Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) Gaberking válasza DroiDMester (#26343) üzenetére


Gaberking
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#26352) #93966848


#93966848
törölt tag

Melyik KitKat romot javasoljátok 32 gigás telóra?

(#26353) #93966848 válasza DroiDMester (#26348) üzenetére


#93966848
törölt tag

Írtam neked PÜ-t :R

(#26354) resch13 válasza gusthy (#26314) üzenetére


resch13
tag

Nos, lehet kicsit elhamarkodott voltam... Szoval a pubban, ahol voltam, nincs terero, tehat ezert is merulhetett jobban, raadasul alapbol az LTE-s verzio volt halozatbeallitasnal, ami itt meg csak most epul es mukodik is meg nem is.
Reggel fel tudtam tolteni, atallitottam LTE-rol es ime az eredmeny. Igaz, mindossze 7,5 perc kepernyo, de gps bekapcs, allando adatszinkron, stb, szoval azt hiszem nem rossz, de inkabb az erdekesseg kedveert:
Na, telorol nem tudom a kepet, tehat
5,5 ora hasznalat
99% toltottseg
Varhato hasznalati ido: +490 ora 59 perc

(#26355) sven08


sven08
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek...ha tudtok.
A héten frissült a telefonom a kitkat-re. Kicsit csalódás nekem, mert azt hittem ezzel a frissítéssel megkapja a G2 is "koppintó-kód"-os lezárást, de ez elmaradt. Viszont hála a frissítésnek, elszállt az APN beállítások, így nincs most mobilnetem. A telefon kártyafüggetlen. T-mobile-os kártya van benne. Neten találtam APN beállításokat, ami hivatalos T-mobile, de mind készülékhez kötötten volt megadva. Lehet, h ez tök mindegy, és nem készülék függő, de ha le tudnátok írni azokat a paramétereket, amik kimondottan az LG G2-nél vannak, azt meg köszönném.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#26356) Sragi


Sragi
őstag

Na nekem is megjött a T-s G2-re a KK. Fel is pattintottam gond nélkül(végig unrooted maradt).
Eddig annyit tapasztaltam picit gyorsabb lett pár dolog.Kamera is jobb már :) :K
Viszont így elb@szni az LG billentyűzetet :W Szerintem pontatlanabb lett ráadásul a legjobb funkcióját is elkúrták.Ugye eddig ha valami kisebb dolgot pl.: vesszőt,kettőspontot akartam tenni akkor nyomva tartottam a szóköz mellett lévő gombot és a kellő karakterre húztam az ujjam.Most meg úgy marad és rá kell nyomnom.Rohadt idegesítő és sokkal lassabban lehet így írni!
A sistergés meg érdekes dolog.Alapból nem hallani ,de ha nagyon fülel az ember van valami,de az JB alatt is meg volt.Viszont zene hallgatás közben sincs gond.De ha valaki ír messengeren akkor a jelző hang után erősen elkezd sisteregni és zúgni egy ideig.Gyári és másik fülessel is kipróbáltam.Akku időről nem tudok még én sem nyilatkozni.De egy biztos ezért nem érte meg felraknom a KK-t :(( :( :W
Sajnos egyelőre 50 %-ban vagyok elégedett vele.
Ja még RAM használathoz annyit,hogy az viszont pompás eddig nagy pont jár érte! :R

[ Szerkesztve ]

(#26357) gusthy válasza trobi28 (#26350) üzenetére


gusthy
veterán

:)) :DD

(#26358) Dugobert22


Dugobert22
csendes tag

Vicces ez a PC Suite,amikor rákattintok ,hogy frissítéskeresés kiírja,hogy Nem sikerült csatlakozni a kiszolgálóhoz,próbáljam meg újra :D Telekomos V10A szoftvert szeretném frissíteni,de így...

[ Szerkesztve ]

(#26359) k5.20 válasza sven08 (#26355) üzenetére


k5.20
senior tag

Beállítások / internetmegosztás / mobilhálózatok / hozzáférési pontok:
menü / új APN.
Név: internet
APN: internet.telekom

A többit beteszi magától, nem piszkáljuk...
Menü: Mentés, kijelölöd a listából, kapcsolódik, oszt joccakát...

