Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) vrobi.nyh válasza szabo.norbi (#26299) üzenetére


vrobi.nyh
csendes tag

Sziasztok

nálam is ugyanez ez van Telekom 10A unrooted-ről Telekom 20B rooted lett, online frissítettem.
:(

(#26302) szabo.norbi válasza Looserke (#26300) üzenetére


szabo.norbi
tag

pc suitetal

Frissites kozbe valtott at rootedre?

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26303) Looserke válasza szabo.norbi (#26302) üzenetére


Looserke
őstag

Megtennéd hogy megnézed milyen lett?

(#26304) szabo.norbi válasza Looserke (#26303) üzenetére


szabo.norbi
tag

Holnap tudom csak. :(

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26305) apaszka


apaszka
veterán

Új twrp-t raktam fel ami a lenyílóban van linkelve.
Minden frankó, tudok flashelni, csak menteni nem. Ötször próbáltam, az eredmény ugyan az.
Backup megvan, de failed felül . 3.8 giga .
Most, hogy haza értem, gyors mégegyszer megpróbáltam. Ugyan az.
Kimentettem a log fájlt és a data mentés közben dobja el magát.

A pontos szövegre rákeresve, látom, hogy soknak van ez a baja ezzel a verzióval.
Egy régebbi felrakása megoldja a problémát.

Reggel keresek egy flashelős verzát, aztán újra.

Mert menteni kell.
Van több is, de ezt is leakarom menteni, mert nagyon pöpec.
Az új kernel, valami csoda eddig. Ha kell alszik a proci, ha kell, azonnal oda teszi magát!

DroidMester köszi! Nem jössz vissza JB re?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26306) Gaberking válasza bbalika81 (#26294) üzenetére


Gaberking
senior tag

A 10f van rajta, csak nem jól mutatja! Hard reset, 10f kdz ismét, hard reset és 10f -et fog mutatni!

(#26307) asderr


asderr
aktív tag

Aprodon mar 32gigas,karcmentes,full.boxos G2ket lehet 85-90 kozt kapni,hat en bokanhugyozom magam,mar bocsanat :O :W :Y

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#26308) resch13


resch13
tag

Na, feldobtam a Kitkatet. FR nelkul, meglatjuk... Elso eszrevetelek: bekapcs utan orulten akadozott, de 1 perc mulva ok, gyorsasag rendben. Automata fenyero brutalis! Epp megyek partyba es qrva gyorsan reagal a lampakra. Vilagosodik, sotetedik a kijelzo, ahogy el-el haladok egy lampa alatt. Tobbit holnap melo utan megnezem. (Ma mar nem leszek beszamithato...)

(#26309) apaszka válasza asderr (#26307) üzenetére


apaszka
veterán

Azért azokkal vigyázni kell.
Olcsó húsnak, híg a leve.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26310) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Elképesztő az akksi, újra és újra meglep! :)

[ Szerkesztve ]

(#26311) asderr válasza apaszka (#26309) üzenetére


asderr
aktív tag

Az egyiket egy GSM bolt arulja,masikat maganszemely,mind a 2 papiros,32es,igy fuggetlenek.
Ennyire nem tartjak az LG mobilok az arukat?
Mas(meg en is) honapokat/fel eveket gurizunk hogy megtudjuk venni,es hip-hup,kevesebb mint fel ev alatt 40%ot csokken az ara..
Azert szerintem kicsit felhaborito...
Azert mert samsung,az S2nek.is csak felfele megy az ara,ugyanugy ahogy a Note2nek is..
Csak magyarba van ez igy?

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#26312) Steelheart2 válasza asderr (#26311) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szlovákiában is igy van.Sok idiota aproért árulja.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#26313) resch13 válasza resch13 (#26308) üzenetére


resch13
tag

Na puff... 100%os akksirol irtam az elozot, most 95%. :(

(#26314) gusthy válasza resch13 (#26313) üzenetére


gusthy
veterán

Jó az az fr :-)

(#26315) gusthy válasza Looserke (#26297) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem igen

(#26316) Fail3D!


Fail3D!
addikt

talaltam egy jo aras g lexet, de a 6" kijelzo meret amit eddig 4,8 nak hittem a g2 meletti maradast indokolja... Remenykedtem. hogy 5"nal mar elkezd megallni a fejlodes...

