Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) szabo.norbi válasza szabo.norbi (#25449) üzenetére


szabo.norbi
tag

Érdekes. Bekapcsoltam mindent, volt szinkronizáció.
Aztán kikapcsoltam mindent, egyedül a Google+ és Hangouts applikáció volt bekapcsolva volt szinkron.
Most megint kikapcsoltam mindent, megint van szinkron. (Akkor eddig miért nem volt nélkülük?) :F
Mindegy visszakapcsoltam a Google+ és Hangouts alkalmazásokat. Marad így egy darabig, ha jó lesz akkor ezek voltak a ludasok, de gyanakszom, hogy a G+ volt a baja.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25452) gusthy válasza szabo.norbi (#25451) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is az a tippem.
Ilyen ez a rock and roll :)

Ha nagyon zavarnak, tüntesd el őket az ikonok közül, amúgy enni nem kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#25453) draco84


draco84
tag

Sziasztok! Tipp? Nem tudjátok véletlen hogy miért nem tudom elérni a hívás beállitásokon belül a további beállitásokat? Ott kéne beállitanom a számkijelzést! Nem engedi mindig vissza léptet egyet! Így most mindenkit rejtett számról hívok!:( amig nem kit kat volt rajta addig be tudtam állitani! De ezen kívül más hiba nincs a szofttal! Telekomos a telo és a sim is! Segítséget előre is köszi!:)

(#25454) Endr00


Endr00
aktív tag

Szasztok.

Valamelyik nap mondtam, hogy T-mobile-os rommal ellátott kütyüt kaptam a B-Tel-től. Írtam nekik egy levelet, amire ma válaszoltak:

"Engedje meg, hogy elnézését kérjük a T-Mobile-os animációért, a nagykereskedéstől érkező termékeket nem szoktuk egyenként bekapcsolni.

A készülék biztos, hogy kártyafüggetlen, a készleten lévőket ellenőriztük és mind függetlenek, ahogyan hirdettük is.

Amennyiben a bejelentkezés és az előre telepített applikációk zavarják, juttassa vissza hozzánk a készüléket, és a szervizes kolléga megfrissíti a készülék szoftverét, ezt követően egy gyárilag független szoftver jelenik meg a készüléken, mindenféle szolgáltatótól mentes.

A készüléket visszaküldheti postán (rövid hibaleírással, elérhetőséggel), vagy egy előre egyeztetett időpontban elhozhatja személyesen (+36 20 40 50 555).

A kellemetlenségért még egyszer elnézését kérjük, a készülék használatát a rajta lévő szoftver tudomásom szerint semmiben nem befolyásolja."

Na a kérdés, hogy ezt a frissítést magam is meg tudom-e csinálni? Most frissítettem KK-ra, a PC LG progival (nem kdz-vel), de az is T-s. Tehát tudok-e rátenni root nélkül független KK romot?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#25455) szabo.norbi válasza draco84 (#25453) üzenetére


szabo.norbi
tag

Beállíások->Hálózatok fül->Hívás beállítások->(alul) További beállítások->Hívó szám

gusthy: Igen ilyen ez, de legalább már megkapom az e-mailjeimet. :)) + más is tanulhat ebből.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25456) draco84 válasza szabo.norbi (#25455) üzenetére


draco84
tag

Tudom ezt írtam le!! De amikor bellépnék ki írja hogy hiba és vissza ugraszt a hivás beállitásokba

(#25457) icecave válasza draco84 (#25453) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is ilyen, de 4.2.2 alatt is be volt állítva,hogy küldje, és HR és szoft frissítés után sem váltott át másra. Viszont állítani nem tudom, mert hibával elszáll: [link]

(#25458) draco84 válasza icecave (#25457) üzenetére


draco84
tag

Igen igen!! A 4.2.2 nél nekem is igy volt de legalább ott maradt a beállitásoknál és át tudtam állitani! De a kitkat nél vissza ugraszt!! A kis szemét!!

