Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) BMS


BMS
őstag

miért nem tudom frissíteni az androidot? telenoros vagyok. nem gépről akarom hanem így telóról(nem tisztán :D ) mert nekem még azt írja hogy a 4.2 a legfrissebb

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28552) tibee77 válasza b.daniel (#28550) üzenetére


tibee77
őstag

En szäm szerint kb. 15-20 appot tiltok le alapbol minden fw frissites utän. :D Azok tuti, hogy nem fognak fogyasztani.
Gmail-ben en nem ällitottam be szinkronizäläst, csak manuälisan szoktam.
Ja es a helybeällitäsok szinten ki vannak löve nälam, nem szeretem ha kemkednek utänam. :N De ha csak wifi es cella alapjän van beällitva akkor nem hiszem hogy durvän fogyasztana.

BMS: Sokszor el lett mär mondva, hogy OTA nem mindig a leggyorsabb.Gepröl probäld es menni fog.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#28553) szabo.norbi válasza BMS (#28543) üzenetére


szabo.norbi
tag

Én is innen rendeltem pont egy ugyanilyen spigen-t. :) 3-hét alatt megjött, minden teljesen megegyezik az eredetivel(lehet, hogy az is :D) még a műanyag részén a belső matricán is LG G2 szerepel!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#28554) xSide válasza ngar146 (#28544) üzenetére


xSide
őstag

Meenova-t vettem többet gondolva kollégáimra is. Egy maradt meg. Én 32 gb memkarival használom.
Nekem ez a verzió érte meg.

(#28555) ngar146 válasza xSide (#28554) üzenetére


ngar146
csendes tag

Szia, es mennyi lenne az ara? Johet privatban is ha ide nem lehet kiirni.

Asus P7H55 USB3, I5 760, 2x4Gb Kingmax1600MHz , GTX480 1Gb, Chieftec 650W GPS-650AB, Logitech G19, Logitech G700, AeroCool PGS B500, Roccat Cave 5.1 füles

(#28556) zazenke


zazenke
őstag

az csak nekem furcsa hogy a fényképezőgép viszonylag szerényebb fénynél még nem használja a vakut automata vaku beállításoknál. én úgy emlékszem a normál fényképező gép ilyenkor már rá vakuzik. ez hiba vagy nem ?

(#28557) zazenke


zazenke
őstag

tulajdonképpen inkább felállítja az iso értéket minthogy vakuzzon.így kisebb a bemozdulás esélye de nagyobb a képzaj

(#28558) gusthy válasza tibee77 (#28552) üzenetére


gusthy
veterán

Ha a GPS be van kapcsolva, akkor se fogyaszt, amikor nincs dolga, csak ha valamelyik app használja.
A wifi alapú helymeghatározáshoz be kell kapcsolni a wifit, ami fogyaszt eléggé.
A cella alapú semennyit se eszik.

(#28559) gusthy válasza zazenke (#28557) üzenetére


gusthy
veterán

... Viszont be lehet kapcsolni kézzel. Úgyhogy végülis szabad a választás, hogy hogy szeretnéd.

(#28560) #93966848 válasza laca.1 (#28545) üzenetére


#93966848
törölt tag

Mi az a Glonass hold? :D

(#28561) gusthy válasza #93966848 (#28560) üzenetére


gusthy
veterán

Ugyanolyan, mint a GPS, csak orosz, míg a GPS amerikai.
Van még a Galileo, az EU, de még nincs kész.

[ Szerkesztve ]

(#28562) ΞΔGLΞ válasza tibee77 (#28552) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljesen felesleges letiltani ezeket, mert a készülék akkumulátora elképesztő üzemidőket produkál.
Nekem szinte minden megy, (Wifi, adat, Gps) folyamatos szinkron, soundcloud, facebook, gmail, hotmail... és rengeteget telefonálok, és 2 naponta töltöm, egy átlagfelhasználó ezt elhúzhatja, akár 4 napig is!

[ Szerkesztve ]

(#28563) apaszka válasza BMS (#28543) üzenetére


apaszka
veterán

Hamar megjött,és tökéletes nekem is! :R :C
Én kicsit megfaragtam alul,hogy a cuccom jól bele tudjon menni a helyére!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28564) gusthy


gusthy
veterán

Fotómániásoknak:
http://www.dxomark.com/Mobiles/LG-G2-overview-Ambitious-challenger

A DxO egy elég széles körben elfogadott tesztelő társulat.

(#28565) xSide válasza ngar146 (#28555) üzenetére


xSide
őstag

Ment üzi...

(#28566) kisgergely80


kisgergely80
tag

Megnéztem ma a dolgokat az mm- ben.
G Flex
Galaxy S5

[ Szerkesztve ]

(#28567) gusthy válasza kisgergely80 (#28566) üzenetére


gusthy
veterán

Az az árcédula elég szarul néz ki :-(

(#28568) Danny365 válasza gusthy (#28564) üzenetére


Danny365
őstag

Ha már fotózás/kamera, ezt tegnap lőttem: Katt!