(#26317) Loretto válasza Looserke (#26297) üzenetére


Loretto
veterán

Nálam végig rooted volt.

Soirée...

(#26318) P3Dr0 válasza asderr (#26311) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Itt hasznaltan (Svedorszag) a g2 32gb os ujjonan sem ert sokat. 3500 SEK-ert vettem most 2 honapos ha elakarnam adni kb. 1600 koronat kapnek erte......
Itt a hasznalt cuccoknak nincs ara.

(#26319) gusthy válasza P3Dr0 (#26318) üzenetére


gusthy
veterán

Újonnan még stimmel is, gondolom, ott más az ÁFA.
De akkor hogyhogy nincs tele olcsó svéd használt cuccokkal az eBay? Nem adják el az emberek a dolgaikat?

(#26320) stilo18


stilo18
addikt

Jól van látom észre vettétek, hogy majdnem mindenkinél átváltott rooted feliratra..

Akkor mi a helyzet a garival? :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#26321) apaszka válasza stilo18 (#26320) üzenetére


apaszka
veterán

Érdekes.
Nekem unrooted volt, de most nem néztem, mert vissza tértem a jb -re. Aztán most van jogom is..
Én a leírás szerint duplán csináltam, és nem volt gond.

Jaaa én nem ota-suite frissítést, hanem adb vel raktam fel.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26322) szabo.norbi válasza Looserke (#26303) üzenetére


szabo.norbi
tag

Megnéztem engem is piros ROOT felirat fogadott. Nagyon érdekes, de szerintem ebbe nem lehet belekötni, tuti hogy a 4.4 hibája. De nem hiszem, hogy ilyenért ugrana a garancia, mert mindenkit ez fogad akinek 4.4 van fent, hivatalos úton frissítve(vagy nem hivatalosan is). Plusz ha javítanák a felhasználók telefonját és mindenkinél rooted van, azért nem hiszem, hogy Marika néni beviszi, hogy elromlott a telefonja és neki állnának, hogy de Marika néni, maga rendszergazdai jogosultságot alkalmazott... :DD Mondjuk azért egy e-mailt el lehetne ereszteni az LG felé, hogy ezzel mi a helyzet. :(((

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26323) xSide válasza szabo.norbi (#26322) üzenetére


xSide
őstag

LG Mobile segédlettel frissítettem, amit az LG oldaláról szedtem le és frissítés közben váltott át rooted-feliratra.
Ám a teló nem root-olt!
Szerintem ebbe esetleges garinál nem lehet bele kötni.
Hivatalos frissítés történt!
Az enyém gyári független MM-ben vásárolva...

(#26324) gusthy válasza stilo18 (#26320) üzenetére


gusthy
veterán

Semmi, a telefon nincs rootolva.

(#26325) szabo.norbi válasza xSide (#26323) üzenetére


szabo.norbi
tag

Én is Pc Suite-tal frissítettem. Ezért írtam, hogy nem lehet belekötni. :) Nekem sincs rootolva. :)

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26326) P3Dr0 válasza gusthy (#26319) üzenetére


P3Dr0
senior tag

POSTA! Marha draga lenne kulfoldre.
Itt van sajat ebay. Olyan mint MO.-n a vatera.

Talaltam is egy aktiv hirdetest sacc. 1700-1800 kr kozott fog elmenni a telefon szerintem. (32 gigas)

[link]A

(#26327) Viktor26 válasza gusthy (#26110) üzenetére


Viktor26
tag

Koszonom.. :)

(#26328) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Na most már tényleg megbolondulok.
LG G Pro 2 rom van fent a telefonon.
Szeretnék visszamenni 4.2.2, de sehogyan sem sikerül :W

-Kikapcsolom a telót, nyomok egy HR-t
-Utána belépek download módba (természetesen rádugom a PC-re)
-Auto flashtool-t elindítom a C:// gyökeréből, feldobja az LG mobile program frissitésének ellenőrzését, közben a kis fekete ablakban mindenfélét irkál, a végén pedig kiírja, hogy 9 error volt
-Megkérdezi, hogy indítsa-e az uptest-et,leigenezem, feljön az R&D Test tool, kiválasztam a KDZ-t, upgrade start-ra nyomok, és megint az LG mobile programos cucc jön fel
-Ezután egy kis várakozás után, felugrik az LG mobile support tool azzal, hogy új szoftverfrissítés jelent meg, mintha csak úgy simán feldugtam volna gépre a telefont.

