Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) gusthy válasza Illusion1010 (#26549) üzenetére


gusthy
veterán

Egyre inkább el tudom képzelni, hogy apaszka tagtárs telefonja tényleg hibás.

(#26552) apaszka válasza Illusion1010 (#26549) üzenetére


apaszka
veterán

Ne zenét, beszélgetést, egy nem kihangosított szobában rögzíts.
Vagy csak egy itt mellet a kocsik zaját.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26553) rayoliviero válasza apaszka (#26543) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha fontos a hangfelvétel minősége, akkor az iPhone (5 vagy 5S) telót ajánlom neked a jövőben. Az nagyon jó minőségű hangfelvételt csinál, zenehallgatás közben sincs semmiféle sistergés, Viberes és GSM telefonálás tökéletes.
Elhiszem, hogy idegesítenek Téged ezek a hibák, amiket leírtál. Engem a Viber hangminőség idegesít. Ezt leszámítva nekem megfelel a teló.

[ Szerkesztve ]

(#26554) INFINITYzz válasza Illusion1010 (#26549) üzenetére


INFINITYzz
tag

Ez tök jól szól, ez lesz a csengőhangom :DDD

Nekem CloudyPro II 1.2 alatt annyit fogyaszt a kernel, mint a kijelző 100%-on + a játék amivel játszok, úgy érzem, hogy megy vissza az 1.1 :K

[ Szerkesztve ]

(#26555) Illusion1010 válasza apaszka (#26552) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ezt a szituációt most nem tudom megvalósítani.

(#26556) zazenke


zazenke
őstag

én még mindig azt tapasztalom hogy egy külső fényerőszabályzó progi ahol lehet állítani a minimum és maximum értéket ami közt szabályozhat, az jobban teszi a dolgát. akár hogy állítom a gyárit az sötétbe túl sötétre veszi le a fényerőt és erőlködik a szemem. napfényben meg nem hajtja ki a kijelzőt tőgázra ami nagyon fontos lenne láthatóság szempontjából. szóval marad a yaab nevezetű egyszerű kis alkalmazás . Hálás köszönet annak a fórumtársnak aki ajánlotta itt.

(#26557) apaszka válasza rayoliviero (#26553) üzenetére


apaszka
veterán

Nem a minőség kell a hangfelvételnél, hanem megtudjam hallgatni utána. De ezt ez nem tudja. Egy háromezer forintos szar az euronicsból viszont igen? Benn nagy kérés, elvárás!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26558) firemanus82 válasza Mike81 (#26489) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam ugyanez, kapcsold be a helybeállításoknál a nagy akku igénybevételt (gps+hálózati helymeghatározást) és restart

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#26559) kopi73


kopi73
tag

A CM11 (4.4.2) -es romot használja valaki napi szintem?
A gyári 4.4.2-es és a Cm közt használhatóságban milyen különbségek vannak ?
A két rom mérete nagy eltérést mutat ,nem hiányoznak belőle fontos dolgok?
A CM-ben hogy megy a GPS?
Köszönöm a segítséget.

(#26560) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Help.
Elment a mobil netem,nincs hozzáférési pontom. Nem tom miért nem állította be automatán,mindegy.
Vodafonnál mit kell hova állítanom?

[ Szerkesztve ]

(#26561) f(x)=exp(x) válasza apaszka (#26557) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én meghallgattam a felvételt és a kérdésem 2 dolog lenne:
1. Mi ez a sz@r akadozó fostalicska? A 9 éves buta felcsúsztathatós akkor 19 ezres telefonom körberögi ezt a hangfelvételnek nem nevezhető valamit. :(((
2. Miért nem küldted már el szervízbe? :F
Igazad van, ez botrányosan rossz. :W

(#26562) pestibenji válasza RomiJosy (#26560) üzenetére


pestibenji
senior tag

Google a barátod, konkrétan az első találat kidobja :B

(#26563) Danny365 válasza RomiJosy (#26560) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld meg, hogy az APN mezőbe beirod ezt: internet.vodafone.net

(#26564) apaszka válasza f(x)=exp(x) (#26561) üzenetére


apaszka
veterán

Küldöm is.
Azt mondták, hogy javítva lesz , mert másnál is ilyen szar.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26565) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Srácok, ha felrakom a Cloudypro II 1.1-et, aztán flashelem a KK Basebandet, és tolok egy Internal Storage wipeot, akkor fogok tudni bootolni a rendszerbe?

(#26566) Danny365 válasza INFINITYzz (#26565) üzenetére


Danny365
őstag

Persze, hogy tudsz.

szerk: de a KK basebandet nem kell megint feltenned. (legalábbis ha jól vettem ki, 1.2-n vagy most)

[ Szerkesztve ]

(#26567) trobi28 válasza INFINITYzz (#26565) üzenetére


trobi28
addikt

Bocs, csak wipeot akkor igen
De minek már utána wipe?

