Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Roxbury


Roxbury
őstag

Várós.

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Látom, hogy lehet válaszolni az üzenetekre. Ez nagy ütőkártya ebben a kategóriában.

(#3) Teo.


Teo.
aktív tag

Nálam egy fontos szempont volt,hogy hivásokat kezeljen.
Várjuk nagyon a tesztet. Nagyon kíváncsi vagyok!

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#4) stewe780


stewe780
őstag

Fit2-vel a kezemen várom nagyon!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#5) Jack Oneill válasza Teo. (#3) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kezeli a hivasokat? Eddig mindenhol azt irtak, tobbek kozott itt is, hogy nincs benne mikrofon, csak elutasitani lehet a hivast. Ezert dontottem a Redmi watch 4 mellett, ami uzemidoben is bitangabb es telefonalni is lehet vele.

[ Szerkesztve ]

(#6)



aktív tag

iPhone-nal lehetséges használni, vagy alapból nem is tudod párosítani egymással?

kellene egy olcsó okoskarkötő, aminek nem lcd a panelje, de nem is drágább húszon pár ezernél

Már 17 éve itt :)

(#7) Peathee


Peathee
aktív tag

Bárcsak az NFC-t és a vezeték nélküli töltést bele tették volna...

(#8) AliceWake válasza Jack Oneill (#5) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Kezelni, nem bonyolítani. Elutasítani és fogadni lehet.

Non omnis moriar.

(#9) Jack Oneill válasza AliceWake (#8) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Koszi 🙂 Kar, mert amugy jo vetel lehetne. Nekem fontos szempont volt a hivas bonyolitasa, ezert nem volt kerdes, melyik mellett dontok.

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

30 ezer körül nem pálya. 20k alatt lesz jó vétel. Egyszer leárazzák.
(De inkább választom a múltkori Xiaomit.)

(#11) juuzer válasza Jakesz (#2) üzenetére


juuzer
addikt

A Fit 2-n is lehetet már előre beállított üzenetekkel válaszolni.

Vamos a la playa.

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

Hiányzik a GPS, de bejön. Feleségem meg mindenképpen ezt fogja venni, Samsung óráról váltana valami szintén Samsungra, ami pont ennyit tud. A Watch képességeit nem használta ki soha.

A pulzusmérés pontosságára vagyok nagyon kíváncsi, hiába Samsung, ezen a téren korábban voltak problémák.

(#13) StarWish


StarWish
újonc

Sziasztok!
Kis hibának köszönhetően három napja tesztelem az órát.
Hívásokat nem kezel, nincs benne mikrofon, sem hangszóró. Bocsi.
Minden más az amit írtak, viszont "csak" 74 számlapot találtam én eddig.
Ami t sikerült tesztelnem, az edzés. Dinamikusan is pontosan kezd, a befejezés nekem korai volt, a lenyújtást nem vette. A pulzust hihetetlen jól méri, a Fit2-höz képest.
A szobabicikizésnél, azt vettem észre, hogy más kalória értéket kapok, mint a régin. Tippre, mert itt figyelembe veszi a pulzusom is.
Tudni kell, hogy az óra az első hetekben, jó ha 4-5 napot fog kibírni. Egyrészt mert úgyis nyomkodod, másrészt, mert éjjelre érdemes a véroxigént bent hagyni. Nekem egy nap alatt, Always On Display, állandó pulzusmérés, és az ékkeli mérések mellet. Felére ment le az aksi. A töltés kb. egy óra teljesre, de ez a régi miatt megszokott nekem.
A pulzusmérést is érdemes 10 percre tenni, mert amint valamit érzékel folyamatosra vált. Így nem maradsz le semmiről.
Ami rossz, hogy nem találtam időzített ne zavarj funkciót (Samsung telefonoknál, a telefonról veszi az infót, s addig nem zavar amíg a telefon sem). Az értesítés kezelések nekem Huawei telefonon nagyon nem mennek, de ezt még tesztelem. Éjjel mikor alszol a Always On Display kikapcsol, s nem is kapcsol vissza, ha mondjuk ki mész WC-re. Nekem ez zavaró, sőt csak jóval ébredés után kaptam vissza. Nagyjából mire megittam a KV-m.
Összességében szinte semmivel nem tud többet, mint a Fit2, de az amit tud sokkal jobban tudja. Lehet másnak nem fontos, de szerintem nagyon szép lett.
Én már mikor a render képek jöttek, tudtam megfogom venni. Az ár szerintem jó lett, reális amit írnak, és a Samsung Experience Store-ben vettem 24.900-ért. Ennyit megér.
Bármi kérdés lenne írjatok, amire tudok válaszolok. :)

(#14) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

iPonon elvileg 25.190 Ft a Google találatok alapján, bár készlet még nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) stewe780 válasza StarWish (#13) üzenetére


stewe780
őstag

Nem látom a ses oldalán. Ha bemegyek az üzletbe, van nekik ettől függetlenül raktáron? Milyen színűt vettél 25-ért? Nézem a boltokat és a fekete többe kerül.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16) StarWish válasza stewe780 (#15) üzenetére


StarWish
újonc

Nem volt még kint, pult alól kaptam, és pinket.
Nem tudta az eladó, hogy még nem lehet eladni. Aznap még nem is tudtam feltenni a plugin-t hozzá. Vissza is akarták venni,. csak nem adtam. :D
Holnap már lesz nekik, ma voltam bent, s mondták.