ez igen :W :W :W már nagyon felidegel ez az egész

Szerk: Összefoglaló kettes és hármas pontjában lévő dolgokat töltöttem le, mivel ezeket írja + auto flashtool, teljesen szűz win7 64 bitre.
Ez van ha rendszergazdaként próbálom indítani, és utána még egy rakat hibaüzenet

[ Szerkesztve ]

(#26329) Xmodule válasza P3Dr0 (#26318) üzenetére


Xmodule
őstag

Én inkább úgy mondanám hogy bizonyos használt cuccoknak. Pl az apple termékek szerintem egész jól tartják az árukat. Pl tavaly augusztusban vettem egy iphone 5 ot 3800koronáért ha most eladnam. 3000ért elvinnek. De ugyan ez van pl markasabb cuccokal is szerintem. Persze azért az is közre játszik a használt piac olcsosaganak itt hogy jó a fizetés. Én is inkább vettem egy független 32gigas g2ot 4500koronáért 3év garival (abból első évben szó nélkül cserélik a telefont 190kr kifizetése után) mintsem pár 100 koronával olcsóbban egy hasznaltat.

Btw jött nekem is bill frissites .Pontosabb lett de a swype beszaggat nagyon.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#26330) szabo.norbi válasza INFINITYzz (#26328) üzenetére


szabo.norbi
tag

Az auto progival nekem sem működött. Próbáld meg a 12. pontot egyenként végig! :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26331) Dugobert22


Dugobert22
csendes tag

Sziasztok! Miért van az,hogy amikor szeretném telepíteni a b2capp programot , akkor ezt írja ki ? És hiába megyek rá a continue-ra,ugyanez jön fel...

Szeretném visszatenni a v10A-t ,mert Telekomos a kicsike, és frissíteném 20B-re online.

[ Szerkesztve ]

(#26332) trobi28 válasza Dugobert22 (#26331) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem ugyan ez volt a gondom.Nézz szét a host fileokban,ne legyen semmi lg-s téma bele írva,sőt nekem létrehozott valami +1 host filet,törölnöm kellett.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26333) blt.62


blt.62
őstag

Hol lehet beállítani,hogy tárcsázáskor legyen hang? Hiába ütöm be a számokat, néma.

MegtorloXp

(#26334) INFINITYzz válasza szabo.norbi (#26330) üzenetére


INFINITYzz
tag

Amikor átírom a host fájlt, nem engedi menteni.
Hiába megyek rá, hogy mentés, vagy ctrl + s, mindig a mentés máskéntet hozza fel... :F

Írásvédett volt :W

[ Szerkesztve ]

(#26335) trobi28 válasza blt.62 (#26333) üzenetére


trobi28
addikt

Rendszerbeállítások/Hang/Érintési visszajeljés és rendszer/Tárcsázó felület hangjelzései pipa be :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26336) szabo.norbi válasza blt.62 (#26333) üzenetére


szabo.norbi
tag

Beállítások -> Hang -> Érintési visszajelzés és rendszer -> Tárcsázó felület érintéshangjelzései legyen bepipálva.

Megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26337) Dugobert22 válasza trobi28 (#26332) üzenetére


Dugobert22
csendes tag

Köszönöm Szépen! :))

(#26338) pestibenji


pestibenji
senior tag

Tudom, hogy nem fogjátok elhinni, én se értem O.o

Eddig art-on használtam a CloudyPro-t, nem volt sistergés a gyári fülesben. Most átkapcsoltam Dalvikra és egyből amint először bekapcsoltam a zenét észrevettem, hogy sistereg O.o
mások is próbálják ezt ki légyszi, hogy megerősítsék!