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26568) INFINITYzz válasza Danny365 (#26566) üzenetére


INFINITYzz
tag

És ez felér egy hard resettel? :F

Na most akkor melyik? :F

[ Szerkesztve ]

(#26569) RomiJosy válasza Danny365 (#26563) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi.
A google nekem nem haverom,összevesztünk :p

(#26570) Danny365 válasza INFINITYzz (#26568) üzenetére


Danny365
őstag

Miért ne tudnál bootolni, ha törölnéd az "sd" tartalmát, nem is értem.

És igen, mivel full szűz a rendszered, mást nem kell wipe-olni ahhoz, hogy olyan legyen, mintha resetelted volna.

(#26571) f(x)=exp(x) válasza apaszka (#26564) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Itt a fórumon is ilyen mindenkinek? Valaki venne fel egy rövid kis szöveget felolvasva? :)

(#26572) INFINITYzz válasza Danny365 (#26570) üzenetére


INFINITYzz
tag

Rendben, köszönöm.
A KK baseband-et meg mindig telepítem, biztonság kedvéért :DDD

attilasd vettem már fel a saját szórakoztatásomra ( :DD ), és nálam tökéletes a hang, videófelvevésnél is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#26573) Mike81 válasza firemanus82 (#26558) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi! Közben ezt csináltam és most tudja még, hogy mi a dolga :-)
Köszi a segítséget ✌

(#26574) Azharel válasza f(x)=exp(x) (#26571) üzenetére


Azharel
aktív tag

Elvileg mindenkinek ilyen a dual mikrofon miatt, és csak akkor ha mondjuk videó felvételt készítesz síri csendben, vagy ha nagyon halk hangot veszel fel kicsit távolabb a telefontól. Nekem biztosan ilyen, és haverom telefonja is.

Szerk: vegyetek fel videót totál csendben :D

[ Szerkesztve ]

(#26575) trobi28 válasza f(x)=exp(x) (#26571) üzenetére


trobi28
addikt

Nem ilyen.
Direkt most vettem fel egy monológot, annyira megrémített amit apaszka írt, hogy egyből kipróbáltam, és teljesen rendben van :K
Nem teszem közzé, mert olyan hangom van, hogy megállna a fejlődésbe 1-2 gyerek :DD
Hozzá kell tennem, hogy régebben 4.2.2 -vel próbáltam, és akkor én sem voltam elhalva tőle, volt hogy kimaradtak hangok, videó rögzítésnél vettem főleg észre. Most CloudyPro II 1.2 -el rendben van :K

apaszka: Írj ha voltál bent, kíváncsi leszek mire jutnak vele :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26576) apaszka válasza trobi28 (#26575) üzenetére


apaszka
veterán

Tehát vannak jó példányok. Ez jó!
Ez ad esélyt arra, hogy az alaplap csere megoldja a gondot.
Ha nem....

Szerk.

Tehát.
Tegnap kértem segítséget, de sajna nem jelentkezett ki készítette módosított lg voice recorder appot.
Az jól rögzít, viszont nagyon halk. Kikapcsolta benne a második mikrofont, és lásd jó!
Viszont , azt szeretem volna megtudni, hogy miként kezdte el, vagy a forrást átadná akkor a fiamat megfűzném, kicsit tuningolja meg, hogy lehessen emelni a felvétel érzékenységét, és hangerejét.
A vacak kereső nem ad találatot, nem találom ki kezdte el, és hagyta abba.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26577) gusthy válasza apaszka (#26576) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is teljesen jó.
(persze fogalmam sincs, milyen körülmények között vetted te fel, amit felvettél.)

(#26578) apaszka válasza gusthy (#26577) üzenetére


apaszka
veterán

Simán a szobába. Próbáld ki. Halkra a tévét, és a másik szoba felébe a telefon vagy nyitott ajtón másik helységből.
Mint ha egy tárgyaláson lennél.
Szépen halkan beszélgettek, egy nagy teremen!
Nem hangszóró elé mert akkor már elmegy.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26579) Azharel válasza apaszka (#26576) üzenetére


Azharel
aktív tag

ezt a hozzászólást kerested ?

(#26580) f(x)=exp(x) válasza INFINITYzz (#26572) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:B :R

(#26581) Danny365 válasza apaszka (#26578) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem az emberek nagy része nem használja ilyen célra a diktafont (és szerintem nem is erre való), szóval szerintem nem túl fair emiatt verni az asztalt. (Halk hangforrás másik szobából? Ugyanmár.)
Illetve te magad mondod, hogy a háromezres euronics-os sz@r normálisan felvesz; akkor miért nem veszel egyet?

BTW itt van, amit keresel.

[ Szerkesztve ]

(#26582) kacsa7 válasza f(x)=exp(x) (#26571) üzenetére


kacsa7
őstag

Nálam teljesen tökéletes, viszont szintén szégyenlős vagyok így nem mutatom meg :D

Javítom magam. Kipróbáltam, hogy a szoba másik végébe tettem le, és szólt a háttérben a TV. Úgy nálam is szaggat. De ha simán lerakom magam elé az asztalra és felolvasok bármit, akkor teljesen tökéletes.
Videó felvétel közben tökéletesen hallani mindent. A távolban a szirénát, 30m-re az elmenő autót, viszont ott is 10-15 másodpercenként egy század másodpercre beszaggat a hang.

