Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57451) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Holnap délutántól megint Pécsett leszek pár napig, szóval akit esetleg érdekelne az eladó cuccaim közül valami, (előzetes egyeztetés után) leviszem és személyesen is átveheti:

Eladó Samsung Note 10.1 2014 32GB (fekete, garis)

Fujitsu-Siemens Amilo L7300-x

(#57452) Ance válasza rnrn (#57446) üzenetére


Ance
őstag

Bocs, biztos nem ezt a választ várod, de én ez esetben ezek közül (első, második, harmadik) választanék. El kell fogadni sajnos, hogy az ilyen értékű gépek nem javításra vannak, ha tönkremegy, akkor többe kerül, mintha veszel egy újat. Esetleg pár ezerért alkatrészként megveszi valaki, az még visszajöhet.

(#57453) Exian válasza M_AND_Ms (#57449) üzenetére


Exian
őstag

Bizonyos mertekig gyerekvedelmi okokbol, masreszt ha sotetiteni akarunk, marpedig redonnyel azt szoktunk csinalni, akkor nem art, ha minel sotetebbet tudunk csinalni. Burkolas nelkul gyakorlatilag semmit sem er a redony, ha sotetiteni akarunk, marpedig neha nappal is szukseges, hogy sotet legyen. Hat ezert kellene az uj lakasra is, megszoktuk mar kb. 8 eve.

[ Szerkesztve ]

(#57454) rnrn válasza Ance (#57452) üzenetére


rnrn
tag

Köszi, rendes vagy! Ezek után asszem használtat fogok venni pár ezer Ft-ért.
Üdv!

(#57455) Kaics válasza rnrn (#57454) üzenetére


Kaics
tag

Vedd meg az enyémet, most akciós! :D

Más: Trapézlemez kerítést csináltatnék. Esetleg tud valaki kedvező áron dolgozó szakembert? :F

[ Szerkesztve ]

(#57456) omikron23


omikron23
senior tag

Urak!

128 Gb-os OCZ Vertex SSD verhetetlen áron, iPon garanciával... :R

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#57457) Exian válasza Exian (#57232) üzenetére


Exian
őstag

Na megoldottam a kérdést. Mivel úgy alakult, hogy a GÉP1-nek mindenképp kell mennie nonstop (amire van kötve a monitor, bill, egér, nyomtató, főleg utóbbi miatt kell mennie nonstop), így a GÉP2-t egész egyszerűen a GÉP1-ről VNC-vel érem el, gyakorlatilag teljesértékűen tudom használni :) Az a gép el van dugva messze innen, hálózaton rácsatlakozok és annyi. Teljesen felesleges lett volna a switch végül is, de azért köszönöm az ajánlatokat, jött 1-2 privátban.

[ Szerkesztve ]

(#57458) Exian


Exian
őstag

Van itt elsősorban T-Mobile-nál dolgozó emberke (elsősorban üzletkötő), aki tudna nekem segíteni valamiben?

Megyünk nyaralni jövő héten és szükségem volna egy "átmeneti" mobilinternetre. Magyarul: 6-7 napra kellene nekem egy USB-s kütyü, 1-2GB-os adatforgalommal. Utána nincs szükségem sem a mobilnetre, sem az USB-s kütyüre. Na, ilyenkor mik a lehetőségek? :)

Nekem az is jó persze, ha valakinek van felesleges stickje meg mobilnetje és kölcsönadná, természetesen nem ingyen kérném.

Minden ötlet jöhet.