Hogy ez hogy sikerült, vagy mi az isten, fogalmam sincs. :C A viewfinder még szebben nézett ki, ilyet én még nem is láttam korábban.

(hozzá kell tennem, ezt CloudyStock 2.0-val csináltam, szóval valami nyilván nem volt okés, nem azért lett ilyen a kép, mert retek lenne a kamera)

[ Szerkesztve ]

(#28569) apaszka válasza Danny365 (#28568) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt az előbb lőttem egy pincében,
Ezt meg éjjel a színhelyességről ! :C :R
A kamera +1
videó hang nélkül!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28570) rayoliviero válasza Danny365 (#28568) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is ilyesmit csinál a Cloudypro. Lehet majd kipróbálom a DroiDMester féle zipet.

(#28571) Danny365 válasza rayoliviero (#28570) üzenetére


Danny365
őstag

Kétlem, hogy a stock KK kamera jobb lenne (mármint, ilyen rossznak egyiknek sem lenne szabad lennie). Én most CloudyFlex-en vagyok, talán eddig ez jön be eddig a legjobban. Pár nap használat után ugye feltettem a CloudyStock teszt verziót, és rájöttem, hogy a Flex fekete témája tényleg sokkal jobban néz ki. Meg a Flexben tetszik az a feature is, hogy apponként be lehet állitani, hogy elrejtse a navbart vagy sem.

(#28572) kisgergely80 válasza gusthy (#28567) üzenetére


kisgergely80
tag

Hát igen, vicces.

Más: Kipróbáltam az s5 kameráját és fényképben semmivel nem volt jobb!

(#28573) Maxtreme válasza kisgergely80 (#28572) üzenetére


Maxtreme
addikt

pláne ha azt nézzük hogy hw-esen nem sokkal nyújt többet mint a G2...

(#28574) rayoliviero válasza Danny365 (#28571) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerinted CloudyPro 1.1-re Flashify-al feltelepíthetem a 2.7.0.0 TWRP-t? Mert ugye ezt Philz alól kellett telepíteni (jelenleg is a Philz van rajta), mert még az 1.1 nem kompatibilis a TWRP-vel, de mivel már fel van téve a ROM, így gondolom a TWRP-t is feltehetem, ráflashelhetem CloudyPro 1.1 alatt, nem? Mert TWRP alól akarom telepíteni a DroiDMester féle zipet.

Beleintegrált valami kamera javító cuccot úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#28575) gusthy válasza rayoliviero (#28574) üzenetére


gusthy
veterán

Persze, ez csak a telepítés folyamatára vonatkozik, utána már mindegy.

(#28576) rayoliviero válasza gusthy (#28575) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszi.

(#28577) tibee77 válasza ΞΔGLΞ (#28562) üzenetére


tibee77
őstag

En azert tiltom le öket, mert feleslegesek.Nem akkuidö vegett, hanem hogy ne futkossanak a hätterben.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#28578) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Valaki tapasztalt olyat,hogy a hangnál az éjszakai üzemmód a beállított időben nem kapcsol be,de a megadott időben viszont kikapcsol? Este 20h-ra van állítva és az első két nap után nem kapcsol be(bár az értesítő sávba most raktam be a toggle-jét)...nem egetrengető,de 4X-en működött rendesen.....
Más
Bt nekem is 4% az akkuidőből,de 84h-ból 4 h az ébrenlét...hiddenben van bt menü,esetleg ott állítani rajta?
Tibee77
Majdnem,Dunavarsány....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28579) gusthy


gusthy
veterán

Húbasszus.
Felraktam a slimkat weeklyt, majd próbáltam rebootolni, de úgy meghalt, hogy csak download mód segített.

(#28580) b.daniel


b.daniel
senior tag

Csendes mód az ébresztőt is némítja? Rossz lenne...:/

Más. Pesten tud valaki valami helyet ahol lehet fóliát venni a telóra,és szépen fel is teszik?

(#28581) gusthy


gusthy
veterán

Ami az Immersive mode appot illeti, ezt most stock rom alól írom gyári böngészőbe, bekapcsolt immersive móddal (az egy eurós kis appal), SwiftKey-jel. Teljesen jól működik.

(#28582) Szabiq válasza gusthy (#28581) üzenetére


Szabiq
tag

Semmire sem jó sajnos.

Viszont Gravityvel tökéletes az immersive mód.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#28583) Bubukain


Bubukain
senior tag

Nalatok nem szokott idonkent ujraindulni a telefon kitkat alatt?
Teljesen random a dolog es eddig mindig a google chrome hasznalata kozben indult ujra.
De ez lehet hogy csak veletlen volt.

