Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Steelheart2 válasza Gyula88 (#25199) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem lehet hogy az Antutuban valamit változtattak hogy ne 100% on pörögjön a cpu a teszt alatt?Vagy ez csak a samunál volt igy?Ezért voltak ott a nagy pontszámok.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#25202) twon


twon
tag

Most hogy nem tudtam olvasni pár napig a fórumot utána meg a romolással voltam el egy darabig hagy kérdezzek már olyat hogy amit felraktam német 20B- t abban van-e ART? Azt sem tudom még hogy hol lehetne állítani!

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#25203) kisgergely80 válasza szabyka95 (#25194) üzenetére


kisgergely80
tag

1. Nem a haverod vagyok. Ezt a stílust anyucinak...
2. Ezt inkább nem írom le.
3. Volt baseband... Képzeld el!!! Na most mi lesz???

Nem azért írtam le, mert érdekel a kommented, akkor lett volna benne kérdőjel. Ha valaki hasonlóan járna, akkor legyen támpont...

(#25204) kisgergely80 válasza twon (#25202) üzenetére


kisgergely80
tag

Elvileg nincs, többen is írták. Ha feloldod a fejlesztői opciót, akkor abban kéne lennie.

Gyula88
Mert egyes játékok támogatják az immersive módot, egyesek még nem.

[ Szerkesztve ]

(#25205) ferko0726 válasza migabi24 (#25200) üzenetére


ferko0726
tag

Akkor hol szaporodik, honnan és hogyan tudom törölni.
Igazándiból az a bajság hogy kemény 200-450 mb szabad ram van, ram optimalizálás után sem sokkal több.... videózásnál rendszeresen akadozik, illetve menüben is észreveszek akadozásokat, lassulásokat, ami elég idegesítő.... :(
twrp alatt lehet hard resetet csinálni vagy elég a gyári adatok visszaállítása?

(#25206) Saccco válasza Apaxp (#25162) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hm, lehet hiányzik a HR. :DDD
Próbáltam már újratelepíteni is, de semmi. Lehet, hogy csinálok majd egy HR-t.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25207) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok!
Sikeresen frissített a telefon 4.4.2 re, azonban a következő problémát tapasztaltam, amit fénykép formájában mellékeltem is.
Böngésző típusától függeltlenül fenn áll a probléma, facebookon az összes kép kb. 5x5-ös felbontásban jelenik meg, aminek miértjére sajnos nem sikerült rájönnöm.
Igen idegesítő kis apróságról van szó, ami JB alatt nem jelentkezett.
Kérem segítsetek orvosolni!
Köszönettel: Domokos Norbert

[ Szerkesztve ]

(#25208) Saccco válasza Saccco (#25206) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most megjavult, babráltam egy sort a GPS-t, így megtalálta a helyem és most frissít. :DD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25209) Looserke válasza nrb263 (#25207) üzenetére


Looserke
őstag

Nálam tökéletes dolphin alatt mobil és asztali nézetben is.

(#25210) apaszka válasza nrb263 (#25207) üzenetére


apaszka
veterán

[link]
[link]

Nálam jó!

Ez pl Chrome

Nem értem. De valami elvan állítva szerintem nálad?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25211) nrb263


nrb263
tag

Próbáltam hard resetet is az sem segített... nemértem dafaq van :\

(#25212) nrb263


nrb263
tag

Miniatűrnél jó nekemis, csak ha ráklikkelek akkor van valami gebasz :(

(#25213) Bubukain


Bubukain
senior tag

20b van a telomon twrp-vel es feltennem a cloudypro romot.
Gondoltam twrp alol felteszem a philz recoveryt, de ujrainditas utan nem jon be a recovery, hibat dob.
A telo mukodik csak a recovery nem.
Helyre lehet ezt valahogy allitani vagy megint elorol (4.2.2) kell kezdeni mindent?
Twrp mentesem van termeszetesen.