(#57459) Sz7Cs válasza Exian (#57458) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

ez engem is érdekelne, de nekem később lesz csak aktuális a nyaralás, de kérlek majd oszd meg a lehetőségeket és tapasztalataidat, köszi :R

(#57460) yerico válasza Exian (#57458) üzenetére


yerico
senior tag

Ha kell, akkor tudok adni dominos sticket + simet, arra igény esetén tudsz tölteni forgalmat. 1 GB tudtommal pont egy hét alatt forgalmazandó le. Azaz töltesz rá magadnak 1 GB-nyi letölthetőséget, ha nem forgalmazod le, akkor egy hét után elbukik. Ha ez neked jó, akkor odaadhatom, de ez eséllyel a jövő héten lesz csak kivitelezhető.
Amúgy én is úgy vettem ,hogy Tuskóban volt a stick + 1 GB forgalom 1 hétre valami 4E forint. Kellett nekem is nyaralásra.

(#57461) Exian válasza yerico (#57460) üzenetére


Exian
őstag

Aha, ez így jól hangzik. Jövő héten szerdán utazunk el valamikor reggel, tehát kedden estig kellene megkapnom a cuccot. Ez az 1 hetes, 1GB-s net amúgy mennyibe kerül? Ja, tudom, nézzem meg a weboldalukat :) Mindjárt megkeresem.

Illetve amúgy nekem nem is biztos, hogy kell stick. Van mobilnetem a telefonomon, abban 100MB-s korlát van havonta. Utána átmegy lassított tempóra. Nekem az is jó, ha erre az egy hétre tudok kérni nagyobb adatforgalmat a mostani kártyámra, előfizetésemre. Lényeg, hogy nem kell állandóra, csak erre az egy hétre.

Na, asszem bemegyek valamikor és megkérdezem a lehetőségeket. Mert utána már tudom használni laptoppal is a mobilnetet a telefonomon keresztül (tud wifin megosztást).

[ Szerkesztve ]

(#57462) yerico válasza Exian (#57461) üzenetére


yerico
senior tag

(#57463) yerico válasza Exian (#57461) üzenetére


yerico
senior tag

Vagy ami még jó lehet, feltenni egy programot, ami megmondja, hogy a közelben szokott-e lenni ingyenes wifi, és ha igen, akkor hol.

(#57464) plaszy


plaszy
őstag

Van 4 darab új, eladó projektor: BenQ W1070 145.000.- / darab

További infóért priviben.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#57465) blaca83 válasza plaszy (#57464) üzenetére


blaca83
őstag

Jó ár érte...! ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57466) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Volna egy eladó Kindle 5 ebook olvasóm, illetve cserélném külső HDD-re...
Ha valakinek van HDD-je, KP-s ajánlat is érdekel :)

Továbbá keresnék 2GB DDR2 ramot notebookba, ill. 60-64 GB SSD-t.
Köszi :R

(#57467) Hunter2 válasza gergobaby (#57466) üzenetére


Hunter2
addikt

küldtem privátot.

(#57468) blaca83


blaca83
őstag

Pár Dell noti +monitor és egy Intel I7 4770 ELADÓ!

Mindegyik Új és 1 év Garival:

-Intel I7 4770-es proci
-Dell U2713H Premier Color
-Dell Latitude E6430 - I7-3520M proci / 8 giga ram /256ssd /1600*900 HD+ kijelző / nvidia nvs 5200M vga
magyar világítós bill / ujjlenyomat olvasós palmrest / wifi + bluetooth + camera / 9 cellás akkumulátor / 90w ac adapter
-Dell XPS L421X - I7 - 8giga ram - 256 ssd - full ha lcd - us keyboard - 1 giga nvidia
-Dell Vostro 3460 - I5 proci - 4 giga ram - hd lcd - intel hd vga

Akit komolyabban érdekel valamelyik alkatrész az írjon PÜ-t. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57469) hattrickuser


hattrickuser
tag

Olcsó, mikrofonos webkamerát keresek Win7-hez komlói átvétellel.

Ajánlatokat Privát Üzenet formájában várok, típus/ár megjelöléssel.

[ Szerkesztve ]

(#57470) Exian


Exian
őstag

Van valakinek ismerőse a Computer Technika Kft-nél?

