Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26701) Csillag01 válasza Yoretto (#26695) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Ne halgass senkire.frissitsd ha engedi.szuper ez a kitkat.ha meg sistereg a fules akkor hasznalj mp3 lejatszot,vagy szerezz hozza vmi komolyabb fulest,pl sonyt,beats audiot

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#26702) drmotto válasza DroiDMester (#26666) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi. Erre pont nem gondoltam...

(#26703) rayoliviero válasza brudy (#26700) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ilyesmi hibát nekem a Swiftkey miatt dobott KitKat alatt. Figyelmen kívül hagyom és annyi.

(#26704) Sragi válasza Csillag01 (#26701) üzenetére


Sragi
őstag

Már elnézést,de ne írjál ekkora hülyeséget! Vegyél mp3 lejátszót...Na inkább nem is folytatom.Pont,hogy a drága fülessel sistereg mint az állat.

[ Szerkesztve ]

(#26705) Yoretto válasza Csillag01 (#26701) üzenetére


Yoretto
tag

beast fulesem van, de nem hasznalom a telefont zenehallgatasra... :) ugyhogy nekem johet a KK :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#26706) szabo.norbi válasza brudy (#26700) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem is gond nelkul rootolta, volt pucolás bőven(appok), reset, de semmilyen folyamat hibat nem irt.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26707) premete válasza Sragi (#26704) üzenetére


premete
veterán

Jaja, én is visszatettem a Cloudyflex 1.4-et, kb. mindenben jobb, mint a kitkat (amúgy sem szeretem a Nestlé cuccait). :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#26708) Sragi válasza premete (#26707) üzenetére


Sragi
őstag

Pedig finom a Kit Kat :DDD

(#26709) Disla87


Disla87
csendes tag

Másnak is ROOTED lett a hivatalos T-s KK frissítéstől?

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#26710) Xmodule


Xmodule
őstag

Köszi a válaszokat. Akkor meg marad a Jb mert pont most kezdtem el rajta zenét hallgatni. Amúgy valaki használja még telefonról pht asztali módban? Szöveg irásnal miért ilyen ügyetlenül zoomol bele a semmibe? Mellesleg bill frissites után itt a swype nagyon belassult 😞

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#26711) P3Dr0 válasza rayoliviero (#26689) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nekem 5 napig volt Nexus 5 es amikor voipbuster-en telefonaltam (hasonlo mint a viber) ugy visszhangzott,hogy a masik fellel nem tudtam beszelni. Majd ott is bedugtam egt fulest es onnantol fogva nem visszhangzott. Sajnos vagy nem a ket hardware 90%-ba ua. csak a nexusban kisebb a kamera a battery meg nekem a hangszoroja nagyon rosszul szolt. (csak kozep hangok voltak benne)

(#26712) Looserke válasza Disla87 (#26709) üzenetére


Looserke
őstag

lehet reklamálni egy kicsit fentebb belinkelt facebookos linken ha neked is rooted lett :)

(#26713) Bilux


Bilux
veterán

Kezdem rosszul érezni magam, mert kilógok a "többségből".
Nekem jó hang, a térerő, a beszéd, a kamera, BT se fogyaszt hiába van a fogyasztók között.
Rengeteget fotózom videózom mert a 2,5 éves kislányom elég sok okot ad rá :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26714) Bilux válasza Xmodule (#26710) üzenetére


Bilux
veterán

ph a szar, iphone 5s-nél is laggolt az írás ph-s felületen.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26715) Looserke válasza Bilux (#26713) üzenetére


Looserke
őstag

lehet hogy ténylegesen nem fogyaszt a BT de akkor is bug, hogy ott van főleg hogy be sincs kapcsolva

(#26716) gusthy válasza Looserke (#26715) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban, bugnak bug, de nagyon minor.

(#26717) Bilux válasza Looserke (#26715) üzenetére


Bilux
veterán

nexus 5-nél mi a helyzet?
Mert ha ott is van akkor nem az LG sara hanem a KK hibája, már ha ez hiba és nem opció :P

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26718) gusthy válasza Bilux (#26717) üzenetére


gusthy
veterán

De, attól még lehet az LG sara.

