Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) PRDZsolesz válasza Zewa (#69000) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Hát a kulcsa az egésznek az, hogy tényleg nagyon fel kell hevíteni, és úgy rá a forró vizet. Nekem eddig bevált a dolog, máshogy nem is tudnám tisztítani, nekem nincs Karcher, csak kerti csap, és slag :DDD ;]

(#69002) moriak válasza PRDZsolesz (#68999) üzenetére


moriak
tag

Hát én itthon a konyhában gondoltam elsősorban használni. @Zewa melyikben ízletesebb számodra az elkészült hús? Persze indoor grillezés estén nem lesz grilles/füstös íze a húsnak. Változatosság miatt illetve, nem annyira száraz az elkészült hús. Árban jóval olcsóbb az öntöttvas... 1:1 eddig az állás. :)

(#69003) Zewa válasza moriak (#69002) üzenetére


Zewa
senior tag

Abban ízletesebb a hús, amelyikben az én által pácolt húsok vannak. :DDD A kiszáradt hús a szakács "érdeme" aki nem rest utána olvasni és kísérletezni annak mindig és mindenhol ízletes és szaftos lesz a műve.
A tárcsa anyagának szerintem nincs jelentős ízbefolyásoló képessége mert a többi tényező szerintem sokkal meghatározóbb. (hús jellege, pác, zsiradék/olaj megválasztása üstház használata vagy elhagyása stb--)

Tűzhelyre én csakis grill serpenyőben gondolkoznék. Stabilan áll a helyén és egy ilyennel megúszhatod hogy a 2 méteres körzete tiszta olaj legyen. Nekünk Tefal van belőle, ami nagyon tuti de 3 év aktív használat mellett már el kezdet fel-fel jönni a teflon bevonat. : /

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#69004) Bandus99 válasza Zewa (#68998) üzenetére


Bandus99
őstag

Kösszi, így sajna nem tálaljuk. Tudsz esetleg üzlet nevet vagy pontos címet?
Kertváros messze van tőlünk előtte telefonon érdeklődnek valóban van e ami nekünk kell.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69005) Silencer83


Silencer83
addikt

van egy rahedli LGA 775procim, ha kell deszka is alá es ddr2 memoria is...
e5700, e6550 stb

[ Szerkesztve ]

(#69006) Tegla80 válasza Exian (#68939) üzenetére


Tegla80
addikt

Mire vagy kivancsi?
Amugy utlevel nem kell,(ha netan lejart volna)beengednek szemelyivel is..... :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#69007) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Sziasztok,

Tud valaki esetleg egy jó szakit füles (iem) javításra?

Előre is köszi:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69008) Exian válasza K1LLMy53Lf (#69007) üzenetére


Exian
őstag

crabi topiktársunknak én már javítottam többet is (volt közte bluetooth-os is), de azt azért nem mondom, hogy jó szaki vagyok :D És főleg nem gyors. De ha csak kisebb bajuk van (kábelt, csatlakozót, ilyesmit kell cserélni) és nem tegnapra kell, akkor beszélhetünk róla.

[ Szerkesztve ]

(#69009) Exian


Exian
őstag

Keresek alaplap, proci, CPU hármast.

Ami kellene: gyakorlatilag bármilyen alaplap, kétmagos CPU, 2GB ram. És hozzá esetleg egy olyan videókártya, amin elfut a SIMS 4. Az ismerősömnek az az egyetlen kikötése, hogy az az egy játék menjen a gépen jól.

(#69010) Zewa válasza Bandus99 (#69004) üzenetére


Zewa
senior tag

Sajnos nem találom őket de pontosan ez az üzlet mellett vannak. 10-en éve létezik a cég, de googlemap-en nincsenek rajta. Elég ciki. Nem tudom pontosan mit keres de ha ilyen lemosható színes hajsprayt kerestek abból tucatfajta van. Mondhatnám úgy is hogy nem tudok olyan helyet Pécsett ahol nagyobb lenne belőle a választék.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#69011) moriak válasza Zewa (#69003) üzenetére


moriak
tag

Köszi, jogos amit írsz. Az előkészületeken valóban sok múlik. Régebbi serpenyővel jártunk úgy, hogy nem egyenletesen melegedett fel.

(#69012) Lomha 8V válasza Exian (#69009) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Szerintem a Sims 4-hez ez kevés lesz. Esetleg a legrondább beállításokkal, de úgy tényleg kritikán aluli a kinézete.

(#69013) Bandus99 válasza Zewa (#69010) üzenetére


Bandus99
őstag

Igen azt keresek farsangra kellene narancssarga haj a gyereknek. Viszont hetfon mar nem lenne baj, ha nem ez lenne a hajszine.

Mas tema

Irjatok a vas serpenyoket. Nemregiben facebookon futottam bele valami hirdetesbe, ahol vas serpenyoket arultak eleg horror aron. Ez annyival jobb mint egy tefal serpenyo?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69014) Exian válasza Lomha 8V (#69012) üzenetére


Exian
őstag

Akkor mi az a minimum szerinted, ami kellene hozzá?