(#25459) draco84


draco84
tag

Háhá meg van a ki bachtam vele!!:)) mobilhálozatoknál átállitottam csak gsm re és úgy mentem a további beállitásokba és ugy már dobot se hiba üzenetet se nem ugrasztott vissza!!:)) és most már ki is jelzi a számomat!:))

(#25460) Mr.Silkó válasza apaszka (#25443) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, szeretném, csak nincs most gépem, ota-n meg még nem érkezett meg a frissítés. :/

(#25461) pestibenji válasza Endr00 (#25454) üzenetére


pestibenji
senior tag

Viccelsz? Vidd vissza a fenébe, lehet, hogy használt a teló amit kaptál.

(#25462) Danny365 válasza pestibenji (#25406) üzenetére


Danny365
őstag

Érdekes észrevételek, nekem van animáció a pop-up ablaknál, és a notibar se akadozik. :F

(#25463) Sógi


Sógi
addikt

Üdv. Van már normális root 4.4-re? :R

Most a zipes rootolt 4.4-et használom, baromi gyors a rendszer, de már kétszer megfagyott és újraindult a telefon :( Ettől függetlenül jobbnak tartom, mint JB-t.
Pedig full szűzen és hard resettel ment fel...

[ Szerkesztve ]

(#25464) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Philz recovery backup menti ez EFS mappát is?

Full wipe esetén törli az sd-t is?

Köszi :R

(#25465) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv mindenkinek!

Gondoltam itt az ideje lecserélni az S3-at, LG G2-re. :)
A telenornál ejteném meg a dolgot, 16gb-os, feketét néztem.

Pár kérdésem lenne vásárlás előtt, ha nem gond:
- a gyári csomagban van headset? a telenor félében elvileg nem lesz, igaz ez?
- a kitkat megjött már rá? mármint a telenornál
- ha megjött a kitkat kamera javult valamit? picit túlexponáltnak látom a képeket
- mekkora a tényleges szabad tárhely?
- hangereje, hangminősége zenehallgatáskor, milyen a cuccnak fülesen? Tudom h wolfson chipes, de az eu szabvány 85 db miatt kérdezem, mert az S3-nál is kellett egy kis volume boost. ;)

Így hirtelen ennyi érdekelne.
Köszi előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#25466) Danny365 válasza Sógi (#25463) üzenetére


Danny365
őstag

Nincs rá olyan root, amire te gondolsz és szerintem felesleges is rá várni.

(#25467) Sógi válasza Danny365 (#25466) üzenetére


Sógi
addikt

Miért felesleges rá várni? Nem lesz soha rá root?

Az a bajom, hogy sok rootot igénylő appot használok :W :)

[ Szerkesztve ]

(#25468) ΞΔGLΞ válasza Grecky (#25465) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

-van
-van KK is.
-javult
-10.6GB

A hangminősége még az elfogadható szinten van, de én már leírtam, hogy nálam a minőség szó elég magasan van. Tehát ezt azt jelenti, hogy talán az egyik legjobb most hangban a piacon. Az iphone5 telefonomnál jobban szól, pedig azt hittem, hogy az nem lehetséges...

Hiába nyomsz rá túl sok kakaót, a basszus "kiesik" a képből és torz lesz az egész, pont annyira van jól belőve, hogy nem csessze szét a füled, ha ennél erősebben akarsz zenét hallgatni vegyél egy jó hifi-t.

Mondjuk hamar kilehet fektetni a hangzást egy erőteljes simmons drum "kalapálásával" , mármint ha jól felnyomod a kakaót neki:)

(#25469) szoja válasza Endr00 (#25454) üzenetére


szoja
tag

"Engedje meg, hogy elnézését kérjük a T-Mobile-os animációért, a nagykereskedéstől érkező termékeket nem szoktuk egyenként bekapcsolni.
A készülék biztos, hogy kártyafüggetlen, a készleten lévőket ellenőriztük és mind függetlenek, ahogyan hirdettük is."

Helyesen a válasz:

"Engedje meg, hogy elnézését kérjük a T-Mobile-os animációért, de a szürkeimport-feldolgozó részlegünkön dolgozó kollégák közül még nem tudja mindenki, hogyan kell teljes mértékben eltüntetni a hivatalos forgalombahozatal nyomait.

