Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) tibee77


tibee77
őstag

Rendeltem egy ilyen tokot. [link]
Az ärät szerintem megeri.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#25052) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem szoktam (már) játszani, de ez eléggé odabaxarintós demó...
Ha volt már, akkor sorry.

[link]

(#25053) aszamóca válasza Endr00 (#24971) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Hívd őket a kompetens válaszért, és ha nem tetsző akkor 8napon belül vissza a feladónak.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#25054) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Kdz frissítés közben 84%-on megállt a frissítés, és kiírta a pc, uprgade stopped due to an error.. Valami tipp?,

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#25055) kacsa7 válasza jooker82 (#24955) üzenetére


kacsa7
őstag

LG PC Suite jelezte hogy van frissítés, csináltam 1 FR-t, frissítettem a PC Suite-el, megint 1 FR és kész.

(#25056) doctorur


doctorur
tag

Nálam 2 napot élt a 20B.
Először nem hallottam sistergést a fülesből, de sajna most már igen. Normális fülesnél, de még a gyárinál is hallható. Nálam alap, hogy jól kell szólnia, mert a telefonom a médialejátszóm is.
Ahogy én hallom sokkal erősebb lett a hangerő, de ez a módosítás nem járt körültekintő megoldással. Mintha kajakra feltolták volna a potmétert. Lehet, hogy meghallották a sok reklamációt a halk zenei teljesítményre és ezzel reagáltak. Nem szimpatikus.
Akkuidő pedig vicces. Én naponta 3-4 órát telefonálok, megy 5 fiók imap szinkronja, a képernyő is vagy 3-4 órát. 10E esetén 35-38 óra tuti volt. KK-n 25-28 óra. Persze, ha nem használnám a KK sem merülne.
Változott a képernyő fényerőállításának "eredménye" is. 10E 30% fényesebb volt, mint a KK 30%.
Mindig Stock romokat használok, nálam nincs root és eddig sose kellett verzióban visszalépnem egy telón sem, ezért most nem örülök, hogy ezt kell tennem.
A G2 még mindig az egyik legjobb teló, de az LG most nagyon elbaltázta.

(#25057) gusthy válasza jooker82 (#24955) üzenetére


gusthy
veterán

T-mobileos készülék, EU open 20b firmware, sima offline kdz Windows 7 alól telepítve, teljesen jól megy.

(#25058) Apaxp válasza twon (#25049) üzenetére


Apaxp
senior tag

Minden driver telepítve van?
Konkrétan erre gondolok: LGUnitedMobileDriver_S50MAN310AP22_ML_WHQL_Ver_3.10.1

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#25059) noxon válasza Oberthur (#25006) üzenetére


noxon
őstag

Sajnos az LG hibája, ebben szar a teló :( régi s2-őmön nem volt ilyen, haverom s4-én sincs...

We live in a simulated world...

(#25060) noxon válasza ΞΔGLΞ (#25046) üzenetére


noxon
őstag

Akkor a telenoros ami hivatalosan frissül az nem sistereg, csak azok amiket pl kdz-vel tesz fel az ember? Mert nekem is kdz-vel van feltéve...

We live in a simulated world...

(#25061) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tárgytalan! Másik usb csatlakozót kellett használni!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#25062) twon válasza Apaxp (#25058) üzenetére


twon
tag

Telepítettem igen mindent!
Egy ismerős gépén megy a telepítés de megáll 49%-nál és előről kezdi a telefonon a % számolást! Mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25063) zack válasza doctorur (#25056) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam 1 napot. :) Én is így gondolom ahogy te. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#25064) twon válasza Ferenczi Áko (#25061) üzenetére


twon
tag

Újra indítottad az egész folyamatot?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25065) Looserke válasza twon (#25062) üzenetére