(#26719) Bilux válasza gusthy (#26718) üzenetére


Bilux
veterán

Mert a klittyklattyot ők írták? :F
Kérdezzük meg előbb a nexus 5 tulajokat...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26720) gusthy válasza Bilux (#26719) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, hanem mert a nexus 5-öt is ők gyártják :)

(#26721) bbalika81


bbalika81
aktív tag

komoly is kavarom után (bootloop hegyek :) ) sikerült vissza állítanom gyári 10F-re, recovery és root nélkül.
Erre most iszonyatosan fogy az áram, nem találom, hogy mitől, illetve fogja magától és eldobja a mobilnetet, de nem ám wifiről való átkapcsoláskor, hanem csak úgy simán...csak repülőgép móddal jön vissza.

10F-nél volt valakinek ilyesmi? lehet ez most vmi hardver hiba? :F

(#26722) gusthy válasza bbalika81 (#26721) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, velem már volt ilyen, akkor egy HR + újbóli KDZ telepítés + HR segített.

(#26723) Looserke válasza bbalika81 (#26721) üzenetére


Looserke
őstag

biztos elszállt a fluxuskondenzátor... :D

(#26724) k5.20 válasza bbalika81 (#26721) üzenetére


k5.20
senior tag

Baseband csere megvolt?

(#26725) bbalika81 válasza gusthy (#26722) üzenetére


bbalika81
aktív tag

én is erre gondltam, de egy ilyen után ha visszarakom a most lementett (tehát a hibás állapotban) LG Backup mentést, az bekavarhat??

vagy lehet akkor már adok neki vmi KK-t és belakom újra :)

@looserke: lehet inkább delorean dugó visszahúzó gyűrűje kavar be :DDD

(#26726) bbalika81 válasza k5.20 (#26724) üzenetére


bbalika81
aktív tag

na ez nem volt, ugyanis amikor mentek a bootloopok, akkor az LG felrakta a 20B-t pedig offline 10 F-et akartam...
Hmm, akkor lehet flashelnem kellene egy JB BB-t?

de a KDZ az felülirja a BB-t is nem??
Meg lehet nézni, hogy melyik van fent?

[ Szerkesztve ]

(#26727) gusthy válasza bbalika81 (#26725) üzenetére


gusthy
veterán

Looserke, bbalika, ezt hagyjátok abba, mert lelövök valakit :)

(#26728) P3Dr0 válasza apaszka (#26634) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Apaszka! Csinaltam par felvetelt megnezheted / hallgathatod hogy mukodik nalam a G2.
Delutan valamikor majd atkuldom a forraskodot is hatha a fiad tovabb jut elvegre ö megis jobban benne van ebben mert en csak hobbi szinten programozgatok.

[link]

Ha jutna valamire az engem is erdekelne :)

(#26729) Apaxp


Apaxp
senior tag

Telefonálás minőséghez adalék.
gsm/wcdma/lte auto módban gyengébb térerővel rendelkező helyről hívás indításnál alig értették hogy mit beszélek.
gsm/wcdma auto módnál ugyan az a helyzet.
Csak gsm mód esetén tökéletes a telefonálás minősége.
Ami érthetetlen a számomra hogy mindhárom beállításban szerepel a gsm és mégsem kapcsol arra a módra ha a fejlettebb mód gyenge vagy nem elérhető.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#26730) Looserke válasza Apaxp (#26729) üzenetére


Looserke
őstag

nem lehet hogy ez a szolgáltatók új találmánya miatt van, ami a 3g-t is felhasználja a hang hívások "jobb" minősége érdekében?

erre gondolok:

[link]

szerintem az összes hazai szolgáltatónál van már ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#26731) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

A Megaval hogyan lehet online meghallgatni egy zenét? Vagy csak le lehet tölteni? :F

(#26732) hcs57 válasza Disla87 (#26709) üzenetére


hcs57
őstag

Mitől lenne az hivatalos? OTA-n jött? A PC-suite az open-t tette fel, szerintem..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#26733) gusthy válasza hcs57 (#26732) üzenetére


gusthy
veterán

A PC suite teljesen hivatalos.

(#26734) hcs57 válasza gusthy (#26733) üzenetére


hcs57
őstag

Az LG részéről biztosan, de a szolgáltató részéről nem..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#26735) Disla87 válasza hcs57 (#26732) üzenetére


Disla87
csendes tag

PC Suite-on keresztül érkezett, és tele van a szokásos T-s cuccokkal. (Indítóanimáció, hangok, alkalmazások stb.)