[ Szerkesztve ]

(#26360) Steelheart2 válasza Dugobert22 (#26358) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem is ugyanezt irja.Szlovák telekomos 10E.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#26361) vrobi.nyh válasza Sragi (#26356) üzenetére


vrobi.nyh
csendes tag

Hali,

Telepítés közben nekem is unrooted volt csak utána raktam download modba és írta ki a rootedet .
Telepítés után próbáltad már download modba rakni? és mit ír? Én erre lennék kíváncsi.

köszi

(#26362) Dugobert22 válasza Steelheart2 (#26360) üzenetére


Dugobert22
csendes tag

Akkor gondolom te sem frissítettél...
Valakinek esetleg valami ötlet ?

(#26363) sven08 válasza k5.20 (#26359) üzenetére


sven08
csendes tag

Köszi a segítséget! Bár közben azért én is próbálgattam. Engem az zavart a leginkább, h a neten fellelhető doksikban a különböző beállításokhoz 1-1 egyedi profilt rendel...külön a wap, internetbeáll, web'nwalk....viszont én most mindent beírtam 1 profilba...egyenlőre működik úgy nézki.

Viszont lenne még egy kérdésem. Kártya független a teló, ahogy írtam, 32gb verzió, GSMLine.hutól véve. Elvileg LTE/4g képes. A leírásban szerepel. Viszont például a preferált hálózatttípusnál így h 4g vagy LTE nem tudom kiválasztani, és nem is nagyon emlékszem, h a 3g kis piktogram helyet 4g láttam volna valaha is. Ezek szerint méges 4g képes modell lenne?

(#26364) gusthy válasza sven08 (#26363) üzenetére


gusthy
veterán

Elvileg nincs olyan D802, ami ne lenne az.

(#26365) Sragi válasza vrobi.nyh (#26361) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudok ki lépni download mode-ból :( Egyébként rooted lett :W
Közben sikerült -.- csak még hosszabban kell...

[ Szerkesztve ]

(#26366) pestibenji válasza DroiDMester (#26348) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ne akard már jobban tudni, hogy nálam mivel van alapzaj kérlek :D
mondom mégegyszer, mert úgy látom nem értettél meg. A GYÁRI fülessel is van alapzaj, v4 alatt és CP 1.1 alatt is. A te füled vagy nem elég érzékeny hozzá vagy nálad nincs, de nálam van, értesz már vagy leírjam még párszor? :)
De a lényeg, amit sokadjára írok le, hogy nálam ha az artot bekapcsolom akkor elhanyagolható a sistergés. Gyári fülesről beszélek még mindig nekem ne gyere már azzal, hogy hány és milyen fülessel tesztelted könyörgöm, olvastam a hozzászólásod, elhiszem, hogy nem gyárival jobban sistereg de ennek nincs köze ahhoz amit én mondok érted már?

A g2 mikrofonja elég érzékeny hogy a fülesből jövő hangot felfogja? Mert akkor felveszem mindkettőt, hogy megértsd miről beszélek

[ Szerkesztve ]

(#26367) pajibá válasza P3Dr0 (#26326) üzenetére


pajibá
tag

Ment privi.

(#26368) Steelheart2 válasza Dugobert22 (#26362) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nem.De nem is sürgös.Meg vagyok elégedve a teloval. :))

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#26369) Dugobert22 válasza Steelheart2 (#26368) üzenetére


Dugobert22
csendes tag

Én azért szeretném frissíteni kk-ra. :)

(#26370) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Google Nexus 5 vs LG G2

Mi a különbség a 2 telefon között, melyiket volna érdemes megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#26371) gusthy válasza DroiDMester (#26348) üzenetére


gusthy
veterán

És azt hol olvastad, hogy a világ összes fülesével kompatibilis?

(#26372) pestibenji válasza DroiDMester (#26348) üzenetére


pestibenji
senior tag

Amúgy a teóriád máris megdőlt, mert épp most próbáltam ki egy Galaxy S2 gyári fülessel amivel nincs alapzaj, pedig a gyárival van :)

[ Szerkesztve ]

(#26373) Mantin válasza FuRiONight (#26370) üzenetére


Mantin
aktív tag

vegyél G2-t nem fogod megbánni ;)

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#26374) Lecs@ válasza Mantin (#26373) üzenetére


Lecs@
addikt

N5 határozottan :K ( 2 db G2 2 db N5 után )

512 GB

(#26375) gusthy válasza pestibenji (#26372) üzenetére


gusthy
veterán

Amugy kivancsi lennek, hogy azoknak, akiknek van ez a bug a bal fulessel, ha felraknak valamilyen equalizer programot, akkor a kulonfele beallitasok valtoztatnak rajta, vagy se?