(#69015) Lomha 8V válasza Exian (#69014) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A 4GB RAM kéne, meg egy középkategóriás videokártya, legalább 1 GB-s. A processzor elég lehet, amit írtál.

(#69016) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Nem jar valaki veletlenul mostansag Tescoban?

Allitolag van tobbek kozt kosarlabda 549ft ert Dunaujvarosi tescoban.
Kivancsi lennek nalunk is van-e, nem szeretnek potyara kimenni korulnezni, szukos az idobeosztasom.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69017) newwave0507 válasza Bandus99 (#69016) üzenetére


newwave0507
tag

Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem küldeni egy Ncore meghivót ?

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69018) Dluinet válasza newwave0507 (#69017) üzenetére


Dluinet
nagyúr

privi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69019) newwave0507 válasza Dluinet (#69018) üzenetére


newwave0507
tag

Köszi Dlui ! :)

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69020) newwave0507


newwave0507
tag

Más;

Valakinek egy ASUS GTX 480 Artic hűtővel ? 25k.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69021) Zewa válasza Bandus99 (#69013) üzenetére


Zewa
senior tag

Lásd kivel van dolgod. ;)



"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#69022) Sz7Cs válasza Zewa (#69021) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

(#69023) Bandus99 válasza Zewa (#69021) üzenetére


Bandus99
őstag

Ez lesz az... Köszönöm szépen.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69024) emre válasza Exian (#67405) üzenetére


emre
veterán

Ezzel mi újság, lett gazdája?
Esetleg szerszámok is vannak?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69025) Exian válasza emre (#69024) üzenetére


Exian
őstag

Meg van még, de írtam privátot, ott folytassuk.

(#69026) Iginotus


Iginotus
őstag

Keresek egy LCD monitort DVI csatival 17-19 zolosat. Lehetőleg ne 1280*1024-es max felbonátssal.
DVI csati vagy hdmi fontos.

Plug and Pray... :)

(#69027) Exian válasza Exian (#69025) üzenetére


Exian
őstag

Bár vannak már privátban érdeklődők, akik természetesen előnyt élveznek, de azért berakom ide is, hátha nekik még sem kell:

Van egy eladó kovácsüllőm, most már a méretét is tudom: kereken 80kg-s.

Aki megveszi, válogathat hozzá egyéb vas kézi (kovács) szerszámokat a pincéből ajándékba.

Szállításban tudok segíteni (autóval elviszem Pécsen bárhová), de nekem is kell segítség felcipelni a pincéből.

[ Szerkesztve ]

(#69028) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#68956) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Erre senki? :(

Véletlenül vásároltam egy H7-es Osram Nightbreaker Unlimited izzókészletet (mint kiderült nekem H4-es kell). Felbontottam de amúgy vadonat új. - 5k

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#69029) Ajándékok


Ajándékok
aktív tag

Durum lisztet keresek. Tud valaki olyan boltot Pécsett, ahol lehet kapni?

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#69030) Dluinet válasza Ajándékok (#69029) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Lánc utcánál ahol régen patika volt most herbaház (pennyvel szemben)

közel 600Ft/kg

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69031) Ajándékok válasza Dluinet (#69030) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Köszönöm.

Nagyon drága, már 3kg-ot olcsóbb neten megrendelni.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#69032) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Fel kellene töltetnem a klímámat. Ki mit javasol, hova vigyem? :) Kb. mennyi idő, mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#69033) Exian válasza Sir Riccio (#69032) üzenetére


Exian
őstag

Ezzel kapcsolatban nekem is jöhetne ajánlás, bár nem tudom, kell e töltetnem, de előfordulhat.

Szerintem hamar meg van és olyan 8-10e lehet.

(#69034) newwave0507


newwave0507
tag

Autó ablak fóliázást szeretnék csináltatni, tudtok helyet ahol árában nem elszállt, de minőségi munkát csinálnak? :)

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69035) Zewa válasza newwave0507 (#69034) üzenetére


Zewa
senior tag

Megveszed magadnak Ebayről a minőségi fóliát és megcsinálod magadnak. Töredék áron, remek minőségben. ;)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#69036) air válasza Sir Riccio (#69032) üzenetére


air
nagyúr

Én itt csináltattam: Meggyfa utca
2014-ben 10.000Ft volt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69037) Exian válasza Zewa (#69035) üzenetére


Exian
őstag

Csak ne részegen és/vagy másnaposan csinálja, mint az én előző autómon az előző gazdája csinálta :DDD

Be is vallotta, hogy este részegen kezdte el, másnap reggel másnaposan folytatta, de ez látszott is rajta :D

Mindenhol hólyagos volt, meg volt üveg, amin 3 részben lett felrakva, szóval tuti volt!

(#69038) Exian válasza air (#69036) üzenetére


Exian
őstag

Ők is csinálnak klímatöltést? Ha igen, őket én is ajánlom, korrekt hely. Az egyik szerelő srác (a "viszkis") maszekban foglalkozott a kocsimmal. Korrekt, jó szerelő.