Ha igen, küldjön légyszi privátot, lenne egy megoldandó dolog egyik ügyfelem számára, amit csak ők tudnának orvosolni, de jó lenne, ha lenne egy emberke onnan, akivel "lehet normálisan tárgyalni" :)

(#57471) Ance


Ance
őstag

Ha esetleg valakinek lenne vásárolnivalója a MediaMarkt-ban, akkor ma még tud vásárolni a webáruházban a PUNKOSD kuponkóddal -10%-ért.

(#57472) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

zaciban veszek valamit, ott tudnak ÁFA-s számlát adni róla? vagy ismertek Pécsett olyan megbízható használt cikk kereskedőt, aki tud?

Régebbi fajta crt-s tv-t szeretnék vásárolni

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57473) air válasza zsolt19900 (#57472) üzenetére


air
nagyúr

Használt cuccra is van ÁFA? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57474) M_AND_Ms válasza zsolt19900 (#57472) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha neked kell az áfás számla (vállalkozásodhoz), akkor beszélj a könyvelőddel, hogy mi is az áfa, mi az áfakör, ki állíthat ki áfás számlát, stb. stb.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57475) Exian válasza zsolt19900 (#57472) üzenetére


Exian
őstag

Gondolom itt valami speciális esetről-igényről lehet szó, mert régebbi fajta CRT TV-t, még nagyobbat is, fillérekért, vagy ingyen is lehet szerezni (mi speciel már 3-mat ajándékoztunk el), tehát bizonyára nem az áfa visszaigénylés miatt kell :DDD

Ha csak azért kell, mert eltudod számolni, vagy kell bizonylat róla, hogy Te vetted, és hogy micsodát, és hogy mennyiért, és hogy mikor, és hogy kitől, és hogy satöbbi, akkor egy egyszerű adás-vételi szerződés is megteszi, az is elkönyvelhető és elszámolható, ha szorosan kapcsolódik a tevékenységedhez. Én legalábbis számoltam már el így pl. számtech alkatrészeket, hogy magánszemélytől vettem és az adás-vételi szerződés épp olyan értékű, mint ha (áfás) számlát kaptam volna pl. boltban (engem ugyan az áfa nem érint, mert nem vagyok áfakörös). Legalábbis az én könyvelőm ezt mondta, hogy adásvételi is elegendő.

[ Szerkesztve ]

(#57476) Bigemperor válasza Exian (#57475) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ha már crt-s tv, nekem volna egy, ha valakinek kellene, el tudom hozni, de csak akkor, ha fixre kell, nem cipelem különben.[link]
Jah, és esetleg új dvd-tokok valakinek?[link]

(#57477) Hunter2 válasza air (#57473) üzenetére


Hunter2
addikt

Az attól függ hol veszed. Zaciban nyilván nem lesz mert ott (elvileg) csak használt cuccal foglalkoznak így 0% adótartalmú számlát állítanak ki a különbözeti adózás miatt. Ez max arra jó hogy el tudod számolni vállalkozásban de áfa tartalmat nem lehet utána vissza igényleni.

[ Szerkesztve ]

(#57478) air válasza Hunter2 (#57477) üzenetére


air
nagyúr

Aha. És akkor hol kell venni, hogy legyen ÁFA a használt cuccon?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57479) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Áfát nem tudok adni, de van egy 19-es LCD monitorom eladó, olcsón :) A fényereje nem állítható, különben rendben :) Beépített hangszórós, emelhető-süllyeszthető-forgatható talp, VGA, DVI.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57480) Hunter2 válasza air (#57478) üzenetére


Hunter2
addikt

konkrétan nálunk is, mivel árulunk használt cuccot de nincs különbözeti adózásunk.
szóval befizetjük az áfát a használt után is.

(#57481) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Használtra is van ÁFA, ha hivatalos úton adod el.

(#57482) Hunter2 válasza Lomha 8V (#57481) üzenetére


Hunter2
addikt

ha különbözeti adózása van a cégnek akkor nincs. 0%-os áfás számlát állítanak ki használt termékről.