(#26376) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok!
megpróbálom pcsuittal frissíteni a G2-t. Viszont, ha közbe jön egy bejövő nem zavar be ügye? :)

(#26377) Damage401 válasza Lecs@ (#26374) üzenetére


Damage401
senior tag

Írja, az akinek Xiaomi Mi3 készüléke van. Nem tudom mit szeretnél bizonyítani, de másképp írd le a véleményed.

G2: sok extra amivel könnyíti a feladataidat, gyors, nagy aksi kapacitás.
N5: Sallagmentes, gyors, Tesztelőknek szánt készülék. előbb kapja meg a frissítések, mint a gyártói modellek.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#26378) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Köszi mindenkinek!

Hardverileg nincs különbség ugye, de pl. üzemidő - kamera terén mi a helyzet?

(#26379) Lecs@ válasza Damage401 (#26377) üzenetére


Lecs@
addikt

N5 van :P Indul a Miui, nem kell már Xiaomi.

Amúgy elég volt az itteni egész napos kitkat nyavajgásból. Ez nem megy az nem megy. Nem jön, nem megy a frissítés. Jó készülék a G2 , de kösz nem. Akkuidőn kívül minden N5 fele húz. Hasznos appok, vagy sok szemét a G2 - ben, az már egyéni nézőpont.Még egyszer kihangúlyozom, G2 jó, de nem mindenkinek előnyös.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#26380) Lecs@ válasza FuRiONight (#26378) üzenetére


Lecs@
addikt

G2 akku, N5 kamera. Amúgy ha N5 topikban érdeklődsz, szerintem mást olvasol. Ez így természetes.

512 GB

(#26381) Tamás34 válasza Lecs@ (#26379) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nyugodjál meg, nincs semmi baj, ne idegeskedj! :N
Itt senki sem nyavalyog, csak kérdez és válaszol! :K

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#26382) pestibenji válasza gusthy (#26375) üzenetére


pestibenji
senior tag

Sajnos akkor sincs változás :(
Próbáltam 1-2 appot illetve zenelejátszót, de nem ezeken múlik.
Arra még mindig nem tudtam rájönni, hogy mi köze az art-dalvik váltáshoz, de kipróbáltam többször is és mindig ugyanaz az eredmény.

(#26383) jilian válasza Danny365 (#26349) üzenetére


jilian
addikt

Rà lehet majd tenni az 1.1-re wipe chace/dalvik utàn??

(#26384) Felhasználom


Felhasználom
tag

Üdv!
Egy(illetve 2) nagyon idióta kérdés következik (üssetek agyon):
Mennyire törékeny a telefon?? Nem ugrálni akarok rajta, de érdekel
(Tudom, hogy sok mindentől függ, hogy pofára vagy oldalára esik, van-e rajta tök stb.)mégis kb mennyire vészes, mert elég vékonynak tűnik??
Illetve elő-hátlap mennyire karcolódik?

[ Szerkesztve ]

(#26385) Looserke válasza Felhasználom (#26384) üzenetére


Looserke
őstag

törékeny, de szerintem nincs olyan 4-5"-es kijelzős teló ami nem lenne az ha az élére esik

(#26386) Sragi válasza Felhasználom (#26384) üzenetére


Sragi
őstag

Rettentően az! Ha pofára ejted akkor nagy valószínűséggel betörik a kijelző mivel a káva szélig kiér az üveg.
Az oldalára esve is (éleire) is szintén nagyon törékeny.Ajánlott erősen hozzá a tok és egy edzett üveg fólia!

(#26387) RomiJosy válasza FuRiONight (#26370) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Én is N5 re voltam ráállva,de az inkább olyan felhasználónak előnyös,aki szétmodolja a telefont. Az akku határozottan jobb a g2nek,a kijelző is nagyobb hangyányit. Apró plusz a tanítható távirányító. Kinézetre szerintem szebb a nexus.

(#26388) jilian válasza Lecs@ (#26379) üzenetére


jilian
addikt

Amúgy elég volt az itteni egész napos kitkat nyavajgásból.Ez nem megy az nem megy. Nem jön, nem megy a frissítés.