(#25214) jilian válasza Bubukain (#25213) üzenetére


jilian
addikt

Hát ha nem jön be a recovery...az bizony kdz-s telepítés lesz. :K

(#25215) apaszka válasza nrb263 (#25212) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam úgy is joó!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25216) DroiDMester válasza Bubukain (#25213) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem kell megijedni a RECOVERY nem a rendszer partición van így az teljesen függetlenül cserélhető bármikor! :K

adok nektek külön telepíthető verziókat!

LG-D802_PhilZ_Touch_Recovery_DroiDMester.7z

LG-D802_TWRP_2.7.0.0_DroiDMester.7z

Ezeket Windos alól lehet telepíteni! ÉS NEM FONTOS HOGY ROOT LEGYEN A TELÓN!

Letöltitek, kitömörítitek, és ha beléptek a kitömörített mappába ott van egy START.CMD azzal lehet feltenni a RECOVERY -t!

Mielőtt bele fogtok: telefonon a fejlesztő opcióknál legyen bekapcsolva az USB hibakeresés, valamint a PC csatlakozásnál MPT mód legyen kijelölve és a kérdés csatlakozás -nál a pipát vegyétek ki! :K

Ezután vissza kell menni a főképernyőre a telón, és ekkor lehet indítani a start.cmd -t, ha még nem volt ADB kapcsolódás a pc és a teló között akkor felfog jönni egy figyelmeztető ablak

valami ilyesmi!

itt pipáljuk ki hogy mindég engedélyezzük és ezután elindul a recovery felírása a telóba!

[ Szerkesztve ]

(#25217) toto0569 válasza Gaberking (#25178) üzenetére


toto0569
addikt

ment PÜ...

(#25218) nrb263 válasza apaszka (#25215) üzenetére


nrb263
tag

Agyfaszt kapok :D

(#25219) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

A 32gb-os változat csak gsm boltos garanciával kapható,és ázsiai régió kódos ?
okoz ez valami gondot esetleg? érdemes megvenni így vagy inkább felejtős?

A 16gb-os változat láttam kapható gyártói garanciával is boltokban ami egy év lg garancia elvileg...melyik boltok megbízhatóak?
csak a szolgáltatónál vásároltra van 1+1 év lg garancia jól tudom?
köszi :R

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#25220) VirtuHun


VirtuHun
csendes tag

Sziasztok!

Két gyors kérdésem lenne!

Az egyik: Gyárilag T-s volt a telóm. Mivel idegesített a sok szemét program és T-s baromság, szépen feltettem KDZ-vel a HUN OPEN 10B-t. Nincs Root, semmi belenyúlás a rendszerben. A KK frissítést nem jelzi sehol, szerinte a 10b a legújabb. Hogyan frissítsek? Fel fogja ajánlani automatikusan, vagy az első posztban leírt módon kell frissítenem?

A másik kérdés, hogy a kamera mód "javítása", ami szintén az első poszt végén van írva, szóval az root nélkül is telepíthető?

Köszi előre is!

(#25221) jooker82 válasza VirtuHun (#25220) üzenetére


jooker82
nagyúr

A telenornál már van hivatalos KK frissités,szerintem hamarosan érkezik a Téhez is.Érdemes kivárni,minthogy egy félig működő romot tegyél fel.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25222) jooker82 válasza silvergod (#25219) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 32 GB-os változat,az általad irt helyekről,plusz LG garanciával,csak az Extreme digitáltól kapható.
2 Év garanciát kapsz minden Gyári garanciás G2-re.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25223) reflxx válasza jooker82 (#25221) üzenetére


reflxx
aktív tag

én gsm boltból vettem 10b-hkg-t írja a legfrissebbnek. Nekem is érkezni fog attól a frissítés?? :U :U

(#25224) jooker82 válasza reflxx (#25223) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elvileg kellene,pár valakinek már érkezett.
De manuálisan is felrakhatod. a V20A HKG-t.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25225) Szabiq válasza jooker82 (#25222) üzenetére


