megbántam hogy nem s4 et vettem. Life is good

(#28321) negroo válasza rayoliviero (#28312) üzenetére


negroo
aktív tag

Koszonom szepen este ki probalom.:)

(#28322) Steelheart2 válasza zazenke (#28320) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Én S4 et cseréltem le a G2 re és nem bántam meg hidd le.Az anyaghasználat egy marék f.s a samsungnál.3 honap után jött le a festés a kromnak nevezett keretröl ugy hogy eredeti samsung tokban hordtam.A fényképektöl sem végtam hasra magam.A g2 semmivel sem csinál rosszabb képeket hidd le.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#28323) migabi24 válasza Steelheart2 (#28322) üzenetére


migabi24
nagyúr

Fényképekbe nem jobb, de a hangfelvételbe nincs hiba

(#28324) GGMPC válasza zazenke (#28320) üzenetére


GGMPC
őstag

Banhatod is - most akkor megtudnad mi is az igazi feluletes sz@r telefon! :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28325) zazenke válasza Steelheart2 (#28322) üzenetére


zazenke
őstag

én nem akartam el hinni a külföldi gsm arena teszt képeit ahol ha ránagyítasz lehet látni hogy mennyivel élesebb képeket lő az s4 es. kipróbáltam hát személyesen mert van egy ismerősömnek kb fél óráig csak ezt az egy tulajdonságát vizsgáltuk. ugan arról a tárgyról mindenbe megegyezőleg csináltuk a képeket. az igaz hogy ahogy már itt is írva volt hogy az s4 es nehezebben csinál a bemozdulások miatt sikeres képet. ez nyilván az optikai képstabilizátor miatt van. viszont ha jól sikerül a kép akkor bizony ránagyítás után jó látszik hogy élesebb részletgazdagabb a kép. mintha a g2 es mellé lőne egy hajszálnyit vagy szoftveresen szétmossa nem tudom mitől van . ez csak egy dolog a másik ugye az fps érték esése videózás közben még az s4 nél gyengébb telefonok is jobban vizsgáztak e téren . szerintem a samu kamerája fényérzékenyebb . a harmadik a felvett hang érdekes hullámzása vagy nem tudom minek nevezzem. Szóval nem kell temetni az s4 est mert kamerába bizony és a felsoroltakba jobb. tegnap megnéztem az s5 összehasonlítást is .azt kell mondanom az s4 képélessége nem vall szégyent ott se. gyakorlatilag egyforma a kettő. az aku idő meg kopás meg stb az valóban jobb a g2 nek.

(#28326) aszamóca válasza gusthy (#28316) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Nos megnéztem ezt a hibajelenséget az enyémnél. Mivel én ezt a funkciót nem használom, nem érdekelt különösebben. Rosszul beállított küszöbszintű zajblende elvre emlékeztető az effektus.
Valószínűsíthető, hogy szoftveresen ez orvosolható lehet, hacsak nem muszájból ilyen, mert ennyire rossz a jel-zaj viszonya a hardvernek.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#28327) kisgergely80 válasza zazenke (#28325) üzenetére


kisgergely80
tag

:o Zzzzz

Zack
Én megnéztem mikroszkóp alatt, 300.000- es nagyításban és láttam hibákat!!! Szerintem kivájom egy késsel a kamera modult, ne is legyen benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28328) ΞΔGLΞ válasza zazenke (#28325) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

El kell adni és venni egy olyat, nem itt nyafogni. Napok óta tele van a topik megint a nyafogókkal.
A f@sz kivan már, hogy csak ezt lehet itt olvasni, a háttérben meghúzódó és teljesen elégedett felhasználóknak meg már nincs is kedvük ide írni, meg tényleg normális kérdés és/vagy beszélgetést folytatni.