(#17) stewe780 válasza StarWish (#16) üzenetére


stewe780
őstag

Köszi! A samsung nem szokott variálni a színekkel. Ha 25-ért odaadják a feketét (sötétszürke) akkor meg van véve. 30 és felette várakozós lesz.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#18) Luck Dragon


Luck Dragon
nagyúr

Jónak ígérkezik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) thboxx válasza juuzer (#11) üzenetére


thboxx
aktív tag

Hát ezaz! Itt inkáb az a kérdéses, hogy lehet-e pötyögni vagy sem. Gyanús, hogy az utóbbi de ne nekem legyen igazam...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#20) StarWish válasza thboxx (#19) üzenetére


StarWish
újonc

Nincs rajta billentyűzet, csak előre megírt válaszokat lehet küldeni.
Viszont számológép, az van. :)

(#21) thboxx válasza StarWish (#20) üzenetére


thboxx
aktív tag

Igen. Pont most olvastam a kiszivárgó promó anyagban róla...
Mivel itt a Fitbit Charge6-hoz (is) hasonlítják, ami 50-60k egyáltalán nem túlzó ezért a 30k-s ár feltételezése...

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#22) mdraco


mdraco
őstag

Leváltanám erre a mi band 4-et, jobbnak tűnik a Samsung Health app.

(#23) Kotvanyovics


Kotvanyovics
kezdő

Na, már alza is hozza. 24190 ft.
Kivancsi vagyok, hogy iphone-al hasznalhato lesz-e.

(#24) stewe780 válasza Kotvanyovics (#23) üzenetére


stewe780
őstag

Hivatalos forgalmazó? ( Az Alzanal vannak néha érdekes dolgok. )

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#25) MLA válasza StarWish (#20) üzenetére


MLA
tag

Szia. Fizikai tényleges méreteit meg tudnád mérni? (Hosszúság, szélesség, magasság) Előre is nagyon köszi

(#26) Kotvanyovics válasza stewe780 (#24) üzenetére


Kotvanyovics
kezdő

Na ez passz, de hogy nekem soha nem volt problemam az Alza-s rendelesekkel az tuti.

(#27) MLA


MLA
tag

Megjelent a ses.hu-n is

(#28) Kotvanyovics válasza Kotvanyovics (#23) üzenetére


Kotvanyovics
kezdő

Cseteltem a ses.hu -val meg a samsung.com-al is (human, nem ai).
Mast mondtak, de a ses.hu -snak lesz igaza: iOS -el nem kompatibilis. Ios-en a Galaxy Fit alkalmazás Fit 2 eszközig támogatta a dolgokat. Megnézve a frissitesi gyakorisagat a Galaxy Fit iphone alkalmazásnak fél évente kb…
Galaxy Wearable app pedig nincs ios-re.

(#29) janeszgol


janeszgol
félisten

25 ezret megér.

(#30) StarWish válasza MLA (#25) üzenetére


StarWish
újonc

Renélem tudtam segíteni. :) [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

(#31) Ricardo válasza StarWish (#30) üzenetére


Ricardo
titán

Automata fényerőszabályozás van benne?

(#32) StarWish válasza Ricardo (#31) üzenetére


StarWish
újonc

Igen van. :)

(#33) nyuszó válasza StarWish (#32) üzenetére


nyuszó
tag

Vezeték nélküli töltést tud?

(#34) Ricardo válasza StarWish (#32) üzenetére


Ricardo
titán

Köszi.
Az nagyon bejön most a Band 8-on is. Nem is értem miért csak a nyolcadik szériánál jutottak el oda, hogy beletegyék.

(#35) StarWish válasza nyuszó (#33) üzenetére


StarWish
újonc

Sajnos nem, csak saját csatlakozójával tölt, ami egyedi.
Annak is a vége USB-C, ha nincs ilyen töltőd akkor átalakító is kell.
A hátulján az van, hogy 5V 1A a töltés, de utalnak rá, hogy többet is tud, ezt még nem teszteltem.

(#36) fogselyem válasza StarWish (#13) üzenetére


fogselyem
aktív tag

A rezges mennyire eros benne?
Fel tudja kelteni az embert ha alszik?
Megszerettem es megszoktam, hogy az aktualis Mi Band rezgessel ebreszt a csuklomon.
A szijak cserelhetok?