Szabiq
tag

Szóval 1 év az a 2,ha nem szolgáltatós (független).:R

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25226) jooker82 válasza Szabiq (#25225) üzenetére


jooker82
nagyúr

ne kezdd el megint. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25227) Szabiq válasza jooker82 (#25226) üzenetére


Szabiq
tag

Szerintem te kezded,hiszen fórumtársunk megosztotta a hivatalos LG állásfoglalást,miszerint 1 év a garancia a független készülékre.
Makacs dolgok a tények,ha nem is fogadod el. :)

Persze én is jobban örülnék 2 évnek,de ez van.

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25228) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#25229) gusthy válasza VirtuHun (#25220) üzenetére


gusthy
veterán

Az összes T-s és egyéb app törölhető, emiatt nem kell bűvészkedni. Egyedül az LG SmartWorld nem, de az minden gyári romon fenn van.

Ha nem a gyári rom van fent, nem fogja frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#25230) xedamen


xedamen
senior tag

Skacok, ez a CloudPro II 1.1 nagyon állat. Sokkal stabilabb, mint a másik G Pro 2 port, s ebben nem kell minden bekapcsolás után az LTE-t kapcsolgatni. Megy már a Custom Recovery is, az ART is működik rendesen. A hívás is ugyanúgy tökéletes ;)

(#25231) Bubukain válasza DroiDMester (#25216) üzenetére


Bubukain
senior tag

sajnos nem lett jo

(#25232) jooker82 válasza Szabiq (#25227) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hivd fel őket én 1 hete beszéltem velük és 119 ért adják a 16 Gb-osatz 2 év gyári garanciával,ezt Lecs@ kolléga megis erősitette és utána érdeklődött az LG-nél is,hogy stimmel e.
Ő innen vette független és 2 garit kapott.
De megkérdezhetünk egy médiást is,van pár tag itten.Állsz elébe?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25233) noxon


noxon
őstag

A hang sistergéshez még egy gondolat... nekem bizony 4.2.2 alatt is sistergett a jobb füles, bár kevésbé mint ahogy néha KK alatt, de ott is volt ilyen, szóval nem hiszem, hogy a KK a hibás.

We live in a simulated world...

(#25234) VirtuHun válasza gusthy (#25229) üzenetére


VirtuHun
csendes tag

Köszi!

A Hun Open 10b-t nem frissíti automatikusan a 20b-re ezek szerint.

Akkor a megoldás, hogy megvárom a T-s KK-t, factory reset, és utána frissítés?

A T-s szarokat meg egyszerűen uninstall menüből?

[ Szerkesztve ]

(#25235) gusthy válasza VirtuHun (#25234) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, és igen, és igen :)

(#25236) jooker82 válasza jooker82 (#25232) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pontosabban itt érdeklődd,mert az előző vezetékest nekem nem vették fel.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25237) DroiDMester válasza Bubukain (#25231) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a CloudyPro II v1.1 ben BUHERÁLT build.prop -van, és nem tudja kiolvasni a telefon típusát, ezért nem is tudja felírni a recovery -t :K

Sajna ilyen esetben sehogy nem lehet felírni a recovery -t esetleg még azt meglehet próbálni hogy Flashify -t felteszed a telóra meg amit letöltöttél és kibontottál recovery -t, abban van egy recovery.img fájl azt felmásolod a telefonra és a Flashify progival megpróbálod feltenni! (de valószínű azzal sem fog működni de egy próbát +ér)

[ Szerkesztve ]

(#25238) Tybike81


Tybike81
őstag

Létezik, hogy a Cloudy pro 2 1.1 romban ha bekapcsolom az Art-ot akkor jobban merül a teló?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#25239) Szabiq válasza jooker82 (#25232) üzenetére