- még is mindig itt esz a fene (mit keresel még itt?) :P

Akkuidőn kívül minden N5 fele húz

- a G2-ből is tudsz csinálni fapados nexust ;] (van rá szűz, csupasz, meztelen ROM)

Hasznos appok, vagy sok szemét a G2 - ben, az már egyéni nézőpont

- törölhető / telepíthető EZ már egyéni nézőpont

N5 kamera

- ez komoly? :F

[ Szerkesztve ]

(#26389) Danny365 válasza FuRiONight (#26378) üzenetére


Danny365
őstag

Én azt mondom ne adj senki szavára. Nézz meg pár tesztet mindkét készülékről, nyomkodd meg őket, gondold át neked mik a fontos tényezők és az alapján dönts.

És ezt nem azért mondom, mert itt hülyeségeket irnának, de az emberi természet márcsak olyan, hogy mindenkinek a sajátja a legjobb, a másik meg retek. Azt vedd, ami neked tetszik, csalódni egyikben se fogsz.

(#26390) akooos


akooos
veterán

Hali! Valaki aki használ Gpro romot tusdja esetleg, hogy lehetséges-e a 120FPSes videót exportálni, hogy youtubeea tölthető legyen vagy más készüléken megtekinthető? Régen a viewtyn sima liba volt, de itt olyan mintha nem 120 fpsel venne fel, csak utólag a videolejátszó szoftveresen lassítaná..:(

(#26391) gusthy válasza pestibenji (#26382) üzenetére


gusthy
veterán

Pff. Tegyél fel Carbon Romot :)

(#26392) apaszka


apaszka
veterán

Uraim !
Nem olyan régen készített itt valaki egy LG audio recorder nevű appot.
A kereső nem segít Ki volt az? A leírása kellene ,mert működik,viszont nagyon halk,és kicsit módosítani kellene.

Engem nem érdekel a sztereó felvétel,hanem egy teremben beszélgetések rögzítésére használnám. Erre a G2 alkalmatlan. Nincs olyan app ami múködik az áruházban,és a viágon. Én nem találtam. Csak úgy rögzítenek,ha megfelelő magerővel nyomod neki a zenét. Na de csak próbaképp a szobátokban halkan hallgatva a tévét próbáljátok ki! :W Akad mint állat! Használhatatlan szemét!

Ha nem jön össze már tényleg leadom a szervizbe,már várják!

3 hibát említettem
-Diktafon
-Kamera kereső lassúsága kis fény viszonyoknál
- Hálózati eldobások 4G -3G engedélyezése esetén

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26393) Danny365 válasza akooos (#26390) üzenetére


Danny365
őstag

Ezt sokan nem értik. Ez nem lassitva vesz fel, hanem 120fps-sel. Ergo, ha más telón vagy PC-n lejátszod, akkor egy szuper smooth videót fogsz kapni, nem pedig lassitottat. Ahhoz, hogy lassitva legyen, neked kell saját kezűleg lelassitani valami videószerkesztő progival.

(#26394) apaszka válasza Danny365 (#26393) üzenetére


apaszka
veterán

:W
Én a szar s3 ammal úgy vettem fel közvetlenül. A Nota2 kamerája portolása után!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26395) akooos válasza Danny365 (#26393) üzenetére


akooos
veterán

Ok, de akkor a lassan 8 éves LG Viewty 120 FPS slomo videóját ha PC-n lejátszottam akkor hogy lesz ugyanolyan slowmotion? Erre kellene nekem megoldás.

(#26396) pestibenji válasza gusthy (#26391) üzenetére


pestibenji
senior tag

Már próbáltam Carbont is meg PA-t is, de nem az én világom :)

(#26397) BMS


BMS
őstag

hali
a 3 alap virtuális gombot el lehet tüntetni?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#26398) trobi28 válasza BMS (#26397) üzenetére


trobi28
addikt

Na ez engem is érdekelne :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#26399) Lecs@ válasza jilian (#26388) üzenetére


Lecs@
addikt

Kamera komoly. A többi nyavajgás volt csak :D

512 GB

(#26400) Azok198219


Azok198219
újonc

Sziasztok nekem még teljesen hivatalos(szűz a telóm mert az előző l9-et haza vágtam mint a szart a sok rom-cserével meg berhével!
Szóval tcom-os lg g2 16gb most tudom pc suiton frissíteni kitkatra......!! Meg tegyem vagy ne??? Ha igen szerintetek tegyem repülős módba?
16 gb-és atel miert csak 10 giga van abból meg más is minuszka 6 gb lenne rajta a cucc alapból????
De ha pcsuiton frissítem ugye nem tünnek el róla cuccok?? Pl igo,nfs meg ilyenek???
Köszönöm elöre issss!!

[ Szerkesztve ]

LG G2 4.2.2 JB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.