Az s4-et nem ismerem, de az s5 semmivel sem lő jobb képet, mert az van a páromnak kb egy jó hete, viszont az iphone s5 telefonom az igen, jobbat csinál, de nem eget verő a különbség. Pont tegnap írtam erről. Egyébként meg, engem nem érdekel a telefonban a kamera, egy 20 ezer forintos kompakt fos fényképező is kenterbe veri bármelyiket képminőségben, még a nokia 40 megapixeles parasztvakítását is. Arra, hogy hirtelen megörökítsek rajta egy olyan momentumot, ami tényleg fontos lehet, - és hogy emiatt nem hordok állandóan fényképezőgépet -, arra tökéletesen megfelelő.

Talán tényleg több készítésű telefon létezik és vannak "selejtek", de biztos vagyok benne, hogy jóval több azoknak a számuk, akik teljesen elégedettek a G2-vel, csak nem fogják ideírni, pedig megtehetnék, mert unalmas ezt olvasni folyton...

Tegnap kutyasétáltatás közben csináltam ezt a képet, eddig még szinte nem is használtam fotózásra, de ez a "hirtelen" leguggolva ellőt makró kép és pár ember ide betett fotója alapján, ezt teljesen vállalható egy mobiltól, de mint írtam ez nem fényképezőgép minőség, olyat egyik sem tud! Délután, ha hazaér a párom, újból lelövöm ezt a virágot, de azt nem ígérhetem, hogy a "házigazdája" megint rajta lesz.

cöhhh

nagyban

[ Szerkesztve ]

(#28329) kisgergely80 válasza ΞΔGLΞ (#28328) üzenetére


kisgergely80
tag

Most ütöttem be a kijelzőm is... Szerintem egységesen, az összes G2 tulaj nevében kikérhetem magamnak, h ilyen tűrhetetlenül minőségtelen képet készítsen ez a telefonnak sem nevezhető ördögi szerkezet...
Rázoomoltam a kis rovar fejére és semmi... Még a fáradtság jelét sem tudtam kivenni a szeméből. Bezzeg a galaxy y, az kérem... :DDD
Komolyan mondom, ezt a sok kislányt és bérencet már csak iróniával lehet átvészelni.

[ Szerkesztve ]

(#28330) zazenke válasza ΞΔGLΞ (#28328) üzenetére


zazenke
őstag

remek .csinálj összehasonlító képet és tedd át számítógépre és közelíts rá. nem olyan kis különbség lesz az . bár az s5 nél már megapixel különbségnek is adódnak .s4 lenne az igazi. és bocsánat hogy nem akarok külön fényképezőgépet hordani magammal amikor 130 000 ft os telefon van a zsebemben. pusztán megjegyeztem hogy mi miben jobb. nem véletlen születnek a kamera mókolások . Nem akarok senkit megbántani de ez a fórum mióta olvasom nagyrészt arról szól hogy hol ezt hol azt töltöm fel hogy javítsak a telefonon stb.

(#28331) bajnokpityu válasza kisgergely80 (#28329) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ja, meg nekem pl miért sincs semmi bajom a teloval?
Ja, hogy maradtam 4.2-nél?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#28332) kisgergely80 válasza bajnokpityu (#28331) üzenetére


kisgergely80
tag

Mert még nem volt a kezedben a telefonok szent grálja, a samsungok egyike. :-) (természetesen csak viccelek folyamatosan)

[ Szerkesztve ]

(#28333) Tsebacsi válasza bajnokpityu (#28331) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezt annak is mondod, akinek gyárilag 4.4.2 van rajta??? :((( Nem kéne már mindenkit hülyének nézni. El van b***va pár dolog a KK-ben, reméljük javítva lesz, ennyi. Kamerának semmi baja, nálam a füles sem recseg, egyedül a bluetooth beragadás idegelt fel, illetve hogy kicsit halovány a videofelvétel hangja (optimus G-és se volt csúcs, ez van...).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28334) rayoliviero válasza DroiDMester (#28314) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi szépen. Azt hittem ez nem jó a CloudyPro 1.1-hez, csak a V20c-hez. De akkor minden KitKat rendszerhez jó, az a lényeg.

