Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) kacsa7 válasza hcs57 (#26846) üzenetére


kacsa7
őstag

Szép, ötletes, de én mindig szkeptikus vagyok az ilyen megoldásokkal kapcsolatban. Mennyi idő amíg a műanyag elkopik és le fog ficegni az egész a telefon tömegétől. Ebből a szempontból a tekergetős megoldások majdhogy nem örökéletűek, ha nem feszíted túl.

(#26852) toto0569 válasza szabo.norbi (#26847) üzenetére


toto0569
addikt

HR -t nyomj neki :K

(#26853) hard74 válasza szabo.norbi (#26847) üzenetére


hard74
senior tag

Hard reset.Nálam 2 kellett.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#26854) pestibenji válasza DroiDMester (#26828) üzenetére


pestibenji
senior tag

Van már portolt 4.4-es flex rom? O.o :o

(#26855) draco84 válasza premete (#26837) üzenetére


draco84
tag

De észre vettem volna már majdnem 2 hete nyüstölöm!! Viszont ami nagyon boszantó volt hogy a gps jel kocsiban menet közben használhatatlan a google féle navigácioval!! Nem tudom hogy most a maga a progi rossz vagy a szoftnak a bugja! Menet közben elveszik a jel de a ha megállok 2-3 perc és vissza tér! Eddig csak ezt vettem észre más problémám nincs vele! És kb 1 hete nem kapcsoltam ki a gépezetet!:)

(#26856) szabo.norbi válasza hard74 (#26853) üzenetére


szabo.norbi
tag

3 HR után is ugyanaz...

Megpróbálom PC Suittal frissíteni, hátha az rendbe vágja... :W

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26857) #93966848 válasza premete (#26802) üzenetére


#93966848
törölt tag

CloudyFlex 1.4-ről nem lehet valahogy eltűntetni ezt az óceán effektet zárolt képernyőről?Láttam megváltoztatni nem lehet.Eléggé belassítja a feloldást :R

(#26858) rayoliviero válasza #93966848 (#26857) üzenetére


rayoliviero
veterán

Képernyőzár, zárolóképernyő elfordítása: pipa ki.

(#26859) #93966848 válasza rayoliviero (#26858) üzenetére


#93966848
törölt tag

Köszönöm szépen, figyelmetlen voltam :B

(#26860) F-ECT$ válasza draco84 (#26855) üzenetére


F-ECT$
titán

Hasonló nekem is van google navinál. Igo-val viszont nincs gond.

Dive ever, work never.

(#26861) rayoliviero válasza #93966848 (#26859) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen. :)

(#26862) spuros válasza Damage401 (#26843) üzenetére


spuros
őstag

A battery stat manipulációról és a "beállásról" több helyen olvastam, hogy városi legenda. Az ezeket javító programok pedig placebó hatásúak inkább. Olyan mint a memória kérdés android esetén. Sajnos soha nem vettem észre változást a töltési ciklusok után.. Ami merült az merült még ha kézen álltam akkor is. Lehet leszedek egy napelemes progit a marketből.. :D

(#26845) Sragi : Lehet felnyomok rá egy T-s sallangoktól mentes eu romot. Tudnál vagy tudnátok linkelni? T-mob 16Gb.

[ Szerkesztve ]

(#26863) f(x)=exp(x) válasza Zugi (#26820) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jó szívvel ajánlom neked, én 2 hónapi használat után nagyon megszerettem, de inkább hagytam egy tíz éves telefont + az aláírásomban szereplő tabletet. :DD
Akkumulátor nagyon durván jó, felsőkategóriában csak a Galaxy S5 ver rá egy kicsit. :K
Nekem egyszer sem fagyott ki a hívás, bár a hang minősége hagy kívánni valót maga után. Nem lassul be észrevehetően, a GPS gyors, gyorsan talál jelet és tartja (Megyekkel tesztelve). Hogyha készenlétben hagyod nagyon sokáig bírja, nekem GPS, szinkronizációk, Wifi kapcsolattal 100%-100%; 80%-78%-ra merült reggelre. :))
Az S4 egy nagyon jó telefon, de szvsz. a G2 jobb neked, akku idő miatt, a hívás se rosszabb (bár csak az MM-ben engedtem el vele egy próbahívást az S4-el).
Mindenképp tedd fel ezt a kérdést a melyik telefont vegyem vagy valami hasonló nevű topicban, hogy másoknak mi a véleménye, és MM-be vagy valahol tapizd meg a kettőt és nézd meg a hívás minőségét. :K
ERRE A HOZZÁSZÓLÁSOMRA VÁLASZOLNA VALAKI? :)

