Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) Looserke válasza hkari (#25398) üzenetére


Looserke
őstag

Na valld be hogy földhöz vágtad... :D
Emlékszem írtad hogy van rá biztosítás. :U

(#25402) hkari válasza Looserke (#25401) üzenetére


hkari
őstag

Bárcsak lenne :(

Hát ez egy elég drága hétvége volt :((

(#25403) xedamen válasza pestibenji (#25393) üzenetére


xedamen
senior tag

Hát nem tudom... A V4-es G Pro 2 ROM fent volt 1,5 napot, de telefonálni megint nem lehetett vele (a zajszűrés rossz ismét), bekapcsoltam az ART-ot és magától kikapcsolt a telefon sokszor egymás után. Az LTE-t minden kikapcsolás után újra be kell kapcsolni.

Nem tudom mi lehetett nálad a baj, de nálam wipe cache, data és dalvik után a CloudyPro II 1.1 tényleg hibátlan nálam. Tegnap este 10-kor tettem fel és nem találtam még bugot benne. A kamera furi, azt le is írtam, de nekem fontosabb, hogy tudjak telefonálni és ne kapcsoljon ki ha lehet. Ennyire egy ROM sem volt még ilyen gyors, és egyik telefonom sem.

Ez a mai napom 16 óra 4G-s készenléttel! Nekem tökéletes.

(#25404) akooos válasza pestibenji (#25393) üzenetére


akooos
veterán

Recoveryvel csináltad vagy 4.4->4.2->4.4->4.2->4.4? Faszán használható már a recovery ? :U

(#25405) k5.20 válasza akooos (#25404) üzenetére


k5.20
senior tag

Ha egyszer már van recovery, akkor mehetnek gond nélkül egymás után: épp most kérdezte valaki az xda-n:
[link]

(#25406) pestibenji válasza xedamen (#25403) üzenetére


pestibenji
senior tag

Clean Install volt mindkettő, a telefonálást még nem teszteltem a V4-ben, de remélem nem lesz vele gond :((

Art-ot meg nem használok, mint mondtam, bugos, és amúgy se láttam értelmét. Carbonon teszteltem 1 napig, semmilyen javulást vagy különbséget nem láttam, csak placebo effect amit tapasztalnak szerintem.

LTE-t se használok, mivel a Telenoros csomagom csak 7mb/s-ig van, ezért teljesen felesleges.

A CloudyPro-val nekem ami kiütötte a biztosítékot, az az, hogy amikor kezdőképernyőn megnyomtam a menü gombot és feljött ugye alul a kis menü akkor nem volt animáció, hanem instant megjelent. Akármit csináltam a telóval, ez végig így volt, nova és az alap launcherben is. A notibár lehúzása szintúgy laggos és lassú volt ahhozképest amit megszoktam. (Persze ez másoknak lehet, hogy nem zavaró, vagy az én beállításaimmal volt így, de nekem minden úgy kell ahogy én azt beállítom, úgyhogy ebben nem engedek.)

A v4-ben 33ezres volt az Antutux, a Cloudypro-ban 29ezer.... Nyomhatnál egyet te is, hogy megnézd.

Az Aksi időről pedig: A V2-vel nekem 3,5 óra kijelző használat után 50%-on állt az aksi :D A V4-ről még nem tudok nyilatkozni.

(#25407) Valaki1234


Valaki1234
tag

Sziasztok!

Stock KK (független) ROM-mal tapasztalt valaki olyat, hogy egyszer csak elmegy a helymeghatározás? Be van kapcsolva a "Hely" de mégse határozza meg a helyet( egyik módban se megy). Az az erdekes, hogy pl a GPS test nevű programmal lát 25 műholdat de nem csatlakozik egyhez se... Térkép appnál meg csak írja hogy várakozás a helyre.
Restart után megjavul majd megint elromlik...

Összességében szerintem aki 4.2.2 Stock rom-on van és frissíteni akar gyári 4.4.2-re az ne tegye... Egyedül az LG billentyűzet javult (főleg a szójavítás) de mellé megjelent néhány idegesítő bug....