(#28335) Azharel válasza zazenke (#28330) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nem értem mire fel ez a nagy hiszti, kit érdekel hogy az esnégy milyen képet csinál. toto0569 az élő bizonyíték arra, hogy ezzel a telefonnal igen is nagyon jó képeket lehet lőni, elég csak belenézni az albumába. Néhány képnél bizony az államat kerestem a földön... tudod, ezt a kamerát tudni kell használni is :)

(#28336) zazenke válasza Azharel (#28335) üzenetére


zazenke
őstag

én csak automatába használom a telókat ez igaz. Viszont az átlag usernek ez adja meg a mércét nem pedig hogyan küzdjünk jobb minőségért manualba stb

(#28337) ΞΔGLΞ válasza zazenke (#28330) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

1 éve belém jött egy idióta (nem írok márkát, elég legyen annyi, nem éppen olcsó kategóriás még javíttatása sem) , de mivel ittas volt a faszikám és ezért rendesen meghurcolták volna és annyi kp-ja sem volt, hogy javíttatást kifizesse, ezért az ő részéről nagy győzködések árán egy 2 hónapos canon eos-1d fényképezőt adott, ami úgy volt, hogy eladom, mert soha nem vettem volna ilyet, de amikor csináltam vele pár fotót, győztem az állam felkaparni a padlóról, plusz 1 évre kifizette a megemelt biztosításomat. Tehát így belementem és van fogalmam arról, hogy mi az a fotóminőség, ezen nagyítóval sem találni hibát, egyszerűen annyira fenomenális képeket csinál.

A fenti "gyenge" fényképezőgép után én azóta csak azzal fotózóm, szerinted én hasonlíttatni fogok bármilyen elcseszett mobilnak képét zoomolásokkal? Mint írtam, engem nem érdekel ez a fotós része a mobilnak, mert egy alap fényképezőgép is röhögve jobb képet csinál, mint bármelyik mobil, függetlenül attól, hogy 100K+ ára van. De hirtelen megörökített fotózásra, teljesen jó.

Ha te meg zoomolással keresed az elcseszett hibákat egy mobilfotón, akkor tedd azt, ha van erre időd, vagy vegyél másik telefont, de ne nyafogj már!

[ Szerkesztve ]

(#28338) toto0569 válasza Azharel (#28335) üzenetére


toto0569
addikt

+1, ott van az aláírásomban alul...

(#28339) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegnap pedig megjött ez a tok.

A telefon nagyon jól néz ki benne, és nem csúszik, minőségi darab és tényleg szuper, ...lenne... ha nem árnyékolná le a béka segge alá a telefont, tehát teljesen felesleges pénzkidobás volt, senki ne vegye meg!
Wifi és hálózati térerő szinte eltűnik!
Visszaraktam a dobozba és bevágtam a fiók aljába... :/

(#28340) Tenzing


Tenzing
csendes tag

A "Fotók" nevű appot hogy tudom kigyomlálni? Titanium Backupban nem találom. Más: Otg-n keresztül tudok közvetlenül pendrivera videót felvenni? (Stock v20b + root)

(#28341) Tsebacsi válasza ΞΔGLΞ (#28339) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fasza, épp várom az enyémet... Akkor lehet küldhetem is vissza? :( Vagy itt már vásárlástól elállás jog sincs?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28342) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

A cloudyFlex 2.0 ROM-ot fel tudom tenni a CloudyPro 1.1 -re Philiz recoweryvel?
Aki használja (a CloudiFlex-et) tud valami hibáról? Videó hangja, merülés stb..

Előre is köszönöm! :R

(#28343) ΞΔGLΞ válasza Tsebacsi (#28341) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Miért nem vártad meg, míg vélemény írok róla?