Szerk: hát ez brutál alig hiszem el O.o
órákat hallgattam zenét már art-on és nem volt semmi most 5 perc zene után már zavar a sistergés O.o

[ Szerkesztve ]

(#26339) Tybike81


Tybike81
őstag

Olvastam hogy valaki itt Clodyfa Romoknak a tesztelője. Nem tudnátok adni egy linket a G 2 Pro 1.2-es romjához. Vissza akarom tenni a G 2 Pro romot,de akkor már nem az 1.1-t tenném fel, hanem az újabbat.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#26340) trobi28 válasza pestibenji (#26338) üzenetére


trobi28
addikt

Melyik CloudyPro-t használod?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26341) INFINITYzz válasza szabo.norbi (#26330) üzenetére


INFINITYzz
tag

Köszönöm, sikerült visszaállni 4.2.2-re :R

(#26342) pestibenji válasza trobi28 (#26340) üzenetére


pestibenji
senior tag

1.1 mint ahogy az aláírásomban is látszik :P

Várom hogy tesztelje valaki akár más romon is

[ Szerkesztve ]

(#26343) DroiDMester válasza pestibenji (#26342) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Úgy látom tegnap NEM OLVASTAD EL! amit itt írtam!

Azóta már kipróbáltam CloudyPro II 1.2 vel is ugyan ez a helyzet! és teljesen mindegy hogy ART vagy DALVIK az adott füles ugyan úgy viselkedik mind 2 módnál!

[ Szerkesztve ]

(#26344) Dugobert22


Dugobert22
csendes tag

Srácok Download modban van a telefon. És nem reagál semmire :( se kikapcsolni ,se semmi... mit csináljak ?? A frissítés se indult el ,mert hibát írt ki...
Firmware Update ablak a telefonon 0% ,de semmire nem reagál :(

[ Szerkesztve ]

(#26345) trobi28 válasza pestibenji (#26342) üzenetére


trobi28
addikt

Úgy van ahohy DroiDMester írta.Kipróbáltam, és a gyári füles tisztán szól, de a kedvenc Samsung fülesem cicereg kis hangerőn.Nem baj, mert fél hangerő felett nem hallani, elnyomja a zene :)
Szerk: Nekem Arton is cicereg :(

Dugobert22: És ha tovább nyomod a kikapcsot mint 8 másodperc akkor sem mozdul?

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26346) pestibenji válasza DroiDMester (#26343) üzenetére


pestibenji
senior tag

De ELOLVASTAM amit írtál :) Nem kell kiabálni :)

De mutasd már meg nekem hogy hol van ebben megemlítve, hogy art-al és dalvikkal is tesztelted :) ha már ily felháborodottan írtál nekem.
Hangsúlyozom, kb 10 órát hallgattam zenét art-on és nem vettem észre az alapzajt (előtte másik romon igen) utána átkapcsoltam Dalvikra és egyből hallottam az első 10mp-ben, ráadásul nem is ezért kapcsoltam át hanem aksi tesztelés céljából ezt csak teljesen véletlen vettem észre.
Várom, hogy más is megerősítse ezt!

Ki a szar beszél itt más fülesről? Én csak a gyárival hallgattam eddig, dalvik és art között hallok különbséget akkor miért beszél mindenki mellé?
Nálam ez így van ahogy írtam, akár hiszitek akár nem, pontosan azért váltottam a V4-ről, mert ott über nagy volt a sistergés, tehát tudom miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#26347) Dugobert22 válasza trobi28 (#26345) üzenetére


Dugobert22
csendes tag

Számítógépen volt egy kisebb malőr... a 8 másodperces megoldotta a telefont ,de a windowst újra kell húzni ,ez nem kérdés .. :) pöppet betojtam :D Amikor először kdz-vel frissítettem semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#26348) DroiDMester válasza pestibenji (#26346) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor még 1X a gyári LG QUADBEAT2 fülessel sem ART sem DALVIK -módban NINCS alapzaj, de Sony EX300AP -vel azonnal hallom! Ha te csak a gyári fülessel tesztelted az SEMMIT nem ér próbáld ki te is legalább 4.eltérő fülessel és meglátod hogy nemigen van köze hogy art vagy dalvik

(#26349) Danny365 válasza Tybike81 (#26339) üzenetére


Danny365
őstag

Ma felteszi a CloudyPro II 1.2-t, illetve a CloudyStock 1.3-at is, szóval türelem. :)

(#26350) trobi28 válasza Danny365 (#26349) üzenetére


trobi28
addikt

Na erre kíváncsi leszek :)
Egyébként nagyon tetszik ez a rom.
Ma reggel megnyomkodtam haverom 4s Iphoneját, esküszöm laggolt mint az állat az én G2 -höz képest. Mondtam is neki,ilyen amikor a fagyi vissza nyal :)

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.