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#26736) gusthy válasza hcs57 (#26734) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt nem értem.
A szolgáltató nem frissít. Csak jóváhagyja az LG által készített frissítést, amit aztán az LG terjeszt. Ha az adott IMEI számra megjelent frissítés, akkor az csak olyan lehet, amit az adott szolgáltató jóváhagyott, ha függő készülékről beszélünk. Ha meg nem, akkor semmi köze hozzá.
Az, hogy OTA-n megjelent-e, az LG belügye, és csak annyi a jelentősége, hogy az LG, mint minden gyártó, ütemezetten küldi ki a frissítéseket, hogy ne mindenki egyszerre töltse le. Ha te beelőzöl a PC Suite-tel, akkor az ugyanaz, mintha az OTA-n jött volna.

(Az, hogy a telefonodra mi a legfrissebb hivatalos, IMEI alapján csekkolhatod le, de ugyanazt adja vissza, ami alapján a PC Suite dolgozik.)

[ Szerkesztve ]

(#26737) Disla87


Disla87
csendes tag

Ilyen probléma másnál is van? (Hívás beállítások --> További beállítások) Telekom 20b

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#26738) szoja válasza hcs57 (#26732) üzenetére


szoja
tag

PC Suite is a Telekomosat teszi fel, ha a suffix A6MHBK vagy A6MHWH. Nekem, mivel a telefonom suffix-e A6HU-val kezdődik, az open ment fel. De véleményem szerint mindegy, hogyan frissít az ember, ha azt a gyártó által jóváhagyott módon teszi. Akár OTA, akár a PC Suite segítségével frissítesz a felajánlás után, annak hivatalosnak kell lennie. Esetleg egy kérdést megér az ügyfélszolgálat felé, de nem hiszem hogy bármi ponton bele lehetne kötni.

(#26739) gusthy válasza szoja (#26738) üzenetére


gusthy
veterán

A kollégáimmal egyeztettem, és ezt mondták nekem, legalább egy hete. (Telekomnál)

(#26740) w333 válasza Disla87 (#26737) üzenetére


w333
félisten

Tessék egyelőre ez a megoldás ... Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26741) Disla87 válasza w333 (#26740) üzenetére


Disla87
csendes tag

Köszönöm :) :)) :)

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#26742) fecs válasza xSide (#26644) üzenetére


fecs
senior tag

head1shot, xSide
Köszönöm a visszajelzést! Most már akkor én is frissítek kit kat-ra. Root nélkül nem az igazi a telefon. :))

Pixel 6a

(#26743) pit450


pit450
aktív tag

Használ valaki exdialert? Utolsó frissítés óta zabálja az aksit...

(#26744) hcs57


hcs57
őstag

Ilyen tartót vettem, nagyon szupi, bárhova rögithető, ami valamennyire sima.. :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#26745) zack válasza pit450 (#26743) üzenetére


zack
nagyúr

Igen. A fizetőset. Semmi gondom vele (évek óta).

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26746) pit450 válasza zack (#26745) üzenetére


pit450
aktív tag

Én 3 hete vettem meg
Előtte csak a próba verziót használtam azóta mindig 2. A fogyasztási listán előtte nem is láttam soha hogy ki lett volna írva... Azóta jobban merül a telo

(#26747) zazenke válasza Disla87 (#26737) üzenetére


zazenke
őstag

igen bevillant nekem is ez a hibaüzenet de amit át akartam állítani nevezetesen hogy ki legyen jelezve a hívószámom az ettől független megtörtént. tehát fel villan az üzenet de végre hajtja az átállítást és semmi probléma sincs

(#26748) #93966848


#93966848
törölt tag

Izgatja a fantáziámat a CloudyFlex 1.4 :D Jóféle rom?

(#26749) apaszka válasza gusthy (#26733) üzenetére


apaszka
veterán

Most megy rá PC suite-n keresztül a kitkat ,aztán megy szervizbe holnap.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26750) Toobee válasza w333 (#26740) üzenetére


Toobee
veterán

Teljesen véletlen jöttem rá én is az előbb. A raktárban csak 2G van és engedte nekem is.

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.