A készülék biztos, hogy kártyafüggetlen, azt ugyanis mi magunk végezzük el minden készleten lévő készülék esetében."

De ha félretesszük a cinizmust, azért én szolidan visszakérdeznék, hogy hogyan tudnak minden készüléket úgy ellenőrizni, hogy nem kapcsolják be őket egyesével...?

[ Szerkesztve ]

(#25470) Grecky válasza ΞΔGLΞ (#25468) üzenetére


Grecky
senior tag

Köszi a válaszokat!

Viszont ez a headset téma nem hagy nyugodni, a telenor oldalán ez van:

Alapcsomag tartalma:
Készülék
Akkumulátor
Töltő
Használati útmutató
Adatkábel

Most akkor ezt kifelejtették a leírásból?

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#25471) Looserke válasza szoja (#25469) üzenetére


Looserke
őstag

pont ez fogalmazódott meg bennem is, csak nem mertem leírni... :D

(#25472) ΞΔGLΞ válasza Grecky (#25470) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Van benne és kész na! :)

(#25473) kali válasza ΞΔGLΞ (#25468) üzenetére


kali
legenda

simán lehetséges, az iphone 5 gyengébb hangkeltőt kapott, a 4s-ben sokkal jobb van, és az 5s-be is megint frankót tettek.

(#25474) w333 válasza Grecky (#25470) üzenetére


w333
félisten

Van benne ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25475) ΞΔGLΞ válasza kali (#25473) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, az s lemaradt, 5s 64GB van nekem és annál jobb, nem sima 5.

[ Szerkesztve ]

(#25476) Grecky válasza ΞΔGLΞ (#25472) üzenetére


Grecky
senior tag

w333, mflex:

Köszi, na ez jó hír, már azt hittem kispórolták. :))

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#25477) Damage401 válasza Grecky (#25470) üzenetére


Damage401
senior tag

100% van, QuadBeates. Telenornál vettem. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25478) ΞΔGLΞ válasza Grecky (#25476) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De annyira nem várj tőle csodát, kb akkor lesz jó "minőségű" a zene hallgatása, ha minimum 30K-s fülest veszel hozzá, vagy jobbat. Ez arra jó, hogy dumálj vele kb...

[ Szerkesztve ]

(#25479) Mantin


Mantin
aktív tag

Egyébként nem nagy durranás a füles.. Szerintem még mindig gyenge ahhoz hogy hosszú távon zenét halgass vele, ahhoz kelleni fog egy rendes darab :)
Nekem egy 7k-s két éves fülesem van és sokkal jobb mint ez a quadbeat 2

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#25480) szabo.norbi válasza Endr00 (#25454) üzenetére


szabo.norbi
tag

IMEI szám stimmel? Ezt a kódot írdd be a tárcsázóba: *#06#
Majd ellenőrizzd le a dobozon lévővel.

Sorry ha már volt.

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#25481) gusthy válasza ΞΔGLΞ (#25468) üzenetére


gusthy
veterán

a 10 körüli GB úgy igaz, hogy azért még itt-ott van egy kis szabad hely, tehát pl. a /mnt/asec-ben is van egy giga, oda települnek az appok, meg a /mnt/obb-ben is, ami átmeneti tárként szolgál, stb.
De ezek a modern Androidok már csak ilyenek, kellenek nekik efféle helyek.

(#25482) Grecky válasza ΞΔGLΞ (#25478) üzenetére


Grecky
senior tag

Earpods-al használnám, még az iphone-ból maradt. :)
Csak telózásra kellene a headset, az S3-tól ha megszabadulok tokkal vonóval szeretném megtenni.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#25483) vadászcsiga válasza Danny365 (#25466) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt kifejthetnéd, engem is érdekel

(#25484) kali válasza ΞΔGLΞ (#25475) üzenetére


kali
legenda

az 5s ellenében nem nagyon hallottam ki különbözetet több minőségi fülessel sem, illetve más telefonokkal is hasonlítgattam/hasonlítgattuk, amikben jó a hang, one, több xperia z típus, s4...stb, de ez már az a szint, ahol kevés ember hall komoly különbséget - a hardveres eltérés ellenére sem, meg ugye a hardver még nem minden, ha a szoftver nem hozza ki, illetve a füles sem mindegy, hiába a sok csúcskategóriás, ha eltérő például az ohm, és nem egyformán kezelik le a különböző telefonok -, és azok közül sem mindenki azonosra mondja, hogy jobb...
a g2 esetén - nem megkövezni - az az érzésem, hogy a hardver többet tudna hangban (is), mint amennyit jelenleg a szoftver enged...