(#28584) DroiDMester válasza Szabiq (#28582) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hagyd, felesleges győzködni őt, nála tökéletesen megy a 300.ft os Immersive Full-Screen Mode progi! Mindenki másnál meg használhatatlan! :)) A GravityBox meg szar mer root kell hozzá! :C

(#28585) Danny365 válasza Bubukain (#28583) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem eddig Dolphin alatt indult újra a teló kétszer. Nem tudom, hogy ez a ROM, kernel vagy app hibája. De mondjuk annyira ritkán fordul elő, hogy nem is érdekel.

(#28586) Quqesz válasza b.daniel (#28580) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem,az ébresztèst nem némitja....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#28587) gusthy válasza DroiDMester (#28584) üzenetére


gusthy
veterán

Lassan mondom, hogy értsd:
Az
Előző
Hozzászólásomat
Úgy
Írtam,
Hogy
A
Gyári
Böngésző
Ment
Teljes
Képernyőn.

Vágod?

(#28588) SzlobiG válasza kisgergely80 (#28566) üzenetére


SzlobiG
félisten

G2-n mennyivel jobb a hely kihasználása. :U

(#28589) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

DroiDMester V20c KK romját Carbonról is feltehetem ha TWRP2.7.0.0 van fent?

(#28590) vadászcsiga válasza Szabiq (#28582) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a gravitys immersive mód tényleg jó,de így működik gyárilag is? Gondolok itt arra hogy pl ha beállításokban elő akarjuk hozni az almenüt, ahhoz hogy meg is tudjuk nyomni meg kell várni míg eltűnik a navsáv

(#28591) kisgergely80 válasza SzlobiG (#28588) üzenetére


kisgergely80
tag

Igen. Az s5- nek csak a hátulja tetszett, de érzésre fura volt. Olyan volt a tapintása, mint a hungarocellnek.

[ Szerkesztve ]

(#28592) apaszka válasza SzlobiG (#28588) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt, hogy érted? A kijelzőre gondolsz?
Azért a fizikai gombok jók ott, hiszen így a tényleges kijelző a tied!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28593) forzamilan


forzamilan
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne hogy frissítettem a 4.4.2 rendszerre és ha zenét akarok hallgatni akkor csak a füles bal oldali hangszórója szól, mit lehetne csinálni vele?

(#28594) rayoliviero


rayoliviero
veterán

DroiDMester feltettem a ROM-odat, nagyon frankó, csak visszhangzik Viber alatt, mint mindegyik stock JB és KitKat. A CloudyPro és Cloudyflex ROM-ok is visszhangoznak, de közel sem annyira, mint a stock. Nem tudom miben mások azok, mit alakítottak rajtuk, hogy nem visszhangoznak úgy. :F

[ Szerkesztve ]

(#28595) Szabiq válasza vadászcsiga (#28590) üzenetére


Szabiq
tag

Ebben kéne pici javítás.
Gyárilag nem ilyen.
+ jó lenne,ha lehetne választani melyik appnál váltson immersivre.
Akkor kezdőlapnál + néhány helyen hanyagolnám.
Nálam az App settings se tökéletes erre,mert néha megzavarodik,pl. billentyűzet használatakor beragad.
A Gravity ok,csak jó volna,ha lehetne szelektálni az appokat.
Power gombról lehet kapcsolgatni ki-be.
Kiterjesztett asztal.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#28596) szabosasito válasza b.daniel (#28580) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia!

SPEEDSHOP három boltjuk is van, több telefonomra rakattam fóliát náluk.Szépen felteszik. / Most látom náluk jelenleg nincs fólia / ha máshol veszel fóliát akkor is felteszik 500 pénzért. Van a Fortuna Gsm-ben fólia és ott is felteszik.

[ Szerkesztve ]

(#28597) Bubukain válasza Danny365 (#28585) üzenetére


Bubukain
senior tag

Azert engem egy kicsit aggaszt a dolog. Eddig cloudypro alatt vettem eszre, gondoltam felteszem a stock romot, stock kernellel de igy is csinalja.

(#28598) Bubukain


Bubukain
senior tag

Letezik meg olyan bongeszo a chrome-on kivul, ami kezeli a google konyvjelzoket?

(#28599) vadászcsiga válasza Szabiq (#28595) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lockscreent pl teljesen kihagynám az immersive alól. Sokszor nézem meg úgy a leveleimet hogy lehúzom az értesítési sávot, így most ez sem megy

(#28600) ΞΔGLΞ válasza forzamilan (#28593) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Úgy látszik, hogy nálad így jelentkezik a KK elcseszett hangproblémája. Pl, nálam teljesen tiszta, van akinél serceg, van akinél kattog etc...

Nem tudsz vele csinálni semmit, amíg nem jön az update, ahol reméljük kijavítják!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.