Looserke
őstag

Szedd le másik helyről, mert lehet hogy crc hibás a kdz

(#25066) firemanus82 válasza doctorur (#25056) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az LG mindig elbaltázza. Kérdezz meg egy
- Optimus Black
- 2x
- 4x
- 3D
usert. Az összes frissítésük gáz volt. Ahhoz képest a KK még vállalható

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#25067) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Nem egészen tiszta a kép a kk-val kapcsolatban...
Eredetileg arról volt szó,h sokkal jobb üzemidőt produkál majd,és a felhasznàlói élményt bővítve,mindenki igényeit teljesíteni tudja...
Erre több hónapos csúszás után elkezdték kikotorni a bugos "gyári" kk-t...
Azt megérti az ember,ha főzött romot tesz fel,lehet lesznek benne bugok,de egy hatalmas cég által kiadott,és nem 20.ezer ft-os telóra kiadott frissítést hogy engedhettek ki befejezetlenül...?
Nem látom értelmét még áttérni 4.4-re...
Mielőtt elítélnétek,nem ócsàrolni akartam,csak nem kicsit nyomasztó,h egy 100k feletti készülékre így kidobnak valamit a népnek...

(#25068) stilo18 válasza twon (#25064) üzenetére


stilo18
addikt

Igen!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25069) hpeti3


hpeti3
tag

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a KK frissítés óta az automata fenyerő állítás valami katasztrófa lett sajnos nekem... össze-vissza állítja magát, úgy, hogy a külső körülmények semmit sem változnak. Ez elég zavaró... Volt hard reset is frissítés előtt és után is.

(#25070) fecs válasza hpeti3 (#25069) üzenetére


fecs
senior tag

Nekem Jb alatt volt gáz. Luxot használok, az nagyon tuti. Bár azért bízom benne, hogy KK-ra való frissítés után megjavul.

Pixel 6a

(#25071) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok!
Linkelnétek egy működő flash-t 4.2.2-re. Csináltam egy HR-et és nem akar mindig működni. :W

(#25072) Szabiq


Szabiq
tag

Lux app nálam megoldotta ezt a problémát.
Erősen ajánlom.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25073) asderr válasza hpeti3 (#25069) üzenetére


asderr
aktív tag

Nekem a automata fenyero jobb mint JB-n:)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#25074) pestibenji


pestibenji
senior tag

CloudyPro 1.1 hogy muzsikál nálatok?

(#25075) rayoliviero válasza pestibenji (#25074) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jól, csak a Viber megint nem műkdöik, nincs hang, úgy látszik Cloudyfa ezt a hibát nem javította ki, csak az FM rádiót. De ezt mindjárt kijavítom magamnak. Amúgy nagyon gyors.

(#25076) Oberthur válasza noxon (#25059) üzenetére


Oberthur
tag

Az enyém nem szar! :))

Semmi baj nincs vele! :C

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#25077) twon válasza stilo18 (#25068) üzenetére


twon
tag

Letöltöttem újra egy romot de azzal is megáll a telepítés 49%-nál!
HELP!
Kezdek ideges lenni!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25078) rayoliviero válasza twon (#25077) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kdz telepítés áll meg? akkor dugd másik usb csatlakozóba, lehetőleg hátra asztali gépben.

(#25079) ΞΔGLΞ válasza noxon (#25060) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen!
Tehát telenor üzletben vásárolt 16GB, függő készülékekről van szó, melyekre hivatalosan is kijött a KK:
Én, LGMobile Support Tool-lal frissítettem, ami 1.7GB volt.

Teljesen hibamentes, sokkal gyorsabb, hibával nem találkoztam, akku fogyasztás még jobb, automata fényerő minden normálisan működik és szebben szól, mint a JB alatt.

Tehát, ha ez egy telenor topik lenne ilyen készülékekkel, akkor hibát sem lehetne olvasni szinte.
Halvány fogalmam sincs, miben különbözik egy telenoros készülék a többitől.