[ Szerkesztve ]

(#26864) Sragi válasza spuros (#26862) üzenetére


Sragi
őstag

Ha hasznalod sajnos ez is merül csak nem kell kétségbe esve konnektort keresned :D

[ Szerkesztve ]

(#26865) Sragi válasza f(x)=exp(x) (#26863) üzenetére


Sragi
őstag

http://m.mobilarena.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_26841-26841.html

(#26866) Mr.Silkó válasza Damage401 (#26825) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#26867) f(x)=exp(x) válasza Sragi (#26865) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:B. Na ezért olvashatom minden nap a topicot, pont a saját kérdésem válasza mellett siklok el. :W :R

(#26868) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Srácok! Sikerült! Az LG PC Suit helyrevágta... végre van hálózatom. Gatya tele van már egy órája. :R :Y

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26869) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek valami ötlete, hogy az automatikus fényerőt hogyan lehetne beállítani olyanra KK alatt mint JB alatt volt. (a minimum fényerőt lehetett beállítani és csak akkor emelte ha szükség volt rá)
Esetleg valami apk-val?

(#26870) Bilux válasza szabo.norbi (#26868) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor ideje cserélni ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26871) spuros válasza Sragi (#26864) üzenetére


spuros
őstag

Tehát nem merül annyira? Azt akarod ezzel mondani, kérlek? :DDD

(#26872) szabo.norbi válasza Bilux (#26870) üzenetére


szabo.norbi
tag

Ideje bizony. :)) Van öröm és bódogság! :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26873) gusthy válasza szabo.norbi (#26868) üzenetére


gusthy
veterán

Na ennek örülök, már csak azért is, mert nagyon gyanús nekem, hogy az itteni nyüszögések nagy része nem jól felrakott romok, user errorok stb miatt van.

(#26874) Sragi válasza spuros (#26871) üzenetére


Sragi
őstag

Én szemely szerint nem látok kulonbseget a JB es a KK között akku időben már 3 napja hasznalom es 3x volt toltve.

(#26875) fecs válasza Keraa (#26869) üzenetére


fecs
senior tag

Én JB alatt a lux lite-ot használom. Nagyon profi program, csak ajánlani tudom.

Pixel 6a

(#26876) szabo.norbi válasza gusthy (#26873) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen, erre itt az én saját példám! Amire szerencsére sikerült megtalálnom a megoldást. Még jó, hogy emlékeztem Samsung-os korszakomból, hogy a PC Suit-ok teljesen rendbe vágják a telefont, már ha van downgrade! :))
Egyébként meg tényleg az én hibám volt, nem pontos kérdést tettem fel kaptam rá választ, saját felelősségre megpróbáltam, elrontottam, majd error elhárítva.:))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26877) gusthy válasza Sragi (#26874) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem sincs különbség. Számottevő akkor lehetne, ha lenne ART, de nincs. Amúgy meg a KK-ban nem nagyon vannak aksit érintő változások.

(#26878) brudy válasza gusthy (#26873) üzenetére


brudy
csendes tag

Én is ezt gondoltam mielőtt frissítettem (a nem szétromolt telómat, teljesen szabályos módon). Biztos user error, szétromolta a hülyéje, ázsiai régiós és nem a megfelelőt rakta rá, stb.
Aztán befrissítettem és jöttek a hibák...

(#26879) gusthy válasza brudy (#26878) üzenetére


gusthy
veterán

Nem mondom, hogy mind. Csak hogy sok esetben.
Egyébként azon is tűnődtem, hogy a kdz felrakas során vajon valóban ugyanaz történik-e, mint pl PC suite esetén, gondolok itt olyasmire, hogy egyes komponensek firmware frissítése és hasonlók.
(pl a durva mmerülés esetén szinte biztosnak tűnik)

[ Szerkesztve ]

(#26880) gusthy válasza gusthy (#26879) üzenetére


gusthy
veterán

Mármint a durva merülés esetén szinte biztosnak tűnik, hogy valami user error lehet, és ettől független gondolat a kdz. Csak rossz helyen javítottam.

(#26881) spuros válasza Sragi (#26874) üzenetére


spuros
őstag

+(#26877) gusthy

..és a hivatalos T-s KK vagy eu open-t használtok? Mert nekem észrevehetően gyengébben muzsikál a T-s KK mint az eu JB.

(#26882) Sragi


Sragi
őstag

ART nekünk nem mostanábanesz lesz szerintem.Először a bugokat kellene kiírtani...
PC suite rakta fel imei alapján.Szerintem T-s.