Akkor én is ide viszem majd, ha aktuális lesz, ezt nem tudtam, hogy ők töltenek is, mondjuk itt a műhelyben eleve talán csak egyszer voltam, nem itt javította a kocsimat, hanem otthon.

(#69039) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok!
Van egy IPAD 3 (nem mini) 16 GB wifi szurke szinu bontatlan es UJ, es egy fekete bontott ( de nem hasznalt ) nem uj. Mennyit ernek ezek? Kell valakinek? :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#69040) air válasza Exian (#69038) üzenetére


air
nagyúr

Igen, töltenek. Azért írtam, mert ez volt a kérdés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69041) nbl2 válasza Sir Riccio (#69032) üzenetére


nbl2
senior tag

Szia,

Én a farkas filternél csináltattam 2 éve. 10.000Ft volt a feltöltés a klímatisztítás együtt. (nem a sprés habos befújos semmire nem jó tisztítás volt, hanem valamilyen gombaölős gőzt fújtak be).
A feltöltés kb 30-40 percbe telt.

Üdv,

Never give up!

(#69042) fudi2002 válasza Zewa (#69035) üzenetére


fudi2002
veterán

Csak én emlékszem rosszul, hogy mindent le kell papírozni, illetve a fóliáról is kell tanúsítvány mit a rendőrbá elkérhet? Aztán nehogy helyben lekapartassa+bünti, amilyen pénzbeszedő világot élünk...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#69043) Bird válasza fudi2002 (#69042) üzenetére


Bird
addikt

Ha nincs papír a fóliáról a rendszámot le is veheti ott helyben.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#69044) Exian válasza fudi2002 (#69042) üzenetére


Exian
őstag

Hátsó oldalsó és hátsó (csomagtér) ablakot lehet fóliázni papír nélkül, csak elsőket nem, nem így van?

Egyébként jobb esetben csak a fóliát szokták lehúzatni ott helyben. Mármint az első oldalsókat (vezetőoldali és anyósülésnél).

[ Szerkesztve ]

(#69045) fudi2002 válasza Bird (#69043) üzenetére


fudi2002
veterán

Én is így tudom...

(#69044) Exian
Én úgy tudom, hogy azok még jobban le vannak szabályozva hogy mennyire milyennel szabad, de úgy tudom minden ablakfóliáról kell bizonylat. Úgyhogy ha kötözködni akar akkor baj van...

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#69046) newwave0507


newwave0507
tag

Nem ír senki itt chipeket dieselekre? :D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#69047) Zewa válasza fudi2002 (#69042) üzenetére


Zewa
senior tag

A "B" oszloptól hátrafelé nem kell semmilyen bizonylat. Bizonylat csak a szélvédőre és a 2 első oldalüvegre kell, bár a tapasztalatok azt mutatják ha betartod a minimum 70%-os fényáteresztést akkor nem igen b@szogatnak a rend éber őrei. Esetleg a hátsókat megcsinálod te magad, az elsőket pedig olyan helyen ahol adnak műbizonylatot (ha ettől jobban alszol)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#69048) fudi2002 válasza Zewa (#69047) üzenetére


fudi2002
veterán

"A gépjárműüvegre utólag felszerelhető fólia használata a 6/1990. (IV. 12.) KÖHÉM rendelet 97. §-a szerint szabályozott. Ez alapján az ENSZ EGB 43. számú előírásai az irányadóak, miszerint, amennyiben a gépjármű mindkét oldalon visszapillantó tükörrel van felszerelve, a „B” oszlop mögötti üvegfelületei, valamint a szélvédő felső csíkja a napellenző merőleges vonaláig, tetszés szerinti fényáteresztésű, a Nemzeti Közlekedési Hatóság által engedélyezett fóliával ellátható. A „B” oszlop előtti üvegfelületeknek minimum 70% fényáteresztéssel kell rendelkezniük."

Én nem ezt találtam hirtelenben amit Te írsz.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#69049) Laca1212 válasza Zewa (#69047) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy a rend éber őre nem jár műszerrel, amivel ott helyben be tudná mérni azt a 70%-ot... És ha vitatja, Te sem fogod ott neki bebizonyítani, ergo forgalmi elvesz és majd bizonygathatod...

Másik meg az, hogy a gyári hővédő, zöldített üvegek szinte mind már súrolják a 70%-ot önmagukban, fólia nélkül. Szóval első két oldalablakot, szélvédőt szvsz legálisan fóliázni nem lehet.

(#69050) Zewa válasza fudi2002 (#69048) üzenetére


Zewa
senior tag

Sok-sok éve több autó is van a családban ami B-oszloptól hátrafelé koromfeketére (<5%) van fóliázva, kismilliószor állítottak meg engem illetve minket a sünök és soha nem volt vele gond. Elől csak hővédő fólia van, amiről üvölt hogy magas fényáteresztésű. Igen, elméletileg megbüntethetnének érte mivel nincs bizonylata de ha nem szívózol a rendőrrel, nincs belőle gond. Aki az "izgulós fajta" az nyugodtan csináltassa meg valahol, műbizonylattal.

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.