(#25080) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék..ilyen telefonban gondolkodok vagy s4-ben
volt aki esetleg arról váltott erre? mik a tapasztalatok összességében?
elolvastam pár oldalt látom megy a moddolás ezerrel :)

Gyári állapotában minden buhera nélkül alap dolgokra teljesen használható a telefon.?
A hangerő egy fő szempont lenne zajos helyen dolgozok..olvastam h fülessel nem a legjobb,
az nem is érdekel mert zenét nem igen hallgatok.
a külső hangszóró mennyire hangos/hallható zajos környezetben és a rezgés mennyire erős?
a beszéd hang mennyire tiszta/erős?
Van-e esetleg valami komolyabb gondja amire érdemes odafigyelni?
Az új KK frissítés milyen lett? vagy maradhat régebbin annyit nem dobott rajta?

A garancia itt hogy van? van gyári mint a samsungnál?(gondolom a szolgáltatóknál)
vagy csak boltival lehet venni mondjuk 32gb-osat? (mert úgy látom azt nem is árulja egyik szolgáltató sem)

Köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#25081) Szabiq válasza ΞΔGLΞ (#25079) üzenetére


Szabiq
tag

A 32 es függetlenem is nagyon stabil 4.4 el is.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25082) laca.1


laca.1
aktív tag

hali.
csak kérdezném nektek kk-alatt jól üzemel a gps?mert én még csak most teszteltem de mint az éti csiga úgy talál műholdat akkor is keveset 4.2.2-őn lakáson belül is pár sec 8-műholdal kommunikált.most 2-3 az is gyenge :(( :F :Y ez így nem baró

(#25083) asderr


asderr
aktív tag

100ba realis egy 4honapos,makulatlan,garancias,full tartozekos g2?

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#25084) twon válasza rayoliviero (#25078) üzenetére


twon
tag

sajnos nincs asztali gépem, de megállt egy másik usb porton is!
HELP

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25085) ΞΔGLΞ válasza Szabiq (#25081) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na, tessék.

Ki kellene deríteni, hogy nálad vajon miért lehet jó, talán abból valamerre elindulhatnak, akiknek teljesen bugos az egész. :)

(#25086) Fail3D! válasza ΞΔGLΞ (#25079) üzenetére


Fail3D!
addikt

Fuggetlen 16gb eu-s ugyan ez a tapasztalat, ugyan ilyen frissitessel.

(#25087) Jonny99


Jonny99
tag

Hali

Látom nagyon megy a KK fikázása, viszont szerintem nem lett rossz. Lényegi változást éppenséggel nem véltem felfedezni a JB is teljesen használható volt, nekem a Kit-Kat is bejön. Akkuidő teljesen frankó, 35-45 óra között van átlag felhasználás mellett, a készülék nagyon gyors igaz GPS helyett Hely alkalmazás van, ami néhány programot megkavar, de ennek ellenére működik rajta minden. A frissítéssel kapcsolatban csak annyit, hogy mint jópár előttem szóló leírta, azért mert az ember töketlen, nem az LG a hibás. Volt 4X HD-m, S3-am, most pedig G2, de egyiknek sem álltam neki ROM-olgatni anélkül hogy tüzetesen utána ne olvastam volna a folyamatnak és valami csoda folytán mindet sikerült frissíteni. Szóval mielőtt bárki sz.rzza a készüléket vagy az LG-t inkább kérdezzen és olvasson utána mi lehet a probléma... ;)

Peace :P

[ Szerkesztve ]

(#25088) ΞΔGLΞ válasza laca.1 (#25082) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Erre is tudok pozitív választ adni.
KK alatt ez is, de ez tényleg sokkal gyorsabb.
GPS TEST és IGO pillanatok alatt, bent a szobában talál, vagy 8-10 holdat.