[ Szerkesztve ]

(#26883) Zugi válasza f(x)=exp(x) (#26863) üzenetére


Zugi
aktív tag

Köszi ezt örömmel olvastam. Már azt hittem itt a sok bütykölős hozzászólás között nem kapok választ a kérdésemre, emiatt külön köszönet a reagálásodért!

(#26884) gusthy válasza spuros (#26881) üzenetére


gusthy
veterán

T-mobileos, a telefon is.
Pont olyan, mint az EU nekem.
Neked miben tűnik gyengébbnek?

[ Szerkesztve ]

(#26885) spuros válasza gusthy (#26884) üzenetére


spuros
őstag

Akkor egyenlőre nem basztatom hátha "megjavul".. Ha nem akkor megy vissza a JB.

Köszi nektek az infókat! :K

(#26886) brudy válasza gusthy (#26879) üzenetére


brudy
csendes tag

Igen, szerintem sem feltétlenül ugyanaz történik. Most a végére fogok járni. Vissza tettem a 10a-t, és most ota-n frissítem. Ha így is szar lesz a hang akkor feladom és várok az lg-re amíg kiad egy javítást.

(#26887) Sragi válasza brudy (#26886) üzenetére


Sragi
őstag

Kíváncsi leszek így megjavul e neked.

(#26888) gusthy válasza brudy (#26886) üzenetére


gusthy
veterán

Na épp így csináltam én is.
Köszönet a nép nevében az utánajárásnak, hasznos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26889) #93966848


#93966848
törölt tag

Popup notifiert használok.Szeretném ha az értesítősávban nem jelennének meg az értesítések.Mondjuk messenger, sms, hívás.Erre van valami megoldás?

(#26890) FrankMonzano válasza asderr (#26806) üzenetére


FrankMonzano
őstag

i5c van nekem,a g2-t cseréltem le rá,de nem bírom megszokni az ios-t.
Olyan a g2 után mint valami kis buta játékszer.

(#26891) gusthy válasza #93966848 (#26889) üzenetére


gusthy
veterán

Kapcsold ki őket :) Alkalmazásfüggő a dolog. Pl az SMS értesítést az SMS alkalmazásban ki lehet. A többit nem tudom, nézd meg.

(#26892) gusthy válasza xxxyyyzzz111 (#26805) üzenetére


gusthy
veterán

A BT bug miben zavar, úgy őszintén? Az extra merülést tényszerűen nem hiszem el, biztos, hogy valami user error.

(#26893) Danny365


Danny365
őstag

Most néztem én is egy akkuidőt CloudyPro II 1.2-n.

4 óra alatt lemeritettem. Ebben nem volt más, mint 4 óra igen aktiv (összegyűjtöttem az összes Pokémont :DDD ) Térkép használat "High accuracy" beállitással (tehát wifi+net+gps).

Szerintem ez elég korrekt.

(#26894) asderr válasza FrankMonzano (#26890) üzenetére


asderr
aktív tag

En mennek vissza iOsra,de senkisem akar velem uzletet kotni,pedig nem ettem meg embert :D

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#26895) brudy válasza brudy (#26886) üzenetére


brudy
csendes tag

Villámgyors az ota, az egyharmada sem jött még le a frissítésnek. Ebből már csak reggel lesz valami.

(#26896) rayoliviero válasza Danny365 (#26893) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam rosszabb az akkuidő, mint 1.1 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#26897) zack válasza Danny365 (#26893) üzenetére


zack
nagyúr

Dobom a kukába a KitKat-et... :( Galéria rendszeresen FC-zik, és a videó felvétel hangja, illetve az időnkénti megállása lejátszás közben számomra kizáró ok hosszútávra. :((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26898) Danny365 válasza zack (#26897) üzenetére


Danny365
őstag

Véletlen nem ART-on vagy? Nekem csak annál voltak ilyen gondok. Ezért nem is erőltettem, dalvikon egyszer nem esett össze a galléria, meg más problémát se tapasztaltam.

(#26899) zack válasza Danny365 (#26898) üzenetére


zack
nagyúr

De. ART-on...Akkor visszaállok Dalvik-ra.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26900) FrankMonzano válasza asderr (#26894) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Annyira szerintem nem fogod élvezni a g2 után.
Nálam is csak hetekkel rá ütközött ki ez az érzés.
Mondjuk én teloról netezek,alapból már a 4" kijelző is zavar,nem is beszélve maga a rendszerről,ami elég butácska droid után.
Ízlések es pofonok nyilván.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.