Szabiq
tag

Az bolti garancia és nem gyártói. A gyártó világosan tudatta,hogy 1 évet vállal a FÜGGETLEN KÉSZÜLÉKre.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25240) jooker82 válasza Szabiq (#25239) üzenetére


jooker82
nagyúr

Irtam,hogy kérdezd meg,meg azt is irtam,hogy aki vette onnan,utána érdeklődött az LG-nél,hogy valós e a garancia.ÉS Valós,ezt közölték,tehát bármely LG szervizbe viheti.
Nem is értem,mért kételkedsz benne.
Csak mert egy hozzá nem értő facebookos hölgy azt közölte veled,ami már nem valós garanciainfó,még ezt kell eregetni :F
Én tavaly kb 20 percig beszélgettem egy LG-s hölgyel,aki látszólag ért is a dolgokhoz és ő közölte,hogy mostmár 2 év a felsőkategóriában az LG-nél is a független készülékekre...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25241) toto0569 válasza Tybike81 (#25238) üzenetére


toto0569
addikt

6óra 9perce megy a teló,folyamatos wifi,szinkron.Voltam kint vele fényképezni,amiben volt vakus kép is.Wifi file transfer appal átraktam a képeket a gépre és még nem rég ment le 99%-ra.Az 1.0 előző verziónál gyorsabb volt a merülés.(ART-ot használok) :C

(#25242) Bubukain válasza DroiDMester (#25237) üzenetére


Bubukain
senior tag

Nem cloudypro van a telomon hanem sima 20b

(#25243) Szabiq válasza jooker82 (#25240) üzenetére


Szabiq
tag

Veled én befejeztem,súlyos vagy,ennyi....ha a hivatalos LG választ nem hiszed el,akkor nincs miről beszélni bácsi.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#25244) rayoliviero válasza Bubukain (#25242) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én Flashify-al tettem fel idáig az összes recoveryt (img). Volt olyan, hogy egyből Twrp-t, volt hogy Twrp-re Philzet. De 4.4.2 alatt szerintem nem fog működni Flashify-al sem.

[ Szerkesztve ]

(#25245) jooker82 válasza Szabiq (#25243) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor nekem nem hivatalosan mondták :Y OK.. :R

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25246) toto0569 válasza Szabiq (#25243) üzenetére


toto0569
addikt

(#25247) Bubukain válasza DroiDMester (#25237) üzenetére


Bubukain
senior tag

Flashify felrakta.
Koszonom a segitseget.

(#25248) rayoliviero válasza Bubukain (#25247) üzenetére


rayoliviero
veterán

Frankó, akkor Flashify-al 4.4.2 alatt is simán fel lehet rakni, ezt jó tudni.

(#25249) DroiDMester válasza Bubukain (#25242) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha érintetlen (STOCK) v20B van fent, arra nem is fogsz tenni semmilyen Custom recovery -t feltenni!

Nem is értek hogy próbáltad? Ha a zip -es megoldású v20B -t tetted fel amiben van root, abban egy módosított Bootloader -es kernel van arra lehet csak custom recovery -t feltenni!

Most próbáltam ki, nekem Cloudy pro2 van fent és a Flashify simán felteszi a TWRP -t és a PhilZ -et is! :K

U.I. : látom megelőztél de akkor végül is sikerült megoldanod ahogy leírtam!

****************************************************************************************
Gazsi00: igen működik 4.4.2 alatt is de csak akkor, ha nem STOCK kernel van és ugye kell a root is hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#25250) icecave


icecave
nagyúr

KK alatt,ha csinálok egy képet, majd bal alulra nyomok,hogy megnézzem, a fotókhoz visz, de kicsit elsötétíti a képet, hogy szerkesszem, és csak akkor tudom megnézni, milyen képet csináltam, ha bal felülre nyomok, ami ugye a fotókhoz visz. Ez így tök macera, nincs mód arra, hogy a kép elkészítése után NE szerkesztő módban mutassa a képet, amit csináltam, hanem úgy, ahogy az elkészült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.