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#37) StarWish válasza fogselyem (#36) üzenetére


StarWish
újonc

Engem felébreszt, azt mondanám, hogy kb. olyan erős mint a Fit2-é.
Igen cserélhetőek a szíjjak, de azok is egyedi csatlakozósak. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#38) fogselyem válasza StarWish (#37) üzenetére


fogselyem
aktív tag

Köszi, bár azzal nem vagyok előrébb, hogy olyan erős, mint a Fit2.

A kijelzőt csak az oldalsó gombbal lehet feléleszteni vagy elég ha a kijelzőhöz hozzáérek?
Az always-on nekem nem fontos, elég ha rábökök ujjal a kijelzőre.

Houhi-Gassen (放屁合戦) harcos.

(#39) MLA válasza StarWish (#30) üzenetére


MLA
tag

Köszönöm, igen. :R Úgy tűnik a hivatalos adatok igazak lettek. :K

(#40) Energie X


Energie X
őstag

Engem az érdekelne, hogy ha valaki hasonló tudású huawei viselhető eszközről váltana vajon van-e bármiféle lehetőség a korábbi adatok (pl.: alvás, pulzusmérések) átvitelére a samsung alkalmazásába?

>> Új Samgung Galaxy S21 FE tokok és üvegfóliák adatlapomon <<

(#41) Ricardo válasza Energie X (#40) üzenetére


Ricardo
titán

Ez jó kérdés. Engem is érdekelne, csak xiaomi eszköz irányából.

(#42) StarWish válasza fogselyem (#38) üzenetére


StarWish
újonc

Úgy mondanám átlagos, de kinek milyen az alvása.
Én könnyen felébredek minden ilyenre.
Beállítás kérdése, hogy érintésre, csuklómozdulatra vagy csak gomb nyomásra ébredjen fel.

(#43) StarWish válasza Energie X (#40) üzenetére


StarWish
újonc

Ez nehéz kérdés, én egy alkalmazással viszem Google Fit-re az adatokat, s mindent ott is tárolok, amit tudok. (Sajnos még az is elég zárt, nem egyszerű az exportálás.)
Közvetlenül biztosan nem lehet átvinni, s úgy tudom a Samsungra nem is lehet múltbéli adatokat felvinni (API-n.) De lehet ezt a többiek tudják cáfolni.

(#44) MLA válasza StarWish (#43) üzenetére


MLA
tag

Lehet én vagyok a vaksi de a Samsung Healthban nem találom. Neked sikerült rá csatlakoznod?

(#45) etohun


etohun
aktív tag

Ez miért éri meg bárkinek is, ha annyiba kerül, mint egy használt Watch 4, és az üzemidőn kívül mindenben sokkal rosszabb?

(#46) StarWish válasza MLA (#44) üzenetére


StarWish
újonc

Közvetlenül nem lehet csatlakozni, egy Androidos alkalmazással lehet, sajnos fizetős.
[link] Csak ezzel tudtam megoldani, hogy a Samsung adataim a Goggle-ra kerüljenek.

(#47) StarWish válasza etohun (#45) üzenetére


StarWish
újonc

Egyszerű a válaszom, nekem. Szép, s nem kell több funkció.
Elsőnek egy Fit2 Pro-m volt. Imádtam, ahogy kinézett a fekete-piros. Sajnos a funkciói felét nem használtam ki, emiatt váltottam erre a kategóriára.
Te vennél egy űrhajót, ha nem tudnád használni, csak beleülni? ;)

(#48) MLA válasza StarWish (#46) üzenetére


MLA
tag

Hát ez baj. Rendeltem egy szürkét a ses.hu-ról, de így lehet lemondom. :((

(#49) Ricardo válasza etohun (#45) üzenetére


Ricardo
titán

Mert nem használt, mert ez a forma tetszik, és nem utolsó sorban az általad is említett üzemidő. A watch 4 üzemideje új korában is vicc. Használtan, ki tudja milyen előélettel még rosszabb.

(#50) MLA válasza etohun (#45) üzenetére


MLA
tag

Nekem most watch 5 van. Mostanában sokszor vagyok olyan helyen ahol a napi töltése macerás lenne, ezért vettem mellé egy Huawei Band 8-at. És azt vettem észre, hogy haza érkezve, amikor már hordhattam volna a watch-ot, akkor is a Huawei maradt rajtam. Nem mondom, hogy nem jön néha jól az órán indított telefonálás vagy fizetés, de elvagyok anélkül is ha cserébe nem kell egy bumszlit hordanom a csuklómon amit pluszban naponta tölteni kell. Szóval inkább kompromisszumot kötök egy kevesebbet tudó, de jobban kézre álló dologgal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.