[ Szerkesztve ]

(#26583) resch13


resch13
tag

Sziasztok! Ugyes voltam es most kellene egy kis segitseg. :/
Nezegettem a beallitasokat es gondoltam kiprobalom azt, hogy bemondja a telefon a hivo nevet. Tovabb szorakoztam a beallitasban es atallitottam a nyelvet brazilra. Persze egybol ment vissza, de a problemam itt jott.
Elkezdte a telefon letolteni a brazil hangfajlokat. Azaz mar 3 oraja kezdi es meg nem kezdte el es az istenert nem tudom megszakitani.
Probaltam a letoltes/download program FC-jet, de egybol ujraindul.
Letiltottam a programot, de mikor ujra engedelyezem ujrakezdi.
Ujrainditas sem segit...
Valakinek barmi otlet???

(#26584) szabo.norbi válasza apaszka (#26541) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem is ilyen a hangrogzito... most probaltam ki. Elegge idegesito, de eddig meg nem kellett hasznalnom.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26585) gusthy válasza apaszka (#26578) üzenetére


gusthy
veterán

Mármint szerinted ez milyen tárgyalási helyzetnek felel meg? Nem hiszem, hogy reális elvárás, hogy a szomszéd szobában halkan szóló tv hangját felvegye. Ez nem kémfelszerelés, hanem telefon.

(#26586) resch13 válasza resch13 (#26583) üzenetére


resch13
tag

Lejart a szerk. ido...

Problema megoldva! Bocsanat a vaklarmaert!

(#26587) Looserke


Looserke
őstag

Felvettem a gyerkőcöt a gyári diktafonnal, amit hallotok csattogást a közepe felé akkor tapsol a mondókára... :D

[link]

(#26588) hcs57


hcs57
őstag

10a szoftver navigon navigáció, ma használtam először, gyakran elveszítette a gps jelet.. ez ilyen?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#26589) aszamóca válasza Looserke (#26587) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Ez teljesen rendbe van. Nekem sincs bajom a felvétellel, bár én ezt a funkcióját nem is használom, csak most kipróbáltam. ;)

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#26590) apaszka válasza Looserke (#26587) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi a tesztet, nagyon ügyes, gratula az örököshöz!

Bár az én telóm így rögzítene.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26591) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
Megerkezett a T-Mobile-os telefonomra a 20b frissites, de egy dologgal nem tudok kibekulni: a ki -bekapcsolaskor zenelo animacioval. Eddig 10e eu open volt a telefonon, azon csak egy rovid dallam (az alap LG) volt, azzal nem is volt baj, de ez kriminalis.
Root nelkul nem lehet eltuntetni?

(#26592) gusthy válasza Looserke (#26587) üzenetére


gusthy
veterán

:-) :-) :-)
Aki tud, az tud :-)

(#26593) Looserke válasza bigdee888 (#26591) üzenetére


Looserke
őstag

de eu open 20Bvel :D

(#26594) gusthy válasza bigdee888 (#26591) üzenetére


gusthy
veterán

Sajna nem.
Nem kell kapcsolgatni :-)

(#26595) bigdee888 válasza Looserke (#26593) üzenetére


bigdee888
tag

Igen, gondoltam... :)
Koszi!

Gusthy: nem szoktam hobbibol kapcsolgatni, de azert idonkent csak ujra kell inditani. :)

[ Szerkesztve ]

(#26596) trobi28 válasza hcs57 (#26588) üzenetére


trobi28
addikt

Nem.Én navigáltam vele, és tartotta stabilan a GPS jelet. A 10a nem mai verzió, frissítsd le,sokat fog javulni :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26597) horimiki72


horimiki72
aktív tag

Sziasztok!
Egyszercsak elment a wifi és csak mobilnetem van.Az ip cím lekérésnél elakad.Legfelül meg se jelenik a wifijel hiába kapcsolgatom.BT,mobilnet azonnal reagál.Más eszközök azonnal kapcsolódnak a wifire azzal nincs baj.Újraindítás volt,wipe dalvik-ot is próbáltam.Egy régi mentésem van amin jó ha a fele van meg a mostaninak ezért HR-t csak utoljára tennék.Ha lenne egy v10f baseband amit flashelhetnék TWRP alól azt megköszönném hátha meggyógyítaná. KK-hoz van itt és az XDA-n is csak azt találtam bár ez lehet máskép van,.. én nem találom meg.Vagy ha van más ötlet azt is megköszönném!

[ Szerkesztve ]

Kawasaki ZX12R

(#26598) Harcsai


Harcsai
senior tag

Hali. Egy G2 vásárlását tervezem (esetleg Nexus 5). Nem tudjátok esetleg, Győrben van garis szervíz? Érdemes forgalmazói garanciásat venni, vagy sok velük a nyűg?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#26599) szabyka95 válasza apaszka (#26578) üzenetére


szabyka95
őstag

ugye stockon vagy, nem hang moddal ?

(#26600) pestibenji válasza bigdee888 (#26591) üzenetére


pestibenji
senior tag

Leveszed a Rendszer és érintés hangerejét nullára akkor a ki-be kapcsolásnál se lesz hang :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.