(#25408) nrb263


nrb263
tag

Sziasztok!
Sikeresen frissített a telefon 4.4.2 re, azonban a következő problémát tapasztaltam, amit fénykép formájában mellékeltem is.
Böngésző típusától függeltlenül fenn áll a probléma, facebookon az összes kép kb. 5x5-ös felbontásban jelenik meg, aminek miértjére sajnos nem sikerült rájönnöm.
Igen idegesítő kis apróságról van szó, ami JB alatt nem jelentkezett.
Valakinek valami ötlet? Hard reset volt... nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#25409) Lecs@ válasza nrb263 (#25408) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem az FB változott újra, mert nekem 4.3 ( MIUI ) - n ugyanez van.

512 GB

(#25410) f(x)=exp(x) válasza nrb263 (#25408) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Futtasd asztali móban! :)

(#25411) Bilux válasza hkari (#25398) üzenetére


Bilux
veterán

Ha egy váltóhibás autót összetörsz majd vissza viszed szerinted kapsz egy új autót?
35k a kijelzőcsere

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#25412) Bilux válasza nrb263 (#25408) üzenetére


Bilux
veterán

Miért nem az app-ot használod? :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#25413) nrb263 válasza Bilux (#25412) üzenetére


nrb263
tag

Bahh.. erre hirtelen nem is gondoltam :DDDD eddig mondjuk nem használtam sosem :)

(#25414) Mr.Silkó válasza hkari (#25402) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én ezért kötök mindig biztosítást a drága telókra..

(#25415) apaszka válasza zack (#25367) üzenetére


apaszka
veterán

AKG K 450 az utcai harcos ,nem mai gyerek,és sheni cx330 as van!
Nem annyira vackok mint a gyári!

Más!

A gyárból hívtak most,és azt mondják,hogy cefetül lehet hallani,mi a fene van a telefonommal? Vezetékes telefonról hívtak. A 4.4.2 ben is maradt ez is? Gyári ROM van rajta!
Lehet,hogy tényleg leadom nekik javításra,vagy cserére mondjuk kp ért! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25416) Azharel válasza apaszka (#25415) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nálam a hangminőséggel nincs baj 4.4.2 alatt, viszont mikor kevés a térerő akkor wcdma/gsm között siralmasan lassan vált ha netezni akarok. Nem ritka hogy fél percig 0 térerővel csak áll aztán vált csak gsm-re....

(#25417) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok,

Szeretnék egy kis "ellenőrzést" kérni az alábbiakkal kapcsolatban ha nem gond:

Jelenleg gyári 10F rom van fent root és recovery nélkül.

DroiDMester féle automatizált Philz recoveryt telepítem leírás alapján (itt ugyebár a root is felmegy), majd csinálok egy teljes mentést (EFS is), amit gépre mentek.
Ezután recovery-ből lehet bártran full wipe után teleépítgetni a kiszemelt ROM-okat?

Gyári visszaállításkor a leírás alapján mehet a KDZ egy akármilyen ROM-ra és az ugye törli a Recoveryt és a Root-ot is hard reset után?

CloudyPro II 1.1 ezzel szemezgetek, de van akinél hibátlan ez a rom van akinél meg nem. Hogy van ez :F

Az a nagy problémám a gyári rendszerrel, hogy nekem SIM kártya csere, friss KDZ, hard reset után is wifiről való mobilnetre átálláskor nem mindig megy a mobilnet és/vagy nem tudok telefonálni, nem vagyok elérhető. Ezek mellett nagyon nem smooth, tárcsázóba lépéskor iszonyatosan be tud lassulni. Zene hallgatáskor is ugyebár halk...Ezeket szeretném egy jó rom-mal javítani :K

Köszönöm

(#25418) Bubukain válasza bbalika81 (#25417) üzenetére


Bubukain
senior tag

CloudyPro II 1.1 ezzel szemezgetek, de van akinél hibátlan ez a rom van akinél meg nem. Hogy van ez
én az első telepítésnél minden wipe-t meg FR-t megcsináltam még sem volt tökéletes.
másodszor úgy raktam fel hogy előtte formáztam a belső SD-t is, így most hibátlan.