(#28344) Tsebacsi válasza ΞΔGLΞ (#28343) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom, mert kellett egy tok nagyon, és tetszett a cucc, fel sem merült bennem, hogy ekkora tervezési bakis, hogy árnyékolja a telefont... :( De ez egy ilyen két nap most nekem, minden balul sül el...
Meglátjuk milyen lesz, max én is bedobom a fiókba.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28345) ΞΔGLΞ válasza Tsebacsi (#28344) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Volt itt egy srác, aki rendelt már ilyet és ő azt írta neki nem árnyékol, ezért vettem meg én is.
Talán az enyémben több a fém :DDD, meg fekete, "mittudomén", de nem jó na!. Majd eladom félárban...

Szerk:

Ha esetleg neked jó lesz, akkor én biztos visszaküldöm, de nálam sajnos nagyon leárnyékolt...
Megvárom a te "tesztedet".

[ Szerkesztve ]

(#28346) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Van egy cwm mentésem, még 4.2.2. alól, amit nem szeretnék visszarakni, inkább megelégednék azzal, hogy a pc-n kibontanám, hogy a fényképeket lementsem valahogy belőle. Van erre valamilyen lehetőségem? Köszönöm!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#28347) zazenke válasza ΞΔGLΞ (#28337) üzenetére


zazenke
őstag

Nekem is canon fényképező gépem van igaz nem tükör reflexes de így is 100 ba került annak idején. Ha úgy gondolkoznék mint te akkor oda lyukadnék ki hogy minek csúcs telefon hiszen a telefon csak telefonálni jó mert fényképezni ott a gép ,filmet nézni a nagy lapos tv, netezni a számitó gép és sorolhatnám. Szerintem meg ne poénból adjunk már ki ennyi pénzt egy telefonert. Van akinek ez másfél havi munkabér . És ha már öszvér megoldas kell akkor legyenek a zászlóshajónál magasabb elvárásaim. Erről szól a felső kategória. Az ember a pénzét szeretné a legjobba befektetni.ezért születnek a tesztek a mobilarénán . Tudom hogy ezek a dolgok nem csak engem bántanak

(#28348) apaszka válasza ΞΔGLΞ (#28339) üzenetére


apaszka
veterán

Mondtuk páran, hogy gondot okozott a samunál is. De sajnos nem hittek többen a jó szónak.
Tényleg jól néz ki, de csak a szemnek készült.

zazenke

Én is így gondolom.
Engem is támadtak, hogy vegyek diktafont.
Van itthon, és nem is gagyi.
Alig használta a fiam, talán 3 órát. Az egyetem miatt vettem, hogy az előadásokat tudja rögzíteni.
De nekem eddig minden telefonom tudott beszélgetést rögzíteni, még egy nagyobb teremben is, hangosítás nélkül. Egy 3210 -es is alázza ezt a csúcs mobilt ebben.

Persze ez csak egy hiba tudom.
De sajnos a térerő is vacakol. És telefonálásra sem igen alkalmas.
Kérdem én, ez az LG csúcs?
A szerviz szerint ez jó!
- Igen, de mire?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28349) Steelheart2 válasza zazenke (#28325) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok,de szerintem azért többször elöfordul hogy nincs idöd annyit bohockodni a beállitásokkal és több képet löni.Nekem megfelel a g2 fotozási képessége.Gyorsan készit képeket és tetszenek is a képek.Nem vagyok fotos igy nem is érten annyira hozzá.Biztos vannak jobb képességü telo is.1 percig sem gondolkodtam bogy cseréljem e az S4 et.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#28350) Tsebacsi válasza apaszka (#28348) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mondjuk én gyártói szemmel nem értem, hogy készítek egy terméket, és az előzetes teszteken nem derül ki, hogy kettőből 1-nél totál árnyékol? Vagy tojnak rá, és mondván, ha már 50% megveszi, és a másik 50ből ha csak 10 küldi vissza az is megéri? Az ilyentől hányni tudnék...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.