(#57483) Lomha 8V válasza Hunter2 (#57482) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Arról olvastam már, de elég bonyolultnak tűnt. Persze lehet, hogy csak a szakzsargon miatt.

(#57484) Exian válasza air (#57478) üzenetére


Exian
őstag

De miért kell annyira az ÁFA? Nyilván ha nincs áfa, akkor annyival olcsóbb (vagy nem?), és akkor nincs is rá szükség. Mert számomra még mindig nem derült ki, hogy miért kell annyira áfás számla.

Ja bocs, nem is Neked kell :)

[ Szerkesztve ]

(#57485) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Ha valakit érdekel Kindle 5, ma késő du. megyek Pécsre ;) üdv.

(#57486) zsolt19900


zsolt19900
őstag

van erre is, és ÁFA visszaigénylése végett kell, de ha van ajándékba egy szuper 82cm es samu sony jvc bármilyen tvtek, azt is nagyon szívesen fogadom :D legalább nem kell, a 15-20 ropit kifizetnem érte :)

ahogy Hunter is mondta, épp náluk is vásároltam használt laptopot a boltból és ott is tudtak adni rendes ÁFA-s számlát, és épp ezért válogattam tőlük, mivel nekem ez fontos volt

szóval tudtok ilyen helyet vagy sem? :D találkoztatok már ilyennel? és valóban a "0 cázalékos áfatartalmas számlát tudok adni főnök" típusú emberek valóban kiesnek a körből

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#57487) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Új, szimpla dvd-tokok valakinek?[link]

(#57488) Kaics


Kaics
tag

Legalább két méter magas nádszövetet vennék! Tesco-ban láttam elenyésző mennyiségben. Ha valaki vett mostanság, adhatna tippet. :)

(#57489) Ance válasza Kaics (#57488) üzenetére


Ance
őstag

Baumaxban többféle van az olcsótól a horror-árig. Múltkor láttam, de az árakra csak ennyiben emlékszem. Volt az átlagnál magasabb is, de hogy 2 méter lett volna.... :F

A Praktikerben van elvileg.

De itt jobban megéri még kiszállítással is. (szerk: pontosabban nem éri meg jobban :B )

[ Szerkesztve ]

(#57490) Zewa


Zewa
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben 1m3-es IBC tartálya?
Esetleg más, nagyobb méretű tartály, esővíz tárolására?

Köszi! :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57491) Dluinet válasza Zewa (#57490) üzenetére


Dluinet
nagyúr

16500 Ft-ért van házhoz szállítva

HoldChore-nak voltak ilyen specko tartályai

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57492) FuckeR19 válasza Zewa (#57490) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Valószínű 10Kért tudok szerezni de el kell szállítanod Bólyról.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#57493) HoldChore válasza Zewa (#57490) üzenetére


HoldChore
tag

Ilyenem van: 2100 literes, 15000 HUF, megtekintheted működés közben Pécsett.

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#57494) Zewa válasza Dluinet (#57491) üzenetére


Zewa
senior tag

Köszi srácok!
Mentek a mailek! :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#57495) Kaics válasza Ance (#57489) üzenetére


Kaics
tag

Baumax megfelel. Felesleges körök alatt csak többe kerülne az egész a végére. :R

(#57496) NGA


NGA
addikt

57e Ft-os Mediamarkt vásárlási kártya eladó 53e Ft-ért. Vettünk hűtőt, és rúgtam kapura egy 50%-ot :-)

(#57497) NGA válasza NGA (#57496) üzenetére


NGA
addikt

Délutánig jegelve

(#57498) NGA válasza NGA (#57497) üzenetére


NGA
addikt

Jegelés feloldva. Eladó még

(#57499) OrangeBud


OrangeBud
tag

Hol tudok koax hosszabitót venni? (8-10m)

(#57500) hcl válasza OrangeBud (#57499) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Microhm, D-Audio, hülyebolt...

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.