(#25419) Szakiii válasza apaszka (#25415) üzenetére


Szakiii
addikt

A telefonálás minőségével én se vagyok elégedett..

(#25420) bbalika81 válasza Bubukain (#25418) üzenetére


bbalika81
aktív tag

pont ezt akartam kérdezni, hogy recoveryben a full wipe törli e az sd-t?

A többi pont amit írtam, akkor az úgy rendben van, Csak, hgy jól értelmezek e mindent a leírás alapján?

[ Szerkesztve ]

(#25421) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ma jelentkezett egy eddig nálam nem tapasztalt dolog: zenét hallgattam háttérben, szintén háttérben ment a chrome, csörög a mobilom, zsebből előveszem, erre nem old fel a kijelző. 20 másodpercet kellett várni, mire feléledt, és fel tudtam venni a hívást. Valakinek volt már ilyen? (gyári 4.2.2, nincs root)

(#25422) apaszka válasza Mr.Silkó (#25421) üzenetére


apaszka
veterán

10A van rajta ugye?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25423) icecave válasza Mr.Silkó (#25421) üzenetére


icecave
nagyúr

4.2.2 alatt csomószor volt nekem ilyen "delay", annyira mondjuk nem vészes, mint írtad, de arra épp elég,hogy idegesítő legyen. Probláma volt még az is, hogy amikor le akartam tenni, elvette ma fülemtől, majd mire feléledt a képernyő és felfogta,hogy megnyomtam a hívás befejezését, súlyos másodpercek teltek el (legtöbbször már csak azt láttam, hogy bontotta a másik fél a vonalat és minden eltűnik, mert eléggé lassan reagált az előző mozdulatsorra a telefon). 4.4.2 alatt nincs ilyen, hála a jó Istennek. 10E alatt volt ez, eu_open.

[ Szerkesztve ]

(#25424) waltz válasza Danny365 (#25395) üzenetére


waltz
csendes tag

Ezzel sikerült!! Már mindent kipróbáltam és már tisztára kétségbeestem, de végre felment az a retek számláló 49% fölé. Köszönöm még egyszer, mindenkinek aki segített.

(#25425) #93966848


#93966848
törölt tag

Be lehet valahogy állítani, hogy felugro ablakban megjelenjenek a facebook chates üzenetek?Ha gyarilag nem akkor legyszives ajánlatok valami jo programot.köszönöm!!!

(#25426) Lecs@ válasza #93966848 (#25425) üzenetére


Lecs@
addikt

Play : " facebook chat " :) Még választhatsz is.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#25427) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Nekem olyan problémám van 10a-n, hogy be van állítva az auto szinkronizálás(gmail) mégis csak akkor látom, hogy jött e-mail mikor rálépek az alkalmazásra...

Valaki tud ebben segíteni?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25428) k5.20


k5.20
senior tag

Tudom, hogy 100%-ról nem olyan gyorsan indul el lefelé, nem is használtam (15' képernyő, wifi, 4G szinkronok), de így is elég szép teljesítmény szerintem...V4

(#25429) Azharel válasza icecave (#25423) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én pont ezért nem akarok vissza menni JB-re, annyira idegesített az általad leírt probléma hogy az valami hihetetlen, ráadásul azok a térerő ingadozások... KK alatt meg fele annyi időt bír az akku... De még mindig jobban kibékülök ezzel mint a 10e/f idegesítő dolgaival.

(#25430) Damage401


Damage401
senior tag

Valaki nézze már meg hogy így viselkedik e neki a telója. 4.4.2 Telenoros készülék. Az lenne a kérdés, hogy mikor hívják a telefont, akkor nekik is később adja be hogy kik hívnak? Tehát értem hogy csörög szól a zene de a képernyő 2 másodperc múlva kapcsol be és mutatja hogy mi van?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25431) gusthy válasza pestibenji (#25406) üzenetére


gusthy
veterán

Carbonon nekem mérések alapján az ART kb. 10%-ot hozott, ami ugyan növekedés, de valószínűleg a hétköznapi életben nem releváns.
Ritkán használt appok gyorsabban indulnak, de én se vagyok olyan gyors, hogy ez számítson :)

(#25432) gusthy válasza w333 (#25400) üzenetére


gusthy
veterán

Konkrétan 35 a Váci úton.