(#25089) Szabiq válasza Jonny99 (#25087) üzenetére


Szabiq
tag

:C

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25090) stilo18 válasza twon (#25077) üzenetére


stilo18
addikt

Nekünk át kellett csak dugni másik usb portra...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25091) stilo18 válasza twon (#25084) üzenetére


stilo18
addikt

Töltőre van dugva a laptop?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25092) laca.1 válasza ΞΔGLΞ (#25088) üzenetére


laca.1
aktív tag

akkor nálam mi lehet a gond?és még egy kérdés, muszáj fr-t csinálni mert frissítettem kk-ra? :F

(#25093) ΞΔGLΞ válasza laca.1 (#25092) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én csináltam FR-t, amikor végzett a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#25094) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Nem tudom, hogy ki tapasztalt hasonló hibát, de a Kitkat frissítés után én a következő hibákat tapasztalom:

- Tárcsázó menü -> Hívás beállítások -> Elutasítás üzenettel nálam folyamatosan Sajnos a com.android.phone folyamat leállt hibaüzenetet dob.

- Ezen kívül automata fényerőnél néha ugrál a fényerő.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#25095) twon válasza stilo18 (#25091) üzenetére


twon
tag

igen

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25096) kaliban1


kaliban1
tag

Akkor most érdemes frissíteni KK-re vagy nem??

Általában mindig mindenből a legújabbat használom, de most
bizonytalan vagyok :U
Alapjában véve most 4.2.2-vel jól működik, és 20A-t ajánl fel.

[ Szerkesztve ]

(#25097) szoja válasza apaszka (#24933) üzenetére


szoja
tag

Ennél azért bonyolultabb a szitu. Nagyvállalati környezetben elvárás többek közt a megfelelő biztonsági megoldások alkalmazása. Az Android lemaradásban van ezen a téren, bár az elmúlt években jelentős fejlesztések történtek. Az egyik ilyen a KNOX is. Próbáljátok egy kicsit más szemüvegen keresztül nézni ezt a történetet: egy ilyen alkalmazási környezetbe csak olyan készülék kerülhet be, aminek az operációs rendszere ellenőrzött forrásból származik és csak olyan programkódot tartalmaz, ami egy esetleges biztonsági auditon sem bukik meg. Erre ad egy egyszerű megoldást a KNOX. Ha hozzányúlnak az operációs rendszerhez, az (jelenleg) eltűntethetetlenül látszik a készüléken.

(#25098) stilo18


stilo18
addikt

Úr isten...ez a sistergés...katasztrófa! :(

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25099) szoja válasza jooker82 (#24955) üzenetére


szoja
tag

Van. T-s telefonom van, igaz a forgalomban lévők többségéhez képest nem a sima HU-s suffix-e van és nem T-s. Először frissítettem 10A-ról 10E-re, majd a héten 10E-ről 20B-re. Egyik upgrade-nél sem volt semmi gondom, most is elégedett vagyok. Factory resetet nem csináltam, nnincs sistergő hang fülessel, nem is merül jobban mint volt JB-n, viszont a BT nálam is látszik, hiába kapcsoltam ki, kb 3%-al (de érezhetően nem merül jobban a teló). Szóval itt minden OK, de nem is frissítgettem keresztül kasul, csak azt amit a PC Suite felajánlott.

(#25100) icecave


icecave
nagyúr

Egyre jobban érdekel, hogy akinek sistereg, hogy tette fel. Én itt nyüstölöm mindennel, és semmi ilyesmi nincsen. Lehet, az, hogy nem volt a rendszerbe belenyúlva, majd HR, telepítés, HR, és nem LG backupból visszapakolás csak ért valamit nálam...

Az elutasítás üzenettel hiba nálam is megvan, de nem használtam még soha, szóval nem fáj :D
Automata fényerőt nem tudom, mindig fix 50%-on van, ha nagy a napsütés, akkor gyors notisávból erősebbre veszem.

Amúgymeg még jó,hogy frissítettem hun_open_20b-re, az ellenőrző oldal szerint még mindig a 10A, ami hivatalosan elérhet a telekomos telefonomra :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.