[ Szerkesztve ]

(#25485) Danny365 válasza vadászcsiga (#25483) üzenetére


Danny365
őstag

Jó ideje kint van a KitKat és egyik kiskapu se működott. Senki se foglalkozik már vele.

(#25486) vadászcsiga válasza Danny365 (#25485) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ajjaj akkor nekem marad a jb, még szerencse hogy számomra semmi érdekes nincs a 4.4-ben

[ Szerkesztve ]

(#25487) Sragi válasza szoja (#25469) üzenetére


Sragi
őstag

Szoja a te ismerősödnek van T-s G2 amin 10a van és neki sincs OTA-n KK-ja?

(#25488) Looserke válasza Sragi (#25487) üzenetére


Looserke
őstag

nekem sincs még újabb a T-s 10A-nál az IMEIs oldal szerint

[ Szerkesztve ]

(#25489) Sragi válasza Looserke (#25488) üzenetére


Sragi
őstag

Komolyan nevetséges.Neked fehér van?

(#25490) DroiDMester válasza Sragi (#25489) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

T -re várhattok még sz.tem vagy 1-2.hónapot mire OTA -n kiadja a KK -t!

Miért nem teszitek fel KDZ -vel és jó napot!! :C

(#25491) premete válasza DroiDMester (#25490) üzenetére


premete
veterán

Lesz az fél év is szerintem. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#25492) Sragi válasza DroiDMester (#25490) üzenetére


Sragi
őstag

Az a bibi,hogy valakinek akinek T-s már van egy hete legalább.De lassan elfogy a türelmem nekem is.Akkor úgy is KDZ lesz a vége.

(#25493) Lecs@


Lecs@
addikt

Hopp ezt nem ide akartam sorry... :B

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#25494) szoja válasza Sragi (#25487) üzenetére


szoja
tag

Igen. Az ő decemberi fekete G2-jén 10A van és nem dob fel frissítést se OTA-n se a PC Suite-tal. Az enyém szintén T-s, de februárban vettem és fehér, OTA frissítés nekem se ment, de a PC Suite először feltette a 10E-t, majd múlt héten a 20B-t. Miért érdekes?

(#25495) Sragi válasza Lecs@ (#25493) üzenetére


Sragi
őstag

[link]

Elvileg itt.De lehet van rá más topic.

(#25494) : Hát nem tudom akkor lassan kezd leszűkülni a kör a decemberi T-s modellekre.

[ Szerkesztve ]

(#25496) #93966848


#93966848
törölt tag

Nálam folyton újra be kell jelentkezni Messenger meg Facebook appoknál.Találkozott már valaki ilyennel?Nálam még sose fordult elő :F

(#25497) Sragi válasza #93966848 (#25496) üzenetére


Sragi
őstag

Be lehet állítani,hogy mentse el az app a jelszavakat.

(#25498) pestibenji válasza Danny365 (#25462) üzenetére


pestibenji
senior tag

:(
Nem tudom miért volt, pedig annyira clean install volt, hogy még az sd kártyát is formáztam előtte...

(#25499) ΞΔGLΞ válasza kali (#25484) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az 5s-nél természetesebb az LG hangzása, nem annyira színezett alapból és én csak emiatt mondom jobbnak, de én úgysem ezeken hallgatok zenéket.
Ahhoz különben is csönd kell és egyedüllét elsősorban.
Aztán pedig nem árt egy audiophile hangzású rendszer, nos, ezen készülékeknél pedig még a hifi hangzás is erőteljes kamu f@szság!

(#25500) pestibenji


pestibenji
senior tag

Jut eszembe tud valaki flex témájú widgetet amit nem csak a gyári launcher alatt lehet használni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.