(#25433) #93966848 válasza Lecs@ (#25426) üzenetére


#93966848
törölt tag

Feleled a kijelzo ha ír valaki es megjelenik popupban a kijelzon az üzenet?ne csak fefelül szalagban

(#25434) icecave válasza Damage401 (#25430) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem ilyen, ahogy mondod. Mondjuk nem is baj, sokkal több idő eltelik, mire kibányászom a zsebemből... (4.4.2, hun_open_20b).

(#25435) apaszka válasza Damage401 (#25430) üzenetére


apaszka
veterán

Igen így van! 2-3 másodperc kell neki ! Most néztem!
Gyári telenoros 4.4.2 van rajta!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25436) Lecs@ válasza #93966848 (#25433) üzenetére


Lecs@
addikt

Igen. Kis " buborék " formájában.

512 GB

(#25437) P3Dr0 válasza szabo.norbi (#25427) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nalam a greenify okozta mikor a systen appok kozul hibernaltam olyat amit nem kellett volna. Megszunt a szinkron letezni.

(#25438) szabo.norbi válasza P3Dr0 (#25437) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nem használok greenify-t. Sőt semmilyen más fagyasztó programot... :(((

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25439) Mr.Silkó válasza apaszka (#25422) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen.

(#25440) Mr.Silkó válasza icecave (#25423) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem 10A-n produkálja sokszor ugyanezt.

(#25441) szoja válasza szabo.norbi (#25427) üzenetére


szoja
tag

Wifin is vagy csak mobilneten? Ha csak mobilneten, akkor a háttérfolyamatok korlátozása okozhat ilyesmit akkor is, ha nem a Gmail-ra állítottad be. Nekem pl a Play Services csinálta ezt. Nem érdemes a netes háttérfolyamatokat korlátozni, mert utána nehéz kibogozni, mi is okozza a galibát...

(#25442) szabo.norbi válasza szoja (#25441) üzenetére


szabo.norbi
tag

WiFi-n vagyok.

Amik tiltva vannak:

Origo
Google Chrome
Fotóalbum
Play játékok
Play Könyvek
Play Zene
Google+
Hangouts
Texttranslator
Voice Mate

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25443) apaszka válasza Mr.Silkó (#25439) üzenetére


apaszka
veterán

Mindenképp frissítsd a rendszert! Sok javítás van benne.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#25444) gusthy válasza szabo.norbi (#25442) üzenetére


gusthy
veterán

Felmerül, hogy szépen kapcsold vissza őket, és teszteld le, hogy ettől helyrejön-e. Ha igen, akkor lehet próbálgatni, hogy mi b.sza el. Ha nem, az egy másik eset.
A visszakapcsolás után csinálj egy rebootot, és csak utána próbálgass.

(#25445) szabo.norbi válasza gusthy (#25444) üzenetére


szabo.norbi
tag

Rendben, megnézem úgy. Elleszek vele egy darabig. :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25446) gusthy válasza szabo.norbi (#25445) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban, de vígasztaljon a tudat, hogy a közjóért is teszed :)

(#25447) gusthy


gusthy
veterán

Még jó, hogy a G2 nem bővíthető:

[link]

(#25448) szoja válasza szabo.norbi (#25442) üzenetére


szoja
tag

Első körben a Hangouts és G+ lenne amit feloldanék...

(#25449) szabo.norbi válasza szoja (#25448) üzenetére


szabo.norbi
tag

Most feloldottam mindent. Szinkronizált is rögtön! Jött az e-mail. Most végigpróbálgatom, mi lehetett a baj forrása.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25450) Bossi válasza Azharel (#25429) üzenetére


Bossi
őstag

Na eddig nem is írtam a legjobb a KK-ban, hogy nincs jel nélküli időm 4.2 alatt egy töltési cikluson belül 2-3 nap, 10-14% is volt jel nélkül KK alatt 0%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.