Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) air válasza Exian (#57696) üzenetére


air
nagyúr

Idézés csak tértivevényesen jöhet. Ha azon is rossz volt a cím, akkor miért vette át? Ha a buzgómócsing postás neki vitte ki a hibásan címzett leveleket, az a postás hibája. Jól tette, hogy a szemétbe dobta őket. Ha bírósági ügy lesz belőle, az első pillanatban kiderül, hogy nem egyeznek a személyes adatok, és neki semmi köze a dologhoz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57702) Exian válasza air (#57701) üzenetére


Exian
őstag

Ja ja, én is erre gondolok. Amúgy azt már nem tudom, hogy az idézés hogyan jött, saját címére, vagy az is a nem létező, de postás által beazonosított címére :) Majd megkérdezem. Amúgy anyósom az áldozat, ezért érdekel csak ennyire. Szegény, meg van rémülve.

(#57703) saiyajin válasza Dluinet (#57694) üzenetére


saiyajin
senior tag

Koszi a valaszokat/tippeket mindenkinek! Kaptam segitseget, de a gyenge minosegu anyagbol nem lett erdemi eredmeny.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#57704) Kaics


Kaics
tag

Srácok!

Autófényézés reális áron? Van egy hangyafasznyi hólyagosodás az egyik kerékívnél, azt szeretném kijavíttatni. Halvány lilám sincs, hogy hova kell vinni. :D

Ugyanitt PS3 Superslim 500 Gb eladó - 4-esre váltok.

[ Szerkesztve ]

(#57705) air válasza Kaics (#57704) üzenetére


air
nagyúr

Dettó! Engem is érdekelne. Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57706) Exian válasza Kaics (#57704) üzenetére


Exian
őstag

Autófényező engem is érdekelne. Két helyen igen durván megadta magát a lakkréteg :(

Szerintetek hogyan lehet ezt orvosolni? Remélem, nem kell miatta az egész elemet lakkozni. Nem kell, hogy csúcsszuperül legyen megcsinálva, az a lényeg, hogy ne terjedjen tovább. Mert most főleg, amikor esik az eső, pattog le nagyobb területen a lakkozás.

(#57707) Kaics válasza Exian (#57706) üzenetére


Kaics
tag

Kaptam egy ilyen címet, hogy Margit u. 6. Sanyi bácsit kell keresni. :D

(#57708) Kaics válasza Kaics (#57707) üzenetére


Kaics
tag

Varga Tibor a másik szaki, akit ajánlottak (Gerle utca 3.), de atomra be van táblázva mindenki. :(((

[ Szerkesztve ]

(#57709) Bandus99 válasza Exian (#57706) üzenetére


Bandus99
őstag

Sajat tapasztalat, hogy nem kell az egesz elemet ujra lakkozni.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57710) Exian válasza Bandus99 (#57709) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, ez megnyugtató. Házilag kivitelezhető esetleg?

(#57711) Ance válasza Kaics (#57708) üzenetére


Ance
őstag

A Bókai János utcában is van egy fényező, aki szépen dolgozik. Idősebb úr, korrekt, előre mondja mibe fog kerülni.Nekem apróbb hibát javított és profin megcsinálta. Sajnos a nevére nem emlékszem, de a Pláza felől bekanyarodva jobbra kb. a 3. ház, ki van írva.

(#57712) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Ismerősöm számára olcsó TFT monitort keresek !

(#57713) nesa válasza Exian (#57710) üzenetére


nesa
veterán

Nemigazan, bar letezik lakk spre de nem ajanlom, a tipo nekem is ilyen, az ujra lakkozas is kb 4-5 evre szol.

(#57714) Kaics válasza Ance (#57711) üzenetére


Kaics
tag

Holnap teszek is egy próbát. :R

(#57715) hcl válasza Sz7Cs (#57712) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

8000-ért van egy 19-esem, ami szép, fullextra, de a fényereje nem állítható.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#57716) Sz7Cs válasza hcl (#57715) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

oké, továbbítom !
:R

(#57717) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Sziasztok!

Hol érdemes nézelődni 3 főnek horvát tengerparti (Mo.-hoz lehetőleg közeli) nyaraló iránt?

ÜDv. Hajós

(#57718) FuckeR19 válasza gergobaby (#57717) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Booking, adrialin

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#57719) gergobaby válasza FuckeR19 (#57718) üzenetére


gergobaby
aktív tag

:R

(#57720) SajtosMacsek


SajtosMacsek
újonc

Sziasztok, én szeretnék eladni egy AMD FX-4130 3,8GHz processzort (+ a gyárí hűtőt ) 5 hónapot volt használva Pécs - Villány - Bóly környékén személyes átvételre van lehetőség ! Akit érdekel írjon email aronn@ c itrom ail.hu címre / skypon megtalál ezerke96 néven /uton ér :06202371201 es telefonszámon . [ írhatnám hogy írjon privátot de nem hinném hogy ide visszatérek még ! ]

Árat megbeszéljük !

Üdv. Sajtos / Áron

[ Szerkesztve ]

(#57721) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Van valakinek sodastream szódagépe?
Van többféle változata, láttam 9e-57e-ig mindenfélét.
Első kérdésem: Érdemes ilyet venni? Úgy értem, tényleg jó szódát, szörpöt lehet vele készíteni?
Második: Melyik fajtát? Van közel húszféle.
Harmadik: Gazdaságos? Mennyi szódára elég egy patron, illetve a szörpök tudják-e azt a mennyiséget, amit ráírnak?
Előre is köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

(#57722) Agostino válasza Bigemperor (#57721) üzenetére


Agostino
addikt

van, a sima tízezer körüli műanyag fajta. teljesen jó a minőség. szerintem amúgy neccesen éri meg. persze, kevesebb a műanyag, de ha csak a bubi miatt veszed például a tescos vizet ahogyan én, akkor azzal sem vagy rosszabb helyzetben. nekem macera megkeresni a városban azokat a pontokat, ahol nagy kegyesen adnak patront, ami amúgy háromezer forint és kártyával kevés helyen lehet fizetni, többnyire készpénzre utaznak.... ha 6 x 2 liter tescos víz kb 420 forint, akkor 7 rekeszt vehetsz háromezerből. az 84 liter bubis víz. ami még mindig 4 literrel több, mint a patron, mert abból a promo szerint 80 litert hozol ki. ami egyébként szerintem közel sem annyi. sosem számoltam meg, de nem reális azt gondolom. ha elkúrtam a számítást sorry, erős hetem volt.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#57723) air


air
nagyúr

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Eddig ezt a Fiskars késélezőt használtuk, de 1-1,5 évnél nem bírta tovább. Már a harmadikat vagy a negyediket dobjuk el.
Voltam bent az Árkádban, a késes boltban, ahol a fickó egy 17000Ft-os élezőt ajánlott. Ennyit nem szánnék rá.
Ma a Vadon shopban egy ilyet találtam.
Kinek milyen élezőkkel van tapasztalata, mit tudna ajánlani?
Mennyire jók például az elektromos élezők?
Előre is köszönöm.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57724) Dluinet válasza air (#57723) üzenetére


Dluinet
nagyúr

milyen szinten foglalkoznál a kések élezésével?
kik használnák az eszközt?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57725) air válasza Dluinet (#57724) üzenetére


air
nagyúr

Kizárólag otthoni használat. Hús, zöldség, kenyér.
Bocs, ez kimaradt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#57726) M_AND_Ms válasza Bigemperor (#57721) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

A szóda az szóda lesz, nincs vele baj.
A szörpöket felejtsd el! Cukrozott kőolaj. Találsz jobbat a boltokban, vagy a nagymamádnál.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#57727) Bandus99 válasza Bigemperor (#57721) üzenetére


Bandus99
őstag

Ami nagy előnye szamomra a már említett Tesco vízhez képest, nem kell hazacipelni kartonszamra, nem kell tárolni. A szénsavas mennyisége adagolható. Asszony csak kicsit nyomja így enyhe lesz.
Árban nem biztos, hogy jobban jársz, viszont bármikor van szódád .

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57728) Dluinet válasza air (#57725) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ez jó, ami ennél jobb az minimum 20000 FT

ha van pénzed akkor otthonra tökéletes kés, kés és olló élező

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57729) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni, ha lenne valaki aki tud angolul. Én nem tudok annyira (passzív szókincsem van), ebay-röl rendelt cuccal van problémám, és a reklamációt kellene megfogalmazni pontosan. Arról van szó, hogy szerintem nem eleve rossz a termék, hanem a nem elégé jó csomagolás miatt szállítás közben megsérülhetett. Ha tudna valaki segíteni egy pár sorban ezt rendesen megfogalmazni angolul, nagyon megköszönném.

(#57730) Hunter2 válasza Dluinet (#57728) üzenetére


Hunter2
addikt

kerámia kést mivel lehet élezni?

(#57731) Dluinet válasza Hunter2 (#57730) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kerámia kés vagy kerámia bevonatú kés?ˇ

ha kerámia (fény felé tartod és átlátsz rajta)
akkor ezt, de ez minden késhez jó

ha ki van pattanva egy nagyobb darab, akkor a gyártó tudja újraélezni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57732) blaca83 válasza Dluinet (#57731) üzenetére


blaca83
őstag

Ez tényleg jónak tűnik! :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57733) Samus


Samus
addikt

Sziasztok,
nem tudjátok véletlen, Pécsen hol tudnék MDF lapot venni, méretre vágva? Utóbbi fontos lenne, mert se utánfutó, se tetőcsomagtartóm nincs. Praktikerben nem vágnak...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57734) Dluinet válasza Samus (#57733) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hársfa a névtelen utcában

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#57735) krizmo_


krizmo_
addikt

Üdv,

Hol érdemes Pécsen ágyat venni, kétszemélyes franciaágyra, (vagy olyasvalamire) lenne szükségünk.
Sokat nem tudunk rá szánni, szóval valami olyan hely kellene, ahol olcsóbban is vannak ágyak.

(#57736) Samus válasza krizmo_ (#57735) üzenetére


Samus
addikt

Sláger Bútordiszkont. Pécs elején van, majdnem szemben a Bayer Centerrel. Olcsó (ahogy néztem, a legolcsóbb a városban) és nagyon jó minőségű az árú, érdemes benézned. Van weblapjuk is, de árak nincsenek, telefonon érdemes érdeklődnöd, vagy mailben. Korrektek. Egy Natália ágykeretet, és később két éjjeliszekrényt vettem tőlük.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57737) blaca83 válasza Samus (#57733) üzenetére


blaca83
őstag

Látom a Hársfa már lett ajánlva, Nekem is az lett volna az egyik tippem, de a Szinkrón Kft-t is ajánlom.
[link]

Az üszögi körforgalom előtt a Mohácsi útról kell lekanyarodni.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57738) Samus válasza blaca83 (#57737) üzenetére


Samus
addikt

Köszönöm, bár a Szinkrón-ról úgy tudtam, csak nyílászárókkal és festékekkel foglalkozik.

Hársfa lesz. Egyik kollégám is ajánlotta idő közben, csak nem tudta, hogy még működik-e. Amúgy van rendes üzlet része is, ahol nézelődni is lehet?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#57739) blaca83 válasza Samus (#57738) üzenetére


blaca83
őstag

Igen mind a kettőben lehet nézelődni is. Mi vettünk már mind a kettőben anyagot bútorhoz. Jó mind a kettő, ezért szerintem érdemes mindkettőben körülnézni és utána dönteni mert az árak is eltérőek.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#57740) krizmo_ válasza Samus (#57736) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszönöm, elnézünk oda. :R

(#57741) Visormail válasza Samus (#57733) üzenetére


Visormail
addikt

Baumaxban is vágnak méretre.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#57742) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Kerdes hasznal valaki kozuletek beepites nelkul BT kihangositot kocsiban?

Jelenleg Nokia ck7wt hasznalok, teljesen elegedett vagyok vele, Viszont eladasra kerul az auto es szerintem nem megoldhato, hogy a regibol kiszereltetni es az ujba beszereltetni, ezert gondolkodom egy utolagos beszereles nelkul hasznalhato verzioban.
Ezekbol rengeteg felet lehet kapni pl dx-en, de nincs semmi tapasztalatom hasznalhatosagukkal kapcsolatban.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#57743) Hunter2


Hunter2
addikt

Ha esetleg valaki szeretne kijelzőt cseréltetni a notebookjában bátran keressen.
Árak: [link]

(#57744) gergobaby


gergobaby
aktív tag

netbook eladó :R

(#57745) newwave0507


newwave0507
tag

Supra snapback eladó . Jó áron ! Ha kell viszem Pécsre.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#57746) Smoker84


Smoker84
tag

Festést.mázolást vállalok.rövid hatàridő,kedvező àr ! ,precíz kivitelezés! keressetek bizalommal.

(#57747) yerico válasza Exian (#57706) üzenetére


yerico
senior tag

Pécs Újhegy Ullrich és társa. Nagyon korrektek, nagyon jól dolgoznak, nem feltétlen olcsóak, de nem is drágák. Nekünk meghúzták a kocsit, a másik kötelezőjére dolgoztak, szopatta őket rendesen a biztosító, mégse voltak bunkók velünk, hanem mindig kedvesen álltak hozzá a dolgokhoz. Pár dolgot be is vállaltak pluszban saját költségre, amit a biztosító nem akart cseréltetni. Egyébként én is azért mentem oda, mert nekem is ajánlották őket.

[ Szerkesztve ]

(#57748) Lomha 8V válasza Bandus99 (#57742) üzenetére


Lomha 8V
addikt

BT kihangosítót nem használok, de a Nokia mindenesét kiszedni durva, az biztos. Ott mindent bontani kell.

Szerk: Megkérdeztem egy szállítós kollégát, neki Parrot CK3100 van, azzal nagyon meg van elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#57749) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üdv Urak ! Érdeklődnék , hogy van itt esetleg egy autós szaki aki meg tudna nézni egy autót Honda CR-V Pécsen némi ellenszolgáltatásért cserébe ?Egri vagyok és csak akkor mennék le ha valóban jó állapotban van a kocsi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#57750) freaghill válasza jozefgucci1 (#57749) üzenetére


freaghill
őstag

Ha senki semmit harmadjára akkor én egy alapos körbefényképezést tudok csak felajánlani, mivel nem értek annyira a kocsikhoz, illetve ilyen kocsit még nem is vezettem. Így próbakört nem is vállalnék vele, mert miattam nem szeretném